vol zvaken caddy  

 Online 155 lexues | 2 njoftime ne pritje

1,200 Euro Vw polo Shitet polo viti99 benzin gaz ne gjendje shum te mire te sapo bera te gjitha she

Vw Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

02.07.2020 (11:11):Shitet polo viti99 benzin gaz ne gjendje shum te mire te sapo bera te gjitha sherbimet letrat e prera per nje vit. me kondicioner 0683336627...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,500 Euro Audi A4 ne shitje Audi A4 1.9 nafte sline, 307 mi te kaluara gjendje motorrike perfekt

Audi A4 Ne Shitje

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

02.07.2020 (10:46):Audi a4 1.9 nafte sline, 307 mi te kaluara gjendje motorrike perfekt...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,000 Euro Audi A3 Shitet Audi A3

Motorr 1.9

Viti 2000

Nafte

Ne gjendje shume te mire

Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

02.07.2020 (10:45):Shitet audi a3 motorr 1.9 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1000 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

115,000 Leke SHES PEUGEOT 306 Restyle 2.0HDi 90Kf manuale MARKA: PEUGEOT
Motori: 2.0HDi 90Kf
TARGA: TR 5327 G
VITI I PRODHIMIT: NENTOR

Shes Peugeot 306 Restyle 2.0hdi 90kf Manuale

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

02.07.2020 (10:15):Marka: peugeot motori: 2.0hdi 90kf targa: tr 5327 g viti i prodhimit: nentor 1999 kilometrazhi: 125025 km (te vetat) freksioni i kryer ne 94000 km, ndersa kiti i fazes (+pompe uji) i zevendesuar me 103,000...Lexo detajet..

Kambio: Manual

115,000 Leke

4,800 Euro VW TOUAREG 2.5 TDI 4X4 MANUALE 2005 VW Touareg 2.5 Diesel , Viti Prodhimit 2005 , xhama te zinj origjinal , sallon l

Vw Touareg 2.5 Tdi 4x4 Manuale 2005

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

02.07.2020 (10:15):Vw touareg 2.5 diesel , viti prodhimit 2005 , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , klima , cd player , navigator , 4x4 , disqe alumini gomat e reja , sedilje me ngrohje , drita kseno, komando ne timon, let...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,800 Euro

3,600 Euro !!Okazion!! !!Okazion!!
Shitet fiat doblo i 2010 me dogan te paguar...Fuqia motorrike 1900

!!okazion!!

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
10,000 Kilometra

02.07.2020 (10:15):!!okazion!! shitet fiat doblo i 2010 me dogan te paguar...fuqia motorrike 1900...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

02.07.2020 (10:13):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

200,000 Leke Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 1999
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjen

Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

02.07.2020 (10:07):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 1999 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 200.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

200,000 Leke

2,600 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2002
Nafte
260.000 km
Ne gjendje s

Volkswagen Golf-4

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

02.07.2020 (10:02):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 2002 nafte 260.000 km ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2600 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

5,000 Euro Shitet Pegeout 107 dhjetor 2011 Shitet Pegeout 107 1000 benzine viti prodhimit dhjetor 2011 km 11250.Cmimi 5 mij

Shitet Pegeout 107 Dhjetor 2011

Tirane
Benzin Karburanti
2011 Viti
10,000 Kilometra

02.07.2020 (09:50):Shitet pegeout 107 1000 benzine viti prodhimit dhjetor 2011 km 11250.cmimi 5 mije euro i diskutueshem nr kontakti 0699349873...Lexo detajet..

12,000 Euro Shitet Range Rover Vogue Fuoristrada eshte ne gjendje shume te mire, e mirembajtur. Full option, Tv edhe

Shitet Range Rover Vogue

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

02.07.2020 (00:57):Fuoristrada eshte ne gjendje shume te mire, e mirembajtur. full option, tv edhe ne sediljet e pasme, dvd , cd me bagazhjer, navigator, sensor parkimi para mbrapa, ganxh per rimorkim bashke me prizen origjinale...Lexo detajet..

Kambio: Manual

12,000 Euro

2,000 Euro MAKIN FORD FOKUS
1.8 naft TDDI
Kambio:manuale
Ne gjende te shkelqyer motorrike
Dhe

Makin

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

02.07.2020 (00:17):Ford fokus 1.8 naft tddi kambio:manuale ne gjende te shkelqyer motorrike dhe xhenerike dy gomat e para te reja mbrapa 70% xhama te zinj mbrapa me leje per 3 vjet e paster brenda jasht shum ekonomi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,500 Euro SHITET Shitet RENO Scenic viti 2002 1.4 benzin me kondicjoner familjare plus me sherbim

Shitet

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

02.07.2020 (00:17):Shitet reno scenic viti 2002 1.4 benzin me kondicjoner familjare plus me sherbime te bera komplet ne gjendje shum te mire pune ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

10,000 Euro RENO MEGAN shitet per arsye mos perdorimi RENO MEGA 2015 1.4 naft ne gjendje shum te mir e paster si brenda dhe jasht shit

Reno Megan Shitet Per Arsye Mos Perdorimi

Berati
Nafte Karburanti
2015 Viti
50,000 Kilometra

01.07.2020 (22:40):Reno mega 2015 1.4 naft ne gjendje shum te mir e paster si brenda dhe jasht shitet per arsye mos perdorimi...Lexo detajet..

7,700 Euro C CLASS 2.2 CDI AVANGARD OKAZION Jo tregtar SHITET- SUPER GJENDJE 7.500€ Pa i diskutushem. MERCEDES-BENZ C CLA

C Class 2.2 Cdi Avangard Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

01.07.2020 (22:40):Jo tregtar shitet- super gjendje 7.500€ pa i diskutushem. mercedes-benz c clas 2.2 cdi viti 2007-08 avangard nË super gjËndje > . origjinale ne cdo detaj kambio automatike zona klima automatike sensore...Lexo detajet..

65,000 Euro OPEL ZAFIRA 1.7 OPEL ZAFIRA 1.7 Naft 2010
Manual , 6+1
Makina esht me dogan te paguar ne gjend

Opel Zafira 1.7

Fier
Nafte Karburanti
2010 Viti
10,000 Kilometra

01.07.2020 (22:40):Opel zafira 1.7 naft 2010 manual , 6+1 makina esht me dogan te paguar ne gjendje shum te mir ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

65,000 Euro

1,200 Euro Shes renault clio Shes renault clio, viti 1999, motorr 1.2 benzine, kamjo manuale, 170 mije km, le

Shes Renault Clio

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

01.07.2020 (22:40):Shes renault clio, viti 1999, motorr 1.2 benzine, kamjo manuale, 170 mije km, letra te paguara deri ne nentor 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,600 Euro Opel Astra Opel Astra
Viti:2000
Manual
1.7 naftë
4 goma te reja
vaj filtra sapo nderr

Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

01.07.2020 (22:40):Opel astra viti:2000 manual 1.7 naftë 4 goma te reja vaj filtra sapo nderruar rrip faze nderruar siguracioni: korrik 2020 letrat:shtator 2020 ka disa gervishtje nga jashte 1600€ pak i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

6,200 Euro shitet audi a6 ⤵
✔ Marka,Modeli : audi a6
✔ Viti : 2007
✔ Kambjo : automatike
✔ L

Shitet Audi A6

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

01.07.2020 (22:40):⤵ ✔ marka,modeli : audi a6 ✔ viti : 2007 ✔ kambjo : automatike ✔ lenda djegese : nafte ✔ targa : shqiptare ✔ km :240000 ✔ ngjyra : e zeze ✔ opsionet shtese : makina shitet ose nderro...Lexo detajet..

3,800 Euro Shitet Makina është në gjendje te mirë, çmimi pak i diskutushem, sensor parkimi, n

Shitet

Vlore
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

01.07.2020 (22:40):Makina është në gjendje te mirë, çmimi pak i diskutushem, sensor parkimi, ndenjese me ngrohje, kondicioner, goma 16", kilometrat te saja (220 mijë km)....Lexo detajet..

3,700 Euro Shitet A-Class 180 nafte 2007 Shitet A-Class 180 viti 2007 nafte, kamio manuale, ngjyr blu. Makina eshte me le

Shitet A-class 180 Nafte 2007

Shkoder
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

01.07.2020 (22:40):Shitet a-class 180 viti 2007 nafte, kamio manuale, ngjyr blu. makina eshte me letra te paguara per 1 vit. gjithashtu makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike me 215.000 kilometra origjinale. maki...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

9,000 Euro shitet audi a4 ne gjendje shume te mire AUDI A4 NE GJENDJE TE SHKELQYER TE SAPO PERFUNDUARA TE GJITHA SHERBIMET DISK SPE

Shitet Audi A4 Ne Gjendje Shume Te Mire

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

01.07.2020 (22:40):Audi a4 ne gjendje te shkelqyer te sapo perfunduara te gjitha sherbimet disk specidik dhe volanti ferrotat dhe goma te reja .per cdo informacion na kontaktoni....Lexo detajet..

Kambio: Manual

9,000 Euro

2,900 Euro OPEL ASTRA AUTOMAT 1.8 BENZIN 2005 ZVICRA OPEL ASTRA kamje automat viti 2005
e SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭 
me d

Opel Astra Automat 1.8 Benzin 2005 Zvicra

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

01.07.2020 (20:53):Opel astra kamje automat viti 2005 e sapoardhur nga switzerland 🇨🇭 me dogan te paguar motor 1.8 benzin gjendje perfekte ...Lexo detajet..

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

11.06.2020 (18:19):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

3,600 Euro VW pasat 2.0 naft 2006 me dogan GERMANY 🇩🇪 Volkswagen passat 2.0 naft 2006
e SAPOARDHUR NGA GERMANY 🇩🇪 
me dogan te

Vw Pasat 2.0 Naft 2006 Me Dogan Germany 🇩🇪

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

01.07.2020 (20:52):Volkswagen passat 2.0 naft 2006 e sapoardhur nga germany 🇩🇪 me dogan te paguar me clima, sedilje me ngrohje telephone, bluetooth gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

3,200 Euro FORD FUSION AUTOMAT 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA FORD FUSION KAMJE AUTOMAT VITI 2009
E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭 
ME

Ford Fusion Automat 1.6 Benzin 2009 Zvicra

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

01.07.2020 (20:52):Ford fusion kamje automat viti 2009 e sapoardhur nga switzerland 🇨🇭 me dogan te paguar motor 1.6 benzin me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike gjendje perfekte ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas