tregu i makinave te perdorura ne gjermani  

 Online 83 lexues | 6 njoftime ne pritje

52,000 Euro

Range Rover Sport 3.0 Naft. 2016 Full

Ali Demi, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

23.10.2019 (21:33):Shitet range rover sport 3.0 diesel ,e sa po arrdhur dogan e paguar, viti 2016, 45,000 km me garanci ,goma sport michelin 100% tavan panoramik, sedilje me memorie dhe lekure speciale, sensore parkimi dhe kamera...Lexo detajet..

1,600 Euro opel astra 1.4 makina esht ne gjendje shum te mir letrat mbarojn ne 31 dhjetor 2019makina shite

Opel Astra 1.4

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

24.10.2019 (07:24):Makina esht ne gjendje shum te mir letrat mbarojn ne 31 dhjetor 2019makina shitet per arsye emigrimit eshte 1.4 benzin ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,000 Euro Mercedes Benz A Class  Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.4 CDI
Benzine
185.000 km 
Ne gjendje s

Mercedes Benz A Class

Fier
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

24.10.2019 (07:09):Shitet mercedes benz a class motorr 1.4 cdi benzine 185.000 km ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,700 Euro Shitet Fiat Punto 2003 Shitet Fiat Punto 
Motorr  1.2
Viti prodhimit 2003 
Benzine-Gaz
Kambio  Manu

Shitet Fiat Punto 2003

Lushnje
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

24.10.2019 (06:53):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti prodhimit 2003 benzine-gaz kambio manuale letra te paguara. cmimi 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,250 Euro Shitet Fiat Punto. Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2002
Benzine
Goma te reja, xhama elektrike

Shitet Fiat Punto.

Durres
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

24.10.2019 (06:47):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2002 benzine goma te reja, xhama elektrike, letra te paguara.shume e paster brenda dhe jashte cmimi 1250 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4 Shes Volkswagen Golf 4. 

1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizz

Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

24.10.2019 (06:15):Shes volkswagen golf 4. 1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizzato. ne gjendje shume te mire pune motorrike dhe xhenerike. me kondicioner, airbag, abs, disqe alumini. dokumenta te paguara deri ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

24.10.2019 (06:07):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

1,100 Euro Alfa 166 Shitet Alfa 166
Motorr 2.4
Viti 2003
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Cmimi

Alfa 166

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

24.10.2019 (06:01):Shitet alfa 166 motorr 2.4 viti 2003 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 1100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

3,800 Euro Ford focus full, 1.6 NAFT 2009 me dogan Zvicra  Ford focus 1.6 NAFT 2009 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar  ,full optio

Ford Focus Full, 1.6 Naft 2009 Me Dogan Zvicra

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

24.10.2019 (03:21):Ford focus 1.6 naft 2009 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar ,full options gjendje perfekte me sedilje lekure, clima bi zona, drita automatike xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

1,500 Euro Shes Mercedes Benz E class 220 cdi Shes Mercedes Benz E class 220 cdi
Me sedilje lekure me baxho xhami
Makina esh

Shes Mercedes Benz E Class 220 Cdi

Shkoder
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

24.10.2019 (02:13):Shes mercedes benz e class 220 cdi me sedilje lekure me baxho xhami makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike...makina ka vetem nje virt qe ka hi ne shqipri me letra te prera deri ne tetor m...Lexo detajet..

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale
Kondicioner, disqe,

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

24.10.2019 (01:46):Shitet golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale kondicioner, disqe,goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vite. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

2,800 Euro Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2007
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Doga

Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

24.10.2019 (00:51):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2007 nafte ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

3,100 Euro Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.4 TDI
Viti 2007
Nafte
Ne gjendje shume te mi

Volkswagen Polo

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

24.10.2019 (00:46):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 tdi viti 2007 nafte ne gjendje shume te mire dogana e paguara, gati per targa. vetem shitet nuk nderrohet. cmimi 3100 euro...Lexo detajet..

2,600 Euro Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.4
Benzine-Gaz
Kambio automatike
Ne gjendje s

Volkswagen Polo

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

24.10.2019 (00:44):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 2600 euro...Lexo detajet..

3,700 Euro Ford Fusion Plus  Shitet Ford Fusion Plus
Motorr 1.4
Viti 2008
Nafte
165.000 km
E ardhur nga

Ford Fusion Plus

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

24.10.2019 (00:44):Shitet ford fusion plus motorr 1.4 viti 2008 nafte 165.000 km e ardhur nga italia ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. cmimi 3700 euro...Lexo detajet..

1,300 Euro Shes makine Reno clio viti 99 benzine 1.2 super gjendje dokumentet deri me 07 08 2020

Shes Makine

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

23.10.2019 (23:25):Reno clio viti 99 benzine 1.2 super gjendje dokumentet deri me 07 08 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

3,200 Euro SHITET BMW 330 AUTOMAT Shitet bmw Seria 3  330 automat.
Viti 2002 me letra per nje vit 
Gjendje shume

Shitet Bmw 330 Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

23.10.2019 (23:20):Shitet bmw seria 3 330 automat. viti 2002 me letra per nje vit gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike cmimi 3900€...Lexo detajet..

2,300 Euro Shitet Golf 4. Shitet Golf 4
Viti 2000
Motorr 1.9 TDI
Kambio manuale
Klima, cd player, xham

Shitet Golf 4.

Fier
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

23.10.2019 (23:19):Shitet golf 4 viti 2000 motorr 1.9 tdi kambio manuale klima, cd player, xhama elektrike etj letra te paguara per nje vit. ne gjendje shume te mire cmimi 2300 euro i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

5,000 Euro OKAZION AUDI A3 MOTOR 2.0TDI FULL OPTION SHES AUDI A3 MOTOR 2.0 TDI FULL OPTION ; SENSOR PARKIMI, NAVIGATORE, FENER BI XE

Okazion Audi A3 Motor 2.0tdi Full Option

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

23.10.2019 (23:14):Shes audi a3 motor 2.0 tdi full option ; sensor parkimi, navigatore, fener bi xenon, marmit sportive, disqe 18, komanda ne timon, klima etj. me dogan te paguar ne gjendje shum te mire cmimi 5000 euro cel 069332...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Euro

3,300 Euro VW Volkswagen Makina eshte ne super gjendje Gomat ne gjendje shum te mire.Te gjitha sherbimet

Vw Volkswagen

Sarande
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

23.10.2019 (23:14):Makina eshte ne super gjendje gomat ne gjendje shum te mire.te gjitha sherbimet e bera.dokumentat e paguara deri ne qershor 2020 .motorri 1.9 t di te kuqe. me klima ne 2 zona . permban edhe sediljet shtes per ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

850 Euro FORD KA OKAZION 🔥Ford Ka 🔥
🔥1.3 benzine (1290cc)🔥
🔥Me kondicioner🔥
🔥Shum

Ford Ka Okazion

Korce
Benzin Karburanti
1998 Viti
180,000 Kilometra

23.10.2019 (23:14):🔥ford ka 🔥 🔥1.3 benzine (1290cc)🔥 🔥me kondicioner🔥 🔥shume ekonomike (qytet,jashte)🔥 🔥e sapolyer 🔥 🔥sallon meshin gri 🔥 🔥player aux,usb,kamer parkimi.. 🔥 🔥sher...Lexo detajet..

3,800 Euro Ford focus 1.6 benxin 2009 me dogan e sapoardhur nga Zvicra  Ford focus 1.6 benzin 2009 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar  me kondic

Ford Focus 1.6 Benxin 2009 Me Dogan E Sapoardhur Nga Zvicra

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

23.10.2019 (23:14):Ford focus 1.6 benzin 2009 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me bluetooth gjendje perfekte gati per targa ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

2,300 Euro Volkswagen Golf 4. Shitet Volkswagen Golf 4
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Kondicioner, di

Volkswagen Golf 4.

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

23.10.2019 (23:06):Shitet volkswagen golf 4 benzine-gaz ne gjendje shume te mire kondicioner, disqe alumini 16, goma te reja, xhama elektrike, etj. letra te paguara cmimi 2300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

7,190 Euro Shes  VW Tiguan 2.0 tsi 2009 automat 7190€ VW Tiguan motorr 2.0 Tsi i pershtatshem per impiant gazi,
viti 2009,automat 
m

Shes Vw Tiguan 2.0 Tsi 2009 Automat 7190€

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

23.10.2019 (22:59):Vw tiguan motorr 2.0 tsi i pershtatshem per impiant gazi, viti 2009,automat mjeti i sapo ardhur ardhur nga usa,gjendja sh e mire , i paster ashtu si e shikoni ne foto.me dogane te paguar gati per targim.gom...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris
Motorr 1.0
Benzine
Kambio manuale
Viti 2007
150.000 km

Shitet Toyota Yaris

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

23.10.2019 (22:17):Shitet toyota yaris motorr 1.0 benzine kambio manuale viti 2007 150.000 km goma te reja, xhama elektrike, klima etj. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.dogana e paguara gati per targa. cm...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

12,800 Euro Ford Kuga si e re Shes Makine Ford Kuga, (Suw) 153 000 Km, 1997 Kubik, Nafte, ne gjendje Perfekte.

Ford Kuga Si E Re

Shkoder
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

23.10.2019 (22:14):Shes makine ford kuga, (suw) 153 000 km, 1997 kubik, nafte, ne gjendje perfekte. detajet e makinës. gps, auto cd, mp3, passqyra elektrike, komandime te gps/raios/cd nga timoni, gjama elektrik,sedilje leku...Lexo detajet..

Kambio: Manual

12,800 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas