shes blej makina  3974 njoftime

 Online 169 lexues | 1 njoftime ne pritje

12,500 Euro

Ford Fiesta 2018

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

23.05.2019 (22:44):Shitet makina ford fiesta trend 1.5 tdci- magnetic, me 5 dyer dhe 7 marshe, viti i prodhimit 2017, model 2018. makina shitet per aresye emigrimi, eshte blere nga koncencionari dhe ka 5 vite garanci ose 100000 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

12,500 Euro

12,900 Euro

Mercedez Benz Ml 320

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

24.05.2019 (02:51):Mercedes-benz ml 320, viti prodhimit 2007, 210.000 km, pedana anesore, xhama mbrapa te zinj origjinal, ndricimi led, sensor parkimi para mbrapa origjinal, disqe + pasqyrat + frexhot + stopat jane model 2011...Lexo detajet..

26,500 Euro

Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km

Elbasan, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

22.05.2019 (09:16):Shitet mercedes s350 2011 lungo nafte full extra 193.000 km makina posedon keto opsione: ->sendilje me ngrohje+ftohje ->fenera me dopjo lupa qe kthen sipas drejtimit te timonit ->pasqyra antiverbuese me se...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Nafte
Kambio manuale
Dogana e paguara
Ne gjend

Shitet Opel Corsa

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2019 (12:14):Shitet opel corsa motorr 1.4 nafte kambio manuale dogana e paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro nr tel 0676207209...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

13,500 Euro shes mercedes c clas Super mercedez c 250 1.8 benzine i sapo erdhur nga amerika me dokumenta te sa po

Shes Mercedes C Clas

Pogradec
Benzin Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

25.05.2019 (12:10):Super mercedez c 250 1.8 benzine i sapo erdhur nga amerika me dokumenta te sa po bera per nje vit me targa shqiptare ne super gjendje vit prodhimi 04/2014 full options me 47 mij milje origjinale shum i paster s...Lexo detajet..

6,200 Euro Shitet Golf 6 Shitet Golf 6
Motorr 1.6
Viti 2009-2010
Benzine-Gaz
E sapo ardhur nga Italia

Shitet Golf 6

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2019 (12:10):Shitet golf 6 motorr 1.6 viti 2009-2010 benzine-gaz e sapo ardhur nga italia ne gjendje shume te mire dogana e paguara gati per targa. cmimi 6200 euro...Lexo detajet..

4,200 Euro W Polo 2009, manual, 1.4 benzine-gaz, 4200 Euro Tirane, shitet W Polo, viti 2009, kambio manuale, 1.4 benzine-gaz (impjant i mon

W Polo 2009, Manual, 1.4 Benzine-gaz, 4200 Euro

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

25.05.2019 (12:10):Tirane, shitet w polo, viti 2009, kambio manuale, 1.4 benzine-gaz (impjant i montuar jashte), ngjyre gri e erret, 5 porta, kompjuter bordi, klima, 131.000 km origjinale, 6 airbag, kasetofon mp3 me usb, disqe ce...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

4,000 Euro Shitet Land rover discovery  Shitet Land rover discovery i vitit 1999, Motor 2.5nafte td5.194000 km, 6+1  ven

Shitet Land Rover Discovery

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (12:10):Shitet land rover discovery i vitit 1999, motor 2.5nafte td5.194000 km, 6+1 vende, kambio automatike, gjendje shum e mire nga ana gjenerike, sherbimet jane bere kohet e fundit. cmimi 4000 euro. nr kontakti ...Lexo detajet..

2,900 Euro Shitet Volkswagen Touran Shitet Volkswagen Touran
Motorr 1.6
Viti 2004
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume t

Shitet Volkswagen Touran

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2019 (12:10):Shitet volkswagen touran motorr 1.6 viti 2004 benzine-gaz ne gjendje shume te mire. dogana e paguara. cmimi 2900 euro...Lexo detajet..

2,800 Euro Shitet volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9
Viti 2002
Nafte
Posedon: Goma te reja, d

Shitet Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (12:10):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 viti 2002 nafte posedon: goma te reja, drita kseno, sedilje me ngrohje, sedilje cope-lekure. ne gjendje shume te mire. letra te paguara cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

13,500 Euro Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (FINAL//EDITION) Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Pa Taks Luksi Full Options Per Llojin

Shitet Mercedes Cls320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (fina

Elbasan, Albania | Elbasan
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (10:19):Shitet mercedes cls320 nafte e vitit 2009 pa taks luksi full options per llojin e saj final//edition makina posedon keto shumllojshmeri opsionesh: ->sendilje me ngrohje ->timon druri ->perde elektrike ->ba...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet mercedes E Class E200 kompressor benzin+gaz v Shitet per arsye emigrimi Mercedes E Class E 200 Kompresor Benzin+Gaz 6 Marshe K

Shitet Mercedes E Class E200 Kompressor Benzin+gaz V

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

25.05.2019 (12:10):Shitet per arsye emigrimi mercedes e class e 200 kompresor benzin+gaz 6 marshe kondivioner klima pasqyrat me palosje portobagazh viti 2000...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,200 Euro Shitet Fiat Punto Shity Fiat Punto
Motorr 1.9
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire. Me let

Shitet Fiat Punto

Elbasan
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (11:58):Shity fiat punto motorr 1.9 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire. me letra te paguara deri ne gusht. cmimi 1200 euro nr tel 0697119211...Lexo detajet..

1,550 Euro Shitet Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Viti 2004
Motorr 1.2
Benzine
Letra te paguara deri ne shk

Shitet Peugeot 206

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2019 (11:57):Shitet peugeot 206 viti 2004 motorr 1.2 benzine letra te paguara deri ne shkurt 2020 makina eshte ne gjendje shume te mire cmimi 1550 euro nr tel 0672035294...Lexo detajet..

1,350 Euro Shitet Wolkswagen Bittell Shitet Wolkswagen Bittell
Benzinë-gaz
Çmimi 1350 Euro
Nr Tel 0672385267

Shitet Wolkswagen Bittell

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
130,000 Kilometra

25.05.2019 (11:56):Shitet wolkswagen bittell benzinë-gaz Çmimi 1350 euro nr tel 0672385267...Lexo detajet..

500 Euro Shes Opel Corsa 500 Euro,dokumentat i kane mbaruar ne fund te vitit,viti i prodhimit 1998 me motor 1 Shes Opel Corsa 500 Euro viti i prodhimit 1998 me motor 1.4 benzine,dokumentat k

Shes Opel Corsa 500 Euro,dokumentat I Kane Mbaruar Ne Fund T

Durres
Benzin Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

25.05.2019 (11:47):Shes opel corsa 500 euro viti i prodhimit 1998 me motor 1.4 benzine,dokumentat kane mbaruar ne fund te vitit.nr tel 0692039179...Lexo detajet..

1,450 Euro Shitet Ford Fiesta 1.4 TDI viti 2004 Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.4 TDI
Viti 2004
Benzinë
Siguracioni 6 muaj
Ku

Shitet Ford Fiesta 1.4 Tdi Viti 2004

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (11:46):Shitet ford fiesta motorr 1.4 tdi viti 2004 benzinë siguracioni 6 muaj kualidimi 1 vit Çmimi 1450 euro nr.tel: 0672385266...Lexo detajet..

7,800 Euro shitet c klase 220 cdi  0672011174 shitet c klase 220 cdi automat viti 2012 super makin gjendja perfekte

Shitet C Klase 220 Cdi

Tirane
Benzin Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (11:44):0672011174 shitet c klase 220 cdi automat viti 2012 super makin gjendja perfekte sapo ardhur nga gjermania te gjitha letrat te paguara sensor parkimi navi bi ksenon sistem eco sedilje me ngrohje dy celsa per m...Lexo detajet..

2,500 Euro Golf 4 viti 2000 Golf 4 viti 2000

Golf 4 Viti 2000

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (11:27):Golf 4 viti 2000...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

2,000 Euro Shitet  Vw pasat 1.9 viti 1999 nafte ne gjendje shume te mire

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2019 (11:03):Vw pasat 1.9 viti 1999 nafte ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

800 Euro Shitet Reno Clio 1.2 Benzine Renault Clio
Viti 2001 
Kambio manuale 
Benzine, 1.2
Ngjyre Blu
Kolaudimi d

Shitet Reno Clio 1.2 Benzine

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (10:59):Renault clio viti 2001 kambio manuale benzine, 1.2 ngjyre blu kolaudimi dhe siguracioni i ka perfunduar ne shtator 2018 ne gjendje shume te mire, e paster dhe e perdorur vetem brenda tiranes makina ...Lexo detajet..

150,000 Leke Shes Audi A3 Viti i prodhimit 2000. Ne gjendje shume te mire pune. Letrat deri ne fund te Nen

Shes Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2019 (10:59):Viti i prodhimit 2000. ne gjendje shume te mire pune. letrat deri ne fund te nentorit. shitet per arsye mosperdorimi. nr 0676110055...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

60,000 Leke Shitet Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.7
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Le

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2019 (10:53):Shitet ford fiesta motorr 1.7 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne qershor cmimi 60.000 leke te reja nr tel 0683363121...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

1,400 Euro Pegueot 206 cc OKAZIO  Shes makinen pegueot 206 cc.
Makines i jane bere te gjitha sherbimet ne kohe.

Pegueot 206 Cc Okazio

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (10:46):Shes makinen pegueot 206 cc. makines i jane bere te gjitha sherbimet ne kohe. goma dhe disqe i ka te reja. cabriolet funksinale elektronike. makina eshte sportive + impiant muzike. e shes per arsye emigra...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

7,500 Euro Mini Cooper Countryman Mini Cooper Countryman
Viti 2013
93.000 Km
Automat
Targa AA
Sensor 
Xhama

Mini Cooper Countryman

Tirane
Benzin Karburanti
2013 Viti
90,000 Kilometra

25.05.2019 (10:38):Mini cooper countryman viti 2013 93.000 km automat targa aa sensor xhama te zinj origjinal 1 pronar te gjitha sherbimet te bera tek bmw makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike e gats...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,500 Euro

3,500 Euro E class Okazion !!!! Cmimi pak i diskutueshem !! Dogane e paguar Bule Elbasan 0699156161

E Class

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (10:34):Okazion !!!! cmimi pak i diskutueshem !! dogane e paguar bule elbasan 0699156161 ju lutem telefonata serioze ! flm ...Lexo detajet..

7,000 Euro MERCEDES-BENZ C 220 CDI  SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ C 220 CDI  VITI 2008 AVANGARD - SHUM E VECAN

Mercedes-benz C 220 Cdi

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2019 (10:26):Shitet ose nderrohet -mercedes-benz c 220 cdi viti 2008 avangard - shum e vecante ne llojin e vet nga fabrika . origjinale ne cdo detaj kambio automatike klima automatike xhama dhe pasqyra elektrike sensor...Lexo detajet..

5,300 Euro Volkswagen pasat 2.0 nafte 2006 Automatike Zvicra full options  Volkswagen pasat 2.0 nafte 2006 Kamje Automatic Zvicra full options me dogan te

Volkswagen Pasat 2.0 Nafte 2006 Automatike Zvicra Full Optio

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2019 (10:14):Volkswagen pasat 2.0 nafte 2006 kamje automatic zvicra full options me dogan te paguar gjendje perfekte gati per targa ...Lexo detajet..

3,200 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.2
Viti 2010 
Benzine-Gaz
Posedon: Goma te reja, D

Shitet Opel Corsa

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2019 (09:41):Shitet opel corsa motorr 1.2 viti 2010 benzine-gaz posedon: goma te reja, disqe alumini, aux, mp3, cd, komanda ne timon, klima etj. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. cmi...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas