tregu i makinave ne shqiperi  

 Online 214 lexues | 0 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2019 (23:54):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

3,000 Euro

Shitet Urgjent Fiat Punto

Blloku, Tirana, Albania | Tirane Royal Property Albania
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (14:09):Shes fiat punto. makina eshte ne gjendje shume te mire. cmimi pak i negociushem 1.3 naft, shume e paster, mjaft komode dhe ekonomike per ne qytet. kambjo automatike...Lexo detajet..

32,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

18.09.2019 (17:39):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

32,000 Euro

1,500 Euro

Shitet Bmw

Qemal Stafa | Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2019 (14:10):Shitet bmw 525 tds motorr 2.5. nafte, kambio manuale, viti prodhimit 1999, ne gjendje te mire motorrike. me letra te rregullta . Çmimi 1500 euro. tel :0698545935...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,300 Euro Chrysler Voyger 2.5 naftë Shitet ose ndërrohet Chrysler Voyger e vitit 2000 naftë me 6+1 vende.259 mijë

Chrysler Voyger 2.5 Naftë

Korce
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

19.09.2019 (14:37):Shitet ose ndërrohet chrysler voyger e vitit 2000 naftë me 6+1 vende.259 mijë kilometra orgjinal.makina është në gjëndje të mirë.me dokumenta të rregullta deri në dhjetor 2019. të interesuarit të s...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,500 Euro Fugon Ford Tranzit 2000 ne gjendje perfekte Shes fugonin Ford Tranzit Motorr 2000sh krah Anglez, ne gjendje Perfekte goma

Fugon Ford Tranzit 2000 Ne Gjendje Perfekte

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

19.09.2019 (14:37):Shes fugonin ford tranzit motorr 2000sh krah anglez, ne gjendje perfekte goma te reja sherbime te kryera vaj filtra gjithçka , me dokumenta te rregullta perveç siguracionit qe sja kam prere per shkak mos l...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

4,000 Euro Okazion Shitet Benz C Class 220 CDI - VITI 2006 !!! Shitet C Class 220 CDI , VITI 2006 , Kambio Automat/Tiptronik ne gjendje te shke

Okazion Shitet Benz C Class 220 Cdi - Viti 2006 !!!

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

19.09.2019 (14:35):Shitet c class 220 cdi , viti 2006 , kambio automat/tiptronik ne gjendje te shkelqyer dhe ka 225000 km . makina eshte e sapo targuar dhe nuk ka levizur fare ne shqiperi . " makina eshte private dhe jo mak...Lexo detajet..

12,500 Euro Ford fokus i vitit 2016 ne gjendje perfekte 1.6 benzin .

Ford Fokus I Vitit 2016 Ne Gjendje Perfekte 1.6 Benzin

Tirane
Benzin Karburanti
2016 Viti
50,000 Kilometra

19.09.2019 (14:35):....Lexo detajet..

Kambio: Manual

12,500 Euro

8,500 Euro OKAZION! SHITET FIAT SCUDO 8+1 OKAZION ! MAKINA ESHTE ME LETRA TE PAGUARA, ESHTE NE GJEND

Okazion!

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
70,000 Kilometra

19.09.2019 (14:35):Shitet fiat scudo 8+1 okazion ! makina eshte me letra te paguara, eshte ne gjendje shume te mire sepse te gjitha sherbimet jane bere ne kohe ne servisin tone. eshte shume ekonomike 2 nafte dhe ka 70000 - 75000 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,500 Euro

6,000 Euro Shitet Mercedes Benz S320 full optional Shitet Mercedes Benz S 320 (Rexhina). Dokumentat e paguara deri ne gusht te viti

Shitet Mercedes Benz S320 Full Optional

Fier
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2019 (14:35):Shitet mercedes benz s 320 (rexhina). dokumentat e paguara deri ne gusht te vitit 2020. makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. ka 1 muaj qe i jane nderruar vaji dhe filtrat te gjithe te m...Lexo detajet..

5,400 Euro Mercedes Benz C Class viti 2006 EVO Avantgarde C220 CDI Kambio Automatike 182327 km Diesel Shitet Mercedes Benz C220, CDI, Avantgard, EVO, diesel, viti 2006, 182327 km, Ka

Mercedes Benz C Class Viti 2006 Evo Avantgarde C220 Cdi Kamb

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2019 (14:35):Shitet mercedes benz c220, cdi, avantgard, evo, diesel, viti 2006, 182327 km, kambio automatike, sapoardhur nga gjermania, dogane te paguar, ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, servis vaj dhe filtra, n...Lexo detajet..

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

TV Klan | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (12:40):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

32,000 Euro Shitet Makina Shitet makina Porche Cayenne e vitit 2013. 3000 Nafte. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Makina

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (18:39):Shitet makina porche cayenne e vitit 2013. 3000 nafte. makina eshte ne gjendje shume...Lexo detajet..

3,700 Euro Toyota corolla Okazion .makina ka vetem 140000 km.eshte ne gjendje shume te mire.vaj i sapo ndr

Toyota Corolla

Berati
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

19.09.2019 (14:35):Okazion .makina ka vetem 140000 km.eshte ne gjendje shume te mire.vaj i sapo ndruar.gomat jan te reja.shitet per arsye emigrimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

3,500 Euro Fiat Grande Punto 1.3 Mjt Shitet Fiat Grande Punto 1.3 mjt nafte viti 2008. Siguracion, taksa, kualidim te

Fiat Grande Punto 1.3 Mjt

Vlore
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

19.09.2019 (14:35):Shitet fiat grande punto 1.3 mjt nafte viti 2008. siguracion, taksa, kualidim te paguar deri ne shtator 2020. sherbimet e bera: vaj + filtra, goma, bateri, motorino, turbin, rrip + pulexh dinamo, kit rrip motor...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

3,000 Euro okazion shitet per arsye mosperdorimi land rover tdi 2.5 naft letra te sapo prera goma te reja air condicioner

Okazion Shitet Per Arsye Mosperdorimi

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

19.09.2019 (14:35):Land rover tdi 2.5 naft letra te sapo prera goma te reja air condicioner ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,750 Euro Shitet Fiat punto Shitet fiat punto viti dhjetor i 2002 benzin 1.2 me 8 valvula .makina disponon k

Shitet Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

19.09.2019 (14:35):Shitet fiat punto viti dhjetor i 2002 benzin 1.2 me 8 valvula .makina disponon kondicioner timon city xhama elektik 2 celsa me pult hapje-mbyllje me pult sistem alarmi kasetofon me cd mp3.te gjitha sherbimet e ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,750 Euro

1,400 Euro Shes makine Shes Fiat Punto
Viti 2001
Benzine 1.2, 8 valvula
Me letra te rregullta deri n

Shes Makine

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

19.09.2019 (14:31):Shes fiat punto viti 2001 benzine 1.2, 8 valvula me letra te rregullta deri ne prill 2020 cmimi: 1400€ i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,700 Euro Ford Focus 2001 Shitet Ford Focus
Motorr 1.7 TDI
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
X

Ford Focus 2001

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

19.09.2019 (14:30):Shitet ford focus motorr 1.7 tdi viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire xhama elektrike,kondicioner,goma te reja. letra te paguara deri ne maj 2020 cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,600 Euro Shitet Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.7
Viti 2001
Nafte 
Ne gjendje shume te

Shitet Mercedes Benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2019 (14:26):Shitet mercedes benz a class motorr 1.7 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne januar 2020 cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

4,800 Euro Volkswagen Touran 2007 Shitet Volkswagen Touran
Motorr 1.9 TDI
Viti 2007
174.000 km 
Kambio automat

Volkswagen Touran 2007

Fier
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2019 (14:21):Shitet volkswagen touran motorr 1.9 tdi viti 2007 174.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire e ardhur nga gjermania dogana e paguara gati per targa cmimi 4800 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet BMW Shitet bmw 525 tds motorr 2.5. Nafte, kambio manuale, viti prodhimit 1999, ne gj

Shitet Bmw

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2019 (14:10):Shitet bmw 525 tds motorr 2.5. nafte, kambio manuale, viti prodhimit 1999, ne gjendje te mire motorrike. me letra te rregullta . Çmimi 1500 euro. tel :0698545935...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,700 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Viti 2001
Letra deri ne nentor
Ne gjendje shume te mire
Cmimi

Shitet Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2019 (13:29):Shitet golf 4 viti 2001 letra deri ne nentor ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,250 Euro Shitet Fiat Punto. Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2002
Benzine
Goma te reja, xhama elektrike

Shitet Fiat Punto.

Durres
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

19.09.2019 (13:17):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2002 benzine goma te reja, xhama elektrike, letra te paguara.shume e paster brenda dhe jashte cmimi 1250 euro...Lexo detajet..

1,800 Euro SHITET MAKIN FOR FOCUS 1.8 VITI 2002 , NAFTE CMIMI 1800 EURO. SHITET MAKINA FORD FOCUS NAFTE.1.8 TDCI
153000 KILOMETRA ,
MAKINA ESHTE PERD

Shitet Makin For Focus 1.8 Viti 2002 , Nafte Cmimi 1800 Eur

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

19.09.2019 (13:11):Shitet makina ford focus nafte.1.8 tdci 153000 kilometra , makina eshte perdour nga familjare. me disqe alumini ,sistem motorrik shum te mire ,kondicioner, amortizim,me komanda radio ne timon , dy xhamat p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,900 Euro Citroen c2 automat Shitet citroen c2 automat 1.4 benzin,gjendje shume te mire, dekumenta te paguara

Citroen C2 Automat

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

19.09.2019 (13:10):Shitet citroen c2 automat 1.4 benzin,gjendje shume te mire, dekumenta te paguara ...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Motorr 1.4
Benzine
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pag

Shitet Peugeot 206

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

19.09.2019 (13:08):Shitet peugeot 206 motorr 1.4 benzine ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor. mundesi nderrimi cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro OKAZIONNNN Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro
Letrat i skadojne ne ne

Okazionnnn

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2019 (13:01):Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro letrat i skadojne ne nentor. kontakt 0697678050...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,100 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Nafte 
Goma te reja, kondicioner, disqe alumini, xhama elekt

Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

19.09.2019 (13:01):Shitet ford focus nafte goma te reja, kondicioner, disqe alumini, xhama elektrike. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara per nje vit. cmimi 2100 euro...Lexo detajet..

2,000 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Viti 2002
Nafte
Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera.

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

19.09.2019 (12:59):Shitet ford focus viti 2002 nafte ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. kondicioner, xhama elektrike, goma te reja. cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Focus 2001 Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Viti 2001
Ne gjendje shume te mire
Letra

Shitet Ford Focus 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

19.09.2019 (12:58):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte viti 2001 ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne dhjetor. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas