toyota avensis  

 Online 159 lexues | 11 njoftime ne pritje

8,000 Euro

Audi A3 * Performance * Viti 2012 * Automatike

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

20.09.2020 (09:28):Pershkrimi audi a3 /// sportback /// ???? : 0699369189 audi a3 model /// s - line /// viti 2012 eco system ( fiket ne semafor ) motorri 2.0 tdi (nafte) kambio automatike dhe s - tronic tapiceri ...Lexo detajet..

1,000 Euro VW Passat  WV Passat 1.9 TDI, 1997. Makina eshte ne gjendje te mire pune, shume ekonomike n

Vw Passat

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
300,000 Kilometra

20.09.2020 (10:24):Wv passat 1.9 tdi, 1997. makina eshte ne gjendje te mire pune, shume ekonomike ne konsum, shitet per arsye mosperdorimi . ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,500 Euro Ford focus makine ne gjndia ahume perfekt. goma %80 sherbimi e bera . vaj dhe filterat ka n

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

20.09.2020 (10:23):Makine ne gjndia ahume perfekt. goma %80 sherbimi e bera . vaj dhe filterat ka nderova sig dri maj 2021 konteroli teknik deri tetor 2020 qemimi pak diskueshm...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,200 Euro Urgjenteee shitet A Class 1.4 Shitet mercedes benz A class 1.4 benzine, shume ekonomike, letrat e prera 1 vit

Urgjenteee Shitet A Class 1.4

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

20.09.2020 (10:21):Shitet mercedes benz a class 1.4 benzine, shume ekonomike, letrat e prera 1 vit mars 2021. shitet per arsye ekonomike. cmimi 1200€ nr:0682384842...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,000 Euro shitet ose nderrohet me makin me te madhe shitet smart forfour viti 2004 benzin 1.1 me kondicioner sherbimet e bera te gji

Shitet Ose Nderrohet Me Makin Me Te Madhe

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

20.09.2020 (10:15):Shitet smart forfour viti 2004 benzin 1.1 me kondicioner sherbimet e bera te gjitha letrat deri ne shkurt 2021 edhe nderrohet me makin me te madhe...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,100 Euro Ford Mondeo Shite Ford Mondeo 
Making eshte ne gjendje te mire pune 
Kekron pak sherbime t

Ford Mondeo

Lezhe
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

20.09.2020 (10:14):Shite ford mondeo making eshte ne gjendje te mire pune kekron pak sherbime te voglaa viti 2000 .nafte , shum ekonomike mottorri super letra deri nentor 2020 vetem kualidimi ka mbaruar ne fund t marsi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

4,000 Euro   VW Golf 5 1.6 Benzine 2008 Wolkswagen Golf e ardhur nga Zvicra
Cel: +355699477639


Motorr 1.6 Benzine

Vw Golf 5 1.6 Benzine 2008

Lushnje
Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

20.09.2020 (09:47):Wolkswagen golf e ardhur nga zvicra cel: +355699477639 motorr 1.6 benzine (bëhet 100% me gaz) - dogana e paguar - kambio manual - goma te reja - viti i prodhimit 2008 - klima dixhitale 2 zona - kom...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

2,800 Euro Passat 1.9 auto model i ri fundi i 2004 sherbime te sapokryera , vaj filtra te sapo bera,goma te reja, ne gjendje shum t

Passat 1.9 Auto Model I Ri Fundi I 2004

Korce
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

20.09.2020 (09:43):Sherbime te sapokryera , vaj filtra te sapo bera,goma te reja, ne gjendje shum te mire motorike cmimi i diskutushem...Lexo detajet..

1,500 Euro E gacme per cdo lloj prove te gjitha letrat e prea dhe sherbimet e sapo bera shitet per arsye emigri Rreno senic viti 2004 taksat e sapo prera per 1 vit dhe siguracjoni i sapo pagua

E Gacme Per Cdo Lloj Prove Te Gjitha Letrat E Prea Dhe Sherb

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.09.2020 (09:34):Rreno senic viti 2004 taksat e sapo prera per 1 vit dhe siguracjoni i sapo paguar gomat 90% i gacm per cdolloj prove ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

8,000 Euro Audi A3 * Performance * Viti 2012 * Automatike Pershkrimi
AUDI A3 /// SPORTBACK /// 

???? : 0699369189
AUDI A3 
MODEL ///

Audi A3 * Performance * Viti 2012 * Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

20.09.2020 (09:28):Pershkrimi audi a3 /// sportback /// ???? : 0699369189 audi a3 model /// s - line /// viti 2012 eco system ( fiket ne semafor ) motorri 2.0 tdi (nafte) kambio automatike dhe s - tronic tapiceri ...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet ford fiesta 1.4 naft vit prodhim 2006 , shitet per arsye mos perdorimi Shitet ford fiesta 1.4 nafte, vit prodhimi 2006 me 172000 km , 1500 euro.shitet

Shitet Ford Fiesta 1.4 Naft Vit Prodhim 2006 , Shitet Per Ar

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

20.09.2020 (08:48):Shitet ford fiesta 1.4 nafte, vit prodhimi 2006 me 172000 km , 1500 euro.shitet per arsye mos perdorimi ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,200 Euro Golf 4 Shitet golf 4 , viti 2001 , manual , naft , motorr 1.9 t(di) ,klima,  217 mij ki

Golf 4

Elbasan
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

20.09.2020 (08:47):Shitet golf 4 , viti 2001 , manual , naft , motorr 1.9 t(di) ,klima, 217 mij kilometra , letrat e prera deri me dat 13 gusht 2021 , ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4 
Motorr 1.9
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje shume

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

20.09.2020 (08:44):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,800 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9
Ne gjendje shume te mire 
Letra te paguar

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

20.09.2020 (08:43):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 ne gjendje shume te mire letra te paguar cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,850 Euro Opel Meriva  Shitet Opel Meriva 
Motorr 1.4
Viti 2008
Benzine- e pershtatshme dhe per impj

Opel Meriva

Durres
Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

20.09.2020 (08:33):Shitet opel meriva motorr 1.4 viti 2008 benzine- e pershtatshme dhe per impjant gazi 176.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguar gati per targa cmimi 1850 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,850 Euro

750 Euro Opel corsa 970 benzin viti 2000 Shitet opel corsa motori 970 viti 2000 ne gjendje te mire 3 porta ,letrat deri n

Opel Corsa 970 Benzin Viti 2000

Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

20.09.2020 (08:26):Shitet opel corsa motori 970 viti 2000 ne gjendje te mire 3 porta ,letrat deri ne shkurt 2021 ju lutem vetem telefonata serioze....Lexo detajet..

4,000 Euro Audi A4 super gjendje okazion 📂 Shitet : Audi A4
📂 Viti i prodhimit : Dhjetor 2003
📂 Forca motorrik

Audi A4 Super Gjendje Okazion

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

20.09.2020 (07:40):📂 shitet : audi a4 📂 viti i prodhimit : dhjetor 2003 📂 forca motorrike : 2.4 📂 karburanti : benzin-gaz 📂 kambio : automat 📂 kilometra :270000 km 📂 cmimi : 4000€ 📂 numri celulari...Lexo detajet..

3,300 Euro FORD FUSION 1.4 TDCI MANUALE 2007 🚘MARKA/MODELI➡️ FORD FUSION
📆VITI➡️ 2007
🕹KAMBIO➡️ MANUAL

Ford Fusion 1.4 Tdci Manuale 2007

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

20.09.2020 (07:13):🚘marka/modeli➡️ ford fusion 📆viti➡️ 2007 🕹kambio➡️ manuale ⛽karburanti➡️ 1.4 nafte 📱kontakt📞➡️069 799 55 32 ✏info shtese➖ km origjinale 160 mij te certifikuara➖d...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

2,500 Euro C-klas 220 cdi Shitet Benc C-Klas 220 CDI
Makina esht nr gjendje super 
Nevoitet vetem disa s

C-klas 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

20.09.2020 (06:51):Shitet benc c-klas 220 cdi makina esht nr gjendje super nevoitet vetem disa sherbime nga jasht esht e gateshme per cdo lloj prove ...Lexo detajet..

2,600 Euro Fiat punto 2010 Fiat punto viti 2010 me dogane te paguar .
Motorri 1.2 benzin gaz impjanti land

Fiat Punto 2010

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

20.09.2020 (02:44):Fiat punto viti 2010 me dogane te paguar . motorri 1.2 benzin gaz impjanti landi renzo . kondicioner , timon city , shum ekonomike . cmimi : 2600 € tel : 0695128080...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

1,000 Euro Shitet Twingo Vite prodhimi 2003
Motorri 1.2 benzi+gaz
Kondicioner
Panorama
Letrat deri ne

Shitet Twingo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

20.09.2020 (01:30):Vite prodhimi 2003 motorri 1.2 benzi+gaz kondicioner panorama letrat deri ne 10.02.2021 makina ne gjendje shume te mire, te gjitha sherbimet e bera....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,500 Euro Shes ford focus benzin gaz viti 2001-2002 cmimi 1500 euro Shes ford focus benzin gaz me letra te paguara deri ne prill 2021 cmimi 1,500 eu

Shes Ford Focus Benzin Gaz Viti 2001-2002 Cmimi 1500 Euro

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2020 (23:53):Shes ford focus benzin gaz me letra te paguara deri ne prill 2021 cmimi 1,500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,100 Euro Shitet fiat punto 1.2 benzin ne gjendje te mire. Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi

Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin Ne Gjendje Te Mire.

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2020 (23:43):Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

130,000 Leke Mercedes-benz 250 Mercedes Benz 250 dokumenta te sapo paguara makina nje gjendje te mire sallon le

Mercedes-benz 250

Vlore
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

19.09.2020 (23:37):Mercedes benz 250 dokumenta te sapo paguara makina nje gjendje te mire sallon lekure hapje mbyllje qendrore me pult amortizim me vaj per pesh drita xenon...Lexo detajet..

Kambio: Manual

130,000 Leke

1,000 Euro Pezho 206 Makinaeshte ne gjendje teshkelqyer motorrike dhe kamjo me 4 dyer dhe ngjyr gri m

Pezho 206

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

19.09.2020 (23:11):Makinaeshte ne gjendje teshkelqyer motorrike dhe kamjo me 4 dyer dhe ngjyr gri metalixato...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,800 Euro  C220 Automatike 0699324799 Mercedes C220 Nafte Automatike 2003 2800 Euro 
Makina Posedon:
->Klima Tron

C220 Automatike 0699324799

Kavaje
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2020 (22:53):Mercedes c220 nafte automatike 2003 2800 euro makina posedon: ->klima tronike ->komanda ne timon ->kompjuter bordi ->disqe alumini 16//inch me goma ne gjendje shum te mire ->sistem audio origjinal i ampl...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas