tregu i makinave ne lezhe  

 Online 178 lexues | 3 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2019 (21:32):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

3,000 Euro

Shitet Urgjent Fiat Punto

Blloku, Tirana, Albania | Tirane Royal Property Albania
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

21.09.2019 (00:01):Shes fiat punto. makina eshte ne gjendje shume te mire. cmimi pak i negociushem 1.3 naft, shume e paster, mjaft komode dhe ekonomike per ne qytet. kambjo automatike...Lexo detajet..

32,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

18.09.2019 (17:39):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

32,000 Euro

1,500 Euro

Shitet Bmw

Qemal Stafa | Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (14:43):Shitet bmw 525 tds motorr 2.5. nafte, kambio manuale, viti prodhimit 1999, ne gjendje te mire motorrike. me letra te rregullta . Çmimi 1500 euro. tel :0698545935...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

850 Euro shitet makina shitet opel corsa e 2001 pa motorr 
te gjitha sherbimet e sapo bera 
impjanti

Shitet Makina

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

23.09.2019 (10:50):Shitet opel corsa e 2001 pa motorr te gjitha sherbimet e sapo bera impjanti i gazit i sapo montuar letrat deri e tetor shitet sepse me la motorri dhe nuk kam mundei qe ta bej ...Lexo detajet..

1,700 Euro Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf 
Motorr 1.6 
Viti 2001
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Volkswagen Golf

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

23.09.2019 (10:49):Shitet volkswagen golf motorr 1.6 viti 2001 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,900 Euro Citroen c2 automat Shitet citroen c2 automat 1.4 benzin,gjendje shume te mire, dekumenta te paguara

Citroen C2 Automat

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

23.09.2019 (10:47):Shitet citroen c2 automat 1.4 benzin,gjendje shume te mire, dekumenta te paguara ...Lexo detajet..

800 Euro Shes makinen Shitet makina 1.6 benzin+gaz viti 1999 me kondicioner

Shes Makinen

Lezhe
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

23.09.2019 (10:45):Shitet makina 1.6 benzin+gaz viti 1999 me kondicioner...Lexo detajet..

3,800 Euro Volkswagen Golf V Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio automatike
Kompj

Volkswagen Golf V

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

23.09.2019 (10:39):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio automatike kompjuter bordi, limitatore shpejtesie, radio, cd, xhama elektrike, drita xenon, goma te reja 80% etj. e sapo ardhur nga gjermania do...Lexo detajet..

3,600 Euro Mazda 4x4 benzin +gaz 2.0 Automat 2006 dokumenta deri 2020 Mazda 6 viti 2006 e importuar nga Zvicra me dokumenta te paguara der ne 2020
Me

Mazda 4x4 Benzin +gaz 2.0 Automat 2006 Dokumenta Deri 2020

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

23.09.2019 (10:07):Mazda 6 viti 2006 e importuar nga zvicra me dokumenta te paguara der ne 2020 me kamje automat motor 2.0 benzin +gaz 4x4 active me clima bi zona komanda ne timon kasetofon me bagazhier 6 cd impjant audio b...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pagua

Shitet Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

23.09.2019 (10:05):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

TV Klan | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

23.09.2019 (08:31):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

32,000 Euro Shitet Makina Shitet makina Porche Cayenne e vitit 2013. 3000 Nafte. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Makina

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (18:39):Shitet makina porche cayenne e vitit 2013. 3000 nafte. makina eshte ne gjendje shume...Lexo detajet..

3,300 Euro Shitet Opel Zafira gjendje perfekte viti/2007Cmimi 3300€ SHITET OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT E VITIT 2007,KAMIO AUTOMATIKE, E ARDHUR NGA ZVICRA,M

Shitet Opel Zafira Gjendje Perfekte Viti/2007cmimi 3300€

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

23.09.2019 (09:48):Shitet opel zafira 1.9 naft e vitit 2007,kamio automatike, e ardhur nga zvicra,makina eshte ne gjendje perfekte xhenrike dhe motorrike si dhe estetikisht pa asnje shenje, klima tronik,radio,cd,navi, komando ne ...Lexo detajet..

1,800 Euro SHITET MAKIN FOR FOCUS 1.8 VITI 2002 , NAFTE CMIMI 1800 EURO. SHITET MAKINA FORD FOCUS NAFTE.1.8 TDCI
153000 KILOMETRA ,
MAKINA ESHTE PERD

Shitet Makin For Focus 1.8 Viti 2002 , Nafte Cmimi 1800 Eur

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

23.09.2019 (09:45):Shitet makina ford focus nafte.1.8 tdci 153000 kilometra , makina eshte perdour nga familjare. me disqe alumini ,sistem motorrik shum te mire ,kondicioner, amortizim,me komanda radio ne timon , dy xhamat p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

2,300 Euro Shitet Golf 4. Shitet Golf 4
Viti 2000
Motorr 1.9 TDI
Kambio manuale
Klima, cd player, xham

Shitet Golf 4.

Fier
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

23.09.2019 (09:42):Shitet golf 4 viti 2000 motorr 1.9 tdi kambio manuale klima, cd player, xhama elektrike etj letra te paguara per nje vit. ne gjendje shume te mire cmimi 2300 euro i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

2,000 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

23.09.2019 (09:40):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 2000 euro ...Lexo detajet..

1,500 Euro OKAZIONNNN Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro
Letrat i skadojne ne ne

Okazionnnn

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

23.09.2019 (09:39):Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro letrat i skadojne ne nentor. kontakt 0697678050...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,700 Euro Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Kambio manuale
Viti 2005
Ne gjendje shu

Ford Fiesta

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

23.09.2019 (09:38):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte kambio manuale viti 2005 ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Focus 2001 Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Viti 2001
Ne gjendje shume te mire
Letra

Shitet Ford Focus 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

23.09.2019 (09:21):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte viti 2001 ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne dhjetor. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shes Mercedes Benz E class 220 cdi Shes Mercedes Benz E class 220 cdi
Me sedilje lekure me baxho xhami
Makina esh

Shes Mercedes Benz E Class 220 Cdi

Shkoder
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

23.09.2019 (09:14):Shes mercedes benz e class 220 cdi me sedilje lekure me baxho xhami makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike...makina ka vetem nje virt qe ka hi ne shqipri me letra te prera deri ne tetor m...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2000
Nafte
240.000 km 
Ne gjendje shume te mi

Shitet Golf 4

Lushnje
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

23.09.2019 (09:10):Shitet golf 4 motorr 1.9 viti 2000 nafte 240.000 km ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne mars 2020 cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4 Shes Volkswagen Golf 4. 

1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizz

Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

23.09.2019 (09:04):Shes volkswagen golf 4. 1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizzato. ne gjendje shume te mire pune motorrike dhe xhenerike. me kondicioner, airbag, abs, disqe alumini. dokumenta te paguara deri ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,700 Euro Shitet Shitet Volkswagen
Motorr 1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1700 Euro

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

23.09.2019 (09:03):Shitet volkswagen motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,900 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Klima,goma te reja,kondicioner, etj
Ne

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

23.09.2019 (09:02):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz klima,goma te reja,kondicioner, etj ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

18,999 Euro Mercedes Benz GL Shitet Mercedes Benz GL
Motorr 350 CDI
Viti 2010
Nafte
Kambio automatike
Ne

Mercedes Benz Gl

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

23.09.2019 (08:47):Shitet mercedes benz gl motorr 350 cdi viti 2010 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. nuk e kap taksa e luksit, 7 vende letra te paguara per nje vi...Lexo detajet..

14,800 Euro -BMW seria 5 Shitet BMW Seria 5
Motorr 2.5
Viti 2011
Nafte
Full opsion
Ne gjendje shume

-bmw Seria 5

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

23.09.2019 (08:47):Shitet bmw seria 5 motorr 2.5 viti 2011 nafte full opsion ne gjendje shume te mire cmimi 14.800 euro...Lexo detajet..

5,000 Euro Audi A4 me portobagazh Shitet Audi A4
Motorr 2.0 TDI
Viti 2007
173.000 km
Kambio automatike
Ne gje

Audi A4 Me Portobagazh

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

23.09.2019 (08:47):Shitet audi a4 motorr 2.0 tdi viti 2007 173.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire kondicioner, klima,kompjuter bordi, komanda ne timon, limitatore shpejtesie, xhama elektrike, pasqyre elektrik...Lexo detajet..

4,500 Euro Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 2.0 TDI
Viti 2007
173.000 km 
Kambio automat

Volkswagen Passat

Elbasan
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

23.09.2019 (08:47):Shitet volkswagen passat motorr 2.0 tdi viti 2007 173.000 km kambio automatike dsg me 7 marshe f1 ne gjendje shume te mire kondicioner, xhama te zi, klima digital, auto hold, sensor parkimi mbrapa, sedil...Lexo detajet..

4,500 Euro Skoda Shitet Skoda
Motorr 1.2
Viti 2010
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 45

Skoda

Elbasan
Benzin Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

23.09.2019 (08:47):Shitet skoda motorr 1.2 viti 2010 benzine ne gjendje shume te mire cmimi 4500 euro i padiskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

3,900 Euro Mercedes Benz B Class Shitet Mercedes Benz B Class
Motorr 180 CDI
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz B Class

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

23.09.2019 (08:47):Shitet mercedes benz b class motorr 180 cdi viti 2006 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire abs, esp, srs, liminatore shpejtesie, xhama elektrike, mbyllje qendrore, sensor shiu etj letra te pagu...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas