touareg ne shitje  

 Online 338 lexues | 3 njoftime ne pritje

1,500 Euro Shes makine Cmimi i diskutueshem

Shes Makine

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

15.11.2019 (22:06):Cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,200 Euro Opel Vecra Shitet Opel Vectra
Motorr 2.0
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguar

Opel Vecra

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (21:53):Shitet opel vectra motorr 2.0 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 17.02.2020 cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Mondero Shitet ford mondero viti 2002 me nafte, me gjendje te mire pune. Cmimi 1500 euro

Shitet Ford Mondero

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (21:51):Shitet ford mondero viti 2002 me nafte, me gjendje te mire pune. cmimi 1500 euro i negociushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,190 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje sh

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (21:45):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara. cmimi 1190 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,190 Euro

2,100 Euro Okazion, Toyota Yaris 1.0 benzine Viti prodhimit 2001, 1.0 benzine, 200 mije km, kambio manuale, me kondicioner, m

Okazion, Toyota Yaris 1.0 Benzine

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (21:44):Viti prodhimit 2001, 1.0 benzine, 200 mije km, kambio manuale, me kondicioner, mbyllje qendrore me pult, ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike, shume ekonomike, taksat e paguara deri ne mars 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

2,500 Euro Mercedes Benz 211 Shitet Mercedes Benz model 211
Motorr 320 CDI
Viti 2005
Kambio automatike
Se

Mercedes Benz 211

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (21:43):Shitet mercedes benz model 211 motorr 320 cdi viti 2005 kambio automatike sedilje me ngrohje, pilot automatike, komanda ne timon, navigator, cd etj. ne gjendje shume te mire cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Okaziooooon!!  Shitet Pezho viti 2001 1.9 naft Shitet pezho viti 2001
Motorr 1.9 naft i thjesht 
Kondicioner, gomat e reja

Okaziooooon!! Shitet Pezho Viti 2001 1.9 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (21:34):Shitet pezho viti 2001 motorr 1.9 naft i thjesht kondicioner, gomat e reja dokumentat deri ne prill 2020 cmimi 1200 euro i padiskutushem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,200 Euro Alfa Romeo Shitet Alfa Romeo
Motorr 1.9
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra

Alfa Romeo

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (21:32):Shitet alfa romeo motorr 1.9 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 03.03.2020 cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,200 Euro Alfa 147 Makina eshte me sherbime te kryera,vaj, filtra,kondicioner, airbag,xhama pasqyra

Alfa 147

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

15.11.2019 (21:28):Makina eshte me sherbime te kryera,vaj, filtra,kondicioner, airbag,xhama pasqyra elektrike ,4dyer , disqe17 sport goma80%te reja...,nafte,gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike...letrat sapo i kan mbaruar...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,400 Euro BMW 320 D Shitet BMW
Motorr 320 D
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1400 Euro

Bmw 320 D

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (21:26):Shitet bmw motorr 320 d ne gjendje shume te mire cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

900 Euro Mercedes Benz A Class. Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.4
Viti 2000
Benzine
Kambio me defekte.

Mercedes Benz A Class.

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (21:19):Shitet mercedes benz a class motorr 1.4 viti 2000 benzine kambio me defekte. ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 900 euro...Lexo detajet..

600 Euro Lancia Libra Shitet Lancia Libra
Motorr 2.4 
Viti 2003
Nafte  
Kambio manuale
Makina es

Lancia Libra

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (21:14):Shitet lancia libra motorr 2.4 viti 2003 nafte kambio manuale makina eshte ne gjendje pune. ka vetem problem me freksionin. letra te paguara cmimi 600 euro...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Sharoni Shitet Sharoni 1.9 nafte 

Viti 2001

Çmimi 1300 euro

Shitet Sharoni

Lezhe
Nafte Karburanti
2001 Viti
50,000 Kilometra

15.11.2019 (21:09):Shitet sharoni 1.9 nafte viti 2001 Çmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,800 Euro Okazion!Opel meriva automat Shitet opel meriva,kamio automatike.motor 1.4 benzin,i sapoardhur nga Zvicera.Do

Okazion!opel Meriva Automat

Durres
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (21:03):Shitet opel meriva,kamio automatike.motor 1.4 benzin,i sapoardhur nga zvicera.dogan dhe letra te sapopaguara per nje vit.gjendje te shkelqyer.cmimi 2800 € i padiskutueshem....Lexo detajet..

1,500 Euro -Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf
Motorr 1.9
Nafte
210.000 km 
Kambio automatike
Ne gj

-volkswagen Golf

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (20:57):Shitet volkswagen golf motorr 1.9 nafte 210.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire, goma te reja, drita kseno, baxho, kondicioner etj letra te paguara deri ne dhjetor 2019 cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

6,500 Euro Ml 280 Ml 280 viti 2006,nafte,tapiceri lekure e zeze,270.000 km,cmimi 6500 euro i padis

Ml 280

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

15.11.2019 (20:56):Ml 280 viti 2006,nafte,tapiceri lekure e zeze,270.000 km,cmimi 6500 euro i padiskutueshem dhe nuk pranohen ndrrime me makina te tjera...Lexo detajet..

5,500 Euro Super gjendje Shitet Ford Mondeo 2.0 Nafte Viti Prodhimit 2008 Origjina e Makines Itali.Letra

Super Gjendje

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

15.11.2019 (20:56):Shitet ford mondeo 2.0 nafte viti prodhimit 2008 origjina e makines itali.letra te paguara deri ne dhjetor 2019+serviset e sapo bera. kompjuter bordi , start-stop ,sedilje me ngrohje, gjendje perfekte. sedile k...Lexo detajet..

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

15.11.2019 (20:55):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

1,000 Euro Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Viti 1997
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire

Opel Corsa

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (20:55):Shitet opel corsa motorr 1.4 viti 1997 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1000 euro...Lexo detajet..

1,300 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Viti 2001
Makina ka nevoje per disa sherbime xhenerike.
Cmi

-ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (20:54):Shitet ford focus viti 2001 makina ka nevoje per disa sherbime xhenerike. cmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,650 Euro Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris
Motorr 1.3
Viti
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Ne gjendje s

Toyota Yaris

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (20:53):Shitet toyota yaris motorr 1.3 viti benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. kondicioner, xhama-pasqyre elektrike, 2 celesa me pult etj. letra te paguara deri ne fund t...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,650 Euro

1,400 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte 
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

15.11.2019 (20:50):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

3,600 Euro -Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris
Motorr 1.4
Viti 2006
120.000 km
Nafte
Kambio automatike

-toyota Yaris

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

15.11.2019 (20:50):Shitet toyota yaris motorr 1.4 viti 2006 120.000 km nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire,motorrike dhe xhenerike. xhama elektrike, goma te reja, kondicioner, ngjyra e zeze, etj. dogana e pagu...Lexo detajet..

1,999 Euro Okazion - Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris
Motorr 998 cc
Viti 2004
Benzine
Kambio manuale
Ne gjend

Okazion - Toyota Yaris

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (20:49):Shitet toyota yaris motorr 998 cc viti 2004 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore letra te paguara cmimi 1999 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,999 Euro

2,500 Euro Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris
Motorr 1.1
Viti 2004
Benzine
139.000 km
Kondicioner
Ne

Toyota Yaris

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

15.11.2019 (20:48):Shitet toyota yaris motorr 1.1 viti 2004 benzine 139.000 km kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne nentor cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas