shitet ose nderrohet mercedes vito  

 Online 193 lexues | 12 njoftime ne pritje

2,700 Euro

Okazion Citroen C4 1.6 Hdi Viti 05

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.01.2020 (08:26):Citroen c4 motor 1.6 hdi viti 05 full option ne gjendje shume te mire. jashtezakonisht shume ekonomike, asnje gervishte nga jashte me te gjithe sherbimet e kryera. vaj filtra te bera para 1 muaji, amortizatoret...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

6,500 Euro Ml 280 Ml 280 viti 2006,nafte,tapiceri lekure e zeze,270.000 km,cmimi 6500 euro i padis

Ml 280

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

18.01.2020 (10:09):Ml 280 viti 2006,nafte,tapiceri lekure e zeze,270.000 km,cmimi 6500 euro i padiskutueshem dhe nuk pranohen ndrrime me makina te tjera...Lexo detajet..

1,900 Euro Shitet Golf 4 1.9naft tdi dy te kuqe viti 2003 6+R marsha me letra per 1vit ne gjendje shum te

Shitet Golf 4

Shkoder
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

18.01.2020 (10:09):1.9naft tdi dy te kuqe viti 2003 6+r marsha me letra per 1vit ne gjendje shum te mir sapo nderruar vaj filra klima disce alumini cmimi pak i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

2,000 Euro Audi A3 Shitet Audi A3
Motorr 1.6
Viti 2001
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire

Audi A3

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.01.2020 (09:59):Shitet audi a3 motorr 1.6 viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire shitet per arsye mosperdorimi. cmimi 2000 euro per me shum informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

3,500 Euro mercedes-benz c 270 Okazion c 270 INDIVIDUAL ska lidhje me C tjera .esht version full opsione S-clas

Mercedes-benz C 270

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

18.01.2020 (09:56):Okazion c 270 individual ska lidhje me c tjera .esht version full opsione s-clas.esht makine e 3 dmth esht mbajt vetem per udhetime jasht vendit,te gjitha serviset e kryera ne gjermani esht shum e paster si lla...Lexo detajet..

3,700 Euro FORD FOCUS VITI 2006 1.6 NAFTE  Shitet ford focus viti 2006 1.6 nafte. me 184 mije km origjinale e liber sherbi

Ford Focus Viti 2006 1.6 Nafte

Lushnje
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

18.01.2020 (09:55):Shitet ford focus viti 2006 1.6 nafte. me 184 mije km origjinale e liber sherbimesh. euro 4 shume ekonomike 4.5 litra/100 km. cdo sherbim i bere. vaj filtra bateri e re . motorri shume i paster.cmimi i diskutu...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

3,900 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2006
Nafte
Ne gjendje shume te mire

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

18.01.2020 (09:54):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 viti 2006 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera letra te paguara cmimi 3900 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

7,000 Euro MERCEDES BENZ R CLASS 320 CDI 4 MATIC Mercedes Benz R Clas motorr 2987 nafte pa takse luksi Aitomat 7gviti 2006
Me do

Mercedes Benz R Class 320 Cdi 4 Matic

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

18.01.2020 (09:54):Mercedes benz r clas motorr 2987 nafte pa takse luksi aitomat 7gviti 2006 me dokumenta te paguara,6 vende,4 gomat e reja,disqe 19 alumini,abs,src,4 matic,sensor para dhe pas parkimi,sensor shiu,drita inteligje...Lexo detajet..

2,700 Euro Ford-Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2008
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Doga

Ford-fiesta

Durres
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

18.01.2020 (09:52):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2008 nafte ne gjendje shume te mire dogana e paguar cmimi 2700 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

4,000 Euro Piaggio mp3 yourban 300ie Piaggio mp3 yourban 300ie 2014 shum i paster motorr zvicre akull 2 celsa .

Piaggio Mp3 Yourban 300ie

Durres
Benzin Karburanti
2014 Viti
10,000 Kilometra

18.01.2020 (09:47):Piaggio mp3 yourban 300ie 2014 shum i paster motorr zvicre akull 2 celsa ....Lexo detajet..

3,800 Euro Honda silver wing 400 abs Honda silver wing 400 abs 2010 motorr zvicre shum i paster gjendje perfekte 2 ce

Honda Silver Wing 400 Abs

Durres
Benzin Karburanti
2010 Viti
30,000 Kilometra

18.01.2020 (09:47):Honda silver wing 400 abs 2010 motorr zvicre shum i paster gjendje perfekte 2 celsa ....Lexo detajet..

5,000 Euro Ford-Focus Shitet Ford Focus
Viti 2008
Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera.
Letra

Ford-focus

Vlore
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

18.01.2020 (09:47):Shitet ford focus viti 2008 ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. letra te paguar per nje vit cmimi 5000 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

2,700 Euro Fiat idea swiss Fiat idea 1.2 benxin ekonomike e pershtatshme per impjant gazi shum makin e past

Fiat Idea Swiss

Durres
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

18.01.2020 (09:47):Fiat idea 1.2 benxin ekonomike e pershtatshme per impjant gazi shum makin e paster dhe spacioze...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

10,500 Euro Mercedes Benz Shitet Mercedes Benz 
Motorr 299c
Viti 2007
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1

Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

18.01.2020 (09:46):Shitet mercedes benz motorr 299c viti 2007 ne gjendje shume te mire cmimi 10.500 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

3,499 Euro Mercedes Benz C200 Shitet Mercedes Benz 
Motorr C200
Viti 2002
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Ne g

Mercedes Benz C200

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

18.01.2020 (09:46):Shitet mercedes benz motorr c200 viti 2002 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguar cmimi 3499 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,499 Euro

2,800 Euro Focus 1.6 2009 zvicra me dogan Ford focus 1.6 benzin 2009 me dogan te paguar e importuar nga Zvicra 
Me kondic

Focus 1.6 2009 Zvicra Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

18.01.2020 (09:46):Ford focus 1.6 benzin 2009 me dogan te paguar e importuar nga zvicra me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult motor i thjesht pershtatet 100%ne gaz gati per targa ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,000 Euro Ford Shitet Ford
Motorr 1.8
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike dh

Ford

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

18.01.2020 (09:46):Shitet ford motorr 1.8 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. letra te paguar cmimi 1000 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,500 Euro Ford C Max Shitet Ford C Max
Motorr 1.6 
Viti 2007
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje

Ford C Max

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

18.01.2020 (09:44):Shitet ford c max motorr 1.6 viti 2007 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

3,200 Euro Shitet C220 cdi automat e vitit 2000
Km.225mij sendilje me ngrohje dhe memorie
Sherbi

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

18.01.2020 (09:32):C220 cdi automat e vitit 2000 km.225mij sendilje me ngrohje dhe memorie sherbimet e bere ne kohe dhe ne gjendje shume te mire. cmimi i diskutueshem 0682700210...Lexo detajet..

2,700 Euro Okazion Citroen C4 1.6 Hdi viti 05 Citroen C4 motor 1.6 Hdi viti 05 full option ne gjendje shume te mire. Jashtezak

Okazion Citroen C4 1.6 Hdi Viti 05

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.01.2020 (08:26):Citroen c4 motor 1.6 hdi viti 05 full option ne gjendje shume te mire. jashtezakonisht shume ekonomike, asnje gervishte nga jashte me te gjithe sherbimet e kryera. vaj filtra te bera para 1 muaji, amortizatoret...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

2,340 Euro Shitet per arsye emigrimi Ford fiesta 1.4 nafte 173 mije km , 4 dyer , shume ekonomike , vaj , te gjitha f

Shitet Per Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

18.01.2020 (08:20):Ford fiesta 1.4 nafte 173 mije km , 4 dyer , shume ekonomike , vaj , te gjitha filtrat gaz kondicioneri te sapo bera , dokumentat deri ne 15 prill 2020 , bagazh i bollshem , xhama elektrik , te erret 25 % . of...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,340 Euro

6,500 Euro Makina esht pa dogan e pa perdorur shqipri Mund ta shikoni dhe kontrolloni Per me teper informacio Makina esht pa dogan e pa perdorur shqipri 
Mund ta shikoni dhe kontrolloni 
P

Makina Esht Pa Dogan E Pa Perdorur Shqipri Mund Ta Shikoni

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
250,000 Kilometra

18.01.2020 (08:09):Makina esht pa dogan e pa perdorur shqipri mund ta shikoni dhe kontrolloni per me teper informacion ne wacap...Lexo detajet..

2,000 Euro Ford focus tddi Shitet ford focus tddi me injektor te thjesht jo elektrik qe jep difekte.Makina

Ford Focus Tddi

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

18.01.2020 (07:57):Shitet ford focus tddi me injektor te thjesht jo elektrik qe jep difekte.makina eshte shume mir nga ana motorrike dhe nga ana xhenerike te gjitha sherbimet e bera vaj filtra rip faze rrip dinamo cdo gje...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

3,000 Euro shitet okazion!!! ✅SUPER OKAZION✅
📁Ml 320 Benzin/Gaz
📁Ml w163 Amerikane
📁E kap tak

Shitet Okazion!!!

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

18.01.2020 (07:48):✅super okazion✅ 📁ml 320 benzin/gaz 📁ml w163 amerikane 📁e kap taksa luksit 📁viti 1998 📁kambjo automatike 📁me baxha 📁disqe 17 📁 super gjendje si motorrike dhe gjenerike 📁cmi...Lexo detajet..

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

15.01.2020 (17:33):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

500 Euro Shitet Opel Vectra Shitet Opel Vectra 
Motorr 2.5
Viti 1999
Benzine-Gaz 
Dokumentet i ka te mby

Shitet Opel Vectra

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

18.01.2020 (07:37):Shitet opel vectra motorr 2.5 viti 1999 benzine-gaz dokumentet i ka te mbyllura. shitet per pjese kembimi. cmimi 500 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro Peugeot 307 Shitet Peugeot 307
Viti 2006
Ne gjendje shume te mire
Dogana e paguar 
Cmimi

Peugeot 307

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

18.01.2020 (07:15):Shitet peugeot 307 viti 2006 ne gjendje shume te mire dogana e paguar cmimi 2500 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas