tregu i makinave ne itali  3882 njoftime

 Online 176 lexues | 3 njoftime ne pritje

12,500 Euro

Ford Fiesta 2018

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

18.05.2019 (20:26):Shitet makina ford fiesta trend 1.5 tdci- magnetic, me 5 dyer dhe 7 marshe, viti i prodhimit 2017, model 2018. makina shitet per aresye emigrimi, eshte blere nga koncencionari dhe ka 5 vite garanci ose 100000 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

12,500 Euro

12,900 Euro

Mercedez Benz Ml 320

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

16.05.2019 (14:21):Mercedes-benz ml 320, viti prodhimit 2007, 210.000 km, pedana anesore, xhama mbrapa te zinj origjinal, ndricimi led, sensor parkimi para mbrapa origjinal, disqe + pasqyrat + frexhot + stopat jane model 2011...Lexo detajet..

26,500 Euro

Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km

Elbasan, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (13:11):Shitet mercedes s350 2011 lungo nafte full extra 193.000 km makina posedon keto opsione: ->sendilje me ngrohje+ftohje ->fenera me dopjo lupa qe kthen sipas drejtimit te timonit ->pasqyra antiverbuese me se...Lexo detajet..

2,400 Euro Mercedes-Benz ... SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ C 200 CDI-AVABGARD VITI-2004 -KM >>187

Mercedes-benz ...

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.05.2019 (13:20):Shitet ose nderrohet -mercedes-benz c 200 cdi-avabgard viti-2004 -km >>187000< ngjyra gri metalik ne rrezatim dielli esht me perle kambio manuale -tapiceria gjysem cop gjysem lekure shume e paster pa gervishtje...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

3,900 Euro Shitet Opel Astra Shitet Opel Astra
Motorr 1.8
Viti 2009
Benzine
Ne gjendje shume te mir motor

Shitet Opel Astra

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

20.05.2019 (13:16):Shitet opel astra motorr 1.8 viti 2009 benzine ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike letra te paguara cmimi 3900 euro nr tel 0699746313...Lexo detajet..

26,500 Euro Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km  Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km 
Makina Posedon Ket

Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (13:11):Shitet mercedes s350 2011 lungo nafte full extra 193.000 km makina posedon keto opsione: ->sendilje me ngrohje+ftohje ->fenera me dopjo lupa qe kthen sipas drejtimit te timonit ->pasqyra antiverbuese me se...Lexo detajet..

2,850 Euro Shitet Ose Nderrohet Mercedes C220 2002 Kamio Manuale Shitet Ose Nderrohet Mercedes C220 2002 Kamio Manuale Cmimi:2850 Euro i diskutue

Shitet Ose Nderrohet Mercedes C220 2002 Kamio Manuale

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

20.05.2019 (13:02):Shitet ose nderrohet mercedes c220 2002 kamio manuale cmimi:2850 euro i diskutueshem nr cel:+355682089900 makina posedon keto opsione: ->280.000 km origjinale ->6+1 marshe ->xhama elektrike ->komanda ne t...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,850 Euro

800 Euro Okazion Shitet wolsvagen Polo 1.4benzin . Viti 1997 .  Ngjyre e bardhe ,dy porta, disqe

Okazion

Tirane
Benzin Karburanti
1997 Viti
110,000 Kilometra

20.05.2019 (13:00):Shitet wolsvagen polo 1.4benzin . viti 1997 . ngjyre e bardhe ,dy porta, disqe alumini dhe goma te reja. reth 110.000km gjendje te mire pune. cmimi: 800euro pak i diskutushem...Lexo detajet..

2,000 Euro Shitet BMW seria 3 motorr 1.7 Shitet BMW seria 3 
Motorr 1.7 Sport
Kambio manuale
Viti 1998
Nafte
Letra d

Shitet Bmw Seria 3 Motorr 1.7

Tirane
Nafte Karburanti
1998 Viti
180,000 Kilometra

20.05.2019 (12:55):Shitet bmw seria 3 motorr 1.7 sport kambio manuale viti 1998 nafte letra deri ne tetor Çmimi 2000 euro nr tel 0682816533...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,800 Euro Shitet Smart For TWO 700  Shitet Smart For TWO 700 
Viti 2005
82.000 Km
Benzine
Kondicioner, baxho pan

Shitet Smart For Two 700

Fier
Benzin Karburanti
2005 Viti
90,000 Kilometra

20.05.2019 (12:53):Shitet smart for two 700 viti 2005 82.000 km benzine kondicioner, baxho panoramike, xhama elektrik, 4 goma te reja, letrat e paguar. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. me te gjitha sherbime...Lexo detajet..

13,500 Euro Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (FINAL//EDITION) Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Pa Taks Luksi Full Options Per Llojin

Shitet Mercedes Cls320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (fina

Elbasan, Albania | Elbasan
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (10:19):Shitet mercedes cls320 nafte e vitit 2009 pa taks luksi full options per llojin e saj final//edition makina posedon keto shumllojshmeri opsionesh: ->sendilje me ngrohje ->timon druri ->perde elektrike ->ba...Lexo detajet..

25,000 Euro Shitet BMW X6 look M viti 2010 Shitet BMW X6 look M 
Viti 2010
Motorr 3000
Nafte
Çmimi 25000 Euro
Nr Tel

Shitet Bmw X6 Look M Viti 2010

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

20.05.2019 (12:50):Shitet bmw x6 look m viti 2010 motorr 3000 nafte Çmimi 25000 euro nr tel 0692885312 0692368746...Lexo detajet..

17,000 Euro Land Rover⭐️🚨 Discover 4 Super okazion 3.0 nafte 2013 LD diskover 4 vit 12/2013 model i ri  3.0 nafte automat 8+1 dogan takas pagura k

Land Rover⭐️🚨 Discover 4 Super Okazion 3.0 Nafte 2013

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
150,000 Kilometra

20.05.2019 (12:50):Ld diskover 4 vit 12/2013 model i ri 3.0 nafte automat 8+1 dogan takas pagura kudh te jet interesu mund te tel cmim i pa diskutushem jo ndrrim 0693506666📞...Lexo detajet..

4,600 Euro Toyota Corolla_ 2006_ 1.4 naft Shes toyota corolla ngjye e hirt motorr 1.4nafte prodhim 2006 kamjo automatike m

Toyota Corolla_ 2006_ 1.4 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

20.05.2019 (12:50):Shes toyota corolla ngjye e hirt motorr 1.4nafte prodhim 2006 kamjo automatike me sensor parkimi 176000 km origjinale gjëndje e përsosur motorrike dhe xhenerike shitet për arsye mospërdorimi (mundësi ndë...Lexo detajet..

22,000 Euro Shitet BMW X6 Shitet BMW X6
Motorr 3.5 Xdrive 
Viti 2010
Posedon: Xhama te zi, sensor parki

Shitet Bmw X6

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

20.05.2019 (12:48):Shitet bmw x6 motorr 3.5 xdrive viti 2010 posedon: xhama te zi, sensor parkimi, pilot automatike, kamer parkimi, drita kseno, navigatior,sedilje me ngrohje, tapiceri lekure, tv mbrapa sediljes, goma te reja...Lexo detajet..

50,000 Leke Shitet makina Shitet:Mitsubishi Lancer (taxi)
Viti i prodhimit: 2005
Motorr: 1.6 benzine/gaz

Shitet Makina

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (12:41):Shitet:mitsubishi lancer (taxi) viti i prodhimit: 2005 motorr: 1.6 benzine/gaz kambio: automatike shitet me gjithe licencen taksi e cila skadon ne dhjetor te 2020 makina eshte ne gjendje te mire nga ana mo...Lexo detajet..

Kambio: Manual

50,000 Leke

1,000 Euro Shitet makine e markes Volswagen Polo Shitet makine e markes Volswagen Polo e vitit te prodhimit 1999, ngyre e zeze me

Shitet Makine E Markes Volswagen Polo

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

20.05.2019 (12:34):Shitet makine e markes volswagen polo e vitit te prodhimit 1999, ngyre e zeze me tre dyer,me motor 1,9 me nafte. makina eshte ne gjendje mjaft te mire e mirembajtur. cmimi i shitjes eshte 1000 euro i disk...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

480,000 Leke Sprinter Frigorifer Shes Sprinter  Frigorifer
Viti i Prodhimit 97
Tek Gome
Letra te paguara deri

Sprinter Frigorifer

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

20.05.2019 (12:29):Shes sprinter frigorifer viti i prodhimit 97 tek gome letra te paguara deri ne janar 2019 cmimi 480000leke ne gjendje te mire motorrike ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

480,000 Leke

1,700 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Nafte
Kambio manuale
Dogana e paguara
Ne gjend

Shitet Opel Corsa

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

20.05.2019 (12:26):Shitet opel corsa motorr 1.4 nafte kambio manuale dogana e paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro nr tel 0676207209...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,450 Euro Shitet Ford Fiesta 1.4 TDI viti 2004 Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.4 TDI
Viti 2004
Benzinë
Siguracioni 6 muaj
Ku

Shitet Ford Fiesta 1.4 Tdi Viti 2004

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.05.2019 (12:26):Shitet ford fiesta motorr 1.4 tdi viti 2004 benzinë siguracioni 6 muaj kualidimi 1 vit Çmimi 1450 euro nr.tel: 0672385266...Lexo detajet..

60,000 Leke Shitet Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.7
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Le

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

20.05.2019 (12:19):Shitet ford fiesta motorr 1.7 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne qershor cmimi 60.000 leke te reja nr tel 0683363121...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

1,600 Euro Golf 4  Shes Golf 4 ekonomik 1.4 naft. I mirmbajtur sepse esht perdore nga familjare. Sh

Golf 4

Vlore
Nafte Karburanti
2000 Viti
110,000 Kilometra

20.05.2019 (12:10):Shes golf 4 ekonomik 1.4 naft. i mirmbajtur sepse esht perdore nga familjare. shitet per arsye emigracioni....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,000 Euro Opel corsa 1.3 naft 2004 Okazion shes Opel corsa 1.3 naft 2004....makina ka 5 muaj qe ka ardhur nga Itali

Opel Corsa 1.3 Naft 2004

Berati
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.05.2019 (12:08):Okazion shes opel corsa 1.3 naft 2004....makina ka 5 muaj qe ka ardhur nga italia me dekumenta per nje vit. makina esht shum e mbajtur dhe shum e paster komanda ne timon goma te reja dhe serviset e bera me fatu...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,000 Euro Opel corsa 1.3 naft 2004 Okazion Shes Opel corsa 1.3 nafte 2004 makina esht e ardhur nga Italia me dogan

Opel Corsa 1.3 Naft 2004

Berati
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.05.2019 (12:06):Okazion shes opel corsa 1.3 nafte 2004 makina esht e ardhur nga italia me dogan te paguar dhe letra te paguara per nje vit makina esht shum e paster si jashte ashtu edhe brenda komanda ne timon radio cd si dhe ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

100,000 Leke Okazion Automjeti ne gjendje perfekte mitorike e xhenerike dhe ekonomike.Shitet per arsy

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (12:04):Automjeti ne gjendje perfekte mitorike e xhenerike dhe ekonomike.shitet per arsye emigrimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

1,550 Euro Shitet Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Viti 2004
Motorr 1.2
Benzine
Letra te paguara deri ne shk

Shitet Peugeot 206

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

20.05.2019 (12:00):Shitet peugeot 206 viti 2004 motorr 1.2 benzine letra te paguara deri ne shkurt 2020 makina eshte ne gjendje shume te mire cmimi 1550 euro nr tel 0672035294...Lexo detajet..

90,000 Leke Shitet Mercedes Benz 200 CDI Shitet Mercedes Benz 
Motorr 200 CDI
Kambio manuale
Viti 1987
Nafte
Letra t

Shitet Mercedes Benz 200 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
180,000 Kilometra

20.05.2019 (11:21):Shitet mercedes benz motorr 200 cdi kambio manuale viti 1987 nafte letra te paguara deri ne qershor ne gjendje shume te mire cmimi 90.000 leke te reja nr tel 0683728823...Lexo detajet..

Kambio: Manual

90,000 Leke

1,300 Euro Shitet Mercedes Benz 1.8 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 1.8 CDI
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Sig

Shitet Mercedes Benz 1.8 Cdi

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (10:57):Shitet mercedes benz motorr 1.8 cdi benzine-gaz ne gjendje shume te mire siguracioni i paguara per nje vit, kualodimi i ka mbaruar. cmimi 1300 euro nr tel 0684665489...Lexo detajet..

13,500 Euro Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (FINAL//EDITION) Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Pa Taks Luksi Full Options Per Llojin

Shitet Mercedes Cls320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (fina

Elbasan
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2019 (10:19):Shitet mercedes cls320 nafte e vitit 2009 pa taks luksi full options per llojin e saj final//edition makina posedon keto shumllojshmeri opsionesh: ->sendilje me ngrohje ->timon druri ->perde elektrike ->ba...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas