telefona mer jep al  

 Online 276 lexues | 6 njoftime ne pritje

1,000 Euro Shitet Golf 2 Shitet Golf 2
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nje vit.
Cmimi 10

Shitet Golf 2

Tirane
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

17.08.2019 (23:00):Shitet golf 2 ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1000 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

8,500 Euro Shes makine Merzedez benz, model EVO, fund vitit 2008, me nafte, ne gjendje shume te mire Per arsye familjare, (volumi) shes makine Mezedez Benz, fund viti 2008, me nafte

Shes Makine Merzedez Benz, Model Evo, Fund Vitit 2008, Me Na

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

17.08.2019 (22:46):Per arsye familjare, (volumi) shes makine mezedez benz, fund viti 2008, me nafte, model evo, 220, ne gjendje shume te mire teknike dhe motorrike, me 203 mije km, karroceria ne gjendje shume te mire, me cdo lloj...Lexo detajet..

3,200 Euro Opel Astra  Shitet Opel Astra
Motorr 1.7
Viti 2009
Nafte
Goma te reja, kompjuter bordi,

Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

17.08.2019 (22:43):Shitet opel astra motorr 1.7 viti 2009 nafte goma te reja, kompjuter bordi, komanda ne timon, dogana e paguara. ne gjendje shume te mire cmimi 3200 euro...Lexo detajet..

3,600 Euro Shitet Toyota Avensis Shitet Toyota Avernsis
Motorr 2.4
Viti 2007
Kambio automatike
Benzine
Posed

Shitet Toyota Avensis

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

17.08.2019 (22:38):Shitet toyota avernsis motorr 2.4 viti 2007 kambio automatike benzine posedon: klima tronik, pilot automatike, komanda ne timon, sedilje lekure me ngrohje, xhama-pasqyre elektrike, pasqyre me palosje etj ...Lexo detajet..

2,500 Euro Mercedes Benz 211 Shitet Mercedes Benz model 211
Motorr 320 CDI
Viti 2005
Kambio automatike
Se

Mercedes Benz 211

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

17.08.2019 (22:19):Shitet mercedes benz model 211 motorr 320 cdi viti 2005 kambio automatike sedilje me ngrohje, pilot automatike, komanda ne timon, navigator, cd etj. ne gjendje shume te mire cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

850 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Viti 1998
Kondicioner
Ne gjendje shume te mire
Letra te pa

Shitet Fiat Punto

Durres
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

17.08.2019 (22:10):Shitet fiat punto viti 1998 kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 850 euro...Lexo detajet..

100,000 Leke Vetem Nderrohet peugeot 807 motorr 2.2 viti 2003 6+1

Vetem Nderrohet

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

17.08.2019 (21:57):Peugeot 807 motorr 2.2 viti 2003 6+1...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

2,400 Euro Shitet BMW 320 D Shitet BMW 320 D
Motorr 2.0
Nafte 
Viti 2000
Disqe 17, goma te reja 90%, sed

Shitet Bmw 320 D

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

17.08.2019 (21:49):Shitet bmw 320 d motorr 2.0 nafte viti 2000 disqe 17, goma te reja 90%, sedilje me ngrohje, kondicioner, tapiceri bezhe etj. letra te paguara, ne gjendje shume te mire. cmimi 2400 euro...Lexo detajet..

1,450 Euro Shitet Renault Clio Shitet Renault Clio
Motorr 1.5
Viti 2002
Kambio manuale
Nafte
Kondicioner,

Shitet Renault Clio

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

17.08.2019 (21:46):Shitet renault clio motorr 1.5 viti 2002 kambio manuale nafte kondicioner, xhama elektrike, mp3 letra te paguara deri ne 2020 ne gjendje shume te mire cmimi 1450 euro nr tel 0692219255...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,450 Euro

2,000 Euro Shitet Ose nderrohet me makine me te madhe  Makina eshte ne gjendje shume te mire 
Dhe me dokumenta te sapo prera

Shitet Ose Nderrohet Me Makine Me Te Madhe

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

17.08.2019 (21:44):Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te sapo prera...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,000 Euro Okazion!! Shitet GOLF 4; 2000 Euro  Shitet Golf 4 nafte (diesel) okazion ne gjendje shume te mire. Cmimi i padiskutu

Okazion!! Shitet Golf 4; 2000 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

17.08.2019 (21:37):Shitet golf 4 nafte (diesel) okazion ne gjendje shume te mire. cmimi i padiskutueshem! ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,200 Euro Shitet BMW 320 Shitet BMW 320
Posedon: Goma te reja, 4 amortizator te ri, Vaj-filtra etj.
Mak

Shitet Bmw 320

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

17.08.2019 (21:31):Shitet bmw 320 posedon: goma te reja, 4 amortizator te ri, vaj-filtra etj. makina eshte ne gjendje shume te mire. letra te paguara cmimi 2200 euro nr tel 0676711633...Lexo detajet..

1,500 Euro Peugeout 307  Peugeot 307 / 1.6 nafte
Letrat deri vitin tjeter n Mars  ... cmimi shume pak i

Peugeout 307

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

17.08.2019 (21:29):Peugeot 307 / 1.6 nafte letrat deri vitin tjeter n mars ... cmimi shume pak i diskutushem vetem per pak dit... okazion ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,500 Euro Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Motorr 1.4
Viti 2000
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Ne gjend

Peugeot 206

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

17.08.2019 (21:29):Shitet peugeot 206 motorr 1.4 viti 2000 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne nentor cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,200 Euro shitet per makine me te madhe familjare makina eshte ok me cdo gje mund ta controlloni ke mekaniku juaj

Shitet Per Makine Me Te Madhe Familjare

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

17.08.2019 (21:27):Makina eshte ok me cdo gje mund ta controlloni ke mekaniku juaj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

3,000 Euro Shitet Mercedes Benz B Class Shitet Mercedes Benz B Class
Motorr 200 CDI
Viti 2005
Kambio manuale
Nafte

Shitet Mercedes Benz B Class

Korce
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

17.08.2019 (21:27):Shitet mercedes benz b class motorr 200 cdi viti 2005 kambio manuale nafte cmimi 3000 euro nr tel 0693033555...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,300 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Benzine
Goma te reja
Sherbimet e bera
Cmimi 13

Shitet Fiat Punto

Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

17.08.2019 (21:26):Shitet fiat punto motorr 1.2 benzine goma te reja sherbimet e bera cmimi 1300 euro nr tel 0684823464...Lexo detajet..

3,600 Euro Volswagen Pasat Volswagen Passat viti i prodhimit 2010,makina ne gjendje shume te mire punon me

Volswagen Pasat

Kukes
Nafte Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

17.08.2019 (21:23):Volswagen passat viti i prodhimit 2010,makina ne gjendje shume te mire punon me nafte 1.9tdi,automatike ,dhe manuale,ka dhe sports mode.servis i bere para 3javesh gjithcka punon si duhet,sendiljet lekure gjithc...Lexo detajet..

1,700 Euro OKAZION OKAZION 

Shitet golf IV, viti 1999, i bardhë. Motor naftë 1.9, TDI e thjesh

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

17.08.2019 (21:22):Okazion shitet golf iv, viti 1999, i bardhë. motor naftë 1.9, tdi e thjeshtë! super ekonomik! makina është në gjendje shumë të mirë motorike dhe xhenerike! shërbime të rregullta periodike dhe me ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,100 Euro Renault Laguna  Shitet makina Renault Laguna 1996 1.8 benzine + gaz, dokumentat deri ne tetor.

Renault Laguna

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1996 Viti
300,000 Kilometra

17.08.2019 (21:18):Shitet makina renault laguna 1996 1.8 benzine + gaz, dokumentat deri ne tetor....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

3,255 Dollar 2010 Toyota Corolla LE 2010 Toyota Corolla LE sale by UCES MOTORS for exportation inquiry to any countr

2010 Toyota Corolla Le

Durres
Benzin Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

17.08.2019 (21:18):2010 toyota corolla le sale by uces motors for exportation inquiry to any country worldwide please contact us and to see more of cars please visit www.usacarsexportservice.com...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

3,255 Dollar

1,200 Euro Okazion Shes Fiat Punto 1.2  Benzin/Gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001
Makina ne gjendj

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

17.08.2019 (21:11):Shes fiat punto 1.2 benzin/gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001 makina ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera . me dokumenta te rregullta . shitet per arsye emigrimi. 1200€ i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

100,000 Leke Shitet Renault Clio Shitet Renault Clio
Viti 2001
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Shitet Renault Clio

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

17.08.2019 (21:09):Shitet renault clio viti 2001 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara para nje vit. cmimi 100.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

1,700 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Viti 2001
Letra deri ne nentor
Ne gjendje shume te mire
Cmimi

Shitet Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

17.08.2019 (21:08):Shitet golf 4 viti 2001 letra deri ne nentor ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Renault Megane Shitet Renault Megane
Motorr 1.5
Viti 2005
Nafte
Kondicioner
Ne gjendje shu

Renault Megane

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

17.08.2019 (21:07):Shitet renault megane motorr 1.5 viti 2005 nafte kondicioner ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas