shitet ford fiesta 2007 njofime falas  

 Online 37 lexues | 11 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

17.09.2019 (12:18):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

3,000 Euro

Shitet Urgjent Fiat Punto

Blloku, Tirana, Albania | Tirane Royal Property Albania
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (22:47):Shes fiat punto. makina eshte ne gjendje shume te mire. cmimi pak i negociushem 1.3 naft, shume e paster, mjaft komode dhe ekonomike per ne qytet. kambjo automatike...Lexo detajet..

32,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

13.09.2019 (21:05):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

32,000 Euro

1,500 Euro

Shitet Bmw

Qemal Stafa | Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2019 (00:51):Shitet bmw 525 tds motorr 2.5. nafte, kambio manuale, viti prodhimit 1999, ne gjendje te mire motorrike. me letra te rregullta . Çmimi 1500 euro. tel :0698545935...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

4,300 Euro Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo
Viti 2011
160.000 km
Ne gjendje shume te mire
Pa doga

Volkswagen Polo

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (01:53):Shitet volkswagen polo viti 2011 160.000 km ne gjendje shume te mire pa dogane, ardhur nga gjermania, 2 celesa, klima, xhama elektrike, kompjuter bordi, goma te reja etj. cmimi 4300 euro...Lexo detajet..

4,500 Euro Shes makine polo 2010 Shes makine model mars 2010 POLO, motorr 1.6 nafte T.D.I, me 5 porta, manuale me

Shes Makine Polo 2010

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2019 (01:49):Shes makine model mars 2010 polo, motorr 1.6 nafte t.d.i, me 5 porta, manuale me targa belge. motor rupi, me frena, bateri, freksion dhe goma te reja....Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf 
Motorr 1.6 
Viti 2001
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Volkswagen Golf

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (01:02):Shitet volkswagen golf motorr 1.6 viti 2001 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet BMW  Shitet bmw 525 tds motorr 2.5. Nafte, kambio manuale, viti prodhimit 1999, ne gj

Shitet Bmw

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2019 (00:51):Shitet bmw 525 tds motorr 2.5. nafte, kambio manuale, viti prodhimit 1999, ne gjendje te mire motorrike. me letra te rregullta . Çmimi 1500 euro. tel :0698545935...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

6,000 Euro TOYOTA RAV 4 >>2.2 diesel D-CAT 4X4 MANUAL SUPER SHIRA SHITET - TOYOTA. RAV 4. >> 2.2 DIESEL D-CAT ME D JESHILE SUPER EKONOMIKE -

Toyota Rav 4 >>2.2 Diesel D-cat 4x4 Manual Super Shira

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2019 (00:40):Shitet - toyota. rav 4. >> 2.2 diesel d-cat me d jeshile super ekonomike - 189 000 km te garantuara - me liber servisi viti 06-07 -kambio manuale - 4×4 aktiv komanda ne timon -hapje me shenjen e gishtit - sta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,000 Euro

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

17.09.2019 (23:17):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

1,900 Euro SHITET Volkswagen Golf 4  Shitet Golf IV 4 dyershe. Makina eshte ne gjendje te mire .
Shitet per arsye mo

Shitet Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

17.09.2019 (22:48):Shitet golf iv 4 dyershe. makina eshte ne gjendje te mire . shitet per arsye mosperdorimi....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

TV Klan | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (21:58):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

32,000 Euro Shitet Makina Shitet makina Porche Cayenne e vitit 2013. 3000 Nafte. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Makina

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (18:39):Shitet makina porche cayenne e vitit 2013. 3000 nafte. makina eshte ne gjendje shume...Lexo detajet..

1,500 Euro Shes Mercedes Benz E class 220 cdi Shes Mercedes Benz E class 220 cdi
Me sedilje lekure me baxho xhami
Makina esh

Shes Mercedes Benz E Class 220 Cdi

Shkoder
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

17.09.2019 (22:17):Shes mercedes benz e class 220 cdi me sedilje lekure me baxho xhami makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike...makina ka vetem nje virt qe ka hi ne shqipri me letra te prera deri ne tetor m...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet Passathe 1.9 nafte,  kamjo automatike, portobagazh ne gjendje shume te mire . Shitet Passat 1.9 nafte, Automat portobagazh viti 2000,  me dokumenta te rregull

Shitet Passathe 1.9 Nafte, Kamjo Automatike, Portobagazh Ne

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

17.09.2019 (22:16):Shitet passat 1.9 nafte, automat portobagazh viti 2000, me dokumenta te rregullta deri ne shkurt dhe siguracion deri shtator 2020. ne gjendje shume te mire. shitet per arsye shendetsore. ...Lexo detajet..

2,000 Euro Shitet Renault Megana Shitet Renault Megan
Motorr 1.5
Viti 2004
Nafte 
Panoramike
Ne gjendje shum

Shitet Renault Megana

Elbasan
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

17.09.2019 (22:11):Shitet renault megan motorr 1.5 viti 2004 nafte panoramike ne gjendje shume te mire cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

7,000 Euro SHITET OSE NDRROHET KAMIONCIN FORD VETSHKARKUESE SHITET OSE NDRROHET KAMIONCIN VETSHKARKUESE NE TRE KRAHET ME DOKUMENTA DERI NE J

Shitet Ose Ndrrohet Kamioncin Ford Vetshkarkuese

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

17.09.2019 (21:58):Shitet ose ndrrohet kamioncin vetshkarkuese ne tre krahet me dokumenta deri ne janar 2020 qmimi 7000 euro i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,000 Euro

2,800 Euro Fiat Punto per INVALID Shes Fiat Punto 1.2 gaz benzine . Makina eshte e modifikuar posacerisht per inva

Fiat Punto Per Invalid

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
130,000 Kilometra

17.09.2019 (21:58):Shes fiat punto 1.2 gaz benzine . makina eshte e modifikuar posacerisht per invalid ne itali ( modifikim fabrike ) eshte shenuar dhe ne leje te qarkullimit. te gjitha sherbimet e bera , e perdorur vetem nga un...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet ford focus portobagazh 1.6 benzin viti 2006 Shitet ford focus me portobagazh 1.6 bezin viti 2006 I sapoardhur nga Gjermania

Shitet Ford Focus Portobagazh 1.6 Benzin Viti 2006

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

17.09.2019 (21:58):Shitet ford focus me portobagazh 1.6 bezin viti 2006 i sapoardhur nga gjermania me dogane te paguar gati per targim.makina eshte me kondicioner, komanda te timoni ,pasqyra elektrike ,xhama elektrike ,sensor par...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,000 Euro Shitet Passat 1.9 nafte di e kuqe Shitet Passat 1.9 nafte di e kuqe, manual, me krahe te kundert ne gjendje te mir

Shitet Passat 1.9 Nafte Di E Kuqe

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

17.09.2019 (21:58):Shitet passat 1.9 nafte di e kuqe, manual, me krahe te kundert ne gjendje te mire, me letra deri ne fund te vitit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,600 Euro shitet SHARAN 97 nafte 1.9 ...4+1 vende shitet SHARAN ngjyre gri 1.9 nafte , viti i prodhimit 1997, vende 4+1,kondicione

Shitet Sharan 97 Nafte 1.9 ...4+1 Vende

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

17.09.2019 (21:58):Shitet sharan ngjyre gri 1.9 nafte , viti i prodhimit 1997, vende 4+1,kondicioner ,kilometra 293 mije , gomat e para te reja , 5 porta , xhamat e para elektrik , hapje dhe mbyllje me pult,sinjal alarmi,dy cele...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,700 Euro Shitet Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 170 CDI
Viti 2001
Nafte
189.000 km
Ne g

Shitet Mercedes Benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

17.09.2019 (21:57):Shitet mercedes benz a class motorr 170 cdi viti 2001 nafte 189.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

4,000 Euro Golf 5 Shes golf 5 ne gjendje perfekte...i sapo ardhur nga italia me dokumenta italiane

Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

17.09.2019 (21:47):Shes golf 5 ne gjendje perfekte...i sapo ardhur nga italia me dokumenta italiane...fuqia motorrike 1.9 me nafte kamje automatike sherbimet te sapo bera...km origjinale 198.000 viti prodhimit shtator 2004...cmim...Lexo detajet..

3,600 Euro Mercedes Benz B Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 200 CDI
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale 6

Mercedes Benz B Class

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

17.09.2019 (21:42):Shitet mercedes benz c class motorr 200 cdi viti 2006 nafte kambio manuale 6+1 ne gjendje shume te mire panoramike xhami lart, pilot automatike, komanda ne timon, tapiceri lekure,goma te reja, disqe alumi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

1,350 Euro Mercedes Benz 190  Shitet Mercedes Benz
Motorr 1900 CDI
Viti 1991
Nafte
Kambio manuale
Ne gjen

Mercedes Benz 190

Durres
Nafte Karburanti
1991 Viti
180,000 Kilometra

17.09.2019 (21:39):Shitet mercedes benz motorr 1900 cdi viti 1991 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne janar 2020 cmimi 1350 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

3,800 Euro Mercedes Benz 220 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 220 CDI
Viti 2003
Nafte
210.000 km
Sensor parki

Mercedes Benz 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

17.09.2019 (21:38):Shitet mercedes benz motorr 220 cdi viti 2003 nafte 210.000 km sensor parkimi, sedilje me ngrohje, navi etj. kambio manuale 6 marshe ne gjendje shume te mire cmimi 3800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

1,200 Euro Shitet Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Motorr 1.4
Benzine
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pag

Shitet Peugeot 206

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

17.09.2019 (21:34):Shitet peugeot 206 motorr 1.4 benzine ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor. mundesi nderrimi cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

2,900 Euro Reno espace tronic 2005 Shitet renault espace nafte viti 2005 kamje tronic sendilje lekure 6+1 letrat de

Reno Espace Tronic 2005

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

17.09.2019 (21:32):Shitet renault espace nafte viti 2005 kamje tronic sendilje lekure 6+1 letrat deri ne janar full opsion shum e paster me sherbime te sapo bera okazion 2900 euro i disk...Lexo detajet..

1,499 Euro Chrysler  Shitet Chrysler
Motorr 3.6
Viti 2006
Benzine
Kambio automatike
Ne gjendje s

Chrysler

Durres
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

17.09.2019 (21:21):Shitet chrysler motorr 3.6 viti 2006 benzine kambio automatike ne gjendje shume te mire 7 vende, xhama te zi, klima digital, xhama te zi, goma te reja, disqe alumini etj. letra te paguara deri ne janar 2...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Toyota Aygo  Shitet Toyota Aygo
Motorr 1.0
Viti 2006 
134.000 km
Kambio automatike
Ne gj

Shitet Toyota Aygo

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

17.09.2019 (20:53):Shitet toyota aygo motorr 1.0 viti 2006 134.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire dogana e paguara kondicioner, goma te reja cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

1,100 Euro Renault Laguna  Shitet makina Renault Laguna 1996 1.8 benzine + gaz, dokumentat deri ne tetor.

Renault Laguna

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1996 Viti
300,000 Kilometra

17.09.2019 (20:51):Shitet makina renault laguna 1996 1.8 benzine + gaz, dokumentat deri ne tetor....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas