tyota rav 4  

 Online 254 lexues | 2 njoftime ne pritje

Volkswagen

Shitet Golf 6 Kambio Automatike, Viti 2011

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

28.11.2020 (19:48):Shitet golf 6 kambio automatike, 1,6 nafte, ne gjendje perfekte. me targa shqipetare, taksat dhe siguracioni deri ne gusht 2021. me kilometrazh 165000 km me navi me ekran te madh, aux dhe bluetooth. dr...Lexo detajet..

BMW

Okazion Bmw X5

Rruga Bako Dervishaj, Tirana, Albania | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

28.11.2020 (19:34):Shitet bmw x5 viti 2010 3.0i xdrive pa takse luksi me 198 000 km me garanci. makina disponon cdo opsion te ketij modeli m sport package (300hp) full m look timon m lekure disqe m 20“ origjinale (goma b...Lexo detajet..

Citroen Shitet makine Citroen C2 Viti i prodhimit 2004 Shitet makine autoveture,Citroen C2.Viti i prodhimit 2004.
Cmimi 1200 Euro.

1,200 Euro Tirane Shitet Makine Citroen C2 Viti I Prodhimit 2004

Kambio: Steptronic-Tiptronic
Nafte Karburanti
2004 Viti
300,000 Kilometra

28.11.2020 (19:52):Shitet makine autoveture,citroen c2.viti i prodhimit 2004. cmimi 1200 euro....Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Golf 6 kambio automatike, Viti 2011 Shitet Golf 6 kambio automatike, 
1,6 nafte, ne gjendje perfekte. 
Me targa Sh

8,500 Euro Tirane Shitet Golf 6 Kambio Automatike, Viti 2011

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

28.11.2020 (19:48):Shitet golf 6 kambio automatike, 1,6 nafte, ne gjendje perfekte. me targa shqipetare, taksat dhe siguracioni deri ne gusht 2021. me kilometrazh 165000 km me navi me ekran te madh, aux dhe bluetooth. dr...Lexo detajet..

Volkswagen polo benzin gas automatike shitet ose ndrohet polo benzin gas automat..ne gjendje shum te mire..sherbime te

2,100 Euro Tirane Polo Benzin Gas Automatike

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

28.11.2020 (19:45):Shitet ose ndrohet polo benzin gas automat..ne gjendje shum te mire..sherbime te sapo bera...shum ekonomike..viti 2004...Lexo detajet..

Mercedes-Benz SHITET MAKINA BENZ ...OKAZION...!!!!!!!!!! SHITET MAKINA BENZ , NE GJENDJE TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE PASI JAN BERE T

2,500 Euro Tirane Shitet Makina Benz ...okazion...!!!!!!!!!!

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

28.11.2020 (19:41):Shitet makina benz , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike pasi jan bere te gjitha sherbimet. me disqe alumine pasqyra me palosje , me condicioner, comanda ne timon , ekonomik pasi ka gabinen e 220 dhe mo...Lexo detajet..

Nissan Shitet Nissan Primera 2.0 benzin gaz Shitet urgjentisht per arsye emigrimi. Makina eshte e m ajtur per merak . Me imp

2,800 Euro Tirane Shitet Nissan Primera 2.0 Benzin Gaz

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

28.11.2020 (19:37):Shitet urgjentisht per arsye emigrimi. makina eshte e m ajtur per merak . me impjant gazi lovato me vlere 650 euro. kamio automatike. goma te reja . me vetem 165000 km. me te drejte kontrolli ku te doni juve....Lexo detajet..

Opel Shitet makina per arsye mosperdorimi Opel Vectra 1.6 
Benzin-Gas
Viti 1997
Kualidimi mbaron ne 27 nentor
Siguraci

120,000 Leke Korce Shitet Makina Per Arsye Mosperdorimi

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
90,000 Kilometra

28.11.2020 (19:36):Opel vectra 1.6 benzin-gas viti 1997 kualidimi mbaron ne 27 nentor siguracioni mbaron ne fillim te marsit....Lexo detajet..

BMW OKAZION BMW X5 SHITET BMW X5 VITI 2010 3.0i Xdrive pa takse luksi me 198 000 km me garanci.

13,500 Euro Tirane Okazion Bmw X5

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

28.11.2020 (19:34):Shitet bmw x5 viti 2010 3.0i xdrive pa takse luksi me 198 000 km me garanci. makina disponon cdo opsion te ketij modeli m sport package (300hp) full m look timon m lekure disqe m 20“ origjinale (goma b...Lexo detajet..

Mitsubishi OKAZION ! Shitet makine Mitsubishi Colt. Shitet makine Mitsubishi Colt.

🔷1.5 Nafte.

🔻Kambio : Automatike

Okazion ! Shitet Makine Mitsubishi Colt.

Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

27.11.2020 (14:16): shitet makine mitsubishi colt. 🔷1.5 nafte. 🔻kambio : automatike - viti : 2008 👉kilometrazhi : mbi 190,000 km. makina e sapoardhur nga zvicra. cmimi i diskutueshem. per me shume i...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Mercedes C200 Diesel Shitet Mercedes C200 Diesel ne gjendje shume te mire motorrike/xhenerike
letra

1,700 Euro Durres Shitet Mercedes C200 Diesel

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1995 Viti
300,000 Kilometra

28.11.2020 (19:31):Shitet mercedes c200 diesel ne gjendje shume te mire motorrike/xhenerike letra te paguara deri ne fund te dhjetorit cmimi 1700 euro kontakt 0682219636...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mersedez benz B200 Shitet B200 ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike me goma 90% te reja

4,500 Euro Tirane Mersedez Benz B200

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilometra

28.11.2020 (18:25):Shitet b200 ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike me goma 90% te reja makina eshte bler ne zvicer me kilometrat origjiniale...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mersedez benz Makina eshte ne gjendje shume te mire me goma 90% te reja letrat der ne shtator

4,500 Euro Tirane Mersedez Benz

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilometra

28.11.2020 (18:25):Makina eshte ne gjendje shume te mire me goma 90% te reja letrat der ne shtator 2021...Lexo detajet..

Volkswagen VW POLO 1.6 NAFTE "AUTOTOMAT" 2012 ▶️MARKA.............VOLKSWAGEN
▶️MODELI...........POLO
▶️KAMIO....

7,300 Euro Tirane Vw Polo 1.6 Nafte "autotomat" 2012

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

28.11.2020 (18:25):▶️marka.............volkswagen ▶️modeli...........polo ▶️kamio...............automat tronik ▶️motorri.........1.6nafte ▶️viti...................01-06-2012 ▶️km....................14...Lexo detajet..

Citroen Shitet Citroen Berlingo i vitit 2009 Shitet makina per arsye mos perdorimi, e mirembajtur, kamio manuale , nafte 1.6.

3,000 Euro Tirane Shitet Citroen Berlingo I Vitit 2009

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

28.11.2020 (18:22):Shitet makina per arsye mos perdorimi, e mirembajtur, kamio manuale , nafte 1.6. ...Lexo detajet..

Audi Audi A6, 2.4 benzin 2007 Full, Km origjinale Shitet Audi A6 motorr 2.4 V6 behet 100% me Gaz, viti prodhimit 2007 Full opsione

5,700 Euro Tirane Audi A6, 2.4 Benzin 2007 Full, Km Origjinale

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

28.11.2020 (18:15):Shitet audi a6 motorr 2.4 v6 behet 100% me gaz, viti prodhimit 2007 full opsione, kamio automatike 7+1 marsha ( sendile full lekure me ngrohje para dhe mbrapa, elektrike dhe me memorie, navigator dhe kamer park...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet golf 4    1.9 nafte Shitet golf 4,  1.9 nafte

Per me shume info tel... 0688259009

1,300 Euro Durres Shitet Golf 4 1.9 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

28.11.2020 (18:06):Shitet golf 4, 1.9 nafte per me shume info tel... 0688259009...Lexo detajet..

Audi Audi A4 1.9 TDI ,2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

1,000 Tirane Audi A4 1.9 Tdi ,2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

28.11.2020 (18:01):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes Benz e 200 Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite p

120,000 Leke Tirane Mercedes Benz E 200

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
1994 Viti
200,000 Kilometra

28.11.2020 (17:58):Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite per arsyje mos pordorimi qmimi 1 miljon e 200 e diskutushem ...Lexo detajet..

Peugeot Pezho 206 Makinaeshte ne gjendje teshkelqyer motorrike dhe kamjo me 4 dyer dhe ngjyr gri m

1,000 Euro Tirane Pezho 206

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

28.11.2020 (17:40):Makinaeshte ne gjendje teshkelqyer motorrike dhe kamjo me 4 dyer dhe ngjyr gri metalixato...Lexo detajet..

Tata Tata Pick Up 2008 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

1,425 Euro Tirane Tata Pick Up 2008

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

28.11.2020 (17:28):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Nissan Vetem shitet jo nderrim Shitet per arsye mos perdorimi

5,300 Euro Pogradec Vetem Shitet Jo Nderrim

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

28.11.2020 (17:24):Shitet per arsye mos perdorimi...Lexo detajet..

Audi Audi A3 2001 makina esht ne gjendje te mire esht makin ekonomike dhe e shpejt me dokumenta per 1 vi Audi A3 2001 1.9 ne gjendje te mire dokumenta korrik 2021 
0685500181
Cmimi d

2,000 Euro Lezhe Audi A3 2001 Makina Esht Ne Gjendje Te Mire Esht Makin Ekon

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

28.11.2020 (17:23):Audi a3 2001 1.9 ne gjendje te mire dokumenta korrik 2021 0685500181 cmimi diskutueshem ...Lexo detajet..

Peugeot Shitet makina Pezho 206      motori 1.4 naft Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe kamjo me 4 dyer makina eshte ngjyr

1,000 Euro Tirane Shitet Makina Pezho 206 Motori 1.4 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

28.11.2020 (17:15):Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe kamjo me 4 dyer makina eshte ngjyr gri metalixato ...Lexo detajet..

Fiat Fiat Punto 1.2 Benzin /Gaz Manual Viti 2001 Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin/Gaz 8Valvula Manual Viti 2001.Opsionet Aribag.Abi

1,350 Euro Durres Fiat Punto 1.2 Benzin /gaz Manual Viti 2001

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

28.11.2020 (17:09):Shitet fiat punto 1.2 benzin/gaz 8valvula manual viti 2001.opsionet aribag.abies.kondisioner.xhama elektrik.hidraulik+city muzik players usb aux.mbyllje qendrore centralizata.motorr+xhenerike estetike super g...Lexo detajet..

Lancia Lancia Lancia Musa.1.3 Gaz Automatike Klima Panorama FULLLLLLLLL 3400 euro Lancia Musa 1.3 Benzine / Gaz montuar në Gjermani Motorri-1.3 Karburanti-Benzin

3,800 Euro Fier Lancia Lancia Musa.1.3 Gaz Automatike Klima Panorama Fulll

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

28.11.2020 (16:58):Lancia musa 1.3 benzine / gaz montuar në gjermani motorri-1.3 karburanti-benzine / gaz kambio-automat viti i prodhimit-2010 kilometra-169000 pershkrimi-makina eshte e sapoardhur nga gjermania me dogane pajisur...Lexo detajet..

Volkswagen VW TOURAN 2.0 NAFT 2005 AUTOMAT E SAPOTARGUAR VW TOURAN 2.0 NAFT 2005 AUTOMAT E SAPOARDHUR NGA ZVICRA DHE SAPOTARGUAR 
ME CLI

3,900 Euro Tirane Vw Touran 2.0 Naft 2005 Automat E Sapotarguar

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

28.11.2020 (16:40):Vw touran 2.0 naft 2005 automat e sapoardhur nga zvicra dhe sapotarguar me clima, pilot automat, drita kseno larje feneresh, xhama dhe pasqyra elektrike disqe alumin, dokumenta te paguara per 1 vit...Lexo detajet..

Fiat FIAT PUNTO EVO 2011 BENZIN GAZ 1.2 FIAT PUNTO EVO 2011
1.2 BENZIN GAZ 
GJENDJE PERFEKTE 
ME DOKUMENTA TE PAGUAR

3,600 Euro Tirane Fiat Punto Evo 2011 Benzin Gaz 1.2

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

28.11.2020 (16:40):Fiat punto evo 2011 1.2 benzin gaz gjendje perfekte me dokumenta te paguara deri ne shtator 2021 me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike komanda ne timon autohold aux , telephone ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas