tregu i shitjes makina ve ne shkoder  

 Online 274 lexues | 3 njoftime ne pritje

2,800 Euro Shesim Mercedes Benz E klas cdi Shesim Mercedes Benz E klas cdi viti i prodhimit me gjith sherbimet e bera mak

Shesim Mercedes Benz E Klas Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

25.01.2020 (17:33):Shesim mercedes benz e klas cdi viti i prodhimit me gjith sherbimet e bera makina eshte ne gjentje perfekte cmimi eshte i diskutushem makina eshte gati per cfardolloj prove ju mund te na kontaktoni ...Lexo detajet..

3,500 Leke passat Passat me 2 te kuqe me 2 pal disqje 16 17 sportiv serdilje me kamosh e lekur kli

Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
50,000 Kilometra

25.01.2020 (17:32):Passat me 2 te kuqe me 2 pal disqje 16 17 sportiv serdilje me kamosh e lekur klima tronic serdiljet e para me ngrofse ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Leke

2,200 Euro Okazion shitet BMW 316 benzin/gaz Shitet BMW 316 i benzin /gaz te shenuar ne leje qarkullimi, vit prodhimi 2000, s

Okazion Shitet Bmw 316 Benzin/gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

25.01.2020 (17:31):Shitet bmw 316 i benzin /gaz te shenuar ne leje qarkullimi, vit prodhimi 2000, shume ekonomike ne gjendje shume te mire, e shpejte, e vecante ne llojin e vete, me komandat ne timon, bagazhier etj. dokumentat de...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,000 Euro Ford Shitet Ford
Motorr 1.8
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike dh

Ford

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

25.01.2020 (17:30):Shitet ford motorr 1.8 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. letra te paguar cmimi 1000 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,700 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5 TDI
Viti 2002
Nafte
255.000 km 
Kambio automatike

Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

25.01.2020 (17:29):Shitet audi a6 motorr 2.5 tdi viti 2002 nafte 255.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima bizonale, pasqyre ne palosje etj letra te paguara cmimi 17...Lexo detajet..

2,500 Euro Ford C Max Shitet Ford C Max
Motorr 1.6 
Viti 2007
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje

Ford C Max

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

25.01.2020 (17:26):Shitet ford c max motorr 1.6 viti 2007 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

25.01.2020 (17:25):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

400 Euro ww golf i mbajtur mire sport me disqe 16 rezja .cmim okazion.????? golf 3 i vitit 1997 benzin -gaz 1.6 morri gjendja e mire .

Ww Golf I Mbajtur Mire Sport Me Disqe 16 Rezja .cmim Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

25.01.2020 (17:25):Golf 3 i vitit 1997 benzin -gaz 1.6 morri gjendja e mire ....Lexo detajet..

1,800 Euro -Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4 
Motorr 1.4
Viti 2000
Benzine-Gaz 
Ne gjendje shume

-volkswagen Golf 4

Sarande
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

25.01.2020 (17:23):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.4 viti 2000 benzine-gaz ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. letra te paguara per nje vit. cmimi 1800 euro per me shume informacion, me kontaktoni! ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

2,500 Euro Mercedes bens C270 mercedes benc C270 viti 2001 shitet per arsyje mosperdorimi gjendja shum e mire

Mercedes Bens C270

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

25.01.2020 (17:23):Mercedes benc c270 viti 2001 shitet per arsyje mosperdorimi gjendja shum e mire presim vetem telefonata serioze ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

2,200 Euro B Shitet pasat 2003 2.5 nafte kambjo automat ne gjendje perfekte sherbime te bera

B

Fier
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

25.01.2020 (17:22):Shitet pasat 2003 2.5 nafte kambjo automat ne gjendje perfekte sherbime te bera me dokumenta deri ne mars 2020...Lexo detajet..

1,100 Euro Opel Vectra Shitet Opel Vector
Viti 2001
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara deri n

Opel Vectra

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

25.01.2020 (17:21):Shitet opel vector viti 2001 ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne mars cmimi 1100 euro per me shume informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

1,400 Euro Shitet golf 4 ne gjendje shume te mire. Okazion Shitet golfe 4 ne gjendje shume te mire e gateshme per xhdo dhoje prove okazion

Shitet Golf 4 Ne Gjendje Shume Te Mire. Okazion

Lushnje
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

25.01.2020 (17:19):Shitet golfe 4 ne gjendje shume te mire e gateshme per xhdo dhoje prove okazion. per pak dite shitet per arshyr largimi. nga shqiperia ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,000 Euro Shitet makina Fiat Stilo , Motor 1.2 , Viti 2003. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Shitet makina Fiat Stilo , Motor 1.2 , Viti 2003. Ne gjendje shume te mire motor

Shitet Makina Fiat Stilo , Motor 1.2 , Viti 2003. Ne Gjendje

Korce
Benzin Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

25.01.2020 (17:12):Shitet makina fiat stilo , motor 1.2 , viti 2003. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,000 Euro Shes Wolvagen Polo benzine Shes Wolvagen Polo e vitit 1997 motor 981 kubik benzine ,me letra te prera deri

Shes Wolvagen Polo Benzine

Tirane
Benzin Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

25.01.2020 (17:07):Shes wolvagen polo e vitit 1997 motor 981 kubik benzine ,me letra te prera deri ne janar 2021 ,siguracion minikasko !!makina eshte ne gjendje te mire dhe me sherbime te sapobera !...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

4,500 Euro Mercedes b class 2008 Shitet benz b class 2008 automat naft,letra deri ne gusht 2020 sherbimet e kryer

Mercedes B Class 2008

Fier
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

25.01.2020 (17:06):Shitet benz b class 2008 automat naft,letra deri ne gusht 2020 sherbimet e kryera ne kohe,senor parkimi sensore shiu drita kseno sedilje me ngroheje panorama etj cmimi 4500€ i diskutueshem....Lexo detajet..

700 Euro Shitet ose nderrohet Fiat Shitet Fiat 
Motorr 1.1
Benzine
Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera
Le

Shitet Ose Nderrohet Fiat

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

25.01.2020 (17:04):Shitet fiat motorr 1.1 benzine ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara per nje vit cmimi 700 euro...Lexo detajet..

700 Euro Shitet Ford Fiesta ``OKAZION``
Shitet Ford Fiesta (MANUALE) Naft 1.9TDI makina esht ne gjendje te

Shitet Ford Fiesta

Fier
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

25.01.2020 (17:02):``okazion`` shitet ford fiesta (manuale) naft 1.9tdi makina esht ne gjendje te mir pune kush esht i interesuar te kontaktoj ne nr telefoni 0696564168...Lexo detajet..

1,000 Euro Volkswagen Polo Makina eshte ne gjendje te mir Pune vaj filtra te nderruara lettas
hrat der ne

Volkswagen Polo

Shkoder
Nafte Karburanti
1997 Viti
300,000 Kilometra

25.01.2020 (17:01):Makina eshte ne gjendje te mir pune vaj filtra te nderruara lettas hrat der ne tetor 2020 cmimi pak i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

810 Euro Opel Corsa Opel korsa 1.4 Benxine gjendje shume e mire 111500km origjinale e perdorur nga n

Opel Corsa

Pogradec
Benzin Karburanti
1996 Viti
110,000 Kilometra

25.01.2020 (16:57):Opel korsa 1.4 benxine gjendje shume e mire 111500km origjinale e perdorur nga nje znj per nevoja familjare ne gjendje shume te mire. taksa deri ne qershor siguracionin per 1 vit.cmimi i diskutushem.ju f.l.m...Lexo detajet..

650 Euro ford fjesta 1.2 benzin me kondicjoner ford fjesta 1.2 benzin 
4 porta , disqe ngjyr jeshile . me.kondicjoner ..
ne g

Ford Fjesta 1.2 Benzin Me Kondicjoner

Tirane
Benzin Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

25.01.2020 (16:56):Ford fjesta 1.2 benzin 4 porta , disqe ngjyr jeshile . me.kondicjoner .. ne gjendje te mir motorrike ca sherbime estetike do me 100 milek bohet tull shitet per arsyje mospordorimi .....Lexo detajet..

1,000 Euro -Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.2
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mir

-ford Fiesta

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

25.01.2020 (16:52):Shitet ford fiesta motorr 1.2 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1000 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

500 Euro Opel Shitet Opel
Motorr 1.7
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara deri

Opel

Durres
Nafte Karburanti
1996 Viti
130,000 Kilometra

25.01.2020 (16:49):Shitet opel motorr 1.7 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne fund te vitit. cmimi 500 euro...Lexo detajet..

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

20.01.2020 (17:31):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

1,799 Euro Mercedes Benz S320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr S320
Viti 2001
235.000 km 
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz S320

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

25.01.2020 (16:29):Shitet mercedes benz motorr s320 viti 2001 235.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. sedilje elektrike, navigator, cd player, klima etj. mundesi nderrimi. cmimi 1799 euro...Lexo detajet..

5,500 Euro Okazion !!! Shes Seat Ibiza 1.2 Nafte Super Ekinomik i sapoardhur me Dogane, super i paster. Makina eshte ne gjendje perfekte , ka 212 mije km origjinale.

Okazion !!! Shes Seat Ibiza 1.2 Nafte Super Ekinomik I Sapoa

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

25.01.2020 (16:07):Makina eshte ne gjendje perfekte , ka 212 mije km origjinale....Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas