shetje makinash ne parma itali  3856 njoftime

 Online 114 lexues | 1 njoftime ne pritje

12,500 Euro

Ford Fiesta 2018

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

18.05.2019 (20:26):Shitet makina ford fiesta trend 1.5 tdci- magnetic, me 5 dyer dhe 7 marshe, viti i prodhimit 2017, model 2018. makina shitet per aresye emigrimi, eshte blere nga koncencionari dhe ka 5 vite garanci ose 100000 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

12,500 Euro

12,900 Euro

Mercedez Benz Ml 320

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

16.05.2019 (14:21):Mercedes-benz ml 320, viti prodhimit 2007, 210.000 km, pedana anesore, xhama mbrapa te zinj origjinal, ndricimi led, sensor parkimi para mbrapa origjinal, disqe + pasqyrat + frexhot + stopat jane model 2011...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Audi A3 2002 Shitet Audi A3
Motorr 1.9
Viti 2002
Kambio manuale 6+1 marshe
Posedon: navig

Shitet Audi A3 2002

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

19.05.2019 (08:10):Shitet audi a3 motorr 1.9 viti 2002 kambio manuale 6+1 marshe posedon: navigation, drita kseno, sedilje me ngrohje, pilot automatike, goma te reja, disqe alumini etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,200 Euro Shitet Golf 4 motorr 1.9 TDI Shitet Golf 4 
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike
Viti 2001
Me letra te paguar

Shitet Golf 4 Motorr 1.9 Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

19.05.2019 (07:51):Shitet golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike viti 2001 me letra te paguara deri me 22 shtator cmimi 2200 euro nr tel 0688239819...Lexo detajet..

2,000 Euro Opel corsa 1.3 naft 2004 Okazion Shes Opel corsa 1.3 nafte 2004 makina esht e ardhur nga Italia me dogan

Opel Corsa 1.3 Naft 2004

Berati
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

19.05.2019 (07:20):Okazion shes opel corsa 1.3 nafte 2004 makina esht e ardhur nga italia me dogan te paguar dhe letra te paguara per nje vit makina esht shum e paster si jashte ashtu edhe brenda komanda ne timon radio cd si dhe ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

4,700 Euro Mercedes Benz CLK-270 CDI KAMIO AUTOMATIKE 148.000KM Mercedes Benz CLK-270 CDI
Kamio Automatike viti 2004! Ngjyra: Blu perla - 148.0

Mercedes Benz Clk-270 Cdi Kamio Automatike 148.000km

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

19.05.2019 (03:20):Mercedes benz clk-270 cdi kamio automatike viti 2004! ngjyra: blu perla - 148.000km te kaluara - sedilje lekure - pilot automatik - klima b-zone dixhitale - navigator i madh - cd player - tv - aux - pasqyra te...Lexo detajet..

7,000 Euro Shitet Audi A6 Shitet Audi A6
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire.
Cmimi 7000 Euro
Nr Tel

Shitet Audi A6

Pogradec
Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

19.05.2019 (03:20):Shitet audi a6 benzine-gaz ne gjendje shume te mire. cmimi 7000 euro nr tel 0698346551...Lexo detajet..

3,700 Euro Shitet Peugeot 308 Shitet Peugeot 308
Motorr 1.6
Viti 2009
Nafte 
Kambio manuale
150.000 km
N

Shitet Peugeot 308

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

19.05.2019 (03:20):Shitet peugeot 308 motorr 1.6 viti 2009 nafte kambio manuale 150.000 km ne gjendje shume te mire , sherbimet e bera. cmimi 3700 euro nr tel 0684317068...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

3,300 Euro Shitet Volkswagen Pola Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.4
Viti 2010
Nafte
Kambio manuale 5+1
Letra

Shitet Volkswagen Pola

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

19.05.2019 (03:20):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 viti 2010 nafte kambio manuale 5+1 letra te paguara per nje vit ne gjendje shume te mire cmimi 3300 euro nr tel 0699413201...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

3,100 Euro Shitet Ford Fiesta 2008 Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2008
Nafte
140.000 km
Kambio manuale
Ko

Shitet Ford Fiesta 2008

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

19.05.2019 (03:20):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2008 nafte 140.000 km kambio manuale kondicioner, goma te reja. ne gjendje shume te mire cmimi 3100 euro nr tel 0682559141...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

22,900 Euro Shitet Audi A7 Shitet Audi A7
Motorr 3.0
Look RS7
Cmimi 22.900 Euro
Nr Tel 0686776861

Shitet Audi A7

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
250,000 Kilometra

19.05.2019 (03:16):Shitet audi a7 motorr 3.0 look rs7 cmimi 22.900 euro nr tel 0686776861...Lexo detajet..

7,900 Euro Shitet Volkswagen Jetta Shitet Volkswagen Jetta
Motorr 2.0
Viti 2013
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Shitet Volkswagen Jetta

Fier
Benzine-Gaz Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilometra

19.05.2019 (03:16):Shitet volkswagen jetta motorr 2.0 viti 2013 benzine-gaz kambio automatike posedon: xhama elektrike, sedilje me ngrohje, navi etj. ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera. dogana e paguara. e ardhur n...Lexo detajet..

7,700 Euro Shitet Mitsubish Pajero Shitet Mitsubishi Pajero
Motorr 2.5
Viti 2006
230.000 km
Kambio manuale
Pos

Shitet Mitsubish Pajero

Pogradec
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

19.05.2019 (03:16):Shitet mitsubishi pajero motorr 2.5 viti 2006 230.000 km kambio manuale posedon: navigatior, goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 7700 euro nr tel 0696824220...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,700 Euro

7,700 Euro Shitet Opel Antara  Shitet Opel Antara
Motorr 2.0
Viti 2007
Nafte
204.000 km
Kambio automatike

Shitet Opel Antara

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

19.05.2019 (03:16):Shitet opel antara motorr 2.0 viti 2007 nafte 204.000 km kambio automatike posedon: sedilje me ngrohje lekure, disqe alumini, sensor parkimi etj. e ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire cmimi 7700...Lexo detajet..

6,500 Euro Shitet Mercedes Benz 211 Shitet Mercedes Benz 211 
Motorr 1.8
Viti 2006
Benzine
160.000 km
Kambio ma

Shitet Mercedes Benz 211

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

19.05.2019 (03:16):Shitet mercedes benz 211 motorr 1.8 viti 2006 benzine 160.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e beta. cmimi 6500 euro nr tel 0686120609...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,500 Euro

5,000 Euro Shitet Mercedes Benz  Shitet Mercedes Benz
Motorr 280 CDI
Viti 2006
Cmimi 5000 Euro
Nr Tel 0693215

Shitet Mercedes Benz

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

19.05.2019 (03:16):Shitet mercedes benz motorr 280 cdi viti 2006 cmimi 5000 euro nr tel 0693215349...Lexo detajet..

3,900 Euro Shitet Mervedes Benz C200 CDI Shitet Mercedes Benz 
Motorr 200 CDI
Viti 2002-2003
230.000 km
Kambio manual

Shitet Mervedes Benz C200 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

19.05.2019 (03:16):Shitet mercedes benz motorr 200 cdi viti 2002-2003 230.000 km kambio manuale 6+r posedon: klima bizonale, drita kseno, disqe alumini, sistem alarmi, abs, esp, komanda ne timon, kasetafon, bagazhier 6 cd,...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

4,700 Euro Mercedes Benz CLK-270 CDI KAMIO AUTOMATIKE 148.000KM Mercedes Benz CLK-270 CDI
Kamio Automatike viti 2004! Ngjyra: Blu perla - 148.0

Mercedes Benz Clk-270 Cdi Kamio Automatike 148.000km

Rruga Kont Urani, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

19.05.2019 (03:20):Mercedes benz clk-270 cdi kamio automatike viti 2004! ngjyra: blu perla - 148.000km te kaluara - sedilje lekure - pilot automatik - klima b-zone dixhitale - navigator i madh - cd player - tv - aux - pasqyra te...Lexo detajet..

3,300 Euro Shitet Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9
Viti 2004
Nafte
Kambio automatike
Posed

Shitet Passat

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

19.05.2019 (03:16):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 viti 2004 nafte kambio automatike posedon: disqe 17, klima etj ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. cmimi 3300 euro nr tel 0682157527...Lexo detajet..

3,100 Euro Shitet Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 180 CDI
Viti 2007
Nafte
250.000 km
Kamb

Shitet Mercedes Benz A Class

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

19.05.2019 (03:16):Shitet mercedes benz a class motorr 180 cdi viti 2007 nafte 250.000 km kambio manuale 6+r letra te paguara deri ne dhjetor ne gjendje shume te mire cmimi 3100 euro nr tel 0695670000...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

2,500 Euro Shitet Mercedes Benz 200 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 200 CDI
Viti 2001
Nafte
Kambio automatike
Letra

Shitet Mercedes Benz 200 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

19.05.2019 (03:16):Shitet mercedes benz motorr 200 cdi viti 2001 nafte kambio automatike letra te paguara ne gjendje shume te mire cmimi 2500 euro nr tel 0693702670...Lexo detajet..

2,000 Euro Shitet ose nderrohet Shitet ose nderrohet
Motorr 1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mir
Letra te pagua

Shitet Ose Nderrohet

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

19.05.2019 (00:57):Shitet ose nderrohet motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mir letra te paguara cmimi 2000 euro nr tel 0699492180...Lexo detajet..

60,000 Leke Shitet Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.7
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Le

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

19.05.2019 (00:32):Shitet ford fiesta motorr 1.7 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne qershor cmimi 60.000 leke te reja nr tel 0683363121...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

5,400 Euro Ford fokus 1.8 Nafte . Automatike . 2008 
Ford - Focus - Modeli Titanium - Viti 2008 - Nafte Kambio Automatike - Klima A

Ford Fokus 1.8 Nafte . Automatike . 2008

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

19.05.2019 (00:32): ford - focus - modeli titanium - viti 2008 - nafte kambio automatike - klima automatike - sensor dritash + shiu - tapiceri lekure me tegela te bardhe - pilot automatik - drita me levizje sipas prerjes se timo...Lexo detajet..

4,300 Euro Ford fusion 1.4 Nafte Automatike 2008 Ford Fusion • 1.4 Nafte • Viti 2008 • Kambio Automatike • Kondicioner

Ford Fusion 1.4 Nafte Automatike 2008

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

19.05.2019 (00:32):Ford fusion • 1.4 nafte • viti 2008 • kambio automatike • kondicioner • sensor dritash + shiu • xhama + pasqyra elektrike • mbyllje qendrore me pult • 131897 kilometra orgjinale • me dogane te...Lexo detajet..

4,000 Euro Golf 5 gti look R32 Esht ne gjendje perfekte 2.0 benzin fsi 
Disqe sportive 18 marmita me zhurme R3

Golf 5 Gti Look R32

Kruje
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

19.05.2019 (00:00):Esht ne gjendje perfekte 2.0 benzin fsi disqe sportive 18 marmita me zhurme r32 e gatshme per cdo lloje prove behen dhe nderrime me foristrade toyota 2000 deri 2007...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

3,900 Euro Shitet Golf 5 Look GTI Shitet Volkswagen Golf 5 Look GTI 
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Ne gjendje shu

Shitet Golf 5 Look Gti

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.05.2019 (23:57):Shitet volkswagen golf 5 look gti motorr 1.9 viti 2005 nafte ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo prove. dogana e paguara. cmimi 3900 euro ne tel 0686776861...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Fiat Punto  Shitet Fiat Punto 
Motorr 1.8
Kambio manuale
Viti 2003
Benzine-Gaz
230.000

Shitet Fiat Punto

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

18.05.2019 (23:22):Shitet fiat punto motorr 1.8 kambio manuale viti 2003 benzine-gaz 230.000 km kondicioner, xhama elektrike ,pasqyre elektrike, timon city elektrike, ars , arb etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas