volwagen touran  

 Online 38 lexues | 14 njoftime ne pritje

Mercedes-Benz

Shitet Ml 350 Benz Ne Gjendeje Perfekete

Kombinat, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

18.10.2020 (00:02):Shitet benz ml 350 full opsion ne gjendje perfekte me 120000 km e bler ne konqesionar te benzi ne tirane me 0 km dhe e perdorur nga nje person. makina eshte ne gjendje perfekte te interesuarit te telefonojn. ...Lexo detajet..

Volvo

🔈 Okazion ! Shitet Volvo Xc90

Porcelan | Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

20.10.2020 (03:28):🔹 shitet volvo xc90. 🚘[i]karakteristikat e makines :[/i] - 2.4 nafte - viti 2006 - kambio automatike - sensor parkimi dhe sensor shiu - 228.000 kilometra - pasqyrat me palosje - ...Lexo detajet..

Audi

A7 2014 Prodhim Europian

Bulevardi Ri Astir | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
250,000 Kilometra

20.10.2020 (09:41):Shitet audi a7 2014 . pa asnje gervishje. sherbimet te bera. 2 muaj qe ka ardhur ne shqiperi . prodhim europian. per what up :+355695242653...Lexo detajet..

Volkswagen Polo benzin+gaz ne gjendje shum te mir [img][/img]Ngjyr e bardh tek der e pershtatshme per cuna te rinj nuk hargjon

Durres Polo Benzin+gaz Ne Gjendje Shum Te Mir

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

21.10.2020 (00:14):[img][/img]ngjyr e bardh tek der e pershtatshme per cuna te rinj nuk hargjon ...Lexo detajet..

Volkswagen Touran Gaz ▪️Marka:VW Touran
▫️Forca motorrike:1.4 
▪️Lloji i kambjos:Manual

Tirane Touran Gaz

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

21.10.2020 (00:07):▪️marka:vw touran ▫️forca motorrike:1.4 ▪️lloji i kambjos:manual ▫️karburanti:benzin-gaz ▪️viti i prodhimit:2008 ▫️kilometrat:148.000 ▪️nr i kontaktit:0699720034 ▫️pershk...Lexo detajet..

BMW Shitet mbv 320 full Shitet bmv,automat. Me sensor parkimi. Navigator. Pilot automatik. Sedile me ngr

Tirane Shitet Mbv 320 Full

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

21.10.2020 (00:05):Shitet bmv,automat. me sensor parkimi. navigator. pilot automatik. sedile me ngrohje. ne gjendje te mire nga ana mekanike. eshte ndrruar vaji i kambios para e muajsh. 4500 euro cmimi i pa diskutushem. ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz MB CLS 350 FULL AMG LINE NGA GJERMANIA E 2013 ●MB CLS 350 Diezel Viti 2013 AMG Line
●Makina me Dogane e Ardhur nga Gjerm

Tirane Mb Cls 350 Full Amg Line Nga Gjermania E 2013

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilometra

21.10.2020 (00:05):●mb cls 350 diezel viti 2013 amg line ●makina me dogane e ardhur nga gjermania ●●cmimi 22.999€ ●makina esht full me ekstra ●gjendja perfekte ●salloni lekure.sedile me ngrofje ●sensor pa...Lexo detajet..

Peugeot Peugeot 308 1.6 TDCI Klima Full 3.700 euro Peugeot 308 1,6 TDCI Klima Manual 5-Marsha Radio-CD xhama dhe pasqyra elektrike

Fier Peugeot 308 1.6 Tdci Klima Full 3.700 Euro

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

21.10.2020 (00:05):Peugeot 308 1,6 tdci klima manual 5-marsha radio-cd xhama dhe pasqyra elektrike sedilje me ngrohje esp asr abs disqe alumini 17 me goma te reja konsum shume i reduktuar 4,5 litra ne 100 km liber sherbimi dhe ko...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Mercedes benz w203 kompresor sport coupe . Ne super gjendje ska nevoj per asni s

Tirane Shitet

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

21.10.2020 (00:05):Mercedes benz w203 kompresor sport coupe . ne super gjendje ska nevoj per asni sherbim e sapo ardhur nga gjermania me tuv gjerman me letrata sapo jan prer per 1 vit gati per targim mund ta kontrolloni ku te do...Lexo detajet..

Toyota shitet Toyota Land Cruiser 4×4 Shitet makine Toyota Land Cruiser 4×4 ne gjendje shum te mire , Letrat e paguar

Tropoje Shitet Toyota Land Cruiser 4×4

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

20.10.2020 (23:54):Shitet makine toyota land cruiser 4×4 ne gjendje shum te mire , letrat e paguara deri ne dhjetor te ketij viti....Lexo detajet..

Ford Shes ford focus benzin gaz viti 2001-2002 cmimi 1500 euro Shes ford focus benzin gaz me letra te paguara deri ne prill 2021 cmimi 1,500 eu

Tirane Shes Ford Focus Benzin Gaz Viti 2001-2002 Cmimi 1500 Euro

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2020 (23:06):Shes ford focus benzin gaz me letra te paguara deri ne prill 2021 cmimi 1,500 euro...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Ne gjendje shum te mir tgjitha sherbimet e bera shkruani ne wat cap per gjdo py

Tirane Shitet

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilometra

20.10.2020 (22:50):Ne gjendje shum te mir tgjitha sherbimet e bera shkruani ne wat cap per gjdo pyetje...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Benz A clas Avangard Shitet makin Benz A clas avangard lungo viti 2003.Naft 1.7 me kambio Automatike

Tirane Shitet Benz A Clas Avangard

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2020 (22:38):Shitet makin benz a clas avangard lungo viti 2003.naft 1.7 me kambio automatike .gjendje te mire sherbime kryera.letra paguara deri gusht 2021.cmimi 2300 euro....Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shes Benc A Class Avantgarde (full options) Shitet A class 190 benzin - gas Avantgarde ( Full Option) 
- Sedilje lekure 
-

Tirane Shes Benc A Class Avantgarde (full Options)

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
70,000 Kilometra

20.10.2020 (22:36):Shitet a class 190 benzin - gas avantgarde ( full option) - sedilje lekure - sedilje me ngrohje - pasqyra elektronike - baxha panoramike - sensor parkimi para mbrapa ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz okazion aclass automat 170 Aclass automat 170 nafte ,ne gjendje shume te mire t gjitha sherbimet te bera

Tirane Okazion Aclass Automat 170

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2020 (22:35):Aclass automat 170 nafte ,ne gjendje shume te mire t gjitha sherbimet te bera...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Vaneo A170 Nafte Automat Viti 2003 Shitet Mercedes-Benz Vaneo Family Elegance A170 Nafte Automat Viti 2003.Makina

Durres Mercedes-benz Vaneo A170 Nafte Automat Viti 2003

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2020 (22:01):Shitet mercedes-benz vaneo family elegance a170 nafte automat viti 2003.makina posedon aribag.abies.kondisioner esp. pilot automat xhama elektrik pasqyra elektrike. radio cd usb.aux.me pult.mbyllje qendrore m...Lexo detajet..

Renault Renault Clio1.5 Nafte Viti 2002 Renault Clio 1.5 Nafte Viti 2002
Kondicioner 
Disqe alumini 
Me letra te Pagu

Durres Renault Clio1.5 Nafte Viti 2002

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2020 (21:58):Renault clio 1.5 nafte viti 2002 kondicioner disqe alumini me letra te paguara 4 goma te reja ne gjendje shume te mire ...Lexo detajet..

Renault SHITET Shitet reno me kondiconer xhama elektrik 1.4 bezine viti 2002 me sherbime te ber

Tirane Shitet

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2020 (21:58):Shitet reno me kondiconer xhama elektrik 1.4 bezine viti 2002 me sherbime te bera koplete letra deri ne tetor cmimi i diskutushem....Lexo detajet..

Renault Shitet Renault Scenic urgjent 1200 Euro. Shitet Renault Scenic viti 2001, në gjendje pune, Ac, letrat e sapo prera. Moto

Tirane Shitet Renault Scenic Urgjent 1200 Euro.

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

20.10.2020 (21:55):Shitet renault scenic viti 2001, në gjendje pune, ac, letrat e sapo prera. motor naftë 1.9, kambio manual. shitet për arsye emigrimi Çmimi 1200 euro i diskutueshem. ...Lexo detajet..

Lancia Lancia dedra benzin gaz letra deri ne fundvit Shitet lancia dedra 1.6 benzin gaz impjant lovato letra deri ne funt te dhjetori

Elbasan Lancia Dedra Benzin Gaz Letra Deri Ne Fundvit

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2020 (21:48):Shitet lancia dedra 1.6 benzin gaz impjant lovato letra deri ne funt te dhjetorit gjendje pune makina esht perdorur per pune me teper ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes-Benz C-Klasse 220 CDI Makina eshte ne gjendje te mire. Sapo i eshte kryer kolaudimi me sukses dhe sigu

Tirane Mercedes-benz C-klasse 220 Cdi

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

20.10.2020 (21:07):Makina eshte ne gjendje te mire. sapo i eshte kryer kolaudimi me sukses dhe siguracioni i saporinovuar. dokumentat jane te rregullta gjithashtu. te gjitha detajet e makines sidomos mekanike por edhe estetike ju...Lexo detajet..

Land Rover LAND ROVER 4X4 AUTOMAT 2.2 NAFT 2007 ZVICRA LAND ROVER FREELANDER 4X4 
VITI 2007
KAMJE AUTOMAT 
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA M

Tirane Land Rover 4x4 Automat 2.2 Naft 2007 Zvicra

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2020 (20:55):Land rover freelander 4x4 viti 2007 kamje automat e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Land Rover LAND ROVER 4X4 AUTOMAT 2.2 NAFT 2007 ZVICRA LAND ROVER FREELANDER 4X4 
VITI 2007
KAMJE AUTOMAT 
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA M

Tirane Land Rover 4x4 Automat 2.2 Naft 2007 Zvicra

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2020 (20:54):Land rover freelander 4x4 viti 2007 kamje automat e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Audi Audi A4 Shitet Audi A4, viti 2005, portobagaxh, kambio manuale, 220000 km, sherbimet rre

Tirane Audi A4

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2020 (20:33):Shitet audi a4, viti 2005, portobagaxh, kambio manuale, 220000 km, sherbimet rregullisht, para 3 muajsh i jane nderruar turbo, rrip faze, pompe uji, kembet motorrit dhe kambios, krahet aluminit para, vaj e filt...Lexo detajet..

Renault Shes Renault Clio Shes Renault Clio ne gjendje te mir e pergjithshme, Benzine 1149 kubik. Manuale

Tirane Shes Renault Clio

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

20.10.2020 (20:20):Shes renault clio ne gjendje te mir e pergjithshme, benzine 1149 kubik. manuale. me kondicjoner, viti 1999. me letra te paguara deri ne korrik 2021...Lexo detajet..

Renault E gacme per cdo lloj prove te gjitha letrat e prea dhe sherbimet e sapo bera shitet per arsye emigri Rreno senic viti 2004 taksat e sapo prera per 1 vit dhe siguracjoni i sapo pagua

Tirane E Gacme Per Cdo Lloj Prove Te Gjitha Letrat E Prea Dhe Sherb

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2020 (20:13):Rreno senic viti 2004 taksat e sapo prera per 1 vit dhe siguracjoni i sapo paguar gomat 90% i gacm per cdolloj prove ...Lexo detajet..

Fiat Shes Fiat Doblo Shitet Fiat Doblo 4+1, 1.9 nafte, viti 2002, kambio manuale dhe km 16,000-18,00

Tirane Shes Fiat Doblo

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2020 (20:10):Shitet fiat doblo 4+1, 1.9 nafte, viti 2002, kambio manuale dhe km 16,000-18,000. makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. dokumentacion i paguar deri ne fund te dhjetor 2020. cmimi 2,500...Lexo detajet..

Audi Shitet Audi A4 Shitet Audi A4
E sapoardhur
Ngjyra gri.
Transmetuesi Automat
Karburanti naft

Tirane Shitet Audi A4

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2020 (19:48):Shitet audi a4 e sapoardhur ngjyra gri. transmetuesi automat karburanti nafte motorri 2.0. sedilje lekure. komanda ne timon. navigator. kamera parkimi. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas