shit blerje makinash  3882 njoftime

 Online 195 lexues | 2 njoftime ne pritje

12,500 Euro

Ford Fiesta 2018

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

18.05.2019 (20:26):Shitet makina ford fiesta trend 1.5 tdci- magnetic, me 5 dyer dhe 7 marshe, viti i prodhimit 2017, model 2018. makina shitet per aresye emigrimi, eshte blere nga koncencionari dhe ka 5 vite garanci ose 100000 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

12,500 Euro

12,900 Euro

Mercedez Benz Ml 320

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

16.05.2019 (14:21):Mercedes-benz ml 320, viti prodhimit 2007, 210.000 km, pedana anesore, xhama mbrapa te zinj origjinal, ndricimi led, sensor parkimi para mbrapa origjinal, disqe + pasqyrat + frexhot + stopat jane model 2011...Lexo detajet..

26,500 Euro

Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km

Elbasan, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (10:26):Shitet mercedes s350 2011 lungo nafte full extra 193.000 km makina posedon keto opsione: ->sendilje me ngrohje+ftohje ->fenera me dopjo lupa qe kthen sipas drejtimit te timonit ->pasqyra antiverbuese me se...Lexo detajet..

60,000 Leke Shitet Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.7
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Le

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

20.05.2019 (12:19):Shitet ford fiesta motorr 1.7 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne qershor cmimi 60.000 leke te reja nr tel 0683363121...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

2,400 Euro Mercedes-Benz ... SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ C 200 CDI-AVABGARD VITI-2004 -KM >>187

Mercedes-benz ...

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.05.2019 (12:13):Shitet ose nderrohet -mercedes-benz c 200 cdi-avabgard viti-2004 -km >>187000< ngjyra gri metalik ne rrezatim dielli esht me perle kambio manuale -tapiceria gjysem cop gjysem lekure shume e paster pa gervishtje...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,600 Euro Golf 4  Shes Golf 4 ekonomik 1.4 naft. I mirmbajtur sepse esht perdore nga familjare. Sh

Golf 4

Vlore
Nafte Karburanti
2000 Viti
110,000 Kilometra

20.05.2019 (12:10):Shes golf 4 ekonomik 1.4 naft. i mirmbajtur sepse esht perdore nga familjare. shitet per arsye emigracioni....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,000 Euro Opel corsa 1.3 naft 2004 Okazion shes Opel corsa 1.3 naft 2004....makina ka 5 muaj qe ka ardhur nga Itali

Opel Corsa 1.3 Naft 2004

Berati
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.05.2019 (12:08):Okazion shes opel corsa 1.3 naft 2004....makina ka 5 muaj qe ka ardhur nga italia me dekumenta per nje vit. makina esht shum e mbajtur dhe shum e paster komanda ne timon goma te reja dhe serviset e bera me fatu...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,000 Euro Opel corsa 1.3 naft 2004 Okazion Shes Opel corsa 1.3 nafte 2004 makina esht e ardhur nga Italia me dogan

Opel Corsa 1.3 Naft 2004

Berati
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.05.2019 (12:06):Okazion shes opel corsa 1.3 nafte 2004 makina esht e ardhur nga italia me dogan te paguar dhe letra te paguara per nje vit makina esht shum e paster si jashte ashtu edhe brenda komanda ne timon radio cd si dhe ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,450 Euro Shitet Ford Fiesta 1.4 TDI viti 2004 Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.4 TDI
Viti 2004
Benzinë
Siguracioni 6 muaj
Ku

Shitet Ford Fiesta 1.4 Tdi Viti 2004

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.05.2019 (12:05):Shitet ford fiesta motorr 1.4 tdi viti 2004 benzinë siguracioni 6 muaj kualidimi 1 vit Çmimi 1450 euro nr.tel: 0672385266...Lexo detajet..

100,000 Leke Okazion Automjeti ne gjendje perfekte mitorike e xhenerike dhe ekonomike.Shitet per arsy

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (12:04):Automjeti ne gjendje perfekte mitorike e xhenerike dhe ekonomike.shitet per arsye emigrimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

13,500 Euro Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (FINAL//EDITION) Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Pa Taks Luksi Full Options Per Llojin

Shitet Mercedes Cls320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (fina

Elbasan, Albania | Elbasan
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (10:19):Shitet mercedes cls320 nafte e vitit 2009 pa taks luksi full options per llojin e saj final//edition makina posedon keto shumllojshmeri opsionesh: ->sendilje me ngrohje ->timon druri ->perde elektrike ->ba...Lexo detajet..

1,550 Euro Shitet Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Viti 2004
Motorr 1.2
Benzine
Letra te paguara deri ne shk

Shitet Peugeot 206

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

20.05.2019 (12:00):Shitet peugeot 206 viti 2004 motorr 1.2 benzine letra te paguara deri ne shkurt 2020 makina eshte ne gjendje shume te mire cmimi 1550 euro nr tel 0672035294...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Nafte
Kambio manuale
Dogana e paguara
Ne gjend

Shitet Opel Corsa

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

20.05.2019 (11:32):Shitet opel corsa motorr 1.4 nafte kambio manuale dogana e paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro nr tel 0676207209...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

90,000 Leke Shitet Mercedes Benz 200 CDI Shitet Mercedes Benz 
Motorr 200 CDI
Kambio manuale
Viti 1987
Nafte
Letra t

Shitet Mercedes Benz 200 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
180,000 Kilometra

20.05.2019 (11:21):Shitet mercedes benz motorr 200 cdi kambio manuale viti 1987 nafte letra te paguara deri ne qershor ne gjendje shume te mire cmimi 90.000 leke te reja nr tel 0683728823...Lexo detajet..

Kambio: Manual

90,000 Leke

1,300 Euro Shitet Mercedes Benz 1.8 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 1.8 CDI
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Sig

Shitet Mercedes Benz 1.8 Cdi

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (10:57):Shitet mercedes benz motorr 1.8 cdi benzine-gaz ne gjendje shume te mire siguracioni i paguara per nje vit, kualodimi i ka mbaruar. cmimi 1300 euro nr tel 0684665489...Lexo detajet..

26,500 Euro Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km  Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km 
Makina Posedon Ket

Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (10:26):Shitet mercedes s350 2011 lungo nafte full extra 193.000 km makina posedon keto opsione: ->sendilje me ngrohje+ftohje ->fenera me dopjo lupa qe kthen sipas drejtimit te timonit ->pasqyra antiverbuese me se...Lexo detajet..

13,500 Euro Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (FINAL//EDITION) Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Pa Taks Luksi Full Options Per Llojin

Shitet Mercedes Cls320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (fina

Elbasan
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (10:19):Shitet mercedes cls320 nafte e vitit 2009 pa taks luksi full options per llojin e saj final//edition makina posedon keto shumllojshmeri opsionesh: ->sendilje me ngrohje ->timon druri ->perde elektrike ->ba...Lexo detajet..

50,000 Leke Shitet makina Shitet:Mitsubishi Lancer (taxi)
Viti i prodhimit: 2005
Motorr: 1.6 benzine/gaz

Shitet Makina

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (10:14):Shitet:mitsubishi lancer (taxi) viti i prodhimit: 2005 motorr: 1.6 benzine/gaz kambio: automatike shitet me gjithe licencen taksi e cila skadon ne dhjetor te 2020 makina eshte ne gjendje te mire nga ana mo...Lexo detajet..

Kambio: Manual

50,000 Leke

550,000 Leke Super Okazion Vw Caddy 2.0 SDI Nafte Viti 2006  Super Okazion Vw Caddy 2.0 SDI Nafte Viti 2006 Cmimi:5 Milion Leke E 500 Lek Nr

Super Okazion Vw Caddy 2.0 Sdi Nafte Viti 2006

Elbasan
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (09:57):Super okazion vw caddy 2.0 sdi nafte viti 2006 cmimi:5 milion leke e 500 lek nr cel:+355693947627 makina posedon: ->kamio manuale ->xhama manuale jo elektrike ->airbag ->sistem audio origjinal ->hapje mby...Lexo detajet..

Kambio: Manual

550,000 Leke

4,700 Euro Mercedes Benz CLK-270 CDI KAMIO AUTOMATIKE 148.000KM Mercedes Benz CLK-270 CDI
Kamio Automatike viti 2004! Ngjyra: Blu perla - 148.0

Mercedes Benz Clk-270 Cdi Kamio Automatike 148.000km

Rruga Kont Urani, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

19.05.2019 (03:20):Mercedes benz clk-270 cdi kamio automatike viti 2004! ngjyra: blu perla - 148.000km te kaluara - sedilje lekure - pilot automatik - klima b-zone dixhitale - navigator i madh - cd player - tv - aux - pasqyra te...Lexo detajet..

2,900 Euro Shitet Audi A4 Shitet Audi A4
Kambio automatike
Motorr 2.0 TDI
Benzinë-Gaz
Viti 2003
Navi

Shitet Audi A4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

20.05.2019 (09:44):Shitet audi a4 kambio automatike motorr 2.0 tdi benzinë-gaz viti 2003 navi sedilje me ngrohje Çmimi 2900 euro nr tel 0699204440 ...Lexo detajet..

8,200 Euro OKAZION Mercedes C300 Benzine OKAZION Mercedes C300 Benzine (Pa Takse Luksi) Viti 2008 Cmimi:8200 Euro I Disku

Okazion Mercedes C300 Benzine

Elbasan
Benzin Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

20.05.2019 (09:43):Okazion mercedes c300 benzine (pa takse luksi) viti 2008 cmimi:8200 euro i diskutueshem 118.000 km origjinale nr cel:+355692699669 makina posedon keto opsione: ->dy marmita origjinale ->sistem audio origji...Lexo detajet..

5,500 Euro Audi a3 sportback 2.0 tdi Shes a3 sportback 2.0 tdi 2005, automat marshe ne timon, limit shpejtesie, drita

Audi A3 Sportback 2.0 Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (09:43):Shes a3 sportback 2.0 tdi 2005, automat marshe ne timon, limit shpejtesie, drita auto me sensor nate dhe larje, sedilje me ngrohje, klima, audi cd radio bagazhier, airbag 6, tapiceri ne gjendje sh te mire, sher...Lexo detajet..

3,600 Euro Mercedes C200 Kompressor BENZIN+GAZ Kamio Automatike Viti 2003 OKAZION Mercedes C200 Kompressor BENZIN+GAZ Kamio Automatike Viti 2003 I Ardhur

Mercedes C200 Kompressor Benzin+gaz Kamio Automatike Viti 20

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (09:43):Okazion mercedes c200 kompressor benzin+gaz kamio automatike viti 2003 i ardhur nga zvicra cmimi:3600 euro nr cel:‭+355693437242 makina posedon keto opsione: ->komanda ne timon ->sistem audio i integruar...Lexo detajet..

2,100 Euro Okazion shitet seat ibiza1.2benzin 12valvola viti2002 cmimi2100€i diskutushem Okazion shitet seat ibiza1.2benzin 12valvola viti2002 cmimi2100€i diskutushem

Okazion Shitet Seat Ibiza1.2benzin 12valvola Viti2002 Cmimi2

Fier
Benzin Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (09:43):Okazion shitet seat ibiza1.2benzin 12valvola viti2002 cmimi2100€i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

5,700 Euro Shitet Ford Fiesta 1.5 TDI Viti 2013 Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.5 TDI
Viti 2013
Nafte
110000 km
Ne gjendje shu

Shitet Ford Fiesta 1.5 Tdi Viti 2013

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

20.05.2019 (09:43):Shitet ford fiesta motorr 1.5 tdi viti 2013 nafte 110000 km ne gjendje shume te mir Çmimi 5700 euro nr.tel: 0699999444...Lexo detajet..

270,000 Leke Shitet mercedes benz  Shitet C-CLASS 220CDI. Makina esht ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhener

Shitet Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

20.05.2019 (09:42):Shitet c-class 220cdi. makina esht ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, 4 goma te reja, tamburet dhe ferrota te reja, vaj filtra kamje dhe motorri etj. cmimi 2.7 miljon....Lexo detajet..

Kambio: Automatik

270,000 Leke

350 Euro skuter Dua ta shes per arsye mosperdorimi 250cc

Skuter

Berati
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

20.05.2019 (08:53):Dua ta shes per arsye mosperdorimi 250cc...Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet Smart For TWO 700  Shitet Smart For TWO 700 
Viti 2005
82.000 Km
Benzine
Kondicioner, baxho pan

Shitet Smart For Two 700

Fier
Benzin Karburanti
2005 Viti
90,000 Kilometra

20.05.2019 (08:39):Shitet smart for two 700 viti 2005 82.000 km benzine kondicioner, baxho panoramike, xhama elektrik, 4 goma te reja, letrat e paguar. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. me te gjitha sherbime...Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet Peugeot 307 kamjo AUTOMATIKE, viti 2001 Shitet Peugeot 307 kamjo AUTOMATIKE, viti 2001.
Me letra te paguara, makines nu

Shitet Peugeot 307 Kamjo Automatike, Viti 2001

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

20.05.2019 (07:58):Shitet peugeot 307 kamjo automatike, viti 2001. me letra te paguara, makines nuk i eshte bere koalidimi...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas