toiot automatike  

 Online 183 lexues | 1 njoftime ne pritje

8,700 Euro

Audi A6, Nafte, 2.0 Automatike Viti 2010 - 8,700 Eur

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

18.07.2019 (18:12):Kambio automatike, nafte, motorr 2.0, sensore parkimi prapa, navigator, kompjuter bordi, 6- cd, karte sd, vetem 1 perdorues ne shqiperi...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto 
Motorr 1.8
Kambio manuale
Viti 2003
Benzine-Gaz
230.000

Shitet Fiat Punto

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

19.07.2019 (09:43):Shitet fiat punto motorr 1.8 kambio manuale viti 2003 benzine-gaz 230.000 km kondicioner, xhama elektrike ,pasqyre elektrike, timon city elektrike, ars , arb etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,300 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto 
Viti 2000
Motorr 1.2
Benzine
Letra te paguara per nje vit

Shitet Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

19.07.2019 (09:34):Shitet fiat punto viti 2000 motorr 1.2 benzine letra te paguara per nje vit cmimi1300 euro nr tel 0686228757...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Shitet Volkswagen
Motorr 1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1700 Euro

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

19.07.2019 (09:23):Shitet volkswagen motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

2,300 Euro Shitet Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr
Viti 2000
Nafte 
Kambio manuale
Ne gjendje

Shitet Volkswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

19.07.2019 (09:00):Shitet volkswagen golf 4 motorr viti 2000 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire. letra te paguara per nje vit. cmimi 2300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

4,300 Euro Shitet Touran 4300€ Shitet Touran 4300€ i sapoardhur nga gjermania me dogane te paguar nafte motor

Shitet Touran 4300€

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

19.07.2019 (08:58):Shitet touran 4300€ i sapoardhur nga gjermania me dogane te paguar nafte motorr 1.9 / 4+1vende / 242000km /cdplayer / windows descop/ mbyllje me pult / xhama elektrik / etj.....Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,300 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Focus 2002 Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002
Nafte
Me gjendje shume te mire me

Shitet Ford Focus 2002

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

19.07.2019 (08:54):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002 nafte me gjendje shume te mire me sherbimet e bera. letra te paguara deri ne dhjetor shitet per para per arsye familjare cmimi 1600 euro ose 190.000 leke te re...Lexo detajet..

3,200 Euro Ford Focus ne super gjendje Shitet Ford Focus 2005 ne gjendje shume te mire. Makina ka ardhur nga Italia par

Ford Focus Ne Super Gjendje

Vlore
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (08:46):Shitet ford focus 2005 ne gjendje shume te mire. makina ka ardhur nga italia para 1 viti e gjysem ku eshte perdorur nga nje femer. ne shqiperi eshte perdorur vetem nga nje person. shume e paster nga brenda dhe ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

23,000 Euro Shitet x6 X6 3.5d xdrive 2010

Shitet X6

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

17.07.2019 (21:27):X6 3.5d xdrive 2010 ...Lexo detajet..

3,500 Euro Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike "Landi Renzo" 168.000 Km Origjinale Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike "Landi Renzo" 168.000 Km Orig

Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+gaz Fabrike "landi Renzo&q

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

19.07.2019 (08:45):Vw polo viti 2005 1.4 benzin+gaz fabrike "landi renzo" 168.000 km origjinale nr cel:+355694869825 makina posedon: ->xhama elektrike ->kasetofon me disk+radio origjinale ->disqe alumini ->kompjuter bordi ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

3,300 Euro Shitet Jeep Grand Cherokee 3.1 turbo diesel viti 99 Shes Jeep Grand Cherokee 3.1 turbo diesel. Makina eshte ne gjendje sh te mire. S

Shitet Jeep Grand Cherokee 3.1 Turbo Diesel Viti 99

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

19.07.2019 (08:45):Shes jeep grand cherokee 3.1 turbo diesel. makina eshte ne gjendje sh te mire. sherbim i kryer se fundmi vaj filtra. siguracion jeshil per jasht vendit nje vjecar deri me ne qershor 2020 bashk me siguracionin e...Lexo detajet..

1,899 Euro Shitet Smart Shitet Smart
Motorr 600 cc
Viti 2002
Benzine
Kambio automatike
Kondicioner

Shitet Smart

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
110,000 Kilometra

19.07.2019 (08:45):Shitet smart motorr 600 cc viti 2002 benzine kambio automatike kondicioner ne gjendje shume te mire cmimi 1899 euro...Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet Fiat Strada Shitet Fiat Strada
Motorr 1.9
Viti 2001
Nafte 
Ne gjendje shume te mire
Tak

Shitet Fiat Strada

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

19.07.2019 (08:45):Shitet fiat strada motorr 1.9 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire taksa dhe siguracioni i paguara cmimi 1800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

8,800 Euro Volkswagen CC 2011 8800€ VOLKSWAGEN CC whatp00971544979091
2011
130 mije KM
Benzine /Automatike 
Sup

Volkswagen Cc 2011 8800€

Tirane
Benzin Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

19.07.2019 (08:45):Volkswagen cc whatp00971544979091 2011 130 mije km benzine /automatike super gjendje. vjen se shpejti ne shqiperi. ne cmim perfshihet dogana e paguar. per me shume what’s up 00971544979091...Lexo detajet..

8,500 Euro OKAZION Mercedes C220 Automatike 2010 Full Options AMG//LooK OKAZION Mercedes C220 Automatike 2010 Full Options AMG//LooK Cmimi:8500 Euro Nr

Okazion Mercedes C220 Automatike 2010 Full Options Amg//look

Elbasan
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (08:45):Okazion mercedes c220 automatike 2010 full options amg//look cmimi:8500 euro nr kontakti celdhewhatsapp:+355693920073 ->tv me palosje ->klima dixhitale tronike ->celes me thithje ->marshe ne timon f1 +/- -...Lexo detajet..

7,800 Euro Shitet CLS 320 Shitet Mercedes Benz CLS 
Motorr 320 CDI
Nafte 
Kambio automatike
Ne gjendje

Shitet Cls 320

Korce
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

19.07.2019 (08:45):Shitet mercedes benz cls motorr 320 cdi nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire mundesi nderrimi me makine te vogel. cmimi 7800 euro...Lexo detajet..

7,500 Euro Shitet Volvo CX 90 Shitet Volvo CX 90
Motorr 2.5
Viti 2003
Benzine-Gaz 
Kambio automatike
270.

Shitet Volvo Cx 90

Lushnje
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

19.07.2019 (08:45):Shitet volvo cx 90 motorr 2.5 viti 2003 benzine-gaz kambio automatike 270.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, 6+1 vende. cmimi 7500 euro...Lexo detajet..

19,500 Euro Shitet BMW 740 x-Drive BMW 740 x-Drive , viti 2011 me nafte , full option

Shitet Bmw 740 X-drive

Rruga e Kavajës, Tirana, Albanien | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

17.07.2019 (20:12):Bmw 740 x-drive , viti 2011 me nafte , full option...Lexo detajet..

5,700 Euro Shitet Toyota Auris Shitet Toyota Auris
Motorr 1.4
Viti 2009
Nafte 
E ardhur nga Belgjika.
Ne g

Shitet Toyota Auris

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (08:45):Shitet toyota auris motorr 1.4 viti 2009 nafte e ardhur nga belgjika. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,1 muaj qe jane prere targat. cmimi 5700 euro...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris
Motorr 1.0
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mi

Shitet Toyota Yaris

Durres
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

19.07.2019 (08:45):Shitet toyota yaris motorr 1.0 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 2700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

2,300 Euro Shitet Ford Fusion Shitet Ford Fusion
Motorr 1.4
Viti 2006
Nafte 
Kambio manuale
Ne gjendje sh

Shitet Ford Fusion

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

19.07.2019 (08:45):Shitet ford fusion motorr 1.4 viti 2006 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire. dogana e paguara cmimi 2300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

2,000 Euro Shitet Renault Megana Shitet Renault Megan
Motorr 1.5
Viti 2004
Nafte 
Panoramike
Ne gjendje shum

Shitet Renault Megana

Elbasan
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

19.07.2019 (08:45):Shitet renault megan motorr 1.5 viti 2004 nafte panoramike ne gjendje shume te mire cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Focus 2001 Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Viti 2001
Ne gjendje shume te mire
Letra

Shitet Ford Focus 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

19.07.2019 (08:39):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte viti 2001 ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne dhjetor. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

2,100 Euro Shitet Ford Fokus 2002 Shitet Ford Focus 
Motorr 1.8
Viti 2002
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letr

Shitet Ford Fokus 2002

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

19.07.2019 (08:36):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2002 nafte ne gjendje shume te mire letra e paguara per nje vit cmimi 2100 euro...Lexo detajet..

2,700 Euro Okazion Mercedez Benz Okazion Mercedez Benz. Makina eshte full me sherbime te bera. Vaj/filtra te ndrr

Okazion Mercedez Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

19.07.2019 (08:04):Okazion mercedez benz. makina eshte full me sherbime te bera. vaj/filtra te ndrruara. goma te reja. kandeletat te ndrruara. amortizatoret e pare te ndrruare etj. makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte...Lexo detajet..

3,500 Euro E class Okazion !!!! Cmimi pak i diskutueshem !! Dogane e paguar Bule Elbasan 0699156161

E Class

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (07:59):Okazion !!!! cmimi pak i diskutueshem !! dogane e paguar bule elbasan 0699156161 ju lutem telefonata serioze ! flm ...Lexo detajet..

1,200 Euro Opel Astra 1.7 diesel Opel astra 1.7 Diesel , Okazion gjendja shum e mir, te interesuarit te kontaktoj

Opel Astra 1.7 Diesel

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

19.07.2019 (07:36):Opel astra 1.7 diesel , okazion gjendja shum e mir, te interesuarit te kontaktojn ne : 0686336999...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

3,200 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.2
Viti 2010 
Benzine-Gaz
Posedon: Goma te reja, D

Shitet Opel Corsa

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (07:35):Shitet opel corsa motorr 1.2 viti 2010 benzine-gaz posedon: goma te reja, disqe alumini, aux, mp3, cd, komanda ne timon, klima etj. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. cmi...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus 
Motorr 1.6
Viti 2007
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

19.07.2019 (07:34):Shitet ford focus motorr 1.6 viti 2007 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 2700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

1,200 Euro Shitet BMW 525 Shitet BMW 525
Viti 1998
Nafte
Ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera
Cm

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

19.07.2019 (06:58):Shitet bmw 525 viti 1998 nafte ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera cmimi 1200 euro nr tel 0674991323...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

420,000 Leke Okazion Skoda Oktavia 2006 Shitet Skoda Oktavia 2006, 1.9 Tdi, taksat te paguara deri ne Prill 2020, ne gje

Okazion Skoda Oktavia 2006

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

19.07.2019 (00:14):Shitet skoda oktavia 2006, 1.9 tdi, taksat te paguara deri ne prill 2020, ne gjendje shume te mire. me turbo. 201 mije km origjinale. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

420,000 Leke

2,800 Euro Renault Megane 1.9 dci 2004 Makina eshte ne gjendje te shkelqyer si nga ana motorrike ashtu dhe xhenerike, m

Renault Megane 1.9 Dci 2004

Korce
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

19.07.2019 (00:13):Makina eshte ne gjendje te shkelqyer si nga ana motorrike ashtu dhe xhenerike, makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi , gps , pasqyra me mbyllje , ndezje dhe fikje me buton , gomat te sapo ndrruara 100% ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

2,200 Euro Mercedes c220 C220.2004.cdi 110000 ml

Mercedes C220

Korce
Nafte Karburanti
2004 Viti
110,000 Kilometra

18.07.2019 (23:58):C220.2004.cdi 110000 ml ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas