toyota rav4  

 Online 57 lexues | 2 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

22.05.2020 (16:38):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Mercedes Benz C250D , Viti prodhimit 1995, ngjyrë gri 1500 Euro Shes Mercedes Benz , Diesel C Class 250 , Viti 1995 , ngjyrë gri për arsye mos

Shitet Mercedes Benz C250d , Viti Prodhimit 1995, Ngjyrë Gr

Tirane
Nafte Karburanti
1995 Viti
250,000 Kilometra

27.05.2020 (05:26):Shes mercedes benz , diesel c class 250 , viti 1995 , ngjyrë gri për arsye mos përdorimi. Çmimi 1500 euro. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

6,800 Euro PORSCHE 4.5 GAZ+BENZINE 0699324799 SHITET PORSCHE CAYENNE 4.5 GAZ+BENZINE NE GJENDJE TEPER TE MIRE MOTORRIKE E XHEN

Porsche 4.5 Gaz+benzine 0699324799

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

27.05.2020 (00:39):Shitet porsche cayenne 4.5 gaz+benzine ne gjendje teper te mire motorrike e xhenerike me letra te paguara sallon lekure me ngrohje klima dixhitale letra te paguara makina ndodhet ne kavaje mudn ta shikoni konto...Lexo detajet..

1,900 Euro SHITET OPEL ZAFIRA 7 VENDE - 1900€ SHITET OPEL ZAFIRA 7 VENDE 📌• VITI 2003 📌• 2.0 NAFT 📌• DISQE ALUM

Shitet Opel Zafira 7 Vende - 1900€

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

27.05.2020 (00:39):Shitet opel zafira 7 vende 📌• viti 2003 📌• 2.0 naft 📌• disqe alumini 📌• goma 80 te reja 📌• kondicioner 📌• radio usb 📌• konsum urban 8l / interuban 5.3l 📌• bateri e re (...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

3,500 Euro Nisan Automatike 1.6 Gaz+Benzine 0699324799 Shitet Nisan Note Automatike GT 1.6 Gaz+Benzine Viti 2006 
Makina Posedon:
-&g

Nisan Automatike 1.6 Gaz+benzine 0699324799

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

26.05.2020 (23:43):Shitet nisan note automatike gt 1.6 gaz+benzine viti 2006 makina posedon: ->komanda ne timon ->klima dixhitale tronike ->kasetofon me disk+radio ->disqe alumini ->xhamat e pasem te zinj ->hapje mbyl...Lexo detajet..

3,600 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.6
Viti 2007
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorr

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

26.05.2020 (23:43):Shitet ford focus motorr 1.6 viti 2007 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. e ardhur nga italia cmimi 3600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

2,500 Euro Mercedes Benz E Class Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 270 CDI
Viti 2001
Kambio manuale
Ne gjen

Mercedes Benz E Class

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

26.05.2020 (23:43):Shitet mercedes benz e class motorr 270 cdi viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

2,000 Euro Mercedes Benz E320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr E320 CDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz E320

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

26.05.2020 (23:43):Shitet mercedes benz motorr e320 cdi kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

5,200 Euro Vw Touran 1.4 Gaz+Benzine 0699324799 Shitet Vw Touran 1.4 Gaz+Benzine Viti 2008 Kamio Manuale 
Makina Posedon:
->

Vw Touran 1.4 Gaz+benzine 0699324799

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

26.05.2020 (23:41):Shitet vw touran 1.4 gaz+benzine viti 2008 kamio manuale makina posedon: ->fenera me lupa ->hapje mbyllje qendrore me pult ->klima dixhitale tronike ->xhama elektrike ->kasetofon me disk+radio ->timon ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,200 Euro

5,800 Euro Bmw 530Xd Kamio Automatike 0699324799 Bmw 530Xd Viti 2005 Kamio Automatike M//Design 3.0 Nafte Pa Takse Luksi 
Makina

Bmw 530xd Kamio Automatike 0699324799

Kavaje
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (23:41):Bmw 530xd viti 2005 kamio automatike m//design 3.0 nafte pa takse luksi makina posedon: ->ndezje startdhestop ->navi i madh ->kamie automatike tiptronik ->klima tronike ->klima bizonale ->karikator me...Lexo detajet..

7,200 Euro C220 NAFTE MANUALE 0699324799 Mercedes C220 Nafte Viti 2008 Nr Cel&Whatsapp:+355699324799
Makina Posedon

C220 Nafte Manuale 0699324799

Kavaje
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

26.05.2020 (22:34): mercedes c220 nafte viti 2008 nr celdhewhatsapp:+355699324799 makina posedon: ->kompjuter bordi ->sallon cope ngjyre e zeze ->klima dixhitale tronike ->navi i vogel me disk+radio ->sistem audio harman//k...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,200 Euro

8,700 Euro C220 Blueficesse Nafte Viti 2009 0699324799 Shitet Mercedes C220 Blueficesse Nafte Viti 2009 
Makina Posedon:
->Kompjut

C220 Blueficesse Nafte Viti 2009 0699324799

Kavaje
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

26.05.2020 (22:34):Shitet mercedes c220 blueficesse nafte viti 2009 makina posedon: ->kompjuter bordi ->sallon lekure gjyse lekure gjys cope ngjyre e zeze ->klima dixhitale tronike ->navi i madh me disk+radio ->sistem audi...Lexo detajet..

5,999 Euro Mercedez Benz E Class EVO. Cmimi i zbritur per pak dite. Mercedez Benz 220 EVO. Ne gjendje shume te mire, e mirembajtur dhe me sherbime t

Mercedez Benz E Class Evo. Cmimi I Zbritur Per Pak Dite.

Lezhe
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

26.05.2020 (22:34):Mercedez benz 220 evo. ne gjendje shume te mire, e mirembajtur dhe me sherbime te bera rregullisht. me te gjitha opsionet funksionale dhe dokumenta te paguara. Çmimi eshte okazion vetem per disa dite per arsye...Lexo detajet..

5,800 Euro BMW 530 Automatike M//LooK 0699324799 SHITET BMW 530 M//LooK Viti 2005-2006 Sallon Lekure Ngjyre Kafe Shum E Paster Ti

Bmw 530 Automatike M//look 0699324799

Kavaje
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

26.05.2020 (22:34):Shitet bmw 530 m//look viti 2005-2006 sallon lekure ngjyre kafe shum e paster timon-m hapje mbyllje me pult disqe alumini te seria 7 2018 letra te paguara ne gjendje perfekte per me teper mund ta shikoni nga af...Lexo detajet..

2,500 Euro C-klas 220 cdi Shitet Benc C-Klas 220 CDI
Makina esht nr gjendje super 
Nevoitet vetem disa s

C-klas 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

26.05.2020 (20:59):Shitet benc c-klas 220 cdi makina esht nr gjendje super nevoitet vetem disa sherbime nga jasht esht e gateshme per cdo lloj prove ...Lexo detajet..

9,900 Euro Shitet&Nderrohet Mercedes C230//4Matic Gaz+Benzine AMG//LooK Shitet&Nderrohet Mercedes C230//4Matic Gaz+Benzine AMG//LooK Automatike Viti

Shitet&nderrohet Mercedes C230//4matic Gaz+benzine Amg//

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

26.05.2020 (20:57):Shitetdhenderrohet mercedes c230//4matic gaz+benzine amg//look automatike viti 2010 e sapo targuar makina posedon keto opsione: ->baxho xhami ->sallon lekure shum e paster ->sendilje me ngrohje ->xhama te...Lexo detajet..

4,500 Euro Okazion Ford Ganger Shitet ford ganger e viti 2002.motor 2.5 naft 4x4 ne gjendje prefekte sherbimet

Okazion Ford Ganger

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

26.05.2020 (20:57):Shitet ford ganger e viti 2002.motor 2.5 naft 4x4 ne gjendje prefekte sherbimet te bera nuk imungon asnje gje letrat te paguara deri ne 21.05.2021 vlera 4500€.makina ndodhet ne roskovec numr tel 0697386060 g...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

6,200 Euro OKAZION! Shitet Hyundai Sonata 2013 --- vetem Gaz LPG 
•••
Viti i prodhimit: 2013
⛽Karburanti: 2.0 Gaz LPG ( 100% me gaz ng

Okazion! Shitet Hyundai Sonata 2013 --- Vetem Gaz Lpg

Tirane
Tjeter Karburanti
2013 Viti
70,000 Kilometra

26.05.2020 (20:57): ••• viti i prodhimit: 2013 ⛽karburanti: 2.0 gaz lpg ( 100% me gaz nga fabrika) ⚙️kambio: automatike 🛣️kilometra: 64.000 km 📱navigator android (porte usb +aux) °°° 🎥kamera park...Lexo detajet..

6,700 Euro Vw golf vl 2010,1.6 naft automat Okazion! Shitet golf vl 2010 automat 7g 1.6 naft ne super gjendje dhe shum ekono

Vw Golf Vl 2010,1.6 Naft Automat

Lushnje
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (20:57):Okazion! shitet golf vl 2010 automat 7g 1.6 naft ne super gjendje dhe shum ekonomike 216000 kl orgjinalet,makines i sapo jan prer letrat ,makina ka sensor parkimi plus kamer orgjinale,ka xhamat e zinj orgjinal ...Lexo detajet..

300,000 Leke Furgon FORD TRANSIT 3,5 TON (RROGOZHINË) Furgoni shitet për arsye të zvogëlimit të biznesit. 
Letrat e i ka të pagu

Furgon Ford Transit 3,5 Ton (rrogozhinË)

Kavaje
Nafte Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilometra

26.05.2020 (20:57):Furgoni shitet për arsye të zvogëlimit të biznesit. letrat e i ka të paguara deri në janar 2021. Çmimi i diskutueshËm. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

300,000 Leke

2,000 Euro Shitet Volkswagen passat 1.9Tdi ne gjendje shume te mire Shitet volkswagen passat 1.9Tdi i vitit 2003. Ka 130kuaj fuqi dhe 200mije km te

Shitet Volkswagen Passat 1.9tdi Ne Gjendje Shume Te Mire

Berati
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (20:47):Shitet volkswagen passat 1.9tdi i vitit 2003. ka 130kuaj fuqi dhe 200mije km te bera ne autostrade. ka per te paguar 600 mije lek (te vjetra) taksa pasi nuk esht perdorur. makina eshte ne gjendje shume te ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

3,600 Euro Mercedes Benz C220 Shitet ose nderohet Mercedes Benz
Motorr C220
Viti 2007
157.358 km
Kambio ma

Mercedes Benz C220

Fier
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

26.05.2020 (20:47):Shitet ose nderohet mercedes benz motorr c220 viti 2007 157.358 km kambio manuale ne gjendje shume te mire goma te reja michelin cmimi 3600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

45,000 Leke Ford fiesta 1.2 benzin . makina eshte ne gjendje shum te mir por shitet per arsye mosperdorimi sepse i ka

Ford Fiesta 1.2 Benzin .

Elbasan
Benzin Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (20:36):Makina eshte ne gjendje shum te mir por shitet per arsye mosperdorimi sepse i kan mbaruar letrat.cmimi i diskudushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

45,000 Leke

1,300 Euro Lancia Yplsion Shitet Lancia Ypsilon
Viti 2001
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra t

Lancia Yplsion

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

26.05.2020 (20:12):Shitet lancia ypsilon viti 2001 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro...Lexo detajet..

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

4,200 Euro Bmw 320ci  baxho 
Drita kseno
Limit shpejtsie 
Sendilje cop meshin+ ngrohje 
Look m mr

Bmw 320ci

Lezhe
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (20:08): baxho drita kseno limit shpejtsie sendilje cop meshin+ ngrohje look m mrena jasht e shpejt dhe e sigurt ne rrug sensor parkimi goma te reja sherbimet vaj filtra te gjitha te bera tani letrat d...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

1,200 Euro Renault Clio 
shitet Renault Clio, 1149 kubik,benzin,manual ne gjendje te mir, me kondicjone

Renault Clio

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

26.05.2020 (20:06): shitet renault clio, 1149 kubik,benzin,manual ne gjendje te mir, me kondicjoner,me letra deri ne qershor ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas