shitje makinash zvicer zurich  

 Online 455 lexues | 8 njoftime ne pritje

2,300 Euro Smart For For  Shitet Smart For for
Motorr 1.5
Viti 2007
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Do

Smart For For

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

16.11.2019 (22:09):Shitet smart for for motorr 1.5 viti 2007 nafte ne gjendje shume te mire dogana e paguara gati per targa cmimi 2300 euro nr tel 0697441444...Lexo detajet..

4,200 Euro Mercedes Benz C220 Shitet Mercedes Benz AMG
Motorr C220
Viti 2003
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Mercedes Benz C220

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

16.11.2019 (21:59):Shitet mercedes benz amg motorr c220 viti 2003 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 4200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

2,500 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 2500€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...FIAT-CROMA ..ME POTOBAGAZH...ME 5 PORTA...AUTOMAT...VITI 2006...ME

🔥🔥🔥okazion.shes 2500€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

16.11.2019 (21:58):Shes makin...fiat-croma ..me potobagazh...me 5 porta...automat...viti 2006...me naft...motorr 1.9...me navigator...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 2500€...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

16.11.2019 (21:55):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,999 Euro Okazion - Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris
Motorr 998 cc
Viti 2004
Benzine
Kambio manuale
Ne gjend

Okazion - Toyota Yaris

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

16.11.2019 (21:52):Shitet toyota yaris motorr 998 cc viti 2004 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore letra te paguara cmimi 1999 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,999 Euro

950 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.1
Viti 1996
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Cmi

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
1996 Viti
150,000 Kilometra

16.11.2019 (21:51):Shitet fiat punto motorr 1.1 viti 1996 benzine ne gjendje shume te mire cmimi 950 euro...Lexo detajet..

1,350 Euro Peugeot 206 HDI  Makine esht ne gjendje te mir si brenda dhe jasht gomat 90% ka motorr 1.9 nafte

Peugeot 206 Hdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (21:45):Makine esht ne gjendje te mir si brenda dhe jasht gomat 90% ka motorr 1.9 nafte sapo jan ndrruar vaj filtra gominat...esht me kondicioner letrat i ka deri ne gusht 2020 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

1,400 Euro -Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte  
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

16.11.2019 (21:39):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,300 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Viti 2001
Makina ka nevoje per disa sherbime xhenerike.
Cmi

-ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

16.11.2019 (21:37):Shitet ford focus viti 2001 makina ka nevoje per disa sherbime xhenerike. cmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,900 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Klima,goma te reja,kondicioner, etj
Ne

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

16.11.2019 (21:35):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz klima,goma te reja,kondicioner, etj ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro OKAZIONNNN Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro
Letrat i skadojne ne ne

Okazionnnn

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (21:28):Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro letrat i skadojne ne nentor. kontakt 0697678050...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

4,700 Euro Turan e ardhur nga zvicrra  Turan e ardhur nga zvicrra full sensor parkingu sendiljet me ngohje pasqyrat me

Turan E Ardhur Nga Zvicrra

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

16.11.2019 (21:27):Turan e ardhur nga zvicrra full sensor parkingu sendiljet me ngohje pasqyrat me palosje me dogan gati per targa makina shifet vet...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,700 Euro

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

16.11.2019 (21:18):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

12,500 Euro Benz Ml 320 bluetec ✔ Marka,Modeli :Benz Ml 320 bluetec
✔ Viti : 2009
✔ Kambjo : automatike

Benz Ml 320 Bluetec

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (21:17):✔ marka,modeli :benz ml 320 bluetec ✔ viti : 2009 ✔ kambjo : automatike ✔ lenda djegese : diesel ✔ targa : dogan ✔ km :189.000 ✔ ngjyra :shampanj ✔ opsionet shtese :kamera dhe sensor park...Lexo detajet..

2,500 Euro Mercedes Benz 211 Shitet Mercedes Benz model 211
Motorr 320 CDI
Viti 2005
Kambio automatike
Se

Mercedes Benz 211

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (21:09):Shitet mercedes benz model 211 motorr 320 cdi viti 2005 kambio automatike sedilje me ngrohje, pilot automatike, komanda ne timon, navigator, cd etj. ne gjendje shume te mire cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro -Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo 
Motorr 1.4
Viti 2006
Nafte
189.000 km 
Ne gjendje s

-volkswagen Polo

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (21:05):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 viti 2006 nafte 189.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

3,000 Euro Mercedes Benz W203 Shitet Mercedes Benz W203
Motorr 220 CDI
Viti 2003
Nafte 
Kambio automatike

Mercedes Benz W203

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (21:00):Shitet mercedes benz w203 motorr 220 cdi viti 2003 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. goma te reja, disqe alumini, drita kseno, kondicioner etj letra te paguara der...Lexo detajet..

160,000 Leke mercedes benz.i vitit 1988.nafte manuale makina esht ne gjendje te mire gjenerike.me dokumenta te rregullta deri ne nento

Mercedes Benz.i Vitit 1988.nafte Manuale

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
300,000 Kilometra

16.11.2019 (20:55):Makina esht ne gjendje te mire gjenerike.me dokumenta te rregullta deri ne nentor te vitit 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

160,000 Leke

3,500 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Ne gjendje shume te mire motorrike

Mercedes Benz C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

16.11.2019 (20:52):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, letra te sapo paguara. cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

3,500 Euro Volkswagen Touran Shitet Volkswagen Touran
Motorr 2.0 TDI
Viti 2004
278.000 km
Kambio manuale

Volkswagen Touran

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

16.11.2019 (20:47):Shitet volkswagen touran motorr 2.0 tdi viti 2004 278.000 km kambio manuale 6+1 marshe e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire 6+1 vende, baxho xhami, sedilje me ngrohje letra te paguara per nj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

3,300 Euro Okazion , Mercedes Benz CLK shitet ose nderohet. Shitet ose nderohet CLK 270 cdi , ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerik

Okazion , Mercedes Benz Clk Shitet Ose Nderohet.

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
30,000 Kilometra

16.11.2019 (20:47):Shitet ose nderohet clk 270 cdi , ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike . clima , komanda ne timon , sallon lekure , disqe te vecanta sherbime te kryera ne kohe , letrat deri ne maj 2020 . ...Lexo detajet..

1,900 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1900€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...OPEL -MERIVA...VITI 2007...ME NAFT...MANUALE...MOTORR 1.7...ME 5 PO

🔥🔥🔥okazion.shes 1900€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

16.11.2019 (20:45):Shes makin...opel -meriva...viti 2007...me naft...manuale...motorr 1.7...me 5 porta...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1900€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

2,400 Euro Shitet GOLF4 TDI Shitet GOLF 4 
TDI me DI te kuqe 
Viti:2000
Km: 186000
Kambio: Manuale me 7

Shitet Golf4 Tdi

Fier
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (20:42):Shitet golf 4 tdi me di te kuqe viti:2000 km: 186000 kambio: manuale me 7 marsha bashk me indietron makines i kane mbaruar letrat ne fund te gushtit dhe shitet per arsye emigrimi. kontakti vetem ne what...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Mondero  Shitet ford mondero viti 2002 me nafte, me gjendje te mire pune. Cmimi 1500 euro

Shitet Ford Mondero

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

16.11.2019 (20:21):Shitet ford mondero viti 2002 me nafte, me gjendje te mire pune. cmimi 1500 euro i negociushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

5,900 Euro Vw pasat 2.0 NAFT 2009 Automat full options Zvicra  Vw pasat 2.0 NAFT 2009 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar 
Kamje Automa

Vw Pasat 2.0 Naft 2009 Automat Full Options Zvicra

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

16.11.2019 (20:17):Vw pasat 2.0 naft 2009 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar kamje automat navigation, sedilje me ngrohje sensor parkimi para mbrapa xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult gjendje p...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas