vark peshkimi motor diesel  

 Online 245 lexues | 3 njoftime ne pritje

3,700 Euro

Skoda Yeti 1.2 Tsi, 2010

Rruga lidhja e Prizrenit pallati nr 8 | Tirane Boiken Developments
Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

23.02.2020 (10:52):Skoda yeti 1.2 tsi e vitit 2010. gjendje perfekte motorike dhe mekanike. ngjyre e zeze. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

3,200 Euro Mercedes Benz C200 Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 200 CDI
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje

Mercedes Benz C200

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

23.02.2020 (11:18):Shitet mercedes benz c class motorr 200 cdi nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. letra te paguara per nje vit cmimi 3200 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

2,300 Euro Mercedes Benz 220 Eleganc 2001 Me Letra.
OKAZION:2300€
Arsye Emigracioni.

Mercedes Benz 220 Eleganc 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

23.02.2020 (11:10):Me letra. okazion:2300€ arsye emigracioni....Lexo detajet..

2,800 Euro Tirane, Mercedes-Benz C klas Viti 2001, Shes Mercedez benz C klas 220.Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.sh

Tirane, Mercedes-benz C Klas Viti 2001,

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

23.02.2020 (11:09):Shes mercedez benz c klas 220.ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.sh.i paster si brenda dhe jashte.shitet per arsye mos perdorimi. letrat e paguara per 1 vit. cmimi pak i diskutueshem. cel. : 0684...Lexo detajet..

2,200 Euro SHES OSE NDERROJ MAKINEN MERCEDEZ - BENZ C-KLAS 200
PRODHIM 1998
TAKSAT TE PAGUARA DERI NE DHJETOR 202

Shes Ose Nderroj Makinen

Tirane
Nafte Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

23.02.2020 (11:07):Mercedez - benz c-klas 200 prodhim 1998 taksat te paguara deri ne dhjetor 2020 makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike shitet ose nderrohet ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,200 Euro Mercedes-Benz E220 Shitet Mercedes-Benz E Class
Motorr 220 CDI
Nafte
Ne gjendje shume te mire
L

Mercedes-benz E220

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

23.02.2020 (11:07):Shitet mercedes-benz e class motorr 220 cdi nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,800 Euro Shesim Mercedes Benz E klas cdi Shesim Mercedes Benz E klas cdi viti i prodhimit me gjith sherbimet e bera mak

Shesim Mercedes Benz E Klas Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

23.02.2020 (11:06):Shesim mercedes benz e klas cdi viti i prodhimit me gjith sherbimet e bera makina eshte ne gjentje perfekte cmimi eshte i diskutushem makina eshte gati per cfardolloj prove ju mund te na kontaktoni ...Lexo detajet..

2,000 Euro Mercedez benz E class 220 Makina eshte Ne gjendje te mir motorrike dhe shum e mbajtur ne te gjitha aspekte

Mercedez Benz E Class 220

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

23.02.2020 (11:06):Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe shum e mbajtur ne te gjitha aspektet... per me shum info ose foto kontaktoni nmr perkates. ...Lexo detajet..

2,000 Euro Nissan Primera Shitet Nissan Primera 
Motorr 1.9
Viti 2002
Nafte 
Kambio manuale 
Ne gje

Nissan Primera

Elbasan
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

23.02.2020 (11:01):Shitet nissan primera motorr 1.9 viti 2002 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne gusht cmimi 2000 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,900 Euro Mercedes-Benz c-class 2004 Automatic, Nafte per shitje Mercedes-Benz c-class 220 Nafte, kamje automatike e vitit 2004 me 237,000;kilome

Mercedes-benz C-class 2004 Automatic, Nafte Per Shitje

Shkoder
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

23.02.2020 (11:00):Mercedes-benz c-class 220 nafte, kamje automatike e vitit 2004 me 237,000;kilometra te kaluara ,ne gjendje shum te mir, gati per çdo prove, vaj dhe filtra sapo te ndrruara me te gjitha letrat e rregullëta der...Lexo detajet..

1,650 Euro Citroen C3 Shitet Citroen C 3
Motorr 1.4
Viti 2006
Nafte
124.000 km
Kambio manuale 
N

Citroen C3

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

23.02.2020 (10:59):Shitet citroen c 3 motorr 1.4 viti 2006 nafte 124.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire dogane e paguar dhe letra te paguar per nje vit. cmimi 1650 euro per me shume informacion, me kontakton...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,650 Euro

1,400 Euro Mercedes Benz 200 D Shitet Mercedes Benz
Motorr 200D
Viti 1990
Nafte
281.000 km 
Kambio manuale

Mercedes Benz 200 D

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
250,000 Kilometra

23.02.2020 (10:58):Shitet mercedes benz motorr 200d viti 1990 nafte 281.000 km kambio manuale,4 marshe. ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne fund te muajit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,800 Euro Volkswagen Golf 4- Shitet Volkswagen Golf 4

Motorr 1.4

Viti 2002

Benzine

Ne gjendje shu

Volkswagen Golf 4-

Vlore
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

23.02.2020 (10:53):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.4 viti 2002 benzine ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

3,700 Euro Skoda yeti 1.2 Tsi, 2010 Skoda yeti 1.2 Tsi e vitit 2010.
Gjendje perfekte motorike dhe mekanike. Ngjyre

Skoda Yeti 1.2 Tsi, 2010

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

23.02.2020 (10:52):Skoda yeti 1.2 tsi e vitit 2010. gjendje perfekte motorike dhe mekanike. ngjyre e zeze. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

3,800 Euro Shitet golf 5 1.9 tdi sportline 
Shitet golf 5 tdi 1.9 nafte shum ekonomik 5+1 marshe fundi i 2004 sensor kunde

Shitet Golf 5 1.9 Tdi Sportline

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

23.02.2020 (10:50): shitet golf 5 tdi 1.9 nafte shum ekonomik 5+1 marshe fundi i 2004 sensor kunder rreshqitjes kondicioner klima tronike sensor parkingu kamer parkingu kasetofon me ekran me prekje usb blutoth aux card . drita x...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

3,500 Euro Shiter Mini Cooper 2008 OKAZION Mini Cooper, 1.6 benzine manuale, Viti 2008, 200’000 km shume pak e perdorur n

Shiter Mini Cooper 2008 Okazion

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

23.02.2020 (10:46):Mini cooper, 1.6 benzine manuale, viti 2008, 200’000 km shume pak e perdorur ne shqiperi, sendilje me ngrohje lekure+rrobe, eshte full. per cdo gje kontakt, cmimi i diskutueshem ne tel....Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

2,000 Euro Audi A3 Shitet Audi A3
Motorr 1.6
Viti 2001
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire

Audi A3

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

23.02.2020 (10:45):Shitet audi a3 motorr 1.6 viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire shitet per arsye mosperdorimi. cmimi 2000 euro per me shum informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

3,200 Euro Mercedes Benz C Class - Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 200 CDI
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje

Mercedes Benz C Class -

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

23.02.2020 (10:44):Shitet mercedes benz c class motorr 200 cdi nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike goma te reja, kondicioner, xhama elektrike etj. letra te paguara cmimi 3200 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

1,800 Euro Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 170 CDI
Kambio manuale
Ne gjendje shume

Mercedes Benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

23.02.2020 (10:38):Shitet mercedes benz a class motorr 170 cdi kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguar per nje vit cmimi 1800 euro per me shume informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,900 Euro Opel Corsa Shitet Opel Corsa 

Motorr 1.0

Viti 2008

Benzine

Kambio manuale

Ne

Opel Corsa

Elbasan
Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

23.02.2020 (10:34):Shitet opel corsa motorr 1.0 viti 2008 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,800 Euro OKAZION !!! OKAZION !!
Shitet Golf 4 Gaz/Benzine 1.4 manual
Impianti me garanci 2-Vjecare

Okazion !!!

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

23.02.2020 (10:27):Okazion !! shitet golf 4 gaz/benzine 1.4 manual impianti me garanci 2-vjecare ! kondicioner,xhama elektrike,frena abs ! te gjitha sherbimet e bera..mund ta kontrolloni te mekaniku juaj. cmimi: 1800€ pak...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

3,800 Euro Ford Focus - Shitet Ford Focus

Motorr 1.6

Viti 2009

Nafte

Kambio manuale 

Ne

Ford Focus -

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

23.02.2020 (10:25):Shitet ford focus motorr 1.6 viti 2009 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 3800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

1,600 Euro Per arsye emigrimi Makima asht me gjendje shum te mir motorike

Per Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

23.02.2020 (10:21):Makima asht me gjendje shum te mir motorike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

700 Euro Sharon Shitet Sharon 
Viti 1999
Letra te mbaruara
Cmimi 700 Euro

Sharon

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

23.02.2020 (10:21):Shitet sharon viti 1999 letra te mbaruara cmimi 700 euro ...Lexo detajet..

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

21.02.2020 (15:50):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

3,500 Leke passat Passat me 2 te kuqe me 2 pal disqje 16 17 sportiv serdilje me kamosh e lekur kli

Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
50,000 Kilometra

23.02.2020 (10:20):Passat me 2 te kuqe me 2 pal disqje 16 17 sportiv serdilje me kamosh e lekur klima tronic serdiljet e para me ngrofse ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Leke

3,800 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 1.8
Benzine-Gaz
Kambio automatike
Ne gje

Mercedes Benz C Class

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

23.02.2020 (10:18):Shitet mercedes benz c class motorr 1.8 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera letra te paguara per nje vit cmimi 3800 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas