vetura per te blere  

 Online 400 lexues | 12 njoftime ne pritje

3,000 Euro

Shitet Nissan Primera, Viti 2004, Kambio Manuale,

Tiranë, Albania | Tirane Elite Properties
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

15.12.2019 (19:08):Shitet nissan primera, viti 2004, kambio manuale, targa shqiptare, nafte 1.9, ngjyre gri, 220.000 km, gjendja perfekte. te gjitha serviset e bera. te interesuarit mund te kontaktojne ne: +355 67 662 0066 c...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,799 Euro Mercedes Benz S320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr S320
Viti 2001
235.000 km 
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz S320

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (21:21):Shitet mercedes benz motorr s320 viti 2001 235.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. sedilje elektrike, navigator, cd player, klima etj. mundesi nderrimi. cmimi 1799 euro...Lexo detajet..

2,200 Euro Audi A3 TDI 1.9 viti 2007 Targa Angleze C€2200 Audi A3 TDI 1.9 viti 2007 Targa Angleze C€2200

Audi A3 Tdi 1.9 Viti 2007 Targa Angleze C€2200

Shkoder
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

15.12.2019 (21:19):Audi a3 tdi 1.9 viti 2007 targa angleze c€2200...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

4,200 Euro shitet audi a3 Shitet makina e sapo ardhu me dogan te paguar makina eshte me kambio automat me

Shitet Audi A3

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

15.12.2019 (21:18):Shitet makina e sapo ardhu me dogan te paguar makina eshte me kambio automat me motorr 2.0 nafte viti 2005-2006 me 190 mi km makina eshte ne gjendje shum te mire makina disponon si kompjuter bordi , klima troni...Lexo detajet..

1,400 Euro BMW 320 D Shitet BMW
Motorr 320 D
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1400 Euro

Bmw 320 D

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (21:14):Shitet bmw motorr 320 d ne gjendje shume te mire cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,350 Euro Peugeot 206 HDI  Makine esht ne gjendje te mir si brenda dhe jasht gomat 90% ka motorr 1.9 nafte

Peugeot 206 Hdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (21:09):Makine esht ne gjendje te mir si brenda dhe jasht gomat 90% ka motorr 1.9 nafte sapo jan ndrruar vaj filtra gominat...esht me kondicioner letrat i ka deri ne gusht 2020 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

3,700 Euro Golf 5 0695867031
Golf 5 1.9 tdi
Viti 2006
Kambio manuale 5+R
Dokumenta deri ne kor

Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

15.12.2019 (21:08):0695867031 golf 5 1.9 tdi viti 2006 kambio manuale 5+r dokumenta deri ne korrik 2020 ne gjendje perfekte...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

3,750 Euro shitet golf5 Golf 5 1.9 tdi kamio manual viti 2005 limitator shpejtesie pasqyre elektrike sen

Shitet Golf5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (21:07):Golf 5 1.9 tdi kamio manual viti 2005 limitator shpejtesie pasqyre elektrike sensor shiu drita automat disje alomini goma 90% te reja ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike shum e paster sapo ardhur me...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,750 Euro

3,600 Euro -Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.4
Viti 2009
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje

-volkswagen Polo

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (21:06):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 viti 2009 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguara gati per targa cmimi 3600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

2,800 Euro Ford Fusion Shitet Ford Fusion
Motorr 1.6
Viti 2008
Nafte
160.000 km 
Kambio manuale
N

Ford Fusion

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (21:04):Shitet ford fusion motorr 1.6 viti 2008 nafte 160.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. disqe alumini, goma te reja, xhama elektrike, pasqyre elektrik...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,700 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5 TDI
Viti 2002
Nafte
255.000 km 
Kambio automatike

Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (20:53):Shitet audi a6 motorr 2.5 tdi viti 2002 nafte 255.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima bizonale, pasqyre ne palosje etj letra te paguara cmimi 17...Lexo detajet..

2,300 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Viti2003
Motor 1.9 TDI (te treja te kuqe )
4 Motion (4x4)
Xham

Shitet Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (20:53):Shitet golf 4 viti2003 motor 1.9 tdi (te treja te kuqe ) 4 motion (4x4) xhama ,pasqyra elektrike manual6+1 baxha goma te reja impjant muzike ekran i madh letra deri ne maj pilot automatik klima...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

2,600 Euro Okazion Alfa Romeo Gt Alfa Romeo GT
2.0 benzin/gaz
190.000 km
Ngjyra: vishnje
Sherbime te kryera

Okazion Alfa Romeo Gt

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (20:45):Alfa romeo gt 2.0 benzin/gaz 190.000 km ngjyra: vishnje sherbime te kryera kondicioner, sedilje lekure cmimi 2600€...Lexo detajet..

111 Leke Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance! Automatik!! Mundesi Ndrrimi!! Viti 2002!

Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (20:44):Mercedes benz e clase 200 cdi elegance! automatik!! mundesi ndrrimi!! viti 2002! ne gjendje super te mire! motorrike xhenerike vizuale.270mij km! origjinale!!ngjyra blu e erret!! sallon mershine e zeze ne gjend...Lexo detajet..

2,950 Euro Ford Fusion Shitet Ford Fusion
Motorr 1.6
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Ford Fusion

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (20:42):Shitet ford fusion motorr 1.6 viti 2006 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire goma te reja,disqe alumini etj cmimi 2950 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,950 Euro

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

15.12.2019 (20:36):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

2,600 Euro Shitet Smart Forfuor ose nderrohet Shitet smart forfuor 
Viti 2005
Nafte 1.5
Kamio atomat
Me sherbime te kryera

Shitet Smart Forfuor Ose Nderrohet

Shkoder
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (20:35):Shitet smart forfuor viti 2005 nafte 1.5 kamio atomat me sherbime te kryera ne kohe ne gjendje perfekt mundesi nderrimi me makine me te madhe cmimi 2.600 € per me teper kontaktoni ne inbox ose nr t...Lexo detajet..

2,000 Euro SHITET SHITET SEAT CORDOBA 1,4 Benzin-Gaz i 2003 me letra deri ne Prill te 2020 dhe me

Shitet

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (20:34):Shitet seat cordoba 1,4 benzin-gaz i 2003 me letra deri ne prill te 2020 dhe me siguracion nderkombetar, ne gjendje te mire. 2000 euro(i diskutushem) ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,400 Euro -Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte  
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

15.12.2019 (20:32):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

150,000 Leke Okazion Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

15.12.2019 (20:30):Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem drejtimi automatik,pasqyra me palosje,navi,sensor parkimi dhe video para mbrapa...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

Hyundai 1.6 Nafte, 2015, Automatike, Gjendje Perfekte!

Tirane
Nafte Karburanti
2015 Viti
50,000 Kilometra

15.12.2019 (20:27):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

1,550 Euro Shitet per arsye emigrimi fiat punto benzine-gaz Shitet Fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherb

Shitet Per Arsye Emigrimi Fiat Punto Benzine-gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

15.12.2019 (20:26):Shitet fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherbime te bera te gjitha,me kondisoner.letrat i ka deri ne korrik te 2020. shitet per arsye emigrimi. shitet 1550 euro i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,550 Euro

3,890 Euro Shiter Mercedes Benz C Class 200 Viti 2004-2005. -Mercedes Benz c class 200 clastic Evo.
-Automat
-Komanda ne timon
-Navigator

Shiter Mercedes Benz C Class 200 Viti 2004-2005.

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

15.12.2019 (20:25):-mercedes benz c class 200 clastic evo. -automat -komanda ne timon -navigator -android -usb -bluetooth -limitator shpejtesie -pilot automatik makina eshte ne gjendje shume te mire me sherbime te ber...Lexo detajet..

1,200 Euro Fiat Shitet Fiat
Motorr 1.2
Viti 2001-2002
Benzine I pershtatshme dhe per Gaz
Ne

Fiat

Durres
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (20:24):Shitet fiat motorr 1.2 viti 2001-2002 benzine i pershtatshme dhe per gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

15.12.2019 (20:27):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

1,500 Euro Renault Cilo Shitet Renault Clio
Motorr 1.5
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje sh

Renault Cilo

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (20:21):Shitet renault clio motorr 1.5 viti 2003 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

150,000 Leke Peugeot 206, Benzine 1.1 Siguracion, taksa te paguara deri ne Shtator 2020, e sapo lyer. 1124 cc. Automje

Peugeot 206, Benzine 1.1

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (20:18):Siguracion, taksa te paguara deri ne shtator 2020, e sapo lyer. 1124 cc. automjeti ndodhet tek pallatet perballe koshtit 41. tirane...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas