xhipa mitxubishi ne shitje  

 Online 215 lexues | 4 njoftime ne pritje

Alfa Romeo

🚗 Super Okazion!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (18:26):🚗 super okazion!!! shitet alfa romeo 1.9 naft 👉🏻 viti i prodhimit 2005 📑 ne korrik rinovimi dokumentit. 👉🏻me 191.000 km, kambio manuale 💶 cmimi: 3500 euro 📍 adresa: rruga ...Lexo detajet..

Audi

A7 2014 Prodhim Europian

Bulevardi Ri Astir | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (13:38):Shitet audi a7 2014 . pa asnje gervishje. sherbimet te bera. 2 muaj qe ka ardhur ne shqiperi . prodhim europian. per what up :+355695242653...Lexo detajet..

Honda HONDA  HR-V Honda HR - V
Viti 2000
Gas - Benzinë
4×4 (Automatic)
Manuale
Kubik 1600

3,500 Euro Tirane Honda Hr-v

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (18:54):Honda hr - v viti 2000 gas - benzinë 4×4 (automatic) manuale kubik 1600 shumë ekonomike me baxho panoramike a.b.s pasqyra elektrike me palosje dritare elektrike sbara sipër gomë rezervë disqe...Lexo detajet..

Seat Shitet seat leon 1.4 benzin gaz viti 2001 208000 mi klm makina a ne gjendje te mir motorrike  Shitet seat leon 2001

2,200 Euro Lezhe Shitet Seat Leon 1.4 Benzin Gaz Viti 2001 208000 Mi Klm Maki

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (18:51):Shitet seat leon 2001 ...Lexo detajet..

Citroen Shitet Citroën C2, manuale, 1.2 benzine. Viti prodhimit 2006. Shitet Citroën C2, 
Viti prodhimit 2006 
Makina eshte e ardhur nga Gjermania

2,100 Euro Tirane Shitet Citroën C2, Manuale, 1.2 Benzine. Viti Prodhimit 200

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

28.10.2020 (18:47):Shitet citroën c2, viti prodhimit 2006 makina eshte e ardhur nga gjermania dhe shume pak e perdorur ne shqiperi. eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike. e gatshme per cdo lloj prove. c...Lexo detajet..

Peugeot SHITET PEUGEOT 206 Shitet Peugeot 206 e vitit 2010, e sapo ardhur, me targa italiane.
Me Benzine/G

2,500 Euro Tirane Shitet Peugeot 206

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (18:45):Shitet peugeot 206 e vitit 2010, e sapo ardhur, me targa italiane. me benzine/gaz (impiant gazi nga fabrika), me 4 dyer, me te gjitha opsionet, me komando tek timoni. shitet 2.500 euro pa dogane....Lexo detajet..

Toyota OKAZION TOYOTA RAV 4 MOTOR I THJESHT 2.2 D4 NAFTE VITI 2007 SHITET TOYOTA RAV 4 MOTOR I THJESHT 2.2 D-4D NAFTE 4×4 VITI 10/2007. NE GJENDJE

6,300 Euro Tirane Okazion Toyota Rav 4 Motor I Thjesht 2.2 D4 Nafte Viti 2007

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

28.10.2020 (18:44):Shitet toyota rav 4 motor i thjesht 2.2 d-4d nafte 4×4 viti 10/2007. ne gjendje perfekte. me dogane te paguar cmimi 6300 euro cel 0682041445...Lexo detajet..

Chrysler shitet chrysler pt cruiser  sensor parkimi para dhe mbrapa ..kasetofon me usb bluetooth.impiant gazi lovato.

2,500 Euro Tirane Shitet Chrysler Pt Cruiser

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

28.10.2020 (18:43):Sensor parkimi para dhe mbrapa ..kasetofon me usb bluetooth.impiant gazi lovato. xhama mbrapa te zinj origjinal nga fabrika .ac funksional . 2500 eur i diskutueshm ...Lexo detajet..

Ford shitet ford fokus  shitet ford fokus c-max viti 2006 1.8 nafte full option.. sendilje me ngrohje ,k

2,700 Euro Kavaje Shitet Ford Fokus

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (18:40):Shitet ford fokus c-max viti 2006 1.8 nafte full option.. sendilje me ngrohje ,klima , auto pilot , komando ne timon , sensor parkimi , xhama mbrapa 30% te zi plus me perde .etj.. vaj filtra te sapo mdrruara go...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet mercedes benz A140 🇧🇪 shitet mercedes benz A140 1998 , per arsye mosperdorimi. Kilometra 162000 origji

1,600 Euro Fier Shitet Mercedes Benz A140 🇧🇪

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

28.10.2020 (18:37):Shitet mercedes benz a140 1998 , per arsye mosperdorimi. kilometra 162000 origjinale . me sherbime dhe letrat e bera deri ne nentor, siguracioni deri ne janar. manuale, benzine....Lexo detajet..

Peugeot shitet peugeot 206 1.3 benzin me 4 porta ne gjendje te mir , letra per 1 vit e mundesi per impjant

1,300 Euro Tirane Shitet Peugeot 206

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (18:35):1.3 benzin me 4 porta ne gjendje te mir , letra per 1 vit e mundesi per impjant gazi , e diskutushme....Lexo detajet..

Opel Opel Astra Opel Astra
Viti:2000
Manual
1.7 naftë
4 goma te reja
vaj filtra sapo nderr

1,600 Euro Tirane Opel Astra

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (18:35):Opel astra viti:2000 manual 1.7 naftë 4 goma te reja vaj filtra sapo nderruar rrip faze nderruar siguracioni: korrik 2020 letrat:shtator 2020 ka disa gervishtje nga jashte 1600€ pak i diskutushem...Lexo detajet..

Volkswagen Polo 1.2 Gaz-Benzine Shes VW Polo Gaz-Benzin.
Motori 1.2 i thjeshte,me zinxhir.
Sherbimet e bera me

3,000 Euro Berati Polo 1.2 Gaz-benzine

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

28.10.2020 (18:32):Shes vw polo gaz-benzin. motori 1.2 i thjeshte,me zinxhir. sherbimet e bera me korrektesi,vaj,filtra,kandele,filtra gazi,filter benzine. impjanti lovato me leje qarkullimi. gomat 100%,te nderuara me dt 13.0...Lexo detajet..

Alfa Romeo 🚗 Super OKAZION!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft 🚗 Super OKAZION!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft

👉🏻 Viti i prodhimit 20

3,500 Euro Tirane 🚗 Super Okazion!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (18:26):🚗 super okazion!!! shitet alfa romeo 1.9 naft 👉🏻 viti i prodhimit 2005 📑 ne korrik rinovimi dokumentit. 👉🏻me 191.000 km, kambio manuale 💶 cmimi: 3500 euro 📍 adresa: rruga ...Lexo detajet..

Opel Shitet makina per arsye mosperdorimi Opel Vectra 1.6 
Benzin-Gas
Viti 1997
Kualidimi mbaron ne 27 nentor
Siguraci

120,000 Leke Korce Shitet Makina Per Arsye Mosperdorimi

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
90,000 Kilometra

28.10.2020 (18:22):Opel vectra 1.6 benzin-gas viti 1997 kualidimi mbaron ne 27 nentor siguracioni mbaron ne fillim te marsit....Lexo detajet..

BMW Bmw 540 2002 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

700 Tirane Bmw 540 2002

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

28.10.2020 (18:16):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Mini Mini Cooper One D 2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

700 Euro Tirane Mini Cooper One D 2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

28.10.2020 (18:14):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Ford Shes ford focus benzin gaz viti 2001-2002 cmimi 1500 euro Shes ford focus benzin gaz me letra te paguara deri ne prill 2021 cmimi 1,500 eu

1,500 Euro Tirane Shes Ford Focus Benzin Gaz Viti 2001-2002 Cmimi 1500 Euro

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

28.10.2020 (18:09):Shes ford focus benzin gaz me letra te paguara deri ne prill 2021 cmimi 1,500 euro...Lexo detajet..

Mercedes-Benz okazion aclass avantgarde  aclass avantgarde, lungo, baxha panoramike, sedilje lekure me ngrohje ,pasqyra e

2,000 Euro Tirane Okazion Aclass Avantgarde

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

28.10.2020 (18:08):Aclass avantgarde, lungo, baxha panoramike, sedilje lekure me ngrohje ,pasqyra elektrike,drita kseno,sensor parkimi ,letra te paguara deri ne gusht 2021 ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Benz B class ne shitje Shitet Mercedes Benz, B class, viti 2005. Me te gjitha sherbimet motorike dhe xh

4,800 Euro Durres Benz B Class Ne Shitje

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

28.10.2020 (18:03):Shitet mercedes benz, b class, viti 2005. me te gjitha sherbimet motorike dhe xhenerike te bera. makina ka navigator, klima, xhama elektrik, disqe alumini, ne gjendje shume te mire. ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Benz A Class 150 Benzin+Gaz Shitet Mercedes Benz A Class 150 Tipi Karburantit Benzine+Gaz Viti Prodhimit 200

2,800 Euro Tirane Benz A Class 150 Benzin+gaz

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

28.10.2020 (18:03):Shitet mercedes benz a class 150 tipi karburantit benzine+gaz viti prodhimit 2006 transmisioni manuale 175,000 km ngjyra e jashtme e zeze ngjyra e brendshme e zeze gjendja motorike dhe xhenerike shume te mir me...Lexo detajet..

Seat Seat Ibiza 1.4 Benzin-Gas Viti 2008 Seat Ibiza 1.4 Benzin-Gas Viti 2008
Kondicioner 
Me 128000 Kilometra origjinal

3,000 Euro Durres Seat Ibiza 1.4 Benzin-gas Viti 2008

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

28.10.2020 (17:59):Seat ibiza 1.4 benzin-gas viti 2008 kondicioner me 128000 kilometra origjinale i sapo ardhur nga italia me dogane te paguar ne gjendje shume te mire ...Lexo detajet..

Alfa Romeo Okazion arsye emigrimi Alfa romeo 1.6 benzine gaz
Impianti i vendosur ne Itali
1 vit perdorimi ne Shq

2,800 Euro Durres Okazion Arsye Emigrimi

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (17:56):Alfa romeo 1.6 benzine gaz impianti i vendosur ne itali 1 vit perdorimi ne shqiperi gjendje shume e mire motorrike sherbimet e kryera se fundmi me sensore 4 dyer xhamat me butona elektrik shitet per ars...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet ose nderrohet golf 3 Shitet ose nderrohet golf 3 viti 97. Makina eshte 2.0 benzine gti doch. Gjithash

1,300 Euro Tirane Shitet Ose Nderrohet Golf 3

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (17:50):Shitet ose nderrohet golf 3 viti 97. makina eshte 2.0 benzine gti doch. gjithashtu ka te instaluar impiant gazi te firmes lovato. eshte me letra. eshte shume e shpejte si makine. cmimi 1300 euro.....Lexo detajet..

Land Rover LAND ROVER 4X4 AUTOMAT 2.2 NAFT 2007 ZVICRA  LAND ROVER FREELANDER 4X4 
VITI 2007
KAMJE AUTOMAT 
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA M

4,800 Euro Tirane Land Rover 4x4 Automat 2.2 Naft 2007 Zvicra

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

28.10.2020 (17:49):Land rover freelander 4x4 viti 2007 kamje automat e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE BLEJMË TË GJITHA LLOJET E MAKINAVE TOYOTA WOLZWAGEN MERCEDEZ BENZ FORD TRANZIT

4,000 Euro Durres Blejm Te Gjitha Llojet E Makinave

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (17:49):BlejmË tË gjitha llojet e makinave toyota wolzwagen mercedez benz ford tranzit fokues e modele tjera ju lutetemi per Çdo makinË qË keni pËr tË shitur mi dergoni fotot dhe Çmimin e makines ne whatsapp...Lexo detajet..

Audi Shes makine Seshe audin ne gjendje te mir pune te interesuarit te kontaktoj per cmimin flasi

1,250 Euro Fier Shes Makine

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

28.10.2020 (17:46):Seshe audin ne gjendje te mir pune te interesuarit te kontaktoj per cmimin flasim...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas