vetura ne kosove ne shitje  

 Online 17 lexues | 9 njoftime ne pritje

Volkswagen

Shitet Golf 6 Kambio Automatike, Viti 2011

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

30.11.2020 (07:16):Shitet golf 6 kambio automatike, 1,6 nafte, ne gjendje perfekte. me targa shqipetare, taksat dhe siguracioni deri ne gusht 2021. me kilometrazh 165000 km me navi me ekran te madh, aux dhe bluetooth. dr...Lexo detajet..

BMW

Okazion Bmw X5

Rruga Bako Dervishaj, Tirana, Albania | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

01.12.2020 (01:17):Shitet bmw x5 viti 2010 3.0i xdrive pa takse luksi me 198 000 km me garanci. makina disponon cdo opsion te ketij modeli m sport package (300hp) full m look timon m lekure disqe m 20“ origjinale (goma b...Lexo detajet..

Audi

Shitet Audi A4

Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

01.12.2020 (00:25):Shitet audi a4 e sapoardhur ngjyra gri. transmetuesi automat karburanti nafte motorri 2.0. sedilje lekure. komanda ne timon. navigator. kamera parkimi. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Audi Foristrade Audi Q 7 AUDI Q7 3.0 TDI-Viti 2007-235 000 Km origjinale, nuk e kap taksa luksit letrat

9,400 Euro Tirane Foristrade Audi Q 7

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

01.12.2020 (01:23):Audi q7 3.0 tdi-viti 2007-235 000 km origjinale, nuk e kap taksa luksit letrat e paguar deri ne maj me siguracion full kasko,eshte panoramike, makina eshte ne gjendje perfekte full full sapo eshte bere nderri...Lexo detajet..

BMW OKAZION BMW X5 SHITET BMW X5 VITI 2010 3.0i Xdrive pa takse luksi me 198 000 km me garanci.

13,500 Euro Tirane Okazion Bmw X5

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

01.12.2020 (01:17):Shitet bmw x5 viti 2010 3.0i xdrive pa takse luksi me 198 000 km me garanci. makina disponon cdo opsion te ketij modeli m sport package (300hp) full m look timon m lekure disqe m 20“ origjinale (goma b...Lexo detajet..

Audi Shitet Audi A4 Shitet Audi A4
E sapoardhur
Ngjyra gri.
Transmetuesi Automat
Karburanti naft

1,234 Leke Tirane Shitet Audi A4

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

01.12.2020 (00:25):Shitet audi a4 e sapoardhur ngjyra gri. transmetuesi automat karburanti nafte motorri 2.0. sedilje lekure. komanda ne timon. navigator. kamera parkimi. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...Lexo detajet..

BMW Bmw525d f10 super gjendje okazionnn BMW 525D 3.0 SUPER GJENDJE LETRA TE SAPOPRERA....

11,900 Euro Durres Bmw525d F10 Super Gjendje Okazionnn

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

01.12.2020 (00:20):Bmw 525d 3.0 super gjendje letra te sapoprera.......Lexo detajet..

Mercedes-Benz Benz 220 E Clas Shes Benz Mercedes E Clas 220 Nafte ne gjendje te mire

1,500 Euro Tirane Benz 220 E Clas

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
1997 Viti
300,000 Kilometra

01.12.2020 (00:19):Shes benz mercedes e clas 220 nafte ne gjendje te mire...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet makina Pershendetje shitet golf 4 gjendje shume te mire sherbimet e bera gjitha letra

2,350 Euro Tirane Shitet Makina

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

01.12.2020 (00:18):Pershendetje shitet golf 4 gjendje shume te mire sherbimet e bera gjitha letra deri korrik 2021 me date 25 1.9 nafte di e kuqe manuale marsha 6+r kilometra 220 mije e gatshme per gjdo loje prove makina ndodhet...Lexo detajet..

Volkswagen Shes makine... Shes makine VW golf 4.
1.6 benzie
kamio manuale.
per me shume info kontakt

2,500 Euro Fier Shes Makine...

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilometra

01.12.2020 (00:18):Shes makine vw golf 4. 1.6 benzie kamio manuale. per me shume info kontakt...Lexo detajet..

Volkswagen  VW GOLF 5, VITI 2005, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike,

5,400 Euro Tirane Vw Golf 5, Viti 2005, Automatike, Motorr 2.0 Nafte

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

01.12.2020 (00:18):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 10/2005, baxha xhami, klima, pilot automat, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux+usb, xhama+pasqyra eklektrike...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Okazion Shitet A class viti 2000 
Nafte 1.7 
800mije leke te vjetra

80,000 Leke Elbasan Okazion

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

01.12.2020 (00:18):Shitet a class viti 2000 nafte 1.7 800mije leke te vjetra...Lexo detajet..

Mitsubishi  MITSUBISHI OUTLANDER, VITI 2008, AUTOMATIKE, 2.4 BENZINE+GAZ Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.4 benzine+gaz (brc), (motor

7,200 Euro Tirane Mitsubishi Outlander, Viti 2008, Automatike, 2.4 Benzine+g

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

01.12.2020 (00:18):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.4 benzine+gaz (brc), (motorr me zinxhir), kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2008, 6+1 vende, klima, komanda+marshe ne timon, pilot automat, mbyllje qend...Lexo detajet..

Suzuki Shitet SUZUKI SX4 Shitet Suzuki SX4 (Makina ndodhet ne Kutalli Berat)
Viti 2007 
171700 km orgji

4,600 Euro Berati Shitet Suzuki Sx4

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

01.12.2020 (00:18):Shitet suzuki sx4 (makina ndodhet ne kutalli berat) viti 2007 171700 km orgjinale gomat te reja me motorr 1.6 nafte shume ekonomike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenetike,makinen mund ta kont...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shes Mercedes Benz Gle 350 d 4 matik Amg Viti 2016 Mercedes Benz GLE Prodhimi 2016Motorri – 350 Diesel ( 4 Matic ) Ngjyra – Blu

40,000 Euro Tirane Shes Mercedes Benz Gle 350 D 4 Matik Amg Viti 2016

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2016 Viti
150,000 Kilometra

01.12.2020 (00:18):Mercedes benz gle prodhimi 2016motorri – 350 diesel ( 4 matic ) ngjyra – blu look amgsallon lëkure sedilje me ngrohje / ftohjesediljet mbas me ngrohjesedilje me memorjeclima a/c ❄️eco🌱auto holdkoman...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet VW Golf 5 1.9 Tdi 2007 Shitet VW golf 5 1.9 TDI 2007 Manuale 6 marshe , Pilot automat , Navi,xhama +pa

4,500 Euro Tirane Shitet Vw Golf 5 1.9 Tdi 2007

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

01.12.2020 (00:13):Shitet vw golf 5 1.9 tdi 2007 manuale 6 marshe , pilot automat , navi,xhama +pasqyra elektrike , makina eshte ne gjendje perfekte e gatshmeper cdo lloj kontrolli xhenerik mekanik dhe elektrik cmimi 4500€ i...Lexo detajet..

BMW Makinë ne Shitje BMW.Prodhim i 1996.Motorri 1.8, 4 Pistona,ngjyre gri metalixate,5 porta,Station

1,000 Euro Tirane Makinë Ne Shitje

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1996 Viti
180,000 Kilometra

30.11.2020 (23:57):Bmw.prodhim i 1996.motorri 1.8, 4 pistona,ngjyre gri metalixate,5 porta,station wagen. nje nga arsyet e shitjes eshte per antikitet,per te apasionuarit e kesaj marke....Lexo detajet..

Audi Shes makine Seshe audin ne gjendje te mir pune te interesuarit te kontaktoj per cmimin flasi

1,250 Euro Fier Shes Makine

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

30.11.2020 (22:14):Seshe audin ne gjendje te mir pune te interesuarit te kontaktoj per cmimin flasim...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes A Class 2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

75,000 Leke Tirane Mercedes A Class 2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
10,000 Kilometra

30.11.2020 (22:12):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet golf 4    1.9 nafte Shitet golf 4,  1.9 nafte

Per me shume info tel... 0688259009

1,300 Euro Durres Shitet Golf 4 1.9 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

30.11.2020 (21:50):Shitet golf 4, 1.9 nafte per me shume info tel... 0688259009...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Volkswagen Polo 2004/ Shitet Volkswagen Polo e vitit 2004 në gjendje shumë të mirë, 1.9 naftë, me

2,100 Euro Tirane Shitet Volkswagen Polo 2004/

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

30.11.2020 (21:40):Shitet volkswagen polo e vitit 2004 në gjendje shumë të mirë, 1.9 naftë, me kamio manuale, ka pesë porta, xhamat elektrik, ngjyra e bardhë. makina disponon dokumentacion të plotë (taksa dhe siguracion...Lexo detajet..

Mercedes-Benz okazion aclass automat 170 Aclass automat 170 nafte ,ne gjendje shume te mire t gjitha sherbimet te bera

200,000 Leke Tirane Okazion Aclass Automat 170

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

30.11.2020 (21:31):Aclass automat 170 nafte ,ne gjendje shume te mire t gjitha sherbimet te bera...Lexo detajet..

Citroen SHES CITROEN C5, 2.7 nafte, viti 2009, 5000€ Shitet Citroen C5 Esclusive,vit prodhimi 2009, motorr 2.7 hdi (nafte), kambio au

5,000 Euro Tirane Shes Citroen C5, 2.7 Nafte, Viti 2009, 5000€

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

30.11.2020 (21:25):Shitet citroen c5 esclusive,vit prodhimi 2009, motorr 2.7 hdi (nafte), kambio automatike, full optional, sensor parkimi para dhe mbrapa,sensor dritash,shiu.sedilje lekure,elektrike, xhama mbrapa te zinj, ne gje...Lexo detajet..

Fiat Shes FIAT Doblo 1.3 Mjt Shes FIAT Doblo,1.3 Multijet,nafte,motor me zinxhir,gjendje shume te mire motiri

2,200 Euro Tirane Shes Fiat Doblo 1.3 Mjt

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

30.11.2020 (21:10):Shes fiat doblo,1.3 multijet,nafte,motor me zinxhir,gjendje shume te mire motirike dhe xhenerike,e pa perdorur me ngarkese,letrat te paguara deri ne qershor, ...Lexo detajet..

Ford Okazion ford focus Marka👉Ford focus 
Forca motorike👉1.6 tdci
Lloji kamjos👉Manual
Karbur

2,500 Euro Tirane Okazion Ford Focus

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

30.11.2020 (21:08):Marka👉ford focus forca motorike👉1.6 tdci lloji kamjos👉manual karburanti👉dizel vit prodhimit👉2005 kilometrat👉210 mi km marka👉ford focus forca motorike👉1.6 tdci lloji kamjos👉...Lexo detajet..

Volkswagen Golf 4 Shitet golf 4 , viti 2001 , manual , naft , motorr 1.9 t(di) ,klima, 217 mij ki

2,200 Euro Elbasan Golf 4

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

30.11.2020 (20:53):Shitet golf 4 , viti 2001 , manual , naft , motorr 1.9 t(di) ,klima, 217 mij kilometra , letrat e prera deri me dat 13 gusht 2021 , ...Lexo detajet..

Tjeter DAF XS - njësi traktori 2006 DAF XS - njësi traktori 2006
Marka: DAF
Modeli: XS 95.480
Viti: 2006
Km: 78

10,900 Euro Tirane Daf Xs - Njësi Traktori 2006

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilometra

30.11.2020 (20:26):Daf xs - njësi traktori 2006 marka: daf modeli: xs 95.480 viti: 2006 km: 784.275 pajisjet: traktor rrugor (kabinë) karburant: diesel zhvendosja: 9999 cv: 483 transmetim manual kapaciteti: 10600 kg ...Lexo detajet..

Renault 💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1600€ OKAZION💥💥💥 SHES MAKINË 
RENO-SHENIK 
VITI 2005
ME NAFTË 
KAMIO MANUALE 
MOTORR 1.8

1,600 Euro Tirane 💥💥💥okazion Shes Makin 1600€ Okazion💥💥💥

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

30.11.2020 (19:42):Shes makinË reno-shenik viti 2005 me naftË kamio manuale motorr 1.8 e sapo ardhur nga italia me doganË tË paguar Çmimi 1600€ ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas