shes blej nderroj  7793 njoftime

 Online 176 lexues | 1 njoftime ne pritje

10,900 Euro

Mercedes Benz (gaz+benzin) Kursim I Garatuar

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
300,000 Kilometra

14.02.2019 (18:38):Mercedes-benz ml 350 4matic (benzin+gaz) kursim i garatuar me 1500l deri ne 2000l ben 180km deri ne 220km -makina eshte blere ne gjermani para 1 viti e gjysem dhe impiantin (princ) e kishte nga momenti blerjes...Lexo detajet..

9,500 Euro

Vw Golf Vi 2.0 Tdi

Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

23.01.2019 (23:10):Vw golf vi 2.0 tdi highline 2010 kambio automatike,komandat e marsheve ne timon, navigator me tac,kamera mbrapa,sensor parkimi,klima, aux,bluetooth,usb,pasqyra me palosje...me dogane. 236000 km 9500 euro ...Lexo detajet..

3,900 Euro Ford Focus 1.6 nafte 2010 ZVICRA ME DOGAN  Ford Focus 1.6 nafte 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, 
ME KONDICIONER, KOMANDA N

Ford Focus 1.6 Nafte 2010 Zvicra Me Dogan

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

15.02.2019 (20:35):Ford focus 1.6 nafte 2010 zvicra me dogan te paguar, me kondicioner, komanda ne timon, xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me usb dhe bluetooth goma te reja gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

5,300 Euro Audi 2.4 benzine 2007 AUTOMATIKE ZVICRA E sapotarguar  Audi A6 Viti 2007 motor 2.4 benzine 
KAMJE automatic 
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA

Audi 2.4 Benzine 2007 Automatike Zvicra E Sapotarguar

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

15.02.2019 (20:34):Audi a6 viti 2007 motor 2.4 benzine kamje automatic e sapoardhur nga zvicra dhe e sapotarguar me klima, navigator, komanda ne timon pilot automatic, marshe ne timon, drita automatike me dokumenta te pag...Lexo detajet..

4,900 Euro Fiat Punto evo 1.4 BENZINE 2012 ZVICRA ME DOGAN  Fiat Punto evo 1.4 BENZINE VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 
ME KONDICIONER,

Fiat Punto Evo 1.4 Benzine 2012 Zvicra Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

15.02.2019 (20:34):Fiat punto evo 1.4 benzine viti 2012 zvicra me dogan te paguar me kondicioner, sistem start and stop drita automatike sipas kthesave komanda ne timon xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,900 Euro

13,000 Euro Shitet volfswagen Caddy 2011 AUtomjeti eshte blere me  0 km dhe jam perdorues i vetem. Ndodhet ne gjendje shu

Shitet Volfswagen Caddy 2011

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

15.02.2019 (20:08):Automjeti eshte blere me 0 km dhe jam perdorues i vetem. ndodhet ne gjendje shume te mire....Lexo detajet..

8,800 Euro Mercedes Benz • E Klas 220 • EVO • 2008 MERCEDES BENZ E KLAS 220 EVO EVO • VITI 2008 • NAFTE • KAMBIO AUTOMATIKE

Mercedes Benz • E Klas 220 • Evo • 2008

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

15.02.2019 (20:08):Mercedes benz e klas 220 evo evo • viti 2008 • nafte • kambio automatike • klima automatike bi - zone • • tapiceri ngjyre bezhe + lekure • navigacion system + dvd + aux • sensor parkimi • sens...Lexo detajet..

8,900 Euro VW CADDY MAXI FRIGORIFER Shitet caddy maxi i vitit 2008 frigorifer i markes carrier funksionim perfekt me

Vw Caddy Maxi Frigorifer

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

15.02.2019 (17:27):Shitet caddy maxi i vitit 2008 frigorifer i markes carrier funksionim perfekt me te gjitha faturat e sherbimit dhe liber servisi. ardhur nga gjermania. me dogane te paguar. info 068 20 76 465....Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,900 Euro

4,200 Euro Shes ford fusion 2011 Shes ford fusion I 2011 gaz benzin 1.4  me sensor e kamer te pasqyra gomat te re

Shes Ford Fusion 2011

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

15.02.2019 (17:27):Shes ford fusion i 2011 gaz benzin 1.4 me sensor e kamer te pasqyra gomat te reja vaj filtra rrip motorri pomp uji te sa po nderruar me dok deri ne gusht 2019 per me teper tel ne 0685935052...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

2,500 Euro Shitet Shitet a clas Makina nafte A 160 CDI 2003 euro 2500 fundi 00355696597762 makina

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

15.02.2019 (17:27):Shitet a clas makina nafte a 160 cdi 2003 euro 2500 fundi 00355696597762 makina nuk ka nevoje per asnje sherbim goma te reja amertizator te rij suporta cdo gje me sherbime te bera shitet per arsye mosperdorimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

13,800 Euro Mercedes Benz • E Klas 220 • BLUEEFICENCY • 2010 Mercedes - Benz • E Klas 220 • BLUEEFICENCY • Viti 2010 • Avantgarde •

Mercedes Benz • E Klas 220 • Blueeficency • 2010

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

15.02.2019 (15:56):Mercedes - benz • e klas 220 • blueeficency • viti 2010 • avantgarde • kambio automatike • klima automatike bi - zone • sedile lekure shum e paster • sedile me ngrohje • drita bi - xenon + led...Lexo detajet..

250,000 Leke Shes Makine Makina eshte e vitit 2001 me motorr nafte 1.90 JTD.
Gjendje shume e mire me 235

Shes Makine

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

15.02.2019 (12:46):Makina eshte e vitit 2001 me motorr nafte 1.90 jtd. gjendje shume e mire me 235 000 km. sherbime te kryera goma te reja kondicioner,kasetofon usb me liber sherbimesh per 6 vitet e fundit konsumi i kombinu...Lexo detajet..

Kambio: Manual

250,000 Leke

5,700 Euro Peugeot 208 1.4 hdi Viti 2012 Shitet Peugeot 208 Motori(CC):1.4L HDi Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 201

Peugeot 208 1.4 Hdi Viti 2012

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

15.02.2019 (12:46):Shitet peugeot 208 motori(cc):1.4l hdi tipi karburantit nafte viti prodhimit 2012 transmisioni manuale 128,000 km ngjyra e jashtme e bardhe ngjyra e brendshme e zeze gjendja motorike dhe xhenerike shume te mir...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,700 Euro

3,500 Euro Shitet Mercedes-Benc C 203 Diesel Makina eshte ne gjendje shume te mire, taksa te paguara deri ne Gusht 2018, goma

Shitet Mercedes-benc C 203 Diesel

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

15.02.2019 (12:46):Makina eshte ne gjendje shume te mire, taksa te paguara deri ne gusht 2018, goma te reja, baxha, 261 mije km origjinale. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

3,200 Euro Opel Zafira 1.9 cdti Viti 2006, Shitet Opel Zafira Motori(CC):1.9L CDTI Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 20

Opel Zafira 1.9 Cdti Viti 2006,

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

15.02.2019 (12:46):Shitet opel zafira motori(cc):1.9l cdti tipi karburantit nafte viti prodhimit 2006 transmisioni manuale 182,000 km ngjyra e jashtme gri ngjyra e brendshme e erret gjendja motorike dhe xhenerike shume te mir me ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

1,300 Euro Smart okazion Shes Smart for Two, viti i prodhim fund 2002, tavan panoramik. Gjendje shume e m

Smart Okazion

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
90,000 Kilometra

15.02.2019 (12:46):Shes smart for two, viti i prodhim fund 2002, tavan panoramik. gjendje shume e mire . me dokumenta te paguara deri ne veren e 2019. nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi. cmimi okazion 1300 euro ...Lexo detajet..

4,500 Euro Smart 2010 Shitet Smart i 2010. I sapoardhur nga italia. Me dogane te paguaj. Makina eshte

Smart 2010

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
70,000 Kilometra

15.02.2019 (09:10):Shitet smart i 2010. i sapoardhur nga italia. me dogane te paguaj. makina eshte ne gjendje perfekte. cmimi 4.500 € , i diskutueshem. ...Lexo detajet..

6,300 Euro Shitet Mercedes Benz Vario 814  Shitet Mercedes Benz Vario 814 
Viti 1998
240000 km
Letra dhe shërbime të p

Shitet Mercedes Benz Vario 814

Tirane
Nafte Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilometra

15.02.2019 (08:58):Shitet mercedes benz vario 814 viti 1998 240000 km letra dhe shërbime të paguar shitet për arsye mospërdorimi Çmimi 6300 euro nr tel 0676995030...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,300 Euro

4,000 Euro Shitet Wolkswagen Touran  Motorr 1.9 TDI Shitet Wolkswagen Touran  
Motorr 1.9 TDI
Nafte
Kambio manuale 6 marshe
6+1

Shitet Wolkswagen Touran Motorr 1.9 Tdi

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

15.02.2019 (08:58):Shitet wolkswagen touran motorr 1.9 tdi nafte kambio manuale 6 marshe 6+1 vendeshe kondicioner letra per një vit perde origjinal Çmimi 4000 euro nr tel 0682559141...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

3,500 Euro Shitet Mercedes Benz C Class 220 CDI Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr 220 CDI
Kambio manuale
Nafte
Viti 2001

Shitet Mercedes Benz C Class 220 Cdi

Shkoder
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

15.02.2019 (08:58):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi kambio manuale nafte viti 2001 makina është në gjendje shumë të mirë me të gjitha shërbimet e bëra. dokumente deri ne dhjetor vaj - filtra të sapo n...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

3,200 Euro Shitet Peugeot motorr 1.9 HDI Shitet Peugeot 
Motorr 1.9 HDI
Nafta
Goma te reja
Me shërbime te sapo bëra

Shitet Peugeot Motorr 1.9 Hdi

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

15.02.2019 (08:58):Shitet peugeot motorr 1.9 hdi nafta goma te reja me shërbime te sapo bëra shum ekonomike Çmimi 3200 euro nr tel 0682186127...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

3,000 Euro Shitet Audi A4 Allroad Shitet Audi A4 Allroad
Viti 2003
4x4
Çmimi 3000 Euro
Nr Tel 0698444646

Shitet Audi A4 Allroad

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

15.02.2019 (08:58):Shitet audi a4 allroad viti 2003 4x4 Çmimi 3000 euro nr tel 0698444646...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet ose ndrrohet Renault Scenic Shitet ose ndrrohet Renault Scenic
Motorr 1.9
Viti 2001
Nafte
Kambio manuale

Shitet Ose Ndrrohet Renault Scenic

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

15.02.2019 (08:58):Shitet ose ndrrohet renault scenic motorr 1.9 viti 2001 nafte kambio manuale sedilje lekure ne gjendje shume te mire, me dokumente te rregullta. Çmimi 2200 euro nr tel 0693443164...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,500 Euro Shitet Peugeot 406  Shitet Peugeot 406 
Viti 2001
Me te gjitha shërbimet e bera
Çmimi 1500 Euro

Shitet Peugeot 406

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

15.02.2019 (08:58):Shitet peugeot 406 viti 2001 me te gjitha shërbimet e bera Çmimi 1500 euro nr tel 0699569263...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,300 Euro Shitet Opel Agia viti 2002 Shitet Opel Agia 
Viti 2002
Motorr 1.2
Benzinë
Çmimi 1300 Euro
Nr tel 067

Shitet Opel Agia Viti 2002

Durres
Benzin Karburanti
2002 Viti
130,000 Kilometra

15.02.2019 (08:58):Shitet opel agia viti 2002 motorr 1.2 benzinë Çmimi 1300 euro nr tel 0672385266...Lexo detajet..

1,250 Euro Shitet Mercedes Benz 190 CDI Shitet Mercedes Benz 
Motorr 190 CDI
Viti 1991
Nafte
Kambio manuale
Letra d

Shitet Mercedes Benz 190 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1991 Viti
180,000 Kilometra

15.02.2019 (08:58):Shitet mercedes benz motorr 190 cdi viti 1991 nafte kambio manuale letra deri ne dhjetor ne gjendje shume te mire pune Çmimi 1250 euro nr tel 0685028815...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,250 Euro

1,000 Euro Shitet Volkswagen polo  Shitet Volkswagen polo 
Benzin-gaz
Viti 1997
Kambio automatike
Letra te pagu

Shitet Volkswagen Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
110,000 Kilometra

15.02.2019 (08:58):Shitet volkswagen polo benzin-gaz viti 1997 kambio automatike letra te paguara deri me 20.08.2019 shërbime te bera Çmimi 1000 euro nr.tel 0676995030...Lexo detajet..

3,500 Euro Mercedes-Benz E220 CDi Elegance . Nafte Automat.+ - Viti 2003 Mercedes-Benz E220 CDi Elegance . Nafte Automat + -.Viti 2003..Makina Posedon Ar

Mercedes-benz E220 Cdi Elegance . Nafte Automat.+ - Viti 200

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

14.02.2019 (21:55):Mercedes-benz e220 cdi elegance . nafte automat + -.viti 2003..makina posedon aribag abies kondisioner.xhama elektrik.pasqyra elektrike .baxho. xhami.radio cd me komanda ne timon..mbyllie qendrore me pult. sedi...Lexo detajet..

2,000 Euro OKAZION..Mercedes-Benz CLK 230 Benzin Kompressor Manual ..01 Mercedes-Benz CLK 230 Benzin Kompressor Manual Viti 2001.Makina Posedon.3Çelsa.

Okazion..mercedes-benz Clk 230 Benzin Kompressor Manual ..01

Durres
Benzin Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

14.02.2019 (21:55):Mercedes-benz clk 230 benzin kompressor manual viti 2001.makina posedon.3Çelsa.aribag.abies.eps.kondisioner.xhama elektrik.pasqyra elektrike.sensor parkimi.sensor shiu..pilot automat. sedile me ngrohje..radio ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

6,600 Euro SHITET FORD FIESTA 1.4TDI VITI 2012 6.600EUR SHITET FORD FIESTA, 
NAFTE 1.4TDI, 
VITI 2012
107.000KM, 
MAKINA NDODHET NE

Shitet Ford Fiesta 1.4tdi Viti 2012 6.600eur

Elbasan
Nafte Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

14.02.2019 (21:04):Shitet ford fiesta, nafte 1.4tdi, viti 2012 107.000km, makina ndodhet ne cerrik, shitet per arsye mos perdorimi, ne gjendje te shume te mire teknike edhe xhenerike, makina eshte importuar nga gjerman...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,600 Euro

10,900 Euro MERCEDES BENZ (GAZ+BENZIN) KURSIM I GARATUAR MERCEDES-BENZ ML 350 4Matic (benzin+gaz) KURSIM I GARATUAR me 1500L deri ne 2000

Mercedes Benz (gaz+benzin) Kursim I Garatuar

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
300,000 Kilometra

14.02.2019 (18:38):Mercedes-benz ml 350 4matic (benzin+gaz) kursim i garatuar me 1500l deri ne 2000l ben 180km deri ne 220km -makina eshte blere ne gjermani para 1 viti e gjysem dhe impiantin (princ) e kishte nga momenti blerjes...Lexo detajet..

5,400 Euro Shitet Volkswagen caddy viti 2006 Shitet Volkswagen caddy 
Viti 2006
4+1 vendesh
Xhama te zi
220000 km
ABS Ai

Shitet Volkswagen Caddy Viti 2006

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

14.02.2019 (18:29):Shitet volkswagen caddy viti 2006 4+1 vendesh xhama te zi 220000 km abs airbag dogane e paguar Çmimi 5400 euro nr tel 0685028815...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,400 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas