tregu makinave te perdorura durres  

 Online 127 lexues | 1 njoftime ne pritje

10,000 Euro

Okazion! Shitet Mercedez Ml320 Full Option!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (18:08):Okazion! shitet mercedez ml320 full option 10.000 euro per arsye emigrimi! automjeti eshte marre dhe mbajtur per arsye pritjesh zyrtaresh dhe biznesmenesh kryesisht ne qytetin e tiranes dhe shitet per arsye l...Lexo detajet..

1,000 Euro Shes Ford Escort Okazion Shes makine ford eskorte me portobagazh me letra te paguara deri n mars 2020.  G

Shes Ford Escort Okazion

Lushnje
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

20.08.2019 (07:45):Shes makine ford eskorte me portobagazh me letra te paguara deri n mars 2020. gjendje shume e mire mororrike dhe xhenerike. viti 1999. motorri 1. 8 me nafte. kondicioner ne gjendje te mire dhe funksional....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,500 Euro Alfa 156 Shitet Alfa 156
Motorr 1.9
Viti 2001
Nafte
Goma te reja
Ne gjendje shume te

Alfa 156

Pogradec
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

20.08.2019 (07:41):Shitet alfa 156 motorr 1.9 viti 2001 nafte goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Audi A4 Shitet Audi A4 në gjendje shumë të mirë
Me kondicioner.
Motorr 1.9 nafte

Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
1995 Viti
130,000 Kilometra

20.08.2019 (06:37):Shitet audi a4 në gjendje shumë të mirë me kondicioner. motorr 1.9 nafte me letra deri në janar 2020 viti 1995-6 Çmimi 1500€ i diskutushëm...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,700 Euro Audi A4 Shitet Audi A 4
Viti 2003
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire
Letra te p

Audi A4

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

20.08.2019 (06:19):Shitet audi a 4 viti 2003 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 2700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

5,700 Euro Bmw 320d//M-LooK 2006 Kamio Manuale Nr Cel:+355682619418 Shitet Bmw 320d//M-LooK 2006 Kamio Manuale Cmimi:5700 Euro Pak I Diskutueshem Nr

Bmw 320d//m-look 2006 Kamio Manuale Nr Cel:+355682619418

Elbasan
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

20.08.2019 (05:59):Shitet bmw 320d//m-look 2006 kamio manuale cmimi:5700 euro pak i diskutueshem nr cel:+355682619418 makina posedon: ->klima dixhitale tronike ->sistem audio fabrike i amplifikuar ->fenera me lupa qe kthehen ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,700 Euro

4,300 Euro Shitet Sprinter  Shitet Furgon sprinter
Viti 2007
Ne gjendje shume te mire.
Cmimi 4300 Euro

Shitet Sprinter

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

20.08.2019 (03:00):Shitet furgon sprinter viti 2007 ne gjendje shume te mire. cmimi 4300 euro...Lexo detajet..

9,500 Euro Mercedes Benz  Shitet Mercedes Benz
Motorr 220 CDI
Viti 2010
Kambio automatike
Ne gjendje s

Mercedes Benz

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

20.08.2019 (01:46):Shitet mercedes benz motorr 220 cdi viti 2010 kambio automatike ne gjendje shume te mire,sherbimet te bera e ardhur nga gjermania, tapiceri lekure, 2 celesa, klima etj letra te paguara per nje vit cmimi...Lexo detajet..

6,500 Euro Jeep Grand Cheroke Shitet Jeep Grand Cherokee
Motorr 3.0
Viti 2006
Nafte
Kambio automatike
Tap

Jeep Grand Cheroke

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

20.08.2019 (01:46):Shitet jeep grand cherokee motorr 3.0 viti 2006 nafte kambio automatike tapiceri lekure, xhama te zi,sensor parkimi. ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 6500 euro...Lexo detajet..

5,700 Euro Toyota Rav 4 Shitet Toyota Rav 4
Motorr 200
Viti 2003-2004
Ne gjendje shume te mire
E per

Toyota Rav 4

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.08.2019 (01:46):Shitet toyota rav 4 motorr 200 viti 2003-2004 ne gjendje shume te mire e pershtatshme per terren fushor-malor. cmimi 5700 euro...Lexo detajet..

5,500 Euro Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 200
Viti 2007
Nafte
Kambio automatike
Ne gj

Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

20.08.2019 (01:46):Shitet volkswagen passat motorr 200 viti 2007 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 5500 euro...Lexo detajet..

5,000 Euro Mercedes Benz 220 CDI  Shitet Mercedes Benz
Motorr Evo 220 CDI
Viti 2007
Nafte
190.000 km
Kambio a

Mercedes Benz 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

20.08.2019 (01:46):Shitet mercedes benz motorr evo 220 cdi viti 2007 nafte 190.000 km kambio automatike e ardhur nga italia ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera pa dogana me letra italiane. cmimi 5000 euro...Lexo detajet..

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale
Kondicioner, disqe,

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

20.08.2019 (01:46):Shitet golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale kondicioner, disqe,goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vite. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

2,400 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje shume te mire,V

Audi A6

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

20.08.2019 (01:46):Shitet audi a6 motorr 2.5 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire,vaj-filtra te nderruara. letra te paguara deri ne janar. cmimi 2400 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Renault Megan Shitet Renault Megan
Motorr 1.9
Viti 2004
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje s

Shitet Renault Megan

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.08.2019 (01:02):Shitet renault megan motorr 1.9 viti 2004 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra deri ne gusht cmimi 1500 euro nr tel 0683186787...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,200 Euro Mercedes C220 Nafte Viti 1997 Kamio Manuale Shitet Mercedes C220 Nafte Viti 1997 Kamio Manuale Cmimi:1200 Euro I Diskutueshe

Mercedes C220 Nafte Viti 1997 Kamio Manuale

Elbasan
Nafte Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

20.08.2019 (00:59):Shitet mercedes c220 nafte viti 1997 kamio manuale cmimi:1200 euro i diskutueshem nr cel:+355685428128 makina posedon: ->klima dixhitale ->sistem audio origjinal ->xhamat elektrik >pasqyra elektrike ->dis...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

3,000 Euro Fiat 2009 1.3naft 3000euro Fiat i sapo ardhur nga franca.super ekonomik manual.grand punto.gjendje sh e mir

Fiat 2009 1.3naft 3000euro

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

20.08.2019 (00:55):Fiat i sapo ardhur nga franca.super ekonomik manual.grand punto.gjendje sh e mire xhenerike dhe motorrike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

3,700 Euro Mercedes Benz ML  Shitet Mercedes Benz ML
Motorr 320 CDI
Viti 2000 Look 2004
Benzine-Gaz
Kambi

Mercedes Benz Ml

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

20.08.2019 (00:38):Shitet mercedes benz ml motorr 320 cdi viti 2000 look 2004 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. baxho, disqe 17 etj cmimi 3700 euro...Lexo detajet..

2,800 Euro Shitet Mercedes Benz S Rexhina Lungo Shitet Mercedes Benz
Motorr S Rexhina Lungo
Viti 2001 Look 2005
Posedon: Sedi

Shitet Mercedes Benz S Rexhina Lungo

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

20.08.2019 (00:28):Shitet mercedes benz motorr s rexhina lungo viti 2001 look 2005 posedon: sedilje ne ngrohje, bagazhier, aux, 6 cd, drita kseno, klima, baxho xhami, komanda qendrore, pilot automatike, navigatior, sensor par...Lexo detajet..

5,700 Euro Hyundai Sonata Shitet Hyundai Sonata
Motorr 2.7
Viti 2004
Benzine
128.000 km 
Kambio autom

Hyundai Sonata

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

20.08.2019 (00:20):Shitet hyundai sonata motorr 2.7 viti 2004 benzine 128.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 5700 euro...Lexo detajet..

4,000 Euro Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 2.0
Viti 2004
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 400

Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.08.2019 (00:20):Shitet golf 5 motorr 2.0 viti 2004 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 4000 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2007
Nafte
174.000 km
Kambio manuale
Ne

Ford Fiesta

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

20.08.2019 (00:20):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2007 nafte 174.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

2,500 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Viti 1999
Nafte
227.000 km
Kambio automatike
Ne gjendje shume

Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

20.08.2019 (00:20):Shitet golf 4 viti 1999 nafte 227.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

1,800 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2002
Nafte
180.000 km
Ne gjendje shume te

Ford Focus.

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

20.08.2019 (00:20):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2002 nafte 180.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1800 euro...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet Mercedes Benz C Class W203 Shitet Mercedes Benz C Class W203
Motorr 220 CDI
Viti 2000
Nafte
Kambio manu

Shitet Mercedes Benz C Class W203

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

20.08.2019 (00:05):Shitet mercedes benz c class w203 motorr 220 cdi viti 2000 nafte kambio manuale 235.000 km letra te paguara deri ne dhjetor cmimi 2700 euro nr tel 0693134866...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

2,900 Euro Opel Astra  Shitet Opel Astra
Motorr 1.7
Viti 2007
Nafte 
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

20.08.2019 (00:01):Shitet opel astra motorr 1.7 viti 2007 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 2900 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas