tregu me i madh i makinave ne shqiperi  

 Online 130 lexues | 2 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

22.05.2020 (16:38):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

26.05.2020 (10:38):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

5,400 Euro Mercedes e 220 Shitet mercedesE220 viti 2005 2006 Makina esht shum e paster nuk ka as nje lloi

Mercedes E 220

Fier
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (09:58):Shitet mercedese220 viti 2005 2006 makina esht shum e paster nuk ka as nje lloi gervishtje makina ka ber ne shqipri vetem 10 000 km vak filtra te sapi nderruara...Lexo detajet..

16,800 Euro Mercedes Benz ML Shitet Mercedes Benz ML
Motorr 350
Viti 2012 
132.000 km
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz Ml

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

26.05.2020 (09:58):Shitet mercedes benz ml motorr 350 viti 2012 132.000 km ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 16.800 euro ...Lexo detajet..

5,500 Euro Audi A6- Shitet Audi A6 
Motorr 2.7 TDI
Viti 2006
Kambio automatike 
Ne gjendje shume

Audi A6-

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

26.05.2020 (09:58):Shitet audi a6 motorr 2.7 tdi viti 2006 kambio automatike ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera sensor parkimi, pilot automatike, xenin dhe stopa me shirit led, sistem audi bose, timon t, komanda ne...Lexo detajet..

3,000 Euro Peugeot 207 Shitet Peugeot 207
Motorr 1.4
Viti 2008
Benzine-Gaz
227.000 km
Ne gjendje s

Peugeot 207

Vlore
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (09:58):Shitet peugeot 207 motorr 1.4 viti 2008 benzine-gaz 227.000 km ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. letra te paguara deri ne dhjetor cmimi 3000 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

4,200 Euro Bmw 320ci  baxho 
Drita kseno
Limit shpejtsie 
Sendilje cop meshin+ ngrohje 
Look m mr

Bmw 320ci

Lezhe
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (09:58): baxho drita kseno limit shpejtsie sendilje cop meshin+ ngrohje look m mrena jasht e shpejt dhe e sigurt ne rrug sensor parkimi goma te reja sherbimet vaj filtra te gjitha te bera tani letrat d...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

6,500 Euro Toyota Rav 4 Shitet Toyota Rav 4 
Motorr 2.2
Viti 2007
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje

Toyota Rav 4

Fier
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

26.05.2020 (09:58):Shitet toyota rav 4 motorr 2.2 viti 2007 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire mundesi nderrimi cmimi 6500 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,500 Euro

1,850 Euro Opel Meriva Shitet Opel Meriva 
Motorr 1.4
Viti 2008
Benzine- e pershtatshme dhe per impj

Opel Meriva

Durres
Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

26.05.2020 (09:58):Shitet opel meriva motorr 1.4 viti 2008 benzine- e pershtatshme dhe per impjant gazi 176.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguar gati per targa cmimi 1850 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,850 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4 
Motorr 1.9
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje shume

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

26.05.2020 (09:58):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

3,800 Euro -Audi A3 Shitet Audi A3 
Motorr 2.0
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje sh

-audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

26.05.2020 (09:58):Shitet audi a3 motorr 2.0 viti 2005 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike letra te paguara deri ne qershor cmimi 3800 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

2,999 Euro Smart Forfour Smart Forfour 1.5 benzin,kamio Automatike,viti 2005, Panoram, butona ne timon, 4

Smart Forfour

Berati
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

26.05.2020 (00:20):Smart forfour 1.5 benzin,kamio automatike,viti 2005, panoram, butona ne timon, 4xhama elektrik, kondicioner,abs, 4rotat me disco fren,makina eshte gjendje fabrike, e sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar,cm...Lexo detajet..

4,500 Euro Benz ck 220 eleganc ck220 eleg portobagazh 188000km  viti i prodhimit 2006 motorr evo

Benz Ck 220 Eleganc

Lezhe
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2020 (23:14):Ck220 eleg portobagazh 188000km viti i prodhimit 2006 motorr evo...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

1,200 Euro Okazion!!! OKAZION!!! Peugeot 307, viti 2006, 75000km, ka nje problem me kambion ( merr vtm

Okazion!!!

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
70,000 Kilometra

25.05.2020 (23:14):Okazion!!! peugeot 307, viti 2006, 75000km, ka nje problem me kambion ( merr vtm marshin e 3te dhe indietron) ...Lexo detajet..

3,000 Euro BMW BMW full extra automatic bit prodhimi 2002

Bmw

Lezhe
Nafte Karburanti
2002 Viti
130,000 Kilometra

25.05.2020 (23:14):Bmw full extra automatic bit prodhimi 2002...Lexo detajet..

3,900 Euro Volkswagen Golf V. 1.6Benzin/Gaz 04-05 🚗Volkswagen Golf V🚗.
⛽️ 1.6Benzin/Gaz.
📅 Viti i prodhimit 2004-20

Volkswagen Golf V. 1.6benzin/gaz 04-05

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2020 (23:14):🚗volkswagen golf v🚗. ⛽️ 1.6benzin/gaz. 📅 viti i prodhimit 2004-2005. ✅ kamio manuale. kondicioner. ✅air bag. abs. esp. radioam/fm-aux-kompjuter board. ✅xhama elektrike. pasqyr elektrik...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

3,800 Euro Mercedes-Benz C-class C200 Evo Viti 2006. Shitet Mercedes-Benz class i vitit 2006 me km 219000 ne gjëndje shumë të mi

Mercedes-benz C-class C200 Evo Viti 2006.

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2020 (23:13):Shitet mercedes-benz class i vitit 2006 me km 219000 ne gjëndje shumë të mire teknike dhe xhenerike ,vaj filtra te sapo nderruara per 10 mij km.motorre evo kamje manuale 6+r. dokumenta të paguara deri ne ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

3,300 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio manuale 
Ne gj

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2020 (23:13):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 23 qershor cmimi 3300 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

4,000 Euro Mercedes Benz C220 Shitet Mercedes Benz 
Motorr C220
Viti 2005
Kambio automatike
Ne gjendje shu

Mercedes Benz C220

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2020 (23:13):Shitet mercedes benz motorr c220 viti 2005 kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike gati per targa cmimi 4000 euro ...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet pasati Cmimi i diskutueshem. Per me teper informacion mund te telefononi.

Shitet Pasati

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2020 (23:13):Cmimi i diskutueshem. per me teper informacion mund te telefononi....Lexo detajet..

6,000 Euro BMW Shitet BMW 
Motorr 3000
Viti 2005
Nafte
Kambio automatike 
Ne gjendje shume

Bmw

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2020 (23:13):Shitet bmw motorr 3000 viti 2005 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 6000 euro ...Lexo detajet..

3,750 Euro makine ne shitje Honda HYBRID AUTOMATIK 2005 më dokumenta deri marsh

Makine Ne Shitje

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

25.05.2020 (23:13):Honda hybrid automatik 2005 më dokumenta deri marsh...Lexo detajet..

1,900 Euro Ford fusion viti 2002. 1.4 diesel OKAZION Makina esht me letra deri ne tetor. Kamje manuale me motorr 1.4 naft. Makina 199

Ford Fusion Viti 2002. 1.4 Diesel Okazion

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2020 (23:13):Makina esht me letra deri ne tetor. kamje manuale me motorr 1.4 naft. makina 199 mije km origjinale. makina esht e gatshme per cdo prove. cmimi nuk diskutohet...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

6,350 Euro Shitet Mercedez Benz Sprinter Mercedez Benz Sprinter ,cmimi i padiskutueshem

Shitet Mercedez Benz Sprinter

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

25.05.2020 (23:13):Mercedez benz sprinter ,cmimi i padiskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,350 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

20.05.2020 (20:55):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

850 Euro Wolkswagen Polo Shitet Wolkswagen Polo. Letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. Motor

Wolkswagen Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

25.05.2020 (20:48):Shitet wolkswagen polo. letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. motor 1000 benzine/gaz shume shume ekonomike. shitet per arsye mosperdorimi. ...Lexo detajet..

400,000 Leke Okazion Shitet per arsye mosperdorimi.
4 x 4
Kondicioner.
Letrat e paguara deri ne 20

Okazion

Vlore
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

25.05.2020 (20:44):Shitet per arsye mosperdorimi. 4 x 4 kondicioner. letrat e paguara deri ne 20 shtator, siguracion etj. radio cd....Lexo detajet..

Kambio: Manual

400,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas