wwwese per ujin  

 Online 254 lexues | 8 njoftime ne pritje

3,700 Euro

Okazion Golf Plus

Rruga Antipatrea, Berat, Albania | Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (14:17):Shitet golf plus viti 2006, makina i ka te gjitha sherbimet e kryhera ne kohe. shume e paster nga brenda edhe shume e mbajtur mire. ka motor 1.9 tdi me 105 kuaj fuqi me 5+1 marsha manuale. makina eshte shume ek...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

2,400 Euro Mercedes-Benz A Class Shitet Mercedes-Benz A Class

Motorr 170 CDI

Viti 2004

168.000 km

Kam

Mercedes-benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

05.06.2020 (20:58):Shitet mercedes-benz a class motorr 170 cdi viti 2004 168.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 2400 euro...Lexo detajet..

150,000 Leke Shes opel astra Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

Shes Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

05.06.2020 (20:55):Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

1,600 Euro SHITET FORD FOCUS 1.8 TDDI INJATORE POMPE NAFTE MEKANIKE LETRA DERI NE MARS 2021 SHITET MAKINA SUPER GJENDJE SUPER EKONOMIKE 1753cc NAFTE TDDI KONSUM 4.5L PER 10

Shitet Ford Focus 1.8 Tddi Injatore Pompe Nafte Mekanike Let

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

05.06.2020 (20:46):Shitet makina super gjendje super ekonomike 1753cc nafte tddi konsum 4.5l per 100km sherbime te sapo bera vaj filtra rryp faze ferrota te 4 gomat e reja bateri e re me kondicioner xhama pasqyra elektrike mbyllj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4 
Motorr 1.9
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje shume

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

05.06.2020 (20:44):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

3,000 Euro Shitet Shitet toyota yaris 1.4 nafte , me xhama te zinj me leje te certifikuar , makina

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

05.06.2020 (20:29):Shitet toyota yaris 1.4 nafte , me xhama te zinj me leje te certifikuar , makina ne gjendje shume te mir gjenerike dhe paster...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,700 Euro Okazion!Wolksvagen Polo 1.4 benzin viti 2003 1700€ SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW.Golf Polo
✔ Viti: 2003
✔ Kambjo: Manua

Okazion!wolksvagen Polo 1.4 Benzin Viti 2003 1700€

Durres
Benzin Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

05.06.2020 (20:28):Shitet ⤵️ ✔ marka,modeli: vw.golf polo ✔ viti: 2003 ✔ kambjo: manuale ✔ lenda djegese: benzin ✔ targa: dogan ✔ km: 172.000 km ✔ ngjyra: e zeze ✔ opsionet shtese: motor 1.4 benzin, 5 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,700 Euro Shitet mercedes benz E class 270 Makina eshte ne gjendje shume te mire .

Shitet Mercedes Benz E Class 270

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

05.06.2020 (20:27):Makina eshte ne gjendje shume te mire ....Lexo detajet..

60,000 Leke SHITET MAKINE VOLKSWAGEN GOLF 3 Shitet makine VOLKSWAGEN GOLF 3 1.9 TDI
VITI 1997
220 000 KM
KAMBIO MANUALE M

Shitet Makine Volkswagen Golf 3

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

05.06.2020 (20:27):Shitet makine volkswagen golf 3 1.9 tdi viti 1997 220 000 km kambio manuale me 5 marsha i pajisur me kondicioner super ekonomike gjendje e shkelqyer si nga ana teknike dhe motorrike, motorri eshte ne gjen...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

250,000 Leke Shitet Touran Touran TDI 6+1 viti 2005 Makina eshte ne gjendje perfekte ne Pjeset e Kembimit Por eshte pa letra ka 1 vit  Cmimi 2500 Lek Touran TDI 6+1 viti 2005 Makina eshte ne gjendje perfekte ne Pjeset e Kembimit P

Shitet Touran Touran Tdi 6+1 Viti 2005 Makina Eshte Ne Gjend

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

05.06.2020 (20:25):Touran tdi 6+1 viti 2005 makina eshte ne gjendje perfekte ne pjeset e kembimit por eshte pa letra ka 1 vit cmimi 2500 lek ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

250,000 Leke

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

05.06.2020 (20:20):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

850 Euro Wolkswagen Polo Shitet Wolkswagen Polo. Letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. Motor

Wolkswagen Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

05.06.2020 (20:18):Shitet wolkswagen polo. letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. motor 1000 benzine/gaz shume shume ekonomike. shitet per arsye mosperdorimi. ...Lexo detajet..

1,000 Euro Audi A3 Shitet Audi A3

Motorr 1.9

Viti 2000

Nafte

Ne gjendje shume te mire

Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

05.06.2020 (20:00):Shitet audi a3 motorr 1.9 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1000 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,300 Euro Op Toyota yaris.ne gjendje shum te mir benzin gaz.letrat der ne gusht.

Op

Pogradec
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

05.06.2020 (19:48):Toyota yaris.ne gjendje shum te mir benzin gaz.letrat der ne gusht....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

3,000 Euro Shitet Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris 1.4 nafte , viti 2004 ne gjendje shume te mire cmim i diskut

Shitet Toyota Yaris

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

05.06.2020 (19:45):Shitet toyota yaris 1.4 nafte , viti 2004 ne gjendje shume te mire cmim i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

320,000 Leke Shitet furgon Mercedes CDI Shitet furgon Mercedes CDI 211 viti 2001 
Ngjure e bardhe me letra dhe taksa te

Shitet Furgon Mercedes Cdi

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

05.06.2020 (19:33):Shitet furgon mercedes cdi 211 viti 2001 ngjure e bardhe me letra dhe taksa te paguara te gjitha. aktualisht furgon mallrash por ka license te perzjer dhe per transport njerezish 5(veta) kapaciteti mbi 2 ton...Lexo detajet..

Kambio: Manual

320,000 Leke

1,500 Euro Shitez Mercedes Benz E220D Automatik 
makina eshte ne gjendje te mire. motor te thjesht 220 nafte me letra deri ne g

Shitez Mercedes Benz E220d Automatik

Berati
Nafte Karburanti
1997 Viti
300,000 Kilometra

05.06.2020 (19:29): makina eshte ne gjendje te mire. motor te thjesht 220 nafte me letra deri ne gusht 2020. te gjitha sherbimet e kryera. cmimi i diskutueshem. mundesi nderrimi...Lexo detajet..

350,000 Leke .....OKAZION.... Shitet..
Volkswagen Polo 1.2 Benzine
Kamio Manuale
Viti prodhimit 2009
Dokum

.....okazion....

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

05.06.2020 (19:04):Shitet.. volkswagen polo 1.2 benzine kamio manuale viti prodhimit 2009 dokumentat dhjetor 2020 kilometra te bera 139.800 km gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike....Lexo detajet..

Kambio: Manual

350,000 Leke

1,100 Euro Audi A6 Shitet Audi A 6
Motorr 2.5
Viti 2002
Nafte
Kambio manuale
Makina eshte pa l

Audi A6

Elbasan
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

05.06.2020 (18:40):Shitet audi a 6 motorr 2.5 viti 2002 nafte kambio manuale makina eshte pa letra cmimi 1100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

100,000 Leke Shitet BMW 525 Shes BMW 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. Ma

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

05.06.2020 (18:39):Shes bmw 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. makina eshte e perdorur por ne gjendje shume te mire. ngjyra blue e erret. shitet per arsye emigrimi. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

1,700 Euro Audi a3 Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bate

Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

05.06.2020 (18:37):Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bateri e re, gomat 80%, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,000 Euro Shitet c class OKAZION Makina esht ne gjente te mire. Motorr 220 naft, viti 2001, kambjo automatik, kon

Shitet C Class Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

05.06.2020 (18:27):Makina esht ne gjente te mire. motorr 220 naft, viti 2001, kambjo automatik, kondicjoner, butona ne timon. vaj filtra te ndrum. gomat 80%. me dokumenta. krah anglez. cmim okazion 2 000€ (i padiskutushem). nr...Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet Peugeot 307 Makina eshte tener ekonomike.shum e paster.te gjith sherbimet e kryera.Goma te r

Shitet Peugeot 307

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

05.06.2020 (18:27):Makina eshte tener ekonomike.shum e paster.te gjith sherbimet e kryera.goma te raj a bateri e sa po vene e re.me navi te madh.motor tdi.mbyllje qendrore me komand. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

3,100 Euro Okazion Shitet ndrohet audi A3 8p 140ps 2.0tdi teper i shpejt viti 2004 look 2008 
3100

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

05.06.2020 (18:08):Shitet ndrohet audi a3 8p 140ps 2.0tdi teper i shpejt viti 2004 look 2008 3100€ i diskutushem ose ndrrohet preferohet benzin gaz...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

45,000 Leke Ford fiesta 1.2 benzin . makina eshte ne gjendje shum te mir por shitet per arsye mosperdorimi sepse i ka

Ford Fiesta 1.2 Benzin .

Elbasan
Benzin Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

05.06.2020 (17:59):Makina eshte ne gjendje shum te mir por shitet per arsye mosperdorimi sepse i kan mbaruar letrat.cmimi i diskudushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

45,000 Leke

3,700 Euro Toyota Corolla 1.4 nafte Compact Sol Toyota Corolla 1.4 Naft me dogan te paguar ,🚗me Klima zonale 🚘 abs srs air

Toyota Corolla 1.4 Nafte Compact Sol

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

05.06.2020 (17:55):Toyota corolla 1.4 naft me dogan te paguar ,🚗me klima zonale 🚘 abs srs airbag me cd pleyer 🚘me goma te reja dhe disqe 🚗ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike kontakt 0682040206...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas