shitje makina te perdorura ne shqiperi  

 Online 145 lexues | 1 njoftime ne pritje

33,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

25.06.2019 (22:32):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

33,000 Euro

23,000 Euro

Shitet X6

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (22:00):X6 3.5d xdrive 2010 ...Lexo detajet..

2,900 Euro Shitet Audi A4 Shitet Audi A4
Kambio automatike
Motorr 2.0 TDI
Benzinë-Gaz
Viti 2003
Navi

Shitet Audi A4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

26.06.2019 (13:25):Shitet audi a4 kambio automatike motorr 2.0 tdi benzinë-gaz viti 2003 navi sedilje me ngrohje Çmimi 2900 euro nr tel 0699204440 ...Lexo detajet..

3,999 Euro Shitet Benz B Class Shitet Benz B Class i viti 2007, motor 200 nafte (manual) .
Makina esht ne gjen

Shitet Benz B Class

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
10,000 Kilometra

26.06.2019 (13:02):Shitet benz b class i viti 2007, motor 200 nafte (manual) . makina esht ne gjendje shume te mire me sherbime te sapo bera. e gatshme per cdo lloj prove.taxa per 1 vit. kontrolli teknik i sapo kaluar me sukses....Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,999 Euro

6,000 Euro Mercedenz Benz Eclas  Mercedenz Benz E320 avangarde viti prollimit fundi 2005 dhe fillimi 2006 ne gjen

Mercedenz Benz Eclas

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

26.06.2019 (12:59):Mercedenz benz e320 avangarde viti prollimit fundi 2005 dhe fillimi 2006 ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike, makina disponon opsione: 1.motorr 320 nafte me kilometra origjinale, (sapo i eshte nd...Lexo detajet..

2,950 Euro Shitet Ford Fusion. Shitet Ford Fusion
Motorr 1.4
Viti 2007
Nafte
Kondicioner, Goma te reja
Ne

Shitet Ford Fusion.

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

26.06.2019 (12:47):Shitet ford fusion motorr 1.4 viti 2007 nafte kondicioner, goma te reja ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. cmimi 2950 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Volkswagen Golf +  Shitet Volkswagen Golf + 
Viti 2006
Motorr 1.0 benzinë
4 pistona
94000 klm

Shitet Volkswagen Golf +

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
90,000 Kilometra

26.06.2019 (12:37):Shitet volkswagen golf + viti 2006 motorr 1.0 benzinë 4 pistona 94000 klm kondicioner letra te paguara ne gjendje shume te mire Çmimi 1500 euro nr tel 0676995030...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Viti 2001
Letra deri ne nentor
Ne gjendje shume te mire
Cmimi

Shitet Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

26.06.2019 (12:30):Shitet golf 4 viti 2001 letra deri ne nentor ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9 TDI
Viti 2000
Kambio manuale 
Nafte
Ne

Shitet Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

26.06.2019 (12:28):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 tdi viti 2000 kambio manuale nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 20.08.2019 cmimi 1200 euro ne tel 0685028815 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,200 Euro Shitet Volkswagne Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.9
Nafte
Posedon: Disqe alumini, kasetafon, cd, dvd, us

Shitet Volkswagne Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

26.06.2019 (12:23):Shitet golf 4 motorr 1.9 nafte posedon: disqe alumini, kasetafon, cd, dvd, usb, kondicioner, navigatior, panoramike etj. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. letra te paguara...Lexo detajet..

1,850 Euro shitet vw golf 4 1.9 tdi  shitet golf 4 1.9 tdi ne gjendje te mire motorrike e gjenerike, kater xhamat ele

Shitet Vw Golf 4 1.9 Tdi

Lezhe
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

26.06.2019 (12:20):Shitet golf 4 1.9 tdi ne gjendje te mire motorrike e gjenerike, kater xhamat elektrik kondisioner abs...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,850 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pagua

Shitet Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

26.06.2019 (12:11):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

6,100 Euro Toyota auris 2010 automat  toyota auris 2010 automat 1.6 benzin 
ne gjendje t shkelqyer me sherbime te kry

Toyota Auris 2010 Automat

Fier
Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

26.06.2019 (12:07):Toyota auris 2010 automat 1.6 benzin ne gjendje t shkelqyer me sherbime te kryera tel 0694332601...Lexo detajet..

1,100 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Kambio automatike
Viti 1995
Benzine-Gaz
Ne gje

Shitet Opel Corsa

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1995 Viti
150,000 Kilometra

26.06.2019 (12:03):Shitet opel corsa motorr 1.4 kambio automatike viti 1995 benzine-gaz ne gjendje shume te mir, e mbajtur dhe shum e paster. letra te paguara cmimi 1100 euro nr tel 0697487957...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Fiat Punto  Shitet Fiat Punto 
Motorr 1.8
Kambio manuale
Viti 2003
Benzine-Gaz
230.000

Shitet Fiat Punto

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

26.06.2019 (11:57):Shitet fiat punto motorr 1.8 kambio manuale viti 2003 benzine-gaz 230.000 km kondicioner, xhama elektrike ,pasqyre elektrike, timon city elektrike, ars , arb etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,800 Euro Shitet Mercedes Benz C Class  2002 Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2002
Kambio automatike
Pose

Shitet Mercedes Benz C Class 2002

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

26.06.2019 (11:55):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2002 kambio automatike posedon: komanda qendrore, sensor parkimi, drita kseno, sedilje me ngrohje, 4 celesa etj.. ne gjendje shume te mire cmimi 2800 euro ...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Mercedes Benz B Class Shitet Mercedes Benz B Class
Motorr 200 CDI
Viti 2005
Kambio manuale
Nafte

Shitet Mercedes Benz B Class

Korce
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

26.06.2019 (11:53):Shitet mercedes benz b class motorr 200 cdi viti 2005 kambio manuale nafte cmimi 3000 euro nr tel 0693033555...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

7,500 Euro Opel Antara Shitet Opel Antara, 
Viti prodhimit 2011,
Kambio Automatike, 
Motorr Nafte 2,

Opel Antara

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

26.06.2019 (11:51):Shitet opel antara, viti prodhimit 2011, kambio automatike, motorr nafte 2,2, targa shqiptare, ngjyre e zeze, sedilje gjysem lekure, sensore parkimi para dhe mbrapa, xhamat mbrapa te zinj nga fabrika, ...Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet Ford Fiesta Viti 2001 Shitet Ford Fiesta 
Viti 2001
Benzinë
Motorr 1.2 TDI
Me letra deri ne 23.3.

Shitet Ford Fiesta Viti 2001

Elbasan
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

26.06.2019 (11:47):Shitet ford fiesta viti 2001 benzinë motorr 1.2 tdi me letra deri ne 23.3.2019 ne gjendje shume te mire Çmimi 1000 euro i padiskutueshëm nr tel 0675449866...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

850 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Viti 1998
Kondicioner
Ne gjendje shume te mire
Letra te pa

Shitet Fiat Punto

Durres
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

26.06.2019 (11:42):Shitet fiat punto viti 1998 kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 850 euro...Lexo detajet..

1,100 Euro Shitet Renault Clio Shitet Renault Clio
Viti 2001
Kondicioner
Ne gjendje shume te mire 
Cmimi 11

Shitet Renault Clio

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

26.06.2019 (11:38):Shitet renault clio viti 2001 kondicioner ne gjendje shume te mire cmimi 1100 euro...Lexo detajet..

4,900 Euro HES MERCEDES C CLASS 220 CDI AVANGARDE FULL OPSION I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA MODEL 2005FACELIFT  SHES MERCEDES C CLASS 220 CDI AVANGARDE FULL OPSION I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Hes Mercedes C Class 220 Cdi Avangarde Full Opsion I Sapo Ar

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
300,000 Kilometra

26.06.2019 (11:31):Shes mercedes c class 220 cdi avangarde full opsion i sapo ardhur nga gjermania model 2005facelift cmimi i negociueshem privat privat shes ose ndrroj me ndrrim ka tjetër çmim c class 220cdi automatik av...Lexo detajet..

3,600 Euro Shitet Golf 5  Shitet Golf 5 
Viti 2005
220.000 km
Motorr 1.9 TDI
Goma te reja
Makina esht

Shitet Golf 5

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

26.06.2019 (11:30):Shitet golf 5 viti 2005 220.000 km motorr 1.9 tdi goma te reja makina eshte ne gjendje shume te mire me shërbimet e bera. Çmimi 3600 euro nr tel 0696412695...Lexo detajet..

2,000 Euro Peugeot 307 okazion !! 	Tiranë
Peugeot 307 manual viti 2004. Gjendja e perkryer. Shum ekonomike. Moto

Peugeot 307 Okazion !!

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

26.06.2019 (11:26): tiranë peugeot 307 manual viti 2004. gjendja e perkryer. shum ekonomike. motorri 1.9 kubik. karburanti naft. tek dere. goma te reja. vaj dhe filtra te sapo ven. ferrota te reja. letra te pagume deri maj 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,600 Euro Shitet BMW 330D Shitet BMW 330
Motorr 3.0
Viti 2002
Nafte
Kambio manuale
Letra te mbaruar p

Shitet Bmw 330d

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

26.06.2019 (11:22):Shitet bmw 330 motorr 3.0 viti 2002 nafte kambio manuale letra te mbaruar para nje vit cmimi 1600 euro nr tel 0699475280...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

16,900 Euro Audi Q5 Quattro 2012 Audi Q5 2.0 Benzine Viti 2012, me 69,000 milje te certifikuara,Sensor Parkimi, K

Audi Q5 Quattro 2012

Tirane
Benzin Karburanti
2012 Viti
70,000 Kilometra

26.06.2019 (11:20):Audi q5 2.0 benzine viti 2012, me 69,000 milje te certifikuara,sensor parkimi, klima zone, fari kseno bikseno, xhama te erret origjinal, pasyra me palosje, kompjuter bordi, tapiceri lekure, full panoramik, sens...Lexo detajet..

11,900 Euro Peugeot RCZ 1.6 Biturbo Shitet Peugeot RCZ 1.6 benzine biturbo, viti 2012, me 143000 km, manual, klima,

Peugeot Rcz 1.6 Biturbo

Tirane
Benzin Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

26.06.2019 (11:20):Shitet peugeot rcz 1.6 benzine biturbo, viti 2012, me 143000 km, manual, klima, navigator,sensor parkimi, sedilje me ngrohje dhe elektrike, goma te reja, servis i sapo bere te pezhoja, ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

11,900 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas