shitet golf 3 ne komaran  

 Online 276 lexues | 7 njoftime ne pritje
26,500 Euro

Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km

Elbasan, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

19.06.2019 (17:13):Shitet mercedes s350 2011 lungo nafte full extra 193.000 km makina posedon keto opsione: ->sendilje me ngrohje+ftohje ->fenera me dopjo lupa qe kthen sipas drejtimit te timonit ->pasqyra antiverbuese me se...Lexo detajet..

4,500 Euro Shitet Audi A6 S line 3.0 Audi A6 S Line 3.0
Me baxho xhami,
Serdilje lekure me ngrohje,
Marshe ne timo

Shitet Audi A6 S Line 3.0

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

19.06.2019 (21:14):Audi a6 s line 3.0 me baxho xhami, serdilje lekure me ngrohje, marshe ne timon, sensor shiu, sensor nate, drita xenon origjinale sensor parkimi para dhe mbrapa, makina eshte ne gjendje shume te mire e...Lexo detajet..

60,000 Leke Shitet Mercedes Benz Shitet Mercedes Benz 
Motorr 200 CDI
Nafte
Cmimi 60.000 leke te reja
Nr Tel

Shitet Mercedes Benz

Gjirokaster
Nafte Karburanti
1996 Viti
200,000 Kilometra

19.06.2019 (21:11):Shitet mercedes benz motorr 200 cdi nafte cmimi 60.000 leke te reja nr tel 0684055529...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

800,000 Leke Shitet Autokombajne E514 7milione leke E riparuar vit pas viti dhe sivjet eshte gadi per te nisur fushaten e ketij vit

Shitet Autokombajne E514 7milione Leke

Shkoder
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

19.06.2019 (21:03): e riparuar vit pas viti dhe sivjet eshte gadi per te nisur fushaten e ketij vitit. arsyeja e shitjes eshte per shkak te mosperdorimit nga mosha,perdorimi nga xhenerik i klases 7....Lexo detajet..

Kambio: Manual

800,000 Leke

800 Euro shes makine opel corsa 1.2 shes makinen opel corsa 1.2 benzin-gaz
cmimi 800 euro

Shes Makine Opel Corsa 1.2

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

19.06.2019 (21:02):Shes makinen opel corsa 1.2 benzin-gaz cmimi 800 euro...Lexo detajet..

800 Euro Opel crosa Opel crosa atomat 1.4 benzin+ gaz ne gjendje te mir

Opel Crosa

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1994 Viti
200,000 Kilometra

19.06.2019 (20:59):Opel crosa atomat 1.4 benzin+ gaz ne gjendje te mir ...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2004
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

19.06.2019 (20:56):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2004 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,500 Euro Shitet Volkswagen Golf + Shitet Volkswagen Golf + 
Viti 2006
Motorr 1.0 benzinë
4 pistona
94000 klm

Shitet Volkswagen Golf +

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
90,000 Kilometra

19.06.2019 (20:50):Shitet volkswagen golf + viti 2006 motorr 1.0 benzinë 4 pistona 94000 klm kondicioner letra te paguara ne gjendje shume te mire Çmimi 1500 euro nr tel 0676995030...Lexo detajet..

13,500 Euro Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (FINAL//EDITION) Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Pa Taks Luksi Full Options Per Llojin

Shitet Mercedes Cls320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (fina

Elbasan, Albania | Elbasan
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

18.06.2019 (17:36):Shitet mercedes cls320 nafte e vitit 2009 pa taks luksi full options per llojin e saj final//edition makina posedon keto shumllojshmeri opsionesh: ->sendilje me ngrohje ->timon druri ->perde elektrike ->ba...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Volkswagen golf + Shitet Volkswagen golf + 
Viti 2006
Benzinë
94000 km
Kambio manuale
Letra

Shitet Volkswagen Golf +

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
90,000 Kilometra

19.06.2019 (20:47):Shitet volkswagen golf + viti 2006 benzinë 94000 km kambio manuale letra te paguara shërbimet te bera Çmimi1500 euro nr tel 0676995030...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,500 Euro Shitet BMW X5 viti 2003 Shitet BMW X5 
Motorr 3.0 TDI
viti 2003
Look 2005
Naftë
Kambio automatike

Shitet Bmw X5 Viti 2003

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

19.06.2019 (20:43):Shitet bmw x5 motorr 3.0 tdi viti 2003 look 2005 naftë kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Çmimi 3500 euro nr tel 0676208209...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.0 cc
Benzine
Viti 2003
Posedon Kamer parkimi,Baxh

Shitet Opel Corsa

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

19.06.2019 (20:43):Shitet opel corsa motorr 1.0 cc benzine viti 2003 posedon kamer parkimi,baxho etj. makina ka 8 muaj qe ka ardhur nga gjermania eshte ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike. cmimi 1300 euro nr te...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

4,000 Euro Shitet BMW 530 2005 Shitet BMW 530 
Viti 2005
Benzin-Gaz
Tapiceri lekure e zeze
Full option
Let

Shitet Bmw 530 2005

Lushnje
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

19.06.2019 (20:31):Shitet bmw 530 viti 2005 benzin-gaz tapiceri lekure e zeze full option letra deri ne qershor Çmimi 4000 euro nr.tel: 0695567968...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Smart Shitet Smart 
Ne gjendje shume te mire
Shitet per arsye mosperdorimi.
Cmimi 1

Shitet Smart

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

19.06.2019 (20:22):Shitet smart ne gjendje shume te mire shitet per arsye mosperdorimi. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,450 Euro Shitet smart Smart me letra re paguara per nje vit

Shitet Smart

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
110,000 Kilometra

19.06.2019 (20:21):Smart me letra re paguara per nje vit ...Lexo detajet..

1,600 Euro Shes Golf 4 👇 Shes Golf 4 ekonomik dhe familjare 1.4 naft. Eshte i mirmbajtur pasi perdoret ng

Shes Golf 4 👇

Vlore
Nafte Karburanti
2000 Viti
110,000 Kilometra

19.06.2019 (20:18):Shes golf 4 ekonomik dhe familjare 1.4 naft. eshte i mirmbajtur pasi perdoret nga familjar dhe me te gjitha sherbimet e kryera, me dekumenta te rregulla dhe te paguara. shitet per arsye emigracioni per vetem 16...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

7,000 Euro audi q3 2,0 tdi 140 hk quattro audi q3 2,0 tdi 140 hk quattro -, year: 2013, mileage: 45800 km, transmission: m

Audi Q3 2,0 Tdi 140 Hk Quattro

Berati
Nafte Karburanti
2013 Viti
50,000 Kilometra

19.06.2019 (20:17):Audi q3 2,0 tdi 140 hk quattro -, year: 2013, mileage: 45800 km, transmission: mecanic, exterior color: black, interior color: black,fuel: diesel, price: 7000€. the vehicle is located in zubin potok, kosove. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,000 Euro

2,400 Euro Shitet Opel Astra 2004 Shitet Opel Astra 
Motorr 1.7
Kambio manuale
Viti 2004
Nafte
Klima, komanda

Shitet Opel Astra 2004

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

19.06.2019 (20:09):Shitet opel astra motorr 1.7 kambio manuale viti 2004 nafte klima, komanda ne timon, cd kasetafon, kondicioner, sensor parkimi, disqe alumini 16, goma 85%. letra te paguara deri ne fund te vitit ne gje...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,750 Euro Shitet Mercedes Benz 220 Shitet Mercedes Benz 
Motorr 220 CDI
Viti 1997
Kambio automatike
Nafte
Kond

Shitet Mercedes Benz 220

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

19.06.2019 (20:01):Shitet mercedes benz motorr 220 cdi viti 1997 kambio automatike nafte kondicioner, goma te reja, disqe 17 etj. ne gjendje shume te mire. me te gjitha sherbimet e bera. cmimi 1750 euro nr tel 0682559141...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Fiat Punto Shity Fiat Punto
Motorr 1.9
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire. Me let

Shitet Fiat Punto

Elbasan
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

19.06.2019 (20:01):Shity fiat punto motorr 1.9 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire. me letra te paguara deri ne gusht. cmimi 1200 euro nr tel 0697119211...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Nafte
Kambio manuale
Dogana e paguara
Ne gjend

Shitet Opel Corsa

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

19.06.2019 (19:54):Shitet opel corsa motorr 1.4 nafte kambio manuale dogana e paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro nr tel 0676207209...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,500 Euro Opelzafira 2000 . Viti 2000 Makina eshte ne gjendje shume te mire . 250000 km .viti 2000. Motorr 2.0. Me dok

Opelzafira 2000 . Viti 2000

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

19.06.2019 (19:39):Makina eshte ne gjendje shume te mire . 250000 km .viti 2000. motorr 2.0. me dokumenta te rregullta deri ne tetor 2019. 6+1. 1500 euro pak i diskutueshem ....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,400 Euro FORD FIESTA 1.4 nafte FORD FIESTA 1.4 nafte 2004
kambio manuale,xhama elektrik,radio cd,komandat e r

Ford Fiesta 1.4 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

19.06.2019 (19:31):Ford fiesta 1.4 nafte 2004 kambio manuale,xhama elektrik,radio cd,komandat e radios ne timon,...gjithe sherbimet e bera.targa dhe taksa te paguara. 235000 km 2400 euro cel.0692061899...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,250 Euro Okazion shitet makine okazion 👇👇👇 Shitet golf 4 viti 2000. Ne gjendje shum te mir, makine familjare 1.4 benzin, me

Okazion Shitet Makine Okazion 👇👇👇

Vlore
Benzin Karburanti
2000 Viti
90,000 Kilometra

19.06.2019 (19:28):Shitet golf 4 viti 2000. ne gjendje shum te mir, makine familjare 1.4 benzin, me dekumenta te rregullta. cmimi per vetem 1250 euro i padiskutushem ky cmime eshte vetem per pak dite. shitet per arsyeje emigrimi....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,250 Euro

2,900 Euro Shitet Mercedes Benz S320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr 270
Viti 2002
Nafte
Kambio automatike
Ne gjend

Shitet Mercedes Benz S320

Lezhe
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

19.06.2019 (19:25):Shitet mercedes benz motorr 270 viti 2002 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2900 euro...Lexo detajet..

1,400 Euro Golf 4 Shitet Golf 4 benzine.1.6 tek dere viti 2000

Golf 4

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

19.06.2019 (19:20):Shitet golf 4 benzine.1.6 tek dere viti 2000...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

3,000 Euro Shitet Toyota Aygo Shitet Toyota Aygo
Motorr 1.0
Viti 2006 
134.000 km
Kambio automatike
Ne gj

Shitet Toyota Aygo

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

19.06.2019 (19:08):Shitet toyota aygo motorr 1.0 viti 2006 134.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire dogana e paguara kondicioner, goma te reja cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas