traktora ne shitje ne shqiperi 4x4  

 Online 79 lexues | 8 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

22.05.2020 (16:38):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

2,999 Euro Smart Forfour Smart Forfour 1.5 benzin,kamio Automatike,viti 2005, Panoram, butona ne timon, 4

Smart Forfour

Berati
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

26.05.2020 (00:20):Smart forfour 1.5 benzin,kamio automatike,viti 2005, panoram, butona ne timon, 4xhama elektrik, kondicioner,abs, 4rotat me disco fren,makina eshte gjendje fabrike, e sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar,cm...Lexo detajet..

4,500 Euro Benz ck 220 eleganc ck220 eleg portobagazh 188000km  viti i prodhimit 2006 motorr evo

Benz Ck 220 Eleganc

Lezhe
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2020 (23:14):Ck220 eleg portobagazh 188000km viti i prodhimit 2006 motorr evo...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

1,200 Euro Okazion!!! OKAZION!!! Peugeot 307, viti 2006, 75000km, ka nje problem me kambion ( merr vtm

Okazion!!!

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
70,000 Kilometra

25.05.2020 (23:14):Okazion!!! peugeot 307, viti 2006, 75000km, ka nje problem me kambion ( merr vtm marshin e 3te dhe indietron) ...Lexo detajet..

3,000 Euro BMW BMW full extra automatic bit prodhimi 2002

Bmw

Lezhe
Nafte Karburanti
2002 Viti
130,000 Kilometra

25.05.2020 (23:14):Bmw full extra automatic bit prodhimi 2002...Lexo detajet..

3,900 Euro Volkswagen Golf V. 1.6Benzin/Gaz 04-05 🚗Volkswagen Golf V🚗.
⛽️ 1.6Benzin/Gaz.
📅 Viti i prodhimit 2004-20

Volkswagen Golf V. 1.6benzin/gaz 04-05

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2020 (23:14):🚗volkswagen golf v🚗. ⛽️ 1.6benzin/gaz. 📅 viti i prodhimit 2004-2005. ✅ kamio manuale. kondicioner. ✅air bag. abs. esp. radioam/fm-aux-kompjuter board. ✅xhama elektrike. pasqyr elektrik...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

3,800 Euro Mercedes-Benz C-class C200 Evo Viti 2006. Shitet Mercedes-Benz class i vitit 2006 me km 219000 ne gjëndje shumë të mi

Mercedes-benz C-class C200 Evo Viti 2006.

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2020 (23:13):Shitet mercedes-benz class i vitit 2006 me km 219000 ne gjëndje shumë të mire teknike dhe xhenerike ,vaj filtra te sapo nderruara per 10 mij km.motorre evo kamje manuale 6+r. dokumenta të paguara deri ne ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

3,300 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio manuale 
Ne gj

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2020 (23:13):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 23 qershor cmimi 3300 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

4,000 Euro Mercedes Benz C220 Shitet Mercedes Benz 
Motorr C220
Viti 2005
Kambio automatike
Ne gjendje shu

Mercedes Benz C220

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2020 (23:13):Shitet mercedes benz motorr c220 viti 2005 kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike gati per targa cmimi 4000 euro ...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet pasati Cmimi i diskutueshem. Per me teper informacion mund te telefononi.

Shitet Pasati

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2020 (23:13):Cmimi i diskutueshem. per me teper informacion mund te telefononi....Lexo detajet..

6,000 Euro BMW Shitet BMW 
Motorr 3000
Viti 2005
Nafte
Kambio automatike 
Ne gjendje shume

Bmw

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2020 (23:13):Shitet bmw motorr 3000 viti 2005 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 6000 euro ...Lexo detajet..

3,750 Euro makine ne shitje Honda HYBRID AUTOMATIK 2005 më dokumenta deri marsh

Makine Ne Shitje

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2020 (23:13):Honda hybrid automatik 2005 më dokumenta deri marsh...Lexo detajet..

1,900 Euro Ford fusion viti 2002. 1.4 diesel OKAZION Makina esht me letra deri ne tetor. Kamje manuale me motorr 1.4 naft. Makina 199

Ford Fusion Viti 2002. 1.4 Diesel Okazion

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2020 (23:13):Makina esht me letra deri ne tetor. kamje manuale me motorr 1.4 naft. makina 199 mije km origjinale. makina esht e gatshme per cdo prove. cmimi nuk diskutohet...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

6,350 Euro Shitet Mercedez Benz Sprinter Mercedez Benz Sprinter ,cmimi i padiskutueshem

Shitet Mercedez Benz Sprinter

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

25.05.2020 (23:13):Mercedez benz sprinter ,cmimi i padiskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,350 Euro

850 Euro Wolkswagen Polo Shitet Wolkswagen Polo. Letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. Motor

Wolkswagen Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2020 (20:48):Shitet wolkswagen polo. letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. motor 1000 benzine/gaz shume shume ekonomike. shitet per arsye mosperdorimi. ...Lexo detajet..

400,000 Leke Okazion Shitet per arsye mosperdorimi.
4 x 4
Kondicioner.
Letrat e paguara deri ne 20

Okazion

Vlore
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2020 (20:44):Shitet per arsye mosperdorimi. 4 x 4 kondicioner. letrat e paguara deri ne 20 shtator, siguracion etj. radio cd....Lexo detajet..

Kambio: Manual

400,000 Leke

1,700 Euro Audi a3 Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bate

Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

25.05.2020 (20:43):Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bateri e re, gomat 80%, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2020 (20:42):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

2,400 Euro Okazion Opel Zafira 2.0 Naft Opel zafira 2.0naft kamje manual shitet per arsye mos perdorimi pjes xhenerik em

Okazion Opel Zafira 2.0 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2020 (20:42):Opel zafira 2.0naft kamje manual shitet per arsye mos perdorimi pjes xhenerik emotorik ei ka te gjitha pa diskutim gomat e para i ka 90%te reja continental mbrapa i ka te mira dhe ato maki esht ne garazh se pro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,300 Euro Shes Lancia lybra 1.9 jtd Shitet Lancia Lybra 1.9 jtd
Vit prodhmi 2001 nafte
Kambio manuale 
Hapie qend

Shes Lancia Lybra 1.9 Jtd

Vlore
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2020 (20:35):Shitet lancia lybra 1.9 jtd vit prodhmi 2001 nafte kambio manuale hapie qendrore me pult rrip faze te sapoven (ina) bateri te re 100a (akoma me nje vit garanci) goma te reja vaj+filtra te bera 187000km...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,500 Euro Shes makine tip ford Makina esht 1.4 nafte manual TDCI
Letrat sapo te bera deri ne 15 maj 2021
Xham

Shes Makine Tip Ford

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
110,000 Kilometra

25.05.2020 (20:24):Makina esht 1.4 nafte manual tdci letrat sapo te bera deri ne 15 maj 2021 xhamat mbrapa te zinj me drita led makina esht shume e mbajtshme dhe teper ekonomike shitet per arsye se kam marr nje tjeter me te ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

3,100 Euro Okazion Shitet ndrohet audi A3 8p 140ps 2.0tdi teper i shpejt viti 2004 look 2008 
3100

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

25.05.2020 (20:21):Shitet ndrohet audi a3 8p 140ps 2.0tdi teper i shpejt viti 2004 look 2008 3100€ i diskutushem ose ndrrohet preferohet benzin gaz...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

1,500 Euro Shes makine smart!!! Shes makine smart ne gjendje super te mire
Me sherbime sapo te bera
Me letra d

Shes Makine Smart!!!

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2020 (19:52):Shes makine smart ne gjendje super te mire me sherbime sapo te bera me letra deri ne fund te nentorit cmimi i padiskutueshem. kontaktoni ne whatsapp per me teper info. ...Lexo detajet..

3,000 Euro Ford Shitet Ford Fiesta 

Motorr 1.4

Viti 2009

Benzine

Ne gjendje shume t

Ford

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2020 (19:51):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2009 benzine ne gjendje shume te mire mundesi nderrimi cmimi 3000 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2020 (20:55):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

1,250 Euro Alfa Romeo OKAZION ALFAROMEO LETRAT PER 1 VITI NE SUPER GJENDJE CMIMI 1200EURO......OKAZIOO

Alfa Romeo

Fier
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2020 (19:46):Okazion alfaromeo letrat per 1 viti ne super gjendje cmimi 1200euro......okazioooooon...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,250 Euro

1,700 Euro Mercedez170a Motor 1.7 diesel.

Mercedez170a

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2020 (19:45):Motor 1.7 diesel....Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas