turan ne shitje  

 Online 21 lexues | 7 njoftime ne pritje

1,800 Euro shitet c class C class 200 naft
Ne gjendje shum te mir
Sallon meshin
Drita xeno
Pasqyra me

Shitet C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

27.01.2020 (02:47):C class 200 naft ne gjendje shum te mir sallon meshin drita xeno pasqyra me palosje elektrike timon anglez me letra per 12 muj 0685732361 0696453258 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

110,000 Leke Okazion!Vetem per kete muaj. Golf 3  i diskutueshem Golf 3 viti 1996, 1.595 benzine, kambio manuale, kondicioner, pasqyra & xham

Okazion!vetem Per Kete Muaj. Golf 3 I Diskutueshem

Tirane
Benzin Karburanti
1996 Viti
250,000 Kilometra

27.01.2020 (00:51):Golf 3 viti 1996, 1.595 benzine, kambio manuale, kondicioner, pasqyra dhe xhama elektrike. ne gnendje sh te mire motorike xhenerike. ne gjendje pune. letrat deri ne fund te shkurtit. siguracioni deri ne korrik....Lexo detajet..

Kambio: Manual

110,000 Leke

900 Euro Opel Corsa  Shitet Opel corsa,ne gjendje shume te mire pune,letrat e prera per 1 vit,e gatsh

Opel Corsa

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilometra

27.01.2020 (00:29):Shitet opel corsa,ne gjendje shume te mire pune,letrat e prera per 1 vit,e gatshme per cdo lloj prove....Lexo detajet..

3,000 Euro SHITET BENZ C220 SHITET BENZ C220 NAFT KAMBIO MANUALE 6+1MARRSHE DOKUMENTAT PER 1 VIT. TAPICERI L

Shitet Benz C220

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

26.01.2020 (23:27):Shitet benz c220 naft kambio manuale 6+1marrshe dokumentat per 1 vit. tapiceri lekur, disqe alumini amg. bagazhier. shitet 3000 euro. tel 0692120120 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

3,200 Euro WOLKSWAGEN CADY SHITET OSE NDERROHET - WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2007 - EURO 4

Wolkswagen Cady

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (23:21):Shitet ose nderrohet - wolkswagen cady - life 1.9 tdi hygline viti 2007 - euro 4 - tvsh e paguar - ngjyra - e verdhe e erret ne rrezatim dielli esht me perle - tapiceri shum e paster gri - km 186.000 - timon tr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

1,700 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5 TDI
Viti 2002
Nafte
255.000 km 
Kambio automatike

Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

26.01.2020 (23:15):Shitet audi a6 motorr 2.5 tdi viti 2002 nafte 255.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima bizonale, pasqyre ne palosje etj letra te paguara cmimi 17...Lexo detajet..

2,200 Euro Okazion shitet BMW 316 benzin/gaz Shitet BMW 316 i benzin /gaz te shenuar ne leje qarkullimi, vit prodhimi 2000, s

Okazion Shitet Bmw 316 Benzin/gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

26.01.2020 (23:12):Shitet bmw 316 i benzin /gaz te shenuar ne leje qarkullimi, vit prodhimi 2000, shume ekonomike ne gjendje shume te mire, e shpejte, e vecante ne llojin e vete, me komandat ne timon, bagazhier etj. dokumentat de...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,500 Euro Shitet Ford C max OKAZION  Shitet Ford C max i ardhur nga jashte me dogane te paguar. Viti 2006, nafte 1.6

Shitet Ford C Max Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (23:04):Shitet ford c max i ardhur nga jashte me dogane te paguar. viti 2006, nafte 1.6 tdci, manual 5+1 me 172’000 km origjinale, xhama te zi mbrapa ne leje, ekran te madh, sensor parkimi, goma 99% te reja. gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

8,500 Euro Mercedes 320 Makina esht ne super gjendje full me te gjitha sherbimet e bera ne kohe...letra

Mercedes 320

Shkoder
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

26.01.2020 (23:04):Makina esht ne super gjendje full me te gjitha sherbimet e bera ne kohe...letra deri ne 31 dhjetor 2020...Lexo detajet..

2,400 Euro Shes golf 4 Shitet golf 4
1.9naft di te kuqe 6 marshe
Viti-2001 fundi
Numri portave-2
Le

Shes Golf 4

Lushnje
Nafte Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

26.01.2020 (23:04):Shitet golf 4 1.9naft di te kuqe 6 marshe viti-2001 fundi numri portave-2 letrat e prera deri vitin tjeter bluetooth/ars/climatronic/ kondicioneri funksional/+35 hp te shtuara/sendilje recaro/disqe oz me g...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,800 Euro Shitet Golf 4 Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera.
Nderruar d

Shitet Golf 4

Fier
Benzin Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (23:04):Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera. nderruar disqet e frenave te parem dhe ferrotat marka "brembo". vaj castrol nga greqia dhe filtrat te nderruar. gomat barum te 4-terta. t...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

26.01.2020 (22:48):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,000 Euro OKAZION !! Shitet Makina ! Shitet makina Fiat Punto ,ne shendje shume te mire

Okazion !! Shitet Makina !

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (22:24):Shitet makina fiat punto ,ne shendje shume te mire ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

3,500 Euro -Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 TDI
Nafte
Kambio manuale 5+1 marshe
Ne g

-volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

26.01.2020 (22:23):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 tdi nafte kambio manuale 5+1 marshe ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne gusht 2020 cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,700 Euro Mercedes Benz Shitet Mercedes Benz 
Viti 1996
Benzine-Gaz 
Ne gjendje shume te mire
Letra

Mercedes Benz

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1996 Viti
150,000 Kilometra

26.01.2020 (22:13):Shitet mercedes benz viti 1996 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne qershor. cmimi 1700 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

3,000 Euro Mercedes Benz  Shitet Mercedes Benz
Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera.
Goma te reja 1

Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (21:36):Shitet mercedes benz ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. goma te reja 100%, bateri e re, vaj-filtra te nderruara. letra te paguara deri ne gusht cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

300,000 Leke Shitet skoda octavia Skoda octavia
Motorr 1.9 nafte
Kambio manuale
Letra deri ne maj
Goma 80% con

Shitet Skoda Octavia

Lushnje
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (21:29):Skoda octavia motorr 1.9 nafte kambio manuale letra deri ne maj goma 80% continental vendosur ne greqi ne gjendje te shkelqyer motorrike xhenerike dhe estetike shitet per arsye mos perdorimi cmimi i dis...Lexo detajet..

Kambio: Manual

300,000 Leke

4,600 Euro Golf 5 Shes golf 5
1.9 Nafte 
105kv fuqi shm ekonomike..
Disqe nr 16 gti 
Vaj e fil

Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (21:29):Shes golf 5 1.9 nafte 105kv fuqi shm ekonomike.. disqe nr 16 gti vaj e filtra sapo nderruar cmimi i diskutueshm...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,600 Euro

400 Euro ww golf i mbajtur mire sport me disqe 16 rezja .cmim okazion.????? golf 3 i vitit 1997  benzin -gaz  1.6 morri gjendja e mire .

Ww Golf I Mbajtur Mire Sport Me Disqe 16 Rezja .cmim Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (21:28):Golf 3 i vitit 1997 benzin -gaz 1.6 morri gjendja e mire ....Lexo detajet..

650 Euro ford fjesta 1.2 benzin me kondicjoner  ford fjesta 1.2 benzin 
4 porta , disqe ngjyr jeshile . me.kondicjoner ..
ne g

Ford Fjesta 1.2 Benzin Me Kondicjoner

Tirane
Benzin Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (21:27):Ford fjesta 1.2 benzin 4 porta , disqe ngjyr jeshile . me.kondicjoner .. ne gjendje te mir motorrike ca sherbime estetike do me 100 milek bohet tull shitet per arsyje mospordorimi .....Lexo detajet..

1,500 Euro Ford focus Ford focus 1.8 tdi viti 1999 pompe mekanike ne gjendje te mire

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

26.01.2020 (21:22):Ford focus 1.8 tdi viti 1999 pompe mekanike ne gjendje te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

4,200 Euro Volkswagen Golf- 5 Shitet Volkswagen
Motorr 1.9 TDI 
Viti 2007
Kambio automatike DSG 
Sensor pa

Volkswagen Golf- 5

Elbasan
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

26.01.2020 (21:19):Shitet volkswagen motorr 1.9 tdi viti 2007 kambio automatike dsg sensor parkimi, pasqyra me palosje, komanda ne timon, radio,cd, pilot automatike etj ne gjendje shume te mire cmimi 4200 euro...Lexo detajet..

1,400 Euro W polo Shitet volksvagen polo 1999 benzin + gas, tek dere ngjyre gri metalizato. Shum e

W Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (21:17):Shitet volksvagen polo 1999 benzin + gas, tek dere ngjyre gri metalizato. shum ekonomike.benzin gas te shkruajtur ne letra. xhamat elektrik, kondicioner, sensor parkimi mbrapa ka dhe disa pjes rezerv prapako...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

26.01.2020 (19:13):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

2,000 Euro mercedez-benz Mercedez-Benz 220 cdi classic dokumeta te rregulta shqiptare per 1 vite. Ne gjen

Mercedez-benz

Lezhe
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (21:13):Mercedez-benz 220 cdi classic dokumeta te rregulta shqiptare per 1 vite. ne gjendje te mir motorrike per me gjate mund te vini ta shikoni....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Fokus Shitet Ford Fokus, vitit 2002, 1.6 benzin.
Makina ka 213000 km origjinale t vet

Shitet Ford Fokus

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

26.01.2020 (21:09):Shitet ford fokus, vitit 2002, 1.6 benzin. makina ka 213000 km origjinale t vetat, goma te reja te vena ne qershor te 2019 , letrat t vlefshme deri ne fund qeshori 2020. makina eshte ne gjendje shume te mir p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas