shiten makina  3953 njoftime

 Online 270 lexues | 0 njoftime ne pritje

12,500 Euro

Ford Fiesta 2018

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

22.05.2019 (15:53):Shitet makina ford fiesta trend 1.5 tdci- magnetic, me 5 dyer dhe 7 marshe, viti i prodhimit 2017, model 2018. makina shitet per aresye emigrimi, eshte blere nga koncencionari dhe ka 5 vite garanci ose 100000 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

12,500 Euro

12,900 Euro

Mercedez Benz Ml 320

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

23.05.2019 (20:05):Mercedes-benz ml 320, viti prodhimit 2007, 210.000 km, pedana anesore, xhama mbrapa te zinj origjinal, ndricimi led, sensor parkimi para mbrapa origjinal, disqe + pasqyrat + frexhot + stopat jane model 2011...Lexo detajet..

26,500 Euro

Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km

Elbasan, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

22.05.2019 (09:16):Shitet mercedes s350 2011 lungo nafte full extra 193.000 km makina posedon keto opsione: ->sendilje me ngrohje+ftohje ->fenera me dopjo lupa qe kthen sipas drejtimit te timonit ->pasqyra antiverbuese me se...Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet Toyota Jaris Shitet Toyota Jaris
Viti 1999
Kambio tipTronic
Letra deri ne shtator
Çmimi

Shitet Toyota Jaris

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

23.05.2019 (21:37):Shitet toyota jaris viti 1999 kambio tiptronic letra deri ne shtator Çmimi 1800 euro nr tel 0684799484...Lexo detajet..

250,000 Leke shes golf 4 1999 golf 4 motorr 1.6 benzine+gas, 4 dyer, kondicjoner, disqe alumini, cd, xhama ele

Shes Golf 4 1999

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

23.05.2019 (21:33):Golf 4 motorr 1.6 benzine+gas, 4 dyer, kondicjoner, disqe alumini, cd, xhama elektrik etj......Lexo detajet..

Kambio: Manual

250,000 Leke

1,600 Euro Golf 4  Shes Golf 4 ekonomik 1.4 naft. I mirmbajtur sepse esht perdore nga familjare. Sh

Golf 4

Vlore
Nafte Karburanti
2000 Viti
110,000 Kilometra

23.05.2019 (21:27):Shes golf 4 ekonomik 1.4 naft. i mirmbajtur sepse esht perdore nga familjare. shitet per arsye emigracioni....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

3,500 Euro E class Okazion !!!! Cmimi pak i diskutueshem !! Dogane e paguar Bule Elbasan 0699156161

E Class

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

23.05.2019 (21:18):Okazion !!!! cmimi pak i diskutueshem !! dogane e paguar bule elbasan 0699156161 ju lutem telefonata serioze ! flm ...Lexo detajet..

2,300 Euro Shitet Ford Fiesta viti 2004 Shitet Ford Fiesta
Viti 2004
Goma të reja
Shum e paster si nga brenda dhe ja

Shitet Ford Fiesta Viti 2004

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

23.05.2019 (21:15):Shitet ford fiesta viti 2004 goma të reja shum e paster si nga brenda dhe jashtë dogane te paguar gati për targa Çmimi 2300 euro nr tel 0685301169...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Renault Clio E Vitit 2000 1.2 Benzine Shitet Renault Clio E Vitit 2000 1.2 Benzine
Makina Posedon Keto Opsione:
->

Shitet Renault Clio E Vitit 2000 1.2 Benzine

Elbasan
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

23.05.2019 (21:11):Shitet renault clio e vitit 2000 1.2 benzine makina posedon keto opsione: ->hapje mbyllje qendrore me pult ->xhama elektrike ->kondicioner ngrohje-ftohje ->airbag ->kasetofon me disk+radio+usb ->disqe a...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,100 Euro Shitet Suzuki Alto  Shitet Suzuki Alto 
Motorr 1.1
Benzinë
Me letra deri ne fund te prillit
Çm

Shitet Suzuki Alto

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

23.05.2019 (20:48):Shitet suzuki alto motorr 1.1 benzinë me letra deri ne fund te prillit Çmimi 1100 euro nr tel 0685303236...Lexo detajet..

13,500 Euro Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (FINAL//EDITION) Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Pa Taks Luksi Full Options Per Llojin

Shitet Mercedes Cls320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (fina

Elbasan, Albania | Elbasan
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (10:19):Shitet mercedes cls320 nafte e vitit 2009 pa taks luksi full options per llojin e saj final//edition makina posedon keto shumllojshmeri opsionesh: ->sendilje me ngrohje ->timon druri ->perde elektrike ->ba...Lexo detajet..

3,200 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.2
Viti 2010 
Benzine-Gaz
Posedon: Goma te reja, D

Shitet Opel Corsa

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

23.05.2019 (20:48):Shitet opel corsa motorr 1.2 viti 2010 benzine-gaz posedon: goma te reja, disqe alumini, aux, mp3, cd, komanda ne timon, klima etj. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. cmi...Lexo detajet..

2,400 Euro Mercedes-Benz ... SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ C 200 CDI-AVABGARD VITI-2004 -KM >>187

Mercedes-benz ...

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

23.05.2019 (20:33):Shitet ose nderrohet -mercedes-benz c 200 cdi-avabgard viti-2004 -km >>187000< ngjyra gri metalik ne rrezatim dielli esht me perle kambio manuale -tapiceria gjysem cop gjysem lekure shume e paster pa gervishtje...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,200 Euro Seat Ibiza 1.4 benzin+gaz viti2000 Shitet Seat Ibiza 1.4 benzine dhe impjant gazi ti vendosur se fundi, me 5 porta,

Seat Ibiza 1.4 Benzin+gaz Viti2000

Tirane
Benzin-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

23.05.2019 (20:10):Shitet seat ibiza 1.4 benzine dhe impjant gazi ti vendosur se fundi, me 5 porta, teper ekonomike, me kondicioner , cmimi 1200euro....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

12,900 Euro Mercedez Benz ML 320 Mercedes-Benz ML 320, Viti Prodhimit 2007, 210.000 km, pedana anesore, xhama mbr

Mercedez Benz Ml 320

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

23.05.2019 (20:05):Mercedes-benz ml 320, viti prodhimit 2007, 210.000 km, pedana anesore, xhama mbrapa te zinj origjinal, ndricimi led, sensor parkimi para mbrapa origjinal, disqe + pasqyrat + frexhot + stopat jane model 2011...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Mercedes Benz C200  Shitet Mercedes Benz C200 
Viti 2002 
Nafte
Disponon: 
Mbyllje qendrore
Xha

Shitet Mercedes Benz C200

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

23.05.2019 (19:33):Shitet mercedes benz c200 viti 2002 nafte disponon: mbyllje qendrore xhama elektrik esp,abs goma michelin te 4 aktive kroskoti look 2006 me dokumente te rregullta sistemi elektronik origjinal mak...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita  Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve,

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 17 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

23.05.2019 (19:04):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve, golf plus ,skoda fabia , e class, volvo etj.........makinat me te mira me cmimet me te arsyeshme i gjeni tek auto smart rent a ca...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Viti 2003
Letra te paguara
Cmimi 1500 Eu

Shitet Ford Focus

Vlore
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

23.05.2019 (18:59):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte viti 2003 letra te paguara cmimi 1500 euro nr tel 0684024589...Lexo detajet..

1,200 Euro Makine ne shitje Makina ne gjendje shume te mire dhe e pastert.

Makine Ne Shitje

Tirane
Nafte Karburanti
1991 Viti
250,000 Kilometra

23.05.2019 (18:56):Makina ne gjendje shume te mire dhe e pastert....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

4,700 Euro Mercedes Benz CLK-270 CDI KAMIO AUTOMATIKE 148.000KM Mercedes Benz CLK-270 CDI
Kamio Automatike viti 2004! Ngjyra: Blu perla - 148.0

Mercedes Benz Clk-270 Cdi Kamio Automatike 148.000km

Rruga Kont Urani, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

22.05.2019 (18:10):Mercedes benz clk-270 cdi kamio automatike viti 2004! ngjyra: blu perla - 148.000km te kaluara - sedilje lekure - pilot automatik - klima b-zone dixhitale - navigator i madh - cd player - tv - aux - pasqyra te...Lexo detajet..

2,400 Euro OKAZION Mercedes C-Classe 2003 Automatike 2400 EURO  OKAZION Mercedes C270 2003 Automatike 2400 EURO Nr Kontakti:+355699893021 Ne Gje

Okazion Mercedes C-classe 2003 Automatike 2400 Euro

Lushnje
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

23.05.2019 (18:30):Okazion mercedes c270 2003 automatike 2400 euro nr kontakti:+355699893021 ne gjendje shum te mire motorrike e xhenerike me nje dizjaner classic me sallon cope me kroksot me veshje druri sendiljet i ka elektrik...Lexo detajet..

5,300 Euro Volkswagen pasat 2.0 nafte 2006 Automatike Zvicra full options  Volkswagen pasat 2.0 nafte 2006 Kamje Automatic Zvicra full options me dogan te

Volkswagen Pasat 2.0 Nafte 2006 Automatike Zvicra Full Optio

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

23.05.2019 (18:27):Volkswagen pasat 2.0 nafte 2006 kamje automatic zvicra full options me dogan te paguar gjendje perfekte gati per targa ...Lexo detajet..

500 Euro Shes Opel Corsa 500 Euro,dokumentat i kane mbaruar ne fund te vitit,viti i prodhimit 1998 me motor 1 Shes Opel Corsa 500 Euro viti i prodhimit 1998 me motor 1.4 benzine,dokumentat k

Shes Opel Corsa 500 Euro,dokumentat I Kane Mbaruar Ne Fund T

Durres
Benzin Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

23.05.2019 (18:27):Shes opel corsa 500 euro viti i prodhimit 1998 me motor 1.4 benzine,dokumentat kane mbaruar ne fund te vitit.nr tel 0692039179...Lexo detajet..

2,900 Euro Shitet Audi A4 Shitet Audi A4
Kambio automatike
Motorr 2.0 TDI
Benzinë-Gaz
Viti 2003
Navi

Shitet Audi A4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

23.05.2019 (18:07):Shitet audi a4 kambio automatike motorr 2.0 tdi benzinë-gaz viti 2003 navi sedilje me ngrohje Çmimi 2900 euro nr tel 0699204440 ...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet Mercedes Benz C Class 2700€ I diskutueshem Shitet Mercedes Benz C Class, viti 2002,nafte, automatik, cmimi 2.700€ i disku

Shitet Mercedes Benz C Class 2700€ I Diskutueshem

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

23.05.2019 (18:03):Shitet mercedes benz c class, viti 2002,nafte, automatik, cmimi 2.700€ i diskutueshem....Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Mercedez Benz C220  Shitet Mercedez Benz C220 
Kambio manuale
Xhama te zinj
Goma te reja
Makina

Shitet Mercedez Benz C220

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

23.05.2019 (18:03):Shitet mercedez benz c220 kambio manuale xhama te zinj goma te reja makina eshte ne gjendje shume te mire me letra deri ne gusht Çmimi 3000 euro nr tel 0685446354...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

60,000 Leke Shitet Mercedes Benz  Shitet Mercedes Benz 
Motorr 200 CDI
Nafte
Cmimi 60.000 leke te reja
Nr Tel

Shitet Mercedes Benz

Gjirokaster
Nafte Karburanti
1996 Viti
200,000 Kilometra

23.05.2019 (17:59):Shitet mercedes benz motorr 200 cdi nafte cmimi 60.000 leke te reja nr tel 0684055529...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

100,000 Leke Shitet Mercedes Benz 190 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 190 CDI
Viti 1988
Ne gjendje shume te mire motorr

Shitet Mercedes Benz 190 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
130,000 Kilometra

23.05.2019 (17:58):Shitet mercedes benz motorr 190 cdi viti 1988 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, letra te paguara dhe sherbimet e bera. cmimi 100.000 leke te reja nr tel 0692540084 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

90,000 Leke Shitet Mercedes Benz 200 CDI Shitet Mercedes Benz 
Motorr 200 CDI
Kambio manuale
Viti 1987
Nafte
Letra t

Shitet Mercedes Benz 200 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
180,000 Kilometra

23.05.2019 (17:54):Shitet mercedes benz motorr 200 cdi kambio manuale viti 1987 nafte letra te paguara deri ne qershor ne gjendje shume te mire cmimi 90.000 leke te reja nr tel 0683728823...Lexo detajet..

Kambio: Manual

90,000 Leke

1,500 Euro Shitet Volkswagen Golf +  Shitet Volkswagen Golf + 
Viti 2006
Motorr 1.0 benzinë
4 pistona
94000 klm

Shitet Volkswagen Golf +

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
90,000 Kilometra

23.05.2019 (17:45):Shitet volkswagen golf + viti 2006 motorr 1.0 benzinë 4 pistona 94000 klm kondicioner letra te paguara ne gjendje shume te mire Çmimi 1500 euro nr tel 0676995030...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas