traktora ne kavaj  

 Online 117 lexues | 9 njoftime ne pritje

Mercedes-Benz

C300 4matic Benzine Amg//look Automatike Full Options Viti 2

Kavajë, Albania | Kavaje
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet mercedes c300 4matic benzine amg//look automatike full options viti 2010 makina posedon keto opsione: ->baxho xhami ->larse feneresh ->fenera me lupa qe kthehen sipas timonit ->drita kseno origjinale ->goma te reja ->disqe
15.02.2021 (10:20)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

Shitet Makina : Mercedes Benz C Class

Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

[i][u] mercedes-benz c cl[/i]ass[/u] 📂viti i prodhimi 2007-2008. 📂kambio automatike. 📂motorr 220. 📂 c class avantgarde,sallon gjysem cop gjysem lekur me ngrohje etj. 📂makina eshte blere ne gjermani,stuttgart. 📂dok
25.02.2021 (09:08)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

C230 Benzine 4matic Amg//look Automatike 2009

Kavajë, Albania | Kavaje
Benzin Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet mercedes c230 benzine 4matic amg//look automatike 2009 makina posedon keto opsione: ->xhama te zinj ->baxho xhami ->navi i madh me palosje me keto formate:cd dvd mp3 mp4 radio memory card ->sallon lekure ->klima dixhitale t
16.02.2021 (14:37)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes Benz E320 CDI (Look E500 4Matic) Mercedes benz e320 cdi
(look e500 4matic)
viti fund 2005
258.000 km origjinal

6,300 Euro Tirane Mercedes Benz E320 Cdi (look E500 4matic)

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

Mercedes benz e320 cdi (look e500 4matic) viti fund 2005 258.000 km origjinale me liber sherbimi kambio automatike - c/s xhamat e zinj origjinal disqe origjinale amg 18” me goma matador te reja konsum mesatar, 6 litra ne autostrad dhe 10
25.02.2021 (16:22)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz OKAZION!!!!!!!!!    SHITET EVO 280 AVANTGARDE Shitet e-class cdi avantgarde evo 
viti 2008
drita,pasqyra,fshirse,marshet aut

5,800 Euro Tirane Okazion!!!!!!!!! Shitet Evo 280 Avantgarde

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

Shitet e-class cdi avantgarde evo viti 2008 drita,pasqyra,fshirse,marshet automat 290000 km origjinale letrat deri ne qershor sensor parkimi xenon klim funksionale etj.
25.02.2021 (16:08)...Lexo detajet..

Ford ne shitje ford focus 2003 Shitet ford fokus 2003-2004 1.8nafte me dokumenta deri ne gusht 2021 kurse taksa

1,300 Euro Tirane Ne Shitje Ford Focus 2003

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

Shitet ford fokus 2003-2004 1.8nafte me dokumenta deri ne gusht 2021 kurse taksat jane prere deri ne 25.02.2022 i perdorur vetem nga nje person dhe e mbajtur me krejta sherbimet e gatshme per cdo lloj prove mamina disponon airbag kindicioner komanda
25.02.2021 (15:55)...Lexo detajet..

Peugeot PEUGEOT 207 Peugeot 207  1.4 benzin gaz viti 2010
✅makina me dogane
✅✅cmimi 3.499€

3,499 Euro Tirane Peugeot 207

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

Peugeot 207 1.4 benzin gaz viti 2010 ✅makina me dogane ✅✅cmimi 3.499€ ✅gjendja perfekte ✅kondicioner cd esp ✅km 190.000 me liber servisi ✅nr kontakti 067 6000 107☎️
25.02.2021 (15:54)...Lexo detajet..

Nissan Nisan Qashqai 2010 1.5 naft manual full Kam per te shitur nje nissan  qashqai me dogan dhe letra per nje vit ne gjendje

5,700 Euro Tirane Nisan Qashqai 2010 1.5 Naft Manual Full

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

Kam per te shitur nje nissan qashqai me dogan dhe letra per nje vit ne gjendje te shkelqyer me te gjitha opcionet tavan xhami,xhama te zinj,nav,kamer,sensor,komanda ne timon,gom te reja,etj.watsap 0696780460, 00393804669492
25.02.2021 (15:40)...Lexo detajet..

Ford Ford Fiesta 1.2 Benzin Shitet ford fiesta 1.2 benzine. viti i prodhimit 1998. kambio manuale. targa shq

1,200 Euro Elbasan Ford Fiesta 1.2 Benzin

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
1998 Viti
180,000 Kilometra

Shitet ford fiesta 1.2 benzine. viti i prodhimit 1998. kambio manuale. targa shqiptare. me letra te paguara deri ne shtator 2021. ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. cmimi 1200 € i diskutueshem.
25.02.2021 (15:08)...Lexo detajet..

Audi Audi a3 automatik 2008 Kam per te shitur nje audi a3 automatik me dogan te paguar viti 2008 full opcion

4,500 Euro Tirane Audi A3 Automatik 2008

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

Kam per te shitur nje audi a3 automatik me dogan te paguar viti 2008 full opcional ne gjendje te shkelqyer .watsap 0696780460, 00393804669492
25.02.2021 (14:38)...Lexo detajet..

Mitsubishi Shitet Mitsubishi Asx suv 2015 [u]▶️shitet mitsubishi asx suv 2015[/u]

[i]viti[/i]: 2015

kambio : man

Shitet Mitsubishi Asx Suv 2015

Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

02.02.2021 (10:56):[u]▶️shitet mitsubishi asx suv 2015[/u] [i]viti[/i]: 2015 kambio : manuale kilometrazhi: 98.000 cmimi : 11.000 euro makina eshte me targa shqiptare. 📲per me shume informacione mund te k...Lexo detajet..

Volkswagen Vw pasat automatik 2010 full Kam per te shitur nje pasat me dogan te paguar i sapo ardhur nga italia ne gjend

5,500 Euro Tirane Vw Pasat Automatik 2010 Full

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

Kam per te shitur nje pasat me dogan te paguar i sapo ardhur nga italia ne gjendje fantastike si i ri full opcional viti 2010 euro 5.watsap 0696780460, 00393804669492
25.02.2021 (14:25)...Lexo detajet..

Chevrolet Chevrolet Spark 2005 Chevrolet spark 2005  0.8l benzin 4+1 vende  makina esht ne gjendje shum te mir,

100 Tirane Chevrolet Spark 2005

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

Chevrolet spark 2005 0.8l benzin 4+1 vende makina esht ne gjendje shum te mir, me dokumenta deri me 05/2021, shum ekonomike. me shum info : 0698003333
25.02.2021 (14:25)...Lexo detajet..

Audi Audi a3 manual 2006 full Kam per te shitur nje audi a3 viti 2006 me dog dhe letra sapo te prera per nje v

4,200 Euro Tirane Audi A3 Manual 2006 Full

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

Kam per te shitur nje audi a3 viti 2006 me dog dhe letra sapo te prera per nje vit manual 6 marsha s lain full opcional.watsap 0696780460 ,00393804669492
25.02.2021 (14:14)...Lexo detajet..

Audi Audi a4 automatik 2007 full Kam per te shitur nje audi a4 automatik s lain full opcional me dogan te paguar

4,500 Euro Tirane Audi A4 Automatik 2007 Full

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

Kam per te shitur nje audi a4 automatik s lain full opcional me dogan te paguar viti 2007 i sapo ardhur nga italia ne gjendje fantastike. watsap 0696780460, 00393804669492
25.02.2021 (14:14)...Lexo detajet..

Audi Audi a3 manual 2008 full Kam per te shitur nje audi a3 viti 2008 me dogan te paguar i sapo ardhur nga ita

4,600 Euro Tirane Audi A3 Manual 2008 Full

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

Kam per te shitur nje audi a3 viti 2008 me dogan te paguar i sapo ardhur nga italia ne gjendje fantastike full opcional me km originale. watsap 0696780460, 00393804669492
25.02.2021 (14:04)...Lexo detajet..

Audi Audi a3 2008 manual Kam per te shitur nje audi a3 viti 2008 me dogan te paguar i sapo ardhur nga ita

3,500 Euro Tirane Audi A3 2008 Manual

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

Kam per te shitur nje audi a3 viti 2008 me dogan te paguar i sapo ardhur nga italia dhe letra sapo te prera per nje vit ne gjendje fantastike, mot tip i ri 8 valv,full opcional,watsap 0696780460, 00393804669492
25.02.2021 (14:00)...Lexo detajet..

Ford Ford fiesta 1.4 naft manual 2008 Kam per te shitur nje ford fiesta me dogan te paguar i sapo ardhur nga italia ne

2,600 Euro Tirane Ford Fiesta 1.4 Naft Manual 2008

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

Kam per te shitur nje ford fiesta me dogan te paguar i sapo ardhur nga italia ne gjendje te shkelqyer km origjinale 1.4 naft manual.watsap 0696780460
25.02.2021 (13:50)...Lexo detajet..

Volkswagen Golf 5 manual 1.9 naft 4×4 Kam per te shitur nje golf5 me dogan te paguar viti 2007 1.9 naft full opcional

3,800 Euro Tirane Golf 5 Manual 1.9 Naft 4×4

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

Kam per te shitur nje golf5 me dogan te paguar viti 2007 1.9 naft full opcional si i ri.watsap 0696780460, 00393804669492
25.02.2021 (13:50)...Lexo detajet..

Peugeot Shitet makine Peugeot Bipper. Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. 
peugeot bipper, e

Shitet Makine Peugeot Bipper.

Tirane | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
90,000 Kilometra

07.01.2021 (13:14):Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. peugeot bipper, e bardhe. diesel 1,4. manual. caddy pra e larte 93000 km qe nga 2012. ka qene ne garazh te mbyllur....Lexo detajet..

Volkswagen Golf 5 karavan manual 2009  Kam per te shitur nje golf 5 me portabagazh viti 2009 manual model i ri 2.0 naft

4,300 Euro Tirane Golf 5 Karavan Manual 2009

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

Kam per te shitur nje golf 5 me portabagazh viti 2009 manual model i ri 2.0 naft full opcional ne gjendje fantastike, i perkryer me km originale.watsap 0696780460, 00393804669492
25.02.2021 (13:50)...Lexo detajet..

Volkswagen Volsvagen polo 1.6 naft manuale 2010 Kam per te shitur nje polo 1.6 naft manuale me dogan te paguar viti 2010 e sapo

5,200 Euro Tirane Volsvagen Polo 1.6 Naft Manuale 2010

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

Kam per te shitur nje polo 1.6 naft manuale me dogan te paguar viti 2010 e sapo ardhur nga italia ne gjendje fantastike.watsap 0696780460, 00393804669492
25.02.2021 (13:36)...Lexo detajet..

Ford Ford c maks 1.6 naft manual 2009 Kam per te shitur nje ford c max me dogan te paguar i sapo ardhur nga italia ne

3,300 Euro Tirane Ford C Maks 1.6 Naft Manual 2009

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

Kam per te shitur nje ford c max me dogan te paguar i sapo ardhur nga italia ne gjendje te shkelqyer me km originale 1.6 naft manual viti 2009.watsap 0696780460
25.02.2021 (13:35)...Lexo detajet..

Citroen Citroen c1 viti 2011 Shitet citroen c1 viti 2011 me dogane te paguar. kamjo manuale. motorr 1 mish be

2,800 Euro Durres Citroen C1 Viti 2011

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

Shitet citroen c1 viti 2011 me dogane te paguar. kamjo manuale. motorr 1 mish benzine shum ekonomike. ne gjendje shum te mire. makina eshte me 3 porta (tek der).e gatshme per cdo lloj prove. cmimi pak i diskutushem .
25.02.2021 (13:10)...Lexo detajet..

Volkswagen Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4motion (16’500 EUR i diskutueshem) Shitet

volkswagen tiguan 2.0 tdi 4motion

viti: nentor, 2013
fuqia motorri

16,500 Euro Tirane Volkswagen Tiguan 2.0 Tdi 4motion (16’500 Eur I Diskutuesh

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilometra

Shitet volkswagen tiguan 2.0 tdi 4motion viti: nentor, 2013 fuqia motorrike: 140 hp motorri: 2.0 tdi transmisioni: automatik dsg 7+1 kilometra: 200’500 km ( origjinale me liber sherbimi) origjina e makines: itali ( bler me porosi ne kon
25.02.2021 (13:09)...Lexo detajet..

Volkswagen Volkswagen Golf 6 GTD (10.000 € i diskutushem ) Shitet
volkswagen golf 6 
viti: 2011
fuqia motorrike: 170 hp 
motorri: nafte

10,000 Euro Tirane Volkswagen Golf 6 Gtd (10.000 € I Diskutushem )

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

Shitet volkswagen golf 6 viti: 2011 fuqia motorrike: 170 hp motorri: nafte 2.0l gt transmision: automatike dsg 6+1 marshe kilometra: 173’000 km (origjinale me liber sherbimi) origjina makines: korea e jugut opsionet: baxho, sensor shi
25.02.2021 (12:09)...Lexo detajet..

Nissan Nisan Qashqai 4×4 automatik 2009 Kam per te shitur nje nissan qashqai automatik 4per 4 full opcional me dogan te

6,500 Euro Tirane Nisan Qashqai 4×4 Automatik 2009

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

Kam per te shitur nje nissan qashqai automatik 4per 4 full opcional me dogan te paguar i sapo ardhur nga italia ne gjendje fantastike,tavan xhami,nav,kamer,lekur,larje fenersh,sedile me ngrohje,etj.watsap 0696780460
25.02.2021 (11:46)...Lexo detajet..

Citroen 1. 1.4 benzin... shumë ekonomike.. pasqyra elektrike... sensor parkimi.. disqe alu

1,400 Euro Tirane 1.

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

1.4 benzin... shumë ekonomike.. pasqyra elektrike... sensor parkimi.. disqe alumini.. në gjendje shum të mirë motorike xhenerike.... shitet për arsye mos përdorimi..
25.02.2021 (11:04)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz E class 2014 E class 250 bluetech. viti 2014. amg looking. disqe amg. full opsion. 59 mije km

22,000 Euro Tirane E Class 2014

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2014 Viti
50,000 Kilometra

E class 250 bluetech. viti 2014. amg looking. disqe amg. full opsion. 59 mije km. me dogane
25.02.2021 (10:45)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz E class 2017 E class 300 viti 2017 benzine 2.0 ekonomik. prodhim amerikan full opsion

26,000 Euro Tirane E Class 2017

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2017 Viti
70,000 Kilometra

E class 300 viti 2017 benzine 2.0 ekonomik. prodhim amerikan full opsion
25.02.2021 (10:44)...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas