smart ne shitje  

 Online 176 lexues | 10 njoftime ne pritje

1,250 Euro Ford focus Ford focus viti 2005,    100,000km
Benzin 2.0 esht ne gjendje shum të mir, si

Ford Focus

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

26.01.2020 (09:36):Ford focus viti 2005, 100,000km benzin 2.0 esht ne gjendje shum të mir, si i ri kosovo, pejë Çmimi 1250...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,250 Euro

11,900 Euro NISAN NAVARA,VERSION FULL,2008,NAV.I MADH Fuoristrada Nisan Novara, viti 2008,Nafte,clima,airbeg,Navigatore i madh,gjashte

Nisan Navara,version Full,2008,nav.i Madh

Durres
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (09:09):Fuoristrada nisan novara, viti 2008,nafte,clima,airbeg,navigatore i madh,gjashte marshe,goma te reja, xhama te zi origjinal te fabrikes,.... version full gati per cdo lloj prove.per info 0699444413...Lexo detajet..

Kambio: Manual

11,900 Euro

3,300 Euro Fiat Grande Punto Viti-2006 Gaz-Benzin Marka 👉 Fiat
Modeli👉 Grande Punto
Viti 👉 2006
Fuqia motorike 👉 1.

Fiat Grande Punto Viti-2006 Gaz-benzin

Fier
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (09:06):Marka 👉 fiat modeli👉 grande punto viti 👉 2006 fuqia motorike 👉 1.4 karburanti 👉 gaz + benzin kamjo 👉 manuale nr i marshave 👉 5 nr i portave 👉 5 ftohja 👉 kondicioner kompjuter...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

1,800 Euro -Volkswagen Golf 4  Shitet Volkswagen Golf 4 
Motorr 1.4
Viti 2000
Benzine-Gaz 
Ne gjendje shume

-volkswagen Golf 4

Sarande
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (08:16):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.4 viti 2000 benzine-gaz ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. letra te paguara per nje vit. cmimi 1800 euro per me shume informacion, me kontaktoni! ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,700 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5 TDI
Viti 2002
Nafte
255.000 km 
Kambio automatike

Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

26.01.2020 (08:05):Shitet audi a6 motorr 2.5 tdi viti 2002 nafte 255.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima bizonale, pasqyre ne palosje etj letra te paguara cmimi 17...Lexo detajet..

1,800 Euro shitet c class C class 200 naft
Ne gjendje shum te mir
Sallon meshin
Drita xeno
Pasqyra me

Shitet C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (07:46):C class 200 naft ne gjendje shum te mir sallon meshin drita xeno pasqyra me palosje elektrike timon anglez me letra per 12 muj 0685732361 0696453258 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,700 Euro Mercedes Benz Shitet Mercedes Benz 
Viti 1996
Benzine-Gaz 
Ne gjendje shume te mire
Letra

Mercedes Benz

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1996 Viti
150,000 Kilometra

26.01.2020 (07:39):Shitet mercedes benz viti 1996 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne qershor. cmimi 1700 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,200 Euro Okazion shitet BMW 316 benzin/gaz Shitet BMW 316 i benzin /gaz te shenuar ne leje qarkullimi, vit prodhimi 2000, s

Okazion Shitet Bmw 316 Benzin/gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

26.01.2020 (06:46):Shitet bmw 316 i benzin /gaz te shenuar ne leje qarkullimi, vit prodhimi 2000, shume ekonomike ne gjendje shume te mire, e shpejte, e vecante ne llojin e vete, me komandat ne timon, bagazhier etj. dokumentat de...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,100 Euro Opel Vectra  Shitet Opel Vector
Viti 2001
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara deri n

Opel Vectra

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (05:56):Shitet opel vector viti 2001 ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne mars cmimi 1100 euro per me shume informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

400 Euro citroen xantia makina eshte me sendilje mershini, ka motorr 1.6. makina ndodhet ne Mamurras, pe

Citroen Xantia

Kruje
Benzin Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

26.01.2020 (05:48):Makina eshte me sendilje mershini, ka motorr 1.6. makina ndodhet ne mamurras, per me shume informacion nr tel 0683239646...Lexo detajet..

2,000 Euro Mercedes Benz E Class Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 2.0
Viti 1997 Look 2002
Nafte 
Kambio au

Mercedes Benz E Class

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (04:11):Shitet mercedes benz e class motorr 2.0 viti 1997 look 2002 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, kondicioner, xhama elektrike, baxho xhami, abs, esp etj. letra te paguara pe...Lexo detajet..

3,300 Euro ML 270 CDi AUTOMAT Viti 2000 letrat per 1 Vit Mercedes - Benz ML 270 CDi AUTOMAT 
Viti 2000 , me letra per 1 Vit
Kondicioner

Ml 270 Cdi Automat Viti 2000 Letrat Per 1 Vit

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (03:35):Mercedes - benz ml 270 cdi automat viti 2000 , me letra per 1 vit kondicioner , tapiceri lekure e zeze shume e paster,sedilje me ngrohje xhama te zi origjinal hapese lart, 2 çelesa, kasetofon navi cd us...Lexo detajet..

2,400 Euro Shes makine Shes Golf 4 TDI me I te kuqe e vitit 2002 ne gjendje te mire dhe me letra te pag

Shes Makine

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (01:36):Shes golf 4 tdi me i te kuqe e vitit 2002 ne gjendje te mire dhe me letra te paguara deri ne janar 2021 . cmimi 2400 euro i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

2,200 Euro Alfa Romeo 147 1.9 cc , JTDm Diesel , 2006 Alfa Romeo 147 1.9 cc , JTDm Diesel , Viti 2006 , Kondicioner , Airbag , Radio C

Alfa Romeo 147 1.9 Cc , Jtdm Diesel , 2006

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (01:17):Alfa romeo 147 1.9 cc , jtdm diesel , viti 2006 , kondicioner , airbag , radio cd , goma te reja , kondicioner , euro 4 , me dy celesa me antifurt , ne gjendje te shkelqyer , akull e paster , me dogane te pagua...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

3,300 Euro Ford Fiesta AUTOMATIKE 👉Fuqia motorrike 1.4 nafte 
👉Kambio Automatike
👉Viti prodhimit 2007

Ford Fiesta Automatike

Elbasan
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

26.01.2020 (01:02):👉fuqia motorrike 1.4 nafte 👉kambio automatike 👉viti prodhimit 2007 👉134 mije km orgjinale 👉dy xhama elektrik 👉pasqyra elektrike 👉sensor parkimi 👉goma 80% te reja 👉super eko...Lexo detajet..

3,200 Euro WOLKSWAGEN CADY SHITET OSE NDERROHET - WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2007 - EURO 4

Wolkswagen Cady

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (00:37):Shitet ose nderrohet - wolkswagen cady - life 1.9 tdi hygline viti 2007 - euro 4 - tvsh e paguar - ngjyra - e verdhe e erret ne rrezatim dielli esht me perle - tapiceri shum e paster gri - km 186.000 - timon tr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

12,500 Euro ML 350 Bluetec ML 350 Bluetec
Viti 2010,motor 2,987 cc
Km 192,250
Sherbime te bera dhe letra

Ml 350 Bluetec

Lushnje
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (00:05):Ml 350 bluetec viti 2010,motor 2,987 cc km 192,250 sherbime te bera dhe letra deri ne gusht 2020 sedilje ,timon me ngrohje klima me dy zona,kamera dhe sensore parkimi cmimi 12,500 €...Lexo detajet..

2,700 Euro Bmw 320d  Bmw 320d sport edicion fabrike . makina esht shum e paste nk ka gervishje  shum

Bmw 320d

Berati
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (00:05):Bmw 320d sport edicion fabrike . makina esht shum e paste nk ka gervishje shum e shpejt . esht ekonomike shum pak e perdorur ne shqiperi motori 2 mish 4 pistona nk harxhon .manuale sallon lekure pilot auto ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

2,200 Euro Passat 2003 Shitet pasat 2003 nafte 2.5 automat gjendje perfetkete letra deri ne mars 2020

Passat 2003

Fier
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

26.01.2020 (00:05):Shitet pasat 2003 nafte 2.5 automat gjendje perfetkete letra deri ne mars 2020...Lexo detajet..

250,000 Leke Frod galaxy Ford

Frod Galaxy

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

26.01.2020 (00:04):Ford ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

250,000 Leke

3,900 Euro Shitet VW Passat Automatike Benzine+Gaz Makina eshte ne gjendje shume te motorrike dhe xhenerike.
Te gjitha sherbimet e

Shitet Vw Passat Automatike Benzine+gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

26.01.2020 (00:04):Makina eshte ne gjendje shume te motorrike dhe xhenerike. te gjitha sherbimet e sapo bera goma 80%te rej 125.0000 km xhama te zinj sensor parkimi sendile lekure dhe me ngrohje cruise control ...Lexo detajet..

1,300 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus 
Motorr 1.8
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letr

Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

25.01.2020 (23:38):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne nentor cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

7,700 Euro Shitet Mitsubishi L200 2004 Shitet Mitsubishi L200 4x4 viti 2004 ne gjendje shume te mire, clima, xhama te 4

Shitet Mitsubishi L200 2004

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

25.01.2020 (23:38):Shitet mitsubishi l200 4x4 viti 2004 ne gjendje shume te mire, clima, xhama te 4 elektrik, xhama te zinj original e gatshme per cfado lloje prove, sapo nderruar rrip faze, vaj filtra goma 4 te reja 100%. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,700 Euro

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

20.01.2020 (17:31):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

9,500 Euro Shes Vw Tiguan 4 Motion Shes vw Tiguan 2009 4Motion 4x4 ne gjendje shume te mire. Makina sapo eshte targ

Shes Vw Tiguan 4 Motion

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

25.01.2020 (23:37):Shes vw tiguan 2009 4motion 4x4 ne gjendje shume te mire. makina sapo eshte targua e ardhur nga zvicra. kambio automatike me 7 marsha. motorr 2.0 170 kf. eshte e gatshme per cfadolloje prove. super...Lexo detajet..

1,300 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nje vit
Cmimi

Ford Focus.

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

25.01.2020 (23:30):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas