shes ndrroj makina  3405 njoftime

 Online 193 lexues | 0 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Audi A6, Nafte, 2.0 Automatike Viti 2010 - 11,000 Eur

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

26.04.2019 (15:05):Makina eshte ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

5,800 Euro

Smart

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
90,000 Kilometra

22.04.2019 (19:31):Shitet smart (fortwo) [451] diesel 800cc cdi cambio: automatike + tiptronic kondicioner, air bag, abs... viti i prodhimit fund 2013 del ne shitje ne fillim 2014gjermani ardhur ne shqiperi ne shkurt 2019 ...Lexo detajet..

7,500 Euro Okazion shitet scirocco Shitet Volkswagen scirocco 2010 1.4 benzin. E ardhur nga gjermania dhe ka ber sh

Okazion Shitet Scirocco

Fier
Benzin Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

26.04.2019 (17:46):Shitet volkswagen scirocco 2010 1.4 benzin. e ardhur nga gjermania dhe ka ber shum pak kilometra ne shqiperi. makinash eshte ne gjendje perfekte dhe e gatshme per cdo lloj prove....Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,500 Euro

5,800 Euro Mazda 6 2010 2.2 nafte ZVICRA full options Mazda 6 Viti 2010 nafte 2.2 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 
ME KONDICIONER 
Komanda

Mazda 6 2010 2.2 Nafte Zvicra Full Options

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

26.04.2019 (17:43):Mazda 6 viti 2010 nafte 2.2 zvicra me dogan te paguar me kondicioner komanda ne timon pilot automatic impjant audio bose, bagaxhier me 6 cd kamje manual 6 marshe disqe alumini goma te reja gjendje p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,800 Euro

60,000 Leke Motorra Piaggio Liberty 125cc Shiten motorra te perdorur Piaggio Liberty ne dy varjante. Varjanti i pare (moto

Motorra Piaggio Liberty 125cc

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
30,000 Kilometra

26.04.2019 (17:29):Shiten motorra te perdorur piaggio liberty ne dy varjante. varjanti i pare (motorra me kosh dhe zgare te pershtatshme per shperndarje..piceri,catering etj.) 40.000 leke varjanti i dyte,motorra me shale dyshe ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

2,400 Euro Mercedes-Benz ... SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ C 200 CDI-AVABGARD VITI-2004 -KM >>187

Mercedes-benz ...

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

26.04.2019 (17:24):Shitet ose nderrohet -mercedes-benz c 200 cdi-avabgard viti-2004 -km >>187000< ngjyra gri metalik ne rrezatim dielli esht me perle kambio manuale -tapiceria gjysem cop gjysem lekure shume e paster pa gervishtje...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

2,300 Euro Shitet Golf 4 motorr 1.9 Shitet Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike
Viti 2002
Me letra per nje vi

Shitet Golf 4 Motorr 1.9

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

26.04.2019 (17:16):Shitet golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike viti 2002 me letra per nje vit Çmimi 2300 euro nr tel 0676900905...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet Opel Zafira 6+1 vende Shitet Opel Zafira 6+1 vende
Viti 2000
Kambio automatike
Benzine-Gaz
Motorr

Shitet Opel Zafira 6+1 Vende

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

26.04.2019 (16:35):Shitet opel zafira 6+1 vende viti 2000 kambio automatike benzine-gaz motorr 1.8 tdi makina është në gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me dokumente të paguar per nje vit Çmimi 2200 euro ...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4 TDI
Nafte
Viti 2003
181000 km
Kambio manuale

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

26.04.2019 (16:33):Shitet ford fiesta motorr 1.4 tdi nafte viti 2003 181000 km kambio manuale kondicioner letra per nje vit me te gjitha sherbimet e bera Çmimi 1600 euro nr tel 0693660200 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

7,000 Euro makine ne shitje BMW X5 MBW X5 ne shitje viti 2005 me benzine 3000 kuaj fuqi 
130000 km 
Ne gjendje

Makine Ne Shitje Bmw X5

Rruga shyqyri brari | Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

22.04.2019 (21:18):Mbw x5 ne shitje viti 2005 me benzine 3000 kuaj fuqi 130000 km ne gjendje shume te mire . cel 0696055558...Lexo detajet..

4,000 Euro Sllon Shitet : Mercedes Benz - Sllon - S300 , diesel , Viti 1997 , disqe 18 OZ ORIGINA

Sllon

Durrës, Albania | Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
300,000 Kilometra

14.04.2019 (12:15):Shitet : mercedes benz - sllon - s300 , diesel , viti 1997 , disqe 18 oz original , me baxha , me sensor , kambjo automatike , tapiceri lekure te paster me levizje ngrohje , letrat sapo jan prer , full opsion n...Lexo detajet..

2,600 Euro VW Golf 4  1.9TDI Shitet VW Golf 4 motorr 1.9 tdi viti 2000 me kondicioner 4 porta disponon pak km

Vw Golf 4 1.9tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

26.04.2019 (16:31):Shitet vw golf 4 motorr 1.9 tdi viti 2000 me kondicioner 4 porta disponon pak km me dokumenta te paguara e gatshme per cdo lloj prove cmimi i diskt...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

60,000 Leke Shitet Ford Fiesta i 1997 Shitet ford fiesta 1.3 benzin me kambio manuale e vitit '97.
Makina eshte

Shitet Ford Fiesta I 1997

Tirane
Benzin Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

26.04.2019 (16:27):Shitet ford fiesta 1.3 benzin me kambio manuale e vitit '97. makina eshte e mirembajtur, me letra te rregullta deri ne maj dhe me siguracion deri ne dhjetor. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

6,300 Euro Mercedes Benz E class 220 CDI. 2004 Shes Mercedes Benz E class 220 CDI, e vitit 2004, Nafte , me kambio manule, Cmim

Mercedes Benz E Class 220 Cdi. 2004

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

26.04.2019 (16:27):Shes mercedes benz e class 220 cdi, e vitit 2004, nafte , me kambio manule, cmimi 6300euro (pak i diskutueshem) makina ka 200.000km te vetat (ju garantoj 100% per kete). makina eshte ne gjendje super perfekte....Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,300 Euro

60,000 Leke Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.7
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Le

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

26.04.2019 (16:14):Shitet ford fiesta motorr 1.7 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne qershor cmimi 60.000 leke te reja nr tel 0683363121...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

1,300 Euro Shitet Mercedes Benz 1.8 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 1.8 CDI
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Sig

Shitet Mercedes Benz 1.8 Cdi

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

26.04.2019 (15:41):Shitet mercedes benz motorr 1.8 cdi benzine-gaz ne gjendje shume te mire siguracioni i paguara per nje vit, kualodimi i ka mbaruar. cmimi 1300 euro nr tel 0684665489...Lexo detajet..

2,200 Euro Shes ford focus 1.8 Shes ford focus 1.8 naft esht ne gjendje shum te mir goma te reja sherbime te kr

Shes Ford Focus 1.8

Berati
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

26.04.2019 (15:38):Shes ford focus 1.8 naft esht ne gjendje shum te mir goma te reja sherbime te kryera ne koh me letra te prera der ne nentor te ktij viti 0682146946...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,000 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Viti 2002
Nafte
Goma te reja, drita kseno, Xhama elektrike.

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

26.04.2019 (15:06):Shitet ford focus viti 2002 nafte goma te reja, drita kseno, xhama elektrike. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara cmimi 2000 euro nr tel 062157527...Lexo detajet..

11,000 Euro Shes Audi A6, Nafte, 2.0 Automatike viti 2010 - 11,000 EUR Makina eshte ne gjendje shume te mire

Shes Audi A6, Nafte, 2.0 Automatike Viti 2010 - 11,000 Eur

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

26.04.2019 (15:05):Makina eshte ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

2,400 Euro Shitet Golf 4 2.0 TDI 2000 Shitet Golf 4 
Motorr 2.0 TDI 
Viti 2000
Benzin-Gaz
Klima tronik
CD MP3
Dr

Shitet Golf 4 2.0 Tdi 2000

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

26.04.2019 (14:59):Shitet golf 4 motorr 2.0 tdi viti 2000 benzin-gaz klima tronik cd mp3 drita dhe fshirese automatike 4 xhama elektrik, pasqyra elektrike letra te paguara deri ne janar 2020 me te gjitha sherbimet e be...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Mercedes Benz C200 Shitet Mercedes Benz C200 
Viti 2002 
Nafte
Disponon: 
Mbyllje qendrore
Xha

Shitet Mercedes Benz C200

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

26.04.2019 (14:36):Shitet mercedes benz c200 viti 2002 nafte disponon: mbyllje qendrore xhama elektrik esp,abs goma michelin te 4 aktive kroskoti look 2006 me dokumente te rregullta sistemi elektronik origjinal mak...Lexo detajet..

4,500 Euro Shitet Mercedes Benz 220 nafte automat Shitet Mercedes Benz 220 nafte automat, me letra te paguara, kondicioner, senso

Shitet Mercedes Benz 220 Nafte Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

26.04.2019 (13:59):Shitet mercedes benz 220 nafte automat, me letra te paguara, kondicioner, sensor parkimi....Lexo detajet..

5,000 Euro bmw x1 xdrive18d bmw x1 xdrive18d (143hk)-, year: 2012, mileage: 79000 km, transmission: automati

Bmw X1 Xdrive18d

Shkoder
Nafte Karburanti
2012 Viti
70,000 Kilometra

26.04.2019 (13:22):Bmw x1 xdrive18d (143hk)-, year: 2012, mileage: 79000 km, transmission: automatic, exterior color: black, interior color: black,fuel: diesel, price: 5000€. the vehicle is located in viti, kosove. excellent co...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Euro

1,500 Euro Sprinter Sprnter 412 
Frena elektrike, kondicioner, vende 23, dopje gom viti 1999 gjendj

Sprinter

Elbasan
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

26.04.2019 (13:18):Sprnter 412 frena elektrike, kondicioner, vende 23, dopje gom viti 1999 gjendje super te mire.cmimi i negociushem.edhe nderrohet....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

4,000 Euro Shitet ose nderrohet Peugeot 308 Shitet ose nderrohet Peugeot 308
Motorr 1.6
Viti 2009
Nafte
Makina nuk ka ne

Shitet Ose Nderrohet Peugeot 308

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

26.04.2019 (13:08):Shitet ose nderrohet peugeot 308 motorr 1.6 viti 2009 nafte makina nuk ka nevoje per asnje sherbim cmimi 4000 euro nr tel 0684317068...Lexo detajet..

4,500 Euro OKAZION SHITET GOLF 5 FULL OPTION SHES VOLKSWAGEN GOLF 5, KAMBIO AUTOMATIKE, MOTORRI 2.0 TDI, VITI I PRODHIMIT 200

Okazion Shitet Golf 5 Full Option

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

26.04.2019 (12:35):Shes volkswagen golf 5, kambio automatike, motorri 2.0 tdi, viti i prodhimit 2008. letra te paguara deri ne janar 2020, sherbimet e kryera te gjitha ne kohe.ne gjendje perfekte ne te gjitha anet. ...Lexo detajet..

1,200 Euro Shes Makinen A Class Mercedez-Benz Shes makinen tip A Class, Mercedes-Benz, vit prodhimi 2001, me benzine, 1.4, me

Shes Makinen A Class Mercedez-benz

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

26.04.2019 (12:35):Shes makinen tip a class, mercedes-benz, vit prodhimi 2001, me benzine, 1.4, me dokumenta. taksa te paguara. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

20,000 Euro Shitet Mazda Cx3 Full Option Shitet Mazda Cx3 2000cc Benzine

 Full Option me vetem 7000 km blere ne konce

Shitet Mazda Cx3 Full Option

Tirane
Benzin Karburanti
2017 Viti
10,000 Kilometra

15.04.2019 (00:49):Shitet mazda cx3 2000cc benzine full option me vetem 7000 km blere ne koncesionare te mazdes, shitet per arsye emigrimi. navigator automatike sedilje me ngrohje start and stop sensore parkimi ...Lexo detajet..

2,990 Euro Okaziooon !!!!!! Golf plus !!!!! Okaziooon !!! Wolswagen golf plus !!!! Viti :2005..km :192 mije ... nafte..2.0..

Okaziooon !!!!!! Golf Plus !!!!!

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

26.04.2019 (12:33):Okaziooon !!! wolswagen golf plus !!!! viti :2005..km :192 mije ... nafte..2.0.. sherbime te bera me fature shume ekonomike.. shitet per arsye mosperdorimi..tel :0699205555...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,990 Euro

2,500 Euro shitet opel zafira benzin-gaz makina ka dokumentat deri ne janar te 2020 eshte ne gjendje te mire eshte 6+1 mu

Shitet Opel Zafira Benzin-gaz

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

26.04.2019 (12:32):Makina ka dokumentat deri ne janar te 2020 eshte ne gjendje te mire eshte 6+1 mund te dali jashtetit dhe brenda vendit eshte me impjant gazi dhe eshte i montuar ne gjermani cmimi eshte i diskutueshem numri esht...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas