wolzvagen kadi pa dekomenta  8585 njoftime

 Online 143 lexues | 2 njoftime ne pritje

6,000 Euro

Volswagen Caddy Viti 2008, Benzine+gaz, Letrat Te Prera Sot,

Rruga mes Brrylit dhe Ali Demit | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2019 (07:55):Shitet volswagen caddy, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, e mbajtur shume mire. siguracioni eshte prere diten e sotme. motorri shume ekonomik pasi eshte me impjant gazi. e perdorur shume pak ne ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,000 Euro

8,000 Euro

Nissan Qashqai+2 2.0l Dci 4wd Automatike

Autostrada DR-TR km 13, | Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

16.03.2019 (13:02):Shitet nissan qashqai+2 motori(cc):2.0l dci 4wd tipi karburantit nafte viti prodhimit 2009 transmisioni automatike 191,000 km ngjyra e jashtme kafe ngjyra e brendshme e zeze gjendja motorike dhe xhenerike shume...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Polo 1.9 CDI Shitet Polo 1.9 CDI
Nafte
Viti 2001
Me 4 porta
Siguracioni per nje vit.
Kua

Shitet Polo 1.9 Cdi

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

18.03.2019 (15:56):Shitet polo 1.9 cdi nafte viti 2001 me 4 porta siguracioni per nje vit. kualidum per 5 muaj Çmimi 1700 euro nr. tel 0672385266...Lexo detajet..

4,000 Euro audi a5 sportback 2,0 tfsi 180 hk multitronic audi a5 sportback 2,0 tfsi 180 hk multitronic -,year: 2011,  82000 km, transmiss

Audi A5 Sportback 2,0 Tfsi 180 Hk Multitronic

Kavaje
Benzin Karburanti
2011 Viti
90,000 Kilometra

18.03.2019 (15:40):Audi a5 sportback 2,0 tfsi 180 hk multitronic -,year: 2011, 82000 km, transmission: automatic, exterior color: black, interior color: black,fuel: gasoline, price: 4000€. the vehicle is located in skenderaj, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

3,200 Euro Shitet makina Mercedez Benzz Class ,viti 2002,nafte, kambio manuale , gri , kater dyer. Shitet makina Mercedez Benz class 3200 euro , cmimi i diskutueshem .Nr tel 06864

Shitet Makina Mercedez Benzz Class ,viti 2002,nafte, Kambio

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
30,000 Kilometra

18.03.2019 (15:37):Shitet makina mercedez benz class 3200 euro , cmimi i diskutueshem .nr tel 0686450754...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

1,800 Euro Shitet Toyota Jaris Shitet Toyota Jaris
Viti 1999
Kambio tipTronic
Letra deri ne shtator
Çmimi

Shitet Toyota Jaris

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

18.03.2019 (15:07):Shitet toyota jaris viti 1999 kambio tiptronic letra deri ne shtator Çmimi 1800 euro nr tel 0684799484...Lexo detajet..

100,000 Leke Okazion Automjeti ne gjendje perfekte mitorike e xhenerike dhe ekonomike.Shitet per arsy

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2019 (15:02):Automjeti ne gjendje perfekte mitorike e xhenerike dhe ekonomike.shitet per arsye emigrimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

1,600 Euro Renault Clio Renault Clio
1.5 nafte
Manuale
Me letra te paguara per 1 vit
Super ekonomike

Renault Clio

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.03.2019 (15:00):Renault clio 1.5 nafte manuale me letra te paguara per 1 vit super ekonomike viti 2001 goma 70%...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

15,000 Euro Mercedes-Benz E-CLASS 250 AVANGARDE BLUEFICENCE FULL OPTION Viti 2010 Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: kafe
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Kli

Mercedes-benz E-class 250 Avangarde Blueficence Full Option

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

18.03.2019 (15:00):Karburanti: diezel ngjyra.....: kafe kamjo......: automatik ftohja......: klima km..........: 184000 shes mercdes-benz e-class 250 avangarde blueficence full option e sapo ardhur nga gjermania me dogan t...Lexo detajet..

900 Euro Shitet Volkswagen  Shitet Volkswagen
Viti 2000
Motorr 1.6 TDI
Benzinë Gaz
Kambio manuale
 Çm

Shitet Volkswagen

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

18.03.2019 (14:47):Shitet volkswagen viti 2000 motorr 1.6 tdi benzinë gaz kambio manuale Çmimi 900 euro nr tel 0686471719 ...Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet BMW 525 Shitet BMW 525
Kambio automatike
Viti 2003
Pa letra
Çmimi 1000 Euro
Nr Tel

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

18.03.2019 (14:44):Shitet bmw 525 kambio automatike viti 2003 pa letra Çmimi 1000 euro nr tel 0674991323...Lexo detajet..

3,500 Euro Mercedes A Class A160 Nafte OKAZION 3500€ Mercedes Benz A Class A160 nafte ,Kamio automatike,v 2005 dale ne 2006 Dogane te

Mercedes A Class A160 Nafte Okazion 3500€

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2019 (14:27):Mercedes benz a class a160 nafte ,kamio automatike,v 2005 dale ne 2006 dogane te paguar , kamio automatike, xhama elektrik , pasqyra elektrike ,fenere inteligjente , drita mjegulle ,komando ne timon ,sinjale te...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet toyota corolla viti 2006 Shitet makin toyota corolla ne gjendje perfekte si nga Ana motorrike dhe xheneri

Shitet Toyota Corolla Viti 2006

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

18.03.2019 (14:26):Shitet makin toyota corolla ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike, taksa dhe siguracion te paguara gjeri me janar te 2019, makina esht e gatshme per cdo lloj prove....Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,500 Euro Shitet Volkswagen Golf +  Shitet Volkswagen Golf + 
Viti 2006
Motorr 1.0 benzinë
4 pistona
94000 klm

Shitet Volkswagen Golf +

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
90,000 Kilometra

18.03.2019 (14:19):Shitet volkswagen golf + viti 2006 motorr 1.0 benzinë 4 pistona 94000 klm kondicioner letra te paguara ne gjendje shume te mire Çmimi 1500 euro nr tel 0676995030...Lexo detajet..

1,900 Euro Shitet Mercedez Benz 1.8 CDI Shitet Mercedez Benz
Motorr 1.8 CDI
Benzine-Gaz i shënuar me letra Gaz Lendi

Shitet Mercedez Benz 1.8 Cdi

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
180,000 Kilometra

18.03.2019 (13:46):Shitet mercedez benz motorr 1.8 cdi benzine-gaz i shënuar me letra gaz lendi renzo 4 xhama elektrik disqe alumini letra për një vit Çmimi 1900 euro nr tel 0682157527...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

16,000 Euro BMW 328i Luxury Line BMW 328i motorr 2.0 prodhim USA. Viti i prodhimit fundi i 2012 me 117 000 milie

Bmw 328i Luxury Line

Tirane
Benzin Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

18.03.2019 (13:43):Bmw 328i motorr 2.0 prodhim usa. viti i prodhimit fundi i 2012 me 117 000 milie origjinale te certifikuara. full extra , sallon lekure individual , sedilje elektrike,ngrohje + ftohje memory,fryrje + cfryrje + m...Lexo detajet..

24,000 Euro Mercedes-Benz ... SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ C 200 CDI-AVABGARD VITI-2004 -KM >>187

Mercedes-benz ...

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

18.03.2019 (13:40):Shitet ose nderrohet -mercedes-benz c 200 cdi-avabgard viti-2004 -km >>187000< ngjyra gri metalik ne rrezatim dielli esht me perle kambio manuale -tapiceria gjysem cop gjysem lekure shume e paster pa gervishtje...Lexo detajet..

Kambio: Manual

24,000 Euro

1,550 Euro Shitet Fiat Punto 1.2 TDI Shitet Fiat Punto 1.2 TDI
Benzine
8 valvula
Kondicioner 
Timoni Citi
4 goma

Shitet Fiat Punto 1.2 Tdi

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.03.2019 (13:38):Shitet fiat punto 1.2 tdi benzine 8 valvula kondicioner timoni citi 4 goma te reja me letra për nje vit me shërbimet te gjitha te bera Çmimi 1550 euro nr.tel: 0682559141...Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet makine e markes Volswagen Polo Shitet makine e markes Volswagen Polo e vitit te prodhimit 1999, ngyre e zeze me

Shitet Makine E Markes Volswagen Polo

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

18.03.2019 (13:36):Shitet makine e markes volswagen polo e vitit te prodhimit 1999, ngyre e zeze me tre dyer,me motor 1,9 me nafte. makina eshte ne gjendje mjaft te mire e mirembajtur. cmimi i shitjes eshte 1000 euro i disk...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,600 Euro Shitet Opel Korsa viti 2004 Shitet Opel Korsa 
Viti 2004
Benzinë
Letra deri ne shkurt te 2020
Sgum ekon

Shitet Opel Korsa Viti 2004

Durres
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

18.03.2019 (13:35):Shitet opel korsa viti 2004 benzinë letra deri ne shkurt te 2020 sgum ekonomike Çmimi 1600 euro nr tel 0695169988...Lexo detajet..

1,000 Euro okazion   volswagen polo viti 1998 benxin gaz 1.4 me kondicjoner taksat gjer ne gusht 2019

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2019 (13:21):Volswagen polo viti 1998 benxin gaz 1.4 me kondicjoner taksat gjer ne gusht 2019 shitet per arsye se kam makin tjeter ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,300 Euro Okazion Renault CLIO  Okazion Renault CLIO , motorr 1460 cc diesel, 4l nafte 100.000km, viti prodhimit

Okazion Renault Clio

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
110,000 Kilometra

18.03.2019 (13:18):Okazion renault clio , motorr 1460 cc diesel, 4l nafte 100.000km, viti prodhimit 2002....Lexo detajet..

1,400 Euro Shitet Ford Fokus  Shitet Ford Fokus 
Motorr 1.8 TDI
Naftë
Viti 2000
Makina eshte ne gjendje s

Shitet Ford Fokus

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

18.03.2019 (13:14):Shitet ford fokus motorr 1.8 tdi naftë viti 2000 makina eshte ne gjendje shum te mir Çmimi 1400 euro nr tel 0696412695...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

150,000 Leke Shes Audi A3 Viti i prodhimit 2000. Ne gjendje shume te mire pune. Letrat deri ne fund te Nen

Shes Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2019 (13:13):Viti i prodhimit 2000. ne gjendje shume te mire pune. letrat deri ne fund te nentorit. shitet per arsye mosperdorimi. nr 0676110055...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

1,800 Euro Pexho 1.9 nafte  vitit 2000 Pezho pjese gjenerike shume te mire tapiceri llamarine e paster me disqe alumini

Pexho 1.9 Nafte Vitit 2000

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

18.03.2019 (12:59):Pezho pjese gjenerike shume te mire tapiceri llamarine e paster me disqe alumini ,goma te reja dhe vaj filtra te bera . dokumenta te rregullta nr cel 0684279344...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

50,000 Leke Volkswagen Polo 1992  Shitet per perdorim ose pjese kembimi automjeti Volkswagen Polo ne gjendje pune.

Volkswagen Polo 1992

Elbasan
Nafte Karburanti
1992 Viti
50,000 Kilometra

18.03.2019 (12:58):Shitet per perdorim ose pjese kembimi automjeti volkswagen polo ne gjendje pune. kambio manuale e me dokumenta te rregullta....Lexo detajet..

Kambio: Manual

50,000 Leke

2,000 Euro Shitet Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Nafte
Viti 1999
Kambio manuale
Me letra

Shitet Volkswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

18.03.2019 (12:34):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 nafte viti 1999 kambio manuale me letra te paguara per nje vit. me te gjitha shërbimet e bera Çmimi 2000 euro nr tel 0672035294...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

50,000 Leke makine ne shitje nissan micra viti 2000 motor 1000cc (SHITET PER PJESE) ka motorin e djegur, Goma

Makine Ne Shitje

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

18.03.2019 (12:33):Nissan micra viti 2000 motor 1000cc (shitet per pjese) ka motorin e djegur, goma te reja, bateri e re, pompe uji e re, termostat i ri. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

50,000 Leke

2,500 Euro Shitet Mercedez Benz E Class Shitet Mercedez Benz E Class
Viti 2000
Kambio automatike
Navigator, sedilje e

Shitet Mercedez Benz E Class

Fier
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2019 (12:23):Shitet mercedez benz e class viti 2000 kambio automatike navigator, sedilje elektrike, fener kseno, sensor parkimi... makina eshte ne gjendje shum te mir me letra deri ne fund te vitit. Çmimi 2500 euro n...Lexo detajet..

3,500 Euro Ford focus 1.8 TDCI  Ford focus 
Viti 2006 
Ngjyra blu 
Cmimi 3500euro (pa diskutushem) 
Me.klima

Ford Focus 1.8 Tdci

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

18.03.2019 (11:46):Ford focus viti 2006 ngjyra blu cmimi 3500euro (pa diskutushem) me.klima esp sistemi muzikes komandohet edhe anash timonit 1.8 diesel tdci (c.i te kuqe) blu e hapur kilometrat 125310 tel:06994...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

3,200 Euro Audi A4 Audi A4 
1.9 tdi
Fundi i vitit 2002
Çmimi pak i diskutushem.
Tel- 069612441

Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

18.03.2019 (11:39):Audi a4 1.9 tdi fundi i vitit 2002 Çmimi pak i diskutushem. tel- 0696124410 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

1,400 Euro Fiat Punto 1.2 Benzin/Diesel Fiat Punto 1.2 Benzin Viti 2000 Ngjyre e Kalter .
Xhamat jane Elektrike,Vaj Fil

Fiat Punto 1.2 Benzin/diesel

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

18.03.2019 (10:36):Fiat punto 1.2 benzin viti 2000 ngjyre e kalter . xhamat jane elektrike,vaj filtra te sapo bera bateria e re ne gjendje perfekte per cdo prove....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas