shitblerje makinash  

 Online 67 lexues | 7 njoftime ne pritje

3,700 Euro

Skoda Yeti 1.2 Tsi, 2010

Rruga lidhja e Prizrenit pallati nr 8 | Tirane Boiken Developments
Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

27.02.2020 (15:42):Skoda yeti 1.2 tsi e vitit 2010. gjendje perfekte motorike dhe mekanike. ngjyre e zeze. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,700 Euro Audi a3 Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bate

Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

28.02.2020 (00:53):Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bateri e re, gomat 80%, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,900 Euro Shitet golf 4 Shitet golf 4 . 1.9 nafte t(di e kuqe) 6 marsha +R mletrat deri ne dhjetor 2020

Shitet Golf 4

Lezhe
Nafte Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilometra

28.02.2020 (00:04):Shitet golf 4 . 1.9 nafte t(di e kuqe) 6 marsha +r mletrat deri ne dhjetor 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

3,200 Euro Mercedes Benz C Class - Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 200 CDI
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje

Mercedes Benz C Class -

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

27.02.2020 (23:51):Shitet mercedes benz c class motorr 200 cdi nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike goma te reja, kondicioner, xhama elektrike etj. letra te paguara cmimi 3200 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

1,500 Euro Smart Super Okazion vetem sot smart ne gjendje shum te mir dhe shum i mirmbajtur ,vitit 2003 700 bennzin , shi

Smart Super Okazion Vetem Sot

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

27.02.2020 (23:44):Smart ne gjendje shum te mir dhe shum i mirmbajtur ,vitit 2003 700 bennzin , shitet per arsye mosperdorimi ....Lexo detajet..

1,900 Euro Shitet Bmw 525 kambio automat Makine ne gjendje shume te mire pa as nje defekt gjitha sherbimet e bera. Cdo op

Shitet Bmw 525 Kambio Automat

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

27.02.2020 (23:41):Makine ne gjendje shume te mire pa as nje defekt gjitha sherbimet e bera. cdo opsion i fabrikes funksional. viti 99 kamjo automat 2.5 nafte. taksat i mbarojne ne fund te dhjetorit, siguracioni ne gusht 2020...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet BMW 525 TDS 2.5 nafte, viti 99 Shitet bmw 525 motor 2.5 naft ..ne gjendje shum te mir.Me telefon,komanda ne tim

Shitet Bmw 525 Tds 2.5 Nafte, Viti 99

Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

27.02.2020 (23:15):Shitet bmw 525 motor 2.5 naft ..ne gjendje shum te mir.me telefon,komanda ne timon,autopilot,me sedile lekure,sensor parkimi, letra te paguara deri me 20 tetor 2020. shitet per arsyje mosperdorimi.cmimi i dis...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

810 Euro Opel Corsa Opel korsa 1.4 Benxine gjendje shume e mire 111500km origjinale e perdorur nga n

Opel Corsa

Pogradec
Benzin Karburanti
1996 Viti
110,000 Kilometra

27.02.2020 (23:11):Opel korsa 1.4 benxine gjendje shume e mire 111500km origjinale e perdorur nga nje znj per nevoja familjare ne gjendje shume te mire. taksa deri ne qershor siguracionin per 1 vit.cmimi i diskutushem.ju f.l.m...Lexo detajet..

1,800 Euro Mercedes Benz W203 Shitet Mercedes Benz W203
Viti 1996 look 1999
Benzine-Gaz 
Ne gjendje shume t

Mercedes Benz W203

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1996 Viti
180,000 Kilometra

27.02.2020 (23:04):Shitet mercedes benz w203 viti 1996 look 1999 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne maj. cmimi 1800 euro per me shume informacion, me kontaktoni! ...Lexo detajet..

2,900 Euro Ford fiesta viti 2009 Shitet ford fiesta, super ne gjendje. 

Taksat e paguara per 1 vit. 

Motorr

Ford Fiesta Viti 2009

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

27.02.2020 (22:16):Shitet ford fiesta, super ne gjendje. taksat e paguara per 1 vit. motorr 1.4 nafte, super ekonomike. shitet per arsye emigrimi....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

500 Euro mjet bujqesor mjeti ka frezen dhe plugin ka dhe mundesi per funksione te tjera si pompe uji gj

Mjet Bujqesor

Kukes
Nafte Karburanti
2013 Viti
10,000 Kilometra

27.02.2020 (22:08):Mjeti ka frezen dhe plugin ka dhe mundesi per funksione te tjera si pompe uji gjenarator dhe remorkio...Lexo detajet..

1,700 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5 TDI
Viti 2002
Nafte
255.000 km 
Kambio automatike

Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

27.02.2020 (21:56):Shitet audi a6 motorr 2.5 tdi viti 2002 nafte 255.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima bizonale, pasqyre ne palosje etj letra te paguara cmimi 17...Lexo detajet..

2,100 Euro .... Shes ose nderroj makina eshte ne gjendje shum te mire

....

Elbasan
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

27.02.2020 (21:47):Shes ose nderroj makina eshte ne gjendje shum te mire ...Lexo detajet..

1,300 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nje vit
Cmimi

Ford Focus.

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

27.02.2020 (21:46):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,800 Euro Shitet Mercedes-Benz C Class Shitet Mercedes-Benz C Class i vitit 2003, motor 2.2 nafte. Me letra deri ne qer

Shitet Mercedes-benz C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

27.02.2020 (21:39):Shitet mercedes-benz c class i vitit 2003, motor 2.2 nafte. me letra deri ne qershor te 2020. me te gjitha sherbimet e bera. ne gjendje shum te mire si nga ana motorike dhe gjenerike. mund ta kontrolloni ku te ...Lexo detajet..

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1700 Euro

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

27.02.2020 (21:37):Shitet volkswagen golf 4 ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

5,700 Euro Shitet Bmw 320D fund2006 Look M3 Full option 
Bmw 320 D fund 2006 Full Option Look M3 
Fener Xenon Navigator

mundesi ndr

Shitet Bmw 320d Fund2006 Look M3 Full Option

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

27.02.2020 (21:29): bmw 320 d fund 2006 full option look m3 fener xenon navigator mundesi ndrrimi vetem fuoristrad preferohet audi bmw benz , me vlere jo me shume se 18000 normalisht me diference nga ana ime...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,700 Euro

4,000 Euro Golf V 2007 Shitet Golf V 2007 , 1.6 benzine/gaz . Ne gjendje shum te mire, sherbime te sapo

Golf V 2007

Fier
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

27.02.2020 (21:05):Shitet golf v 2007 , 1.6 benzine/gaz . ne gjendje shum te mire, sherbime te sapobera, goma te reja . 162000 km origjinale , me liber sherbimesh. ...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet Mini Cooper S 1.6 Benzin-Gaz viti 2003 Shitet Mini Cooper S 1.6 Benzin-Gaz, viti 2003 ne gjendje te mir, disqe 17, baxh

Shitet Mini Cooper S 1.6 Benzin-gaz Viti 2003

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

27.02.2020 (21:04):Shitet mini cooper s 1.6 benzin-gaz, viti 2003 ne gjendje te mir, disqe 17, baxho xhami, tapiceri lekure, llampa xenon etj....Lexo detajet..

1,100 Euro Reno megane Makina esht me letra te paguara deri ne shtator 2020

Reno Megane

Vlore
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

27.02.2020 (20:46):Makina esht me letra te paguara deri ne shtator 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

1,400 Euro W polo Shitet volksvagen polo 1999 benzin + gas, tek dere ngjyre gri metalizato. Shum e

W Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

27.02.2020 (20:45):Shitet volksvagen polo 1999 benzin + gas, tek dere ngjyre gri metalizato. shum ekonomike.benzin gas te shkruajtur ne letra. xhamat elektrik, kondicioner, sensor parkimi mbrapa ka dhe disa pjes rezerv prapako...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,900 Euro Shitet ford fokus 1.4 nafte Shitet ford fokus 1.4 nafte viti 2002 ne gjendje perfekte cdo gje funksjonale me

Shitet Ford Fokus 1.4 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

27.02.2020 (20:35):Shitet ford fokus 1.4 nafte viti 2002 ne gjendje perfekte cdo gje funksjonale me dekomentacion te rregull cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

2,000 Euro Renault Megane Scenic SHITET RENAULT MEGANE SCENIC, Ngjyr e kafe motor 1.9 nafte, kambio manuale, viti

Renault Megane Scenic

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

27.02.2020 (20:33):Shitet renault megane scenic, ngjyr e kafe motor 1.9 nafte, kambio manuale, viti 2006, me pasqyrme komand, me kondicioner, me 4 dyer, xham panoramik, me 169 000 km, xhama elektrik, me perde xhami, shume komode ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,000 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Benzine-Gaz
Ne gjendje shum te mire
Cmimi 2000 Euro

Volkswagen Golf 4

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

27.02.2020 (20:28):Shitet volkswagen golf 4 benzine-gaz ne gjendje shum te mire cmimi 2000 euro per me shum informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.02.2020 (21:22):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,800 Euro

120,000 Leke Shitet Sapo ber kualidimi me letra te paguara per 1 vit makina ne gjendje shum te mir s

Shitet

Elbasan
Benzin Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

27.02.2020 (20:26):Sapo ber kualidimi me letra te paguara per 1 vit makina ne gjendje shum te mir shitet per arsye mosperdorimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

120,000 Leke

2,300 Euro OKAZION !! Shitet Fiat Punto ! Shitet makina Fiat Punto ,ne shendje shume te mire

Okazion !! Shitet Fiat Punto !

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

27.02.2020 (20:24):Shitet makina fiat punto ,ne shendje shume te mire ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas