suzuki xhip  

 Online 103 lexues | 11 njoftime ne pritje

Alfa Romeo

🚗 Super Okazion!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (21:33):🚗 super okazion!!! shitet alfa romeo 1.9 naft 👉🏻 viti i prodhimit 2005 📑 ne korrik rinovimi dokumentit. 👉🏻me 191.000 km, kambio manuale 💶 cmimi: 3500 euro 📍 adresa: rruga ...Lexo detajet..

Audi

A7 2014 Prodhim Europian

Bulevardi Ri Astir | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (13:38):Shitet audi a7 2014 . pa asnje gervishje. sherbimet te bera. 2 muaj qe ka ardhur ne shqiperi . prodhim europian. per what up :+355695242653...Lexo detajet..

Audi Audi A4 1.9 TDI ,2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

1,000 Tirane Audi A4 1.9 Tdi ,2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

31.10.2020 (16:21):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Audi Shitet Audi A4 Shitet Audi A4
E sapoardhur
Ngjyra gri.
Transmetuesi Automat
Karburanti naft

1,234 Euro Tirane Shitet Audi A4

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

31.10.2020 (16:15):Shitet audi a4 e sapoardhur ngjyra gri. transmetuesi automat karburanti nafte motorri 2.0. sedilje lekure. komanda ne timon. navigator. kamera parkimi. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Mercedes-Benz C class 200 Sport Edititon 2006 C class 200 2006
Letra te sapopaguara ne shtator
Goma te reja
244000km
Sedil

5,200 Euro Tirane C Class 200 Sport Edititon 2006

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

31.10.2020 (16:13):C class 200 2006 letra te sapopaguara ne shtator goma te reja 244000km sedilje lekure ac/klima navi aux xhama me refoeks etj makina e gatshme per cdo lloj kontrolli (makina ne super gjendje)...Lexo detajet..

Toyota Toyota YARIS 1.4 AUTOMATIKE Viti 2007 Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja.

4,700 Euro Tirane Toyota Yaris 1.4 Automatike Viti 2007

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

31.10.2020 (16:04):Karburanti: diezel ngjyra.....: gri metalizato kamjo......: automatik ftohja......: kondicioner km..........: 137.800 shes toyota yarsi 1.4 naft automatike prodhim 11/2007 e sapo ardhur ne gjendje perfek...Lexo detajet..

Mini Mini Cooper One D 2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

700 Euro Tirane Mini Cooper One D 2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

31.10.2020 (14:51):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Benz A Class 150 Benzin+Gaz Shitet Mercedes Benz A Class 150 Tipi Karburantit Benzine+Gaz Viti Prodhimit 200

2,800 Euro Tirane Benz A Class 150 Benzin+gaz

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

31.10.2020 (14:19):Shitet mercedes benz a class 150 tipi karburantit benzine+gaz viti prodhimit 2006 transmisioni manuale 175,000 km ngjyra e jashtme e zeze ngjyra e brendshme e zeze gjendja motorike dhe xhenerike shume te mir me...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes Benz Actros . Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

5,000 Euro Tirane Mercedes Benz Actros .

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

31.10.2020 (13:21):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Mitsubishi Shitet makine Mitsubishi Colt.  Shitet makine Mitsubishi Colt.

🔷1.5 Nafte.

🔻Kambio : Automatike

Shitet Makine Mitsubishi Colt.

Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

30.10.2020 (18:27): shitet makine mitsubishi colt. 🔷1.5 nafte. 🔻kambio : automatike - viti : 2008 👉kilometrazhi : mbi 190,000 km. makina e sapoardhur nga zvicra. cmimi i diskutueshem. per me shume i...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet VW golf 7  Shitet VW golf 7
Viti prodhimit: Dhjetor 2017
Km: 34,000
Kambio manuale
Kama

12,500 Euro Tirane Shitet Vw Golf 7

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2017 Viti
30,000 Kilometra

31.10.2020 (13:00):Shitet vw golf 7 viti prodhimit: dhjetor 2017 km: 34,000 kambio manuale kamara mbrapa tavan me xham xhama elektrik goma te reja+gome rezerve dokumenta te sapopaguara per nje vit motori: 1.8 benzine cm...Lexo detajet..

Toyota TOYOTA COROLLA 1.4 AUTOMATIKE NAFT Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja.

4,500 Euro Tirane Toyota Corolla 1.4 Automatike Naft

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

31.10.2020 (11:39):Karburanti: diezel ngjyra.....: gri metalizato kamjo......: automatik ftohja......: klima km..........: 165000 shes toyota corrolla 1.4 diesel e sapo ardhur me dogan te paguar ne gjendje perfekte motorri...Lexo detajet..

Mercedes-Benz 💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 3500€ OKAZION💥💥💥 SHES MAKINE 
MERCEDES BENZ 
A-CLASS 
VITI 2007
ME NAFTË 
KAMIO AUTOMATIKE

3,500 Euro Tirane 💥💥💥okazion Shes Makin 3500€ Okazion💥💥💥

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

31.10.2020 (11:39):Shes makine mercedes benz a-class viti 2007 me naftË kamio automatike motorË 200 avangard me siguracion tË paguar me targa me doganË tË paguar Çmimi 3500€...Lexo detajet..

Subaru  SUBARU OUTBACK,2005,AUTOMATIKE,4x4,2.5 BENZINE+GAZ Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.5 benzine+gaz, kambio autom

5,200 Euro Tirane Subaru Outback,2005,automatike,4x4,2.5 Benzine+gaz

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

31.10.2020 (11:21):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.5 benzine+gaz, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2005, klima, ngrohje sedilesh, baxha xhami, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, pilo...Lexo detajet..

Ford Shes Makine FORD FIESTA AUTOMAT Makina eshte ne gjendje perfekte, me dokumenta te rregulta deri ne korrik 2021.

3,000 Euro Tirane Shes Makine Ford Fiesta Automat

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

31.10.2020 (10:41):Makina eshte ne gjendje perfekte, me dokumenta te rregulta deri ne korrik 2021. makina ka karakteristikat e meposhtme: -viti i prodhimit: 2007 -nafte 1.4 -kilometra:190.000 -kamie automatike -shume ekonom...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet E Class. Shitet makina Mercedes Benz E Class 2005.
Kambio Automatike.
Nafte 2.7 .

4,500 Euro Durres Shitet E Class.

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
300,000 Kilometra

31.10.2020 (10:14):Shitet makina mercedes benz e class 2005. kambio automatike. nafte 2.7 ....Lexo detajet..

Ford Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2006, Shitet Ford Fiesta Motori(CC):1.4L Tdci Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 20

2,600 Euro Tirane Ford Fiesta 1.4 Tdci Viti 2006,

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

31.10.2020 (10:04):Shitet ford fiesta motori(cc):1.4l tdci tipi karburantit nafte viti prodhimit 2006 transmisioni manuale 128,000 km ngjyra e jashtme gri ngjyra e brendshme bezh gjendja motorike dhe xhenerike shume te mir me dog...Lexo detajet..

Ford Shitet Ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190 mije kilometra me dogane te paguar  Shitet ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190mije kilometra

2,100 Euro Tirane Shitet Ford Fiesta 2006 1.4 Nafte Me 190 Mije Kilometra Me D

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

31.10.2020 (10:01):Shitet ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190mije kilometra ...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Golf 5 1.9 Nafte!  Shitet Golf 5 1.9 nafte viti prodhimit 2004
versioni Comfortline. Cmimi 3000 eu

3,000 Euro Lushnje Shitet Golf 5 1.9 Nafte!

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

31.10.2020 (09:55):Shitet golf 5 1.9 nafte viti prodhimit 2004 versioni comfortline. cmimi 3000 euro i padiskutushem! motorri 1.9 nafte 105 ph klm 215 mij kambio manuale 6 marreshe 5+1 pasqyra me palosje dhe sinjale disqe ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz okazion aclass automat 170 Aclass automat 170 nafte ,ne gjendje shume te mire t gjitha sherbimet te bera

200,000 Leke Tirane Okazion Aclass Automat 170

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

31.10.2020 (09:50):Aclass automat 170 nafte ,ne gjendje shume te mire t gjitha sherbimet te bera...Lexo detajet..

Mercedes-Benz SHITET BENZ C220 AVANTGART KAMBIO AUTOMAT FULL SHES BENZ C220 CDI AVANTGART KAMBIO AUTOMAT.
FULL OPTION; NAVIGATORE, SENSOR PA

7,700 Euro Tirane Shitet Benz C220 Avantgart Kambio Automat Full

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

31.10.2020 (09:50):Shes benz c220 cdi avantgart kambio automat. full option; navigatore, sensor parkimi para dhe mbrapa, sedile lekure +cop, disqe 17 alumini, sensor shiu dhe dritash, 2 celsa etj. me dogan te paguar ne gjendje...Lexo detajet..

Audi SHITET AUDI A3 SPORTBACK KAMBIO AUTOMAT MOTOR 2.0 TDI VITI 2007 FULL SHITET AUDI A3 SPORTBACK KAMBIO AUTOMAT VITI 11/2007 MOTOR 2.0 TDI.
FULL OPTION

5,800 Euro Tirane Shitet Audi A3 Sportback Kambio Automat Motor 2.0 Tdi Viti 2

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

31.10.2020 (09:50):Shitet audi a3 sportback kambio automat viti 11/2007 motor 2.0 tdi. full option; marshe ne timon, klima, 2celsa , fener xenon, disqe 17 etj. ne gjendje shum te mire me dogane te paguar cmimi 5800 euro cel 06...Lexo detajet..

Toyota OKAZION TOYOTA RAV 4 MOTOR I THJESHT 2.2 D4 NAFTE VITI 2007 SHITET TOYOTA RAV 4 MOTOR I THJESHT 2.2 D-4D NAFTE 4×4 VITI 10/2007. NE GJENDJE

6,300 Euro Tirane Okazion Toyota Rav 4 Motor I Thjesht 2.2 D4 Nafte Viti 2007

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

31.10.2020 (09:50):Shitet toyota rav 4 motor i thjesht 2.2 d-4d nafte 4×4 viti 10/2007. ne gjendje perfekte. me dogane te paguar cmimi 6300 euro cel 0682041445...Lexo detajet..

Audi OKAZION AUDI A3 SPORTBACK VITI 2006 MOTOR 2.0TDI OKAZION AUDI A3 SPORTBACK VITI 10/2006 MOTOR 2.0 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIRE SHE

4,500 Euro Tirane Okazion Audi A3 Sportback Viti 2006 Motor 2.0tdi

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

31.10.2020 (09:50):Okazion audi a3 sportback viti 10/2006 motor 2.0 tdi ne gjendje shum te mire sherbimet te gjitha te kryera.dogane te paguar. full option cmimi 4500 euro cel 0682041445...Lexo detajet..

Ford ford c max 1.6 naft  esht ne gjendje te mir motorrike
rrip faze vaj filtrra te bera 
motorri 1.6 na

2,100 Euro Tirane Ford C Max 1.6 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

31.10.2020 (09:15):Esht ne gjendje te mir motorrike rrip faze vaj filtrra te bera motorri 1.6 naft pranoj dhe ndrrime cmimi okazionn ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Mercedes-Benz Shitet Mercedez-Benz motorr 1.9 kambio manuale . Ne gjendje shume te mire motorr

2,800 Euro Tirane Shitet Mercedes-benz

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

31.10.2020 (09:03):Shitet mercedez-benz motorr 1.9 kambio manuale . ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e sapo bera. letrat te paguara per 1 vit. cmimi 2800€ i diskutueshem. ...Lexo detajet..

Renault Shitet reno shenig me dekumeta deri ne fud te vitit 1.9 naft viti 99 Shitet reno shenig familjare shum eknomike manuale 5+1marsha xhama elektrik me g

1,200 Euro Lushnje Shitet Reno Shenig Me Dekumeta Deri Ne Fud Te Vitit 1.9 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

30.10.2020 (23:39):Shitet reno shenig familjare shum eknomike manuale 5+1marsha xhama elektrik me goma 70% naft 1.9 tdi viti 99 per me teper na kotaktoni wha cap...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Benz 203 portobagazh dhe Aklas  Shitet Benz 203 me portobagazh viti 2004 Nafte ..sediljet me levizje + ngrohje t

5,500 Euro Tirane Benz 203 Portobagazh Dhe Aklas

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

30.10.2020 (23:39):Shitet benz 203 me portobagazh viti 2004 nafte ..sediljet me levizje + ngrohje te gjitha mershin. sensor parkimi para mbrapa. baxho ahtomat 4000 mi euro.. ejt. shitet aklas viti 2002 manuale benzin gaz te s...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas