Construction and Restructurings 1000+ Ndertime dhe Ristrukturime

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje

14 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Skela ndertimi metalike te teknollogjis Italiane dhe te markuara CE (Bashkimi Europian)

Skela ndertimi metalike te teknollogjis Italiane dhe te markuara CE (B - Elbasan

Cerrik, Albania, Zone Periferike | Elbasan

B Skela metalike te teknollogjis italiane dhe te markuara ce (bashkimi europian). komplet me konstruksionin dhe llamarina e sheshit te punes.skelat jane ne gjendje shume te mire,jane te ardhura nga italia jane te kompletuara sipas parametrave italiane.nuk jane perdoru asnjehere ne shqiperi,kemi 1000 m2 ne totale.cmimi 14 euro m2. cmimi i diskutushem....

14 Euro

Elbasan
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Reparim / izolim tarrace apartamenti

Reparim / izolim tarrace apartamenti - Tirane

Rruga Peti, Albania, Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Kerjon nje usta ndertimi per te ndermare riparimin a catise se ballkonit qe ka fillur te rrjedhe uje kur bie shi. aparatmenti ndodhet ne kat te 3 dhe vendosja e skeles per nderrrjen e punimeve dhe sigurine eshte e domosdoshme. cmimi i punimeve i diskutueshem. punimet dua te filloj gjate muajit gusht. periudha e punimeve menodhet diku 2-5 dite maximum. kontaktimi me tel ose email. ...

0

Tirane
6,500 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Dyer alumini

Dyer alumini - Tirane

Rruga Demneri, Tirana, Albania, Zone Periferike | Tirane

B Shiten dyer duralumini ne gjendje te mire.disponoj sasi...

6,500 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Sherbime Hidraulike, Elektrike dhe Lyerje

Sherbime Hidraulike, Elektrike dhe Lyerje - Tirane

21, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Ofrojme sherbime cilesore hidraulike, elektrike dhe lyerje. instalime, riparime, shtrim pllakash, montim hidrosanitaresh, suvatime, lyerje etj......

0

Tirane
550 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime PLLAKA DT KOTICA SHPK

PLLAKA DT KOTICA SHPK - Lezhe

Lac, Albania, Qender | Lezhe

B Pershendetje kotica shpk, adresa: autostrada lac-mamurras. ju ofron produkte betoni te ndryshme: si pllaka, blloqe, tuba, shtylla, bordura, ulluqe. ne ket njoftime ju ofrojme : pllaken dt gri -> 550 lek te reja pllaken dt kuqe -> 650 lek te reja pllaken dt verdh -> 800 lek te reja per cdo informacion kontaktoni : 0674084660...

550 Leke

Lezhe
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Kerkohet sabiatrice

Kerkohet sabiatrice - Durres

Porto Di Durazzo, Durres, Albania, Currilat | Durres

B Kerkojme sabiatrice ne gjendje pune! jemi te interesuar ta blejme. mund te na kontaktoni ne numrin tone te kontaktit. 0688872787...

0

Durres
55,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Binar suedez per cati dhe streh, ne shitje,Vlore

Binar suedez per cati dhe streh, ne shitje,Vlore - Vlore

Uji I Ftohte, Albania, Qender | Vlore

B Shes mahie binar suedez per cati, streh te nje cilesie shume te mire dhe te rinj. sasia e binareve 14 cope. cmimi 55000, por i diskutueshem. adresa vlore. ...

55,000 Leke

Vlore
75,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shitje skelash per arsye mbyllje biznesi

Shitje skelash per arsye mbyllje biznesi - Berati

Dhimiter Kolea, Qendra | Berati

B Jane 25 cifte skelash me nga 30mije leke cifti. cmim i diskutueshem. nr kontaktit 0699114564...

75,000 Leke

Berati
200 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shtrim me pllaka dhe berje parketesh ne cilesi

Shtrim me pllaka dhe berje parketesh ne cilesi - Tirane

Qsut, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shtrojm pllaka bejm parkete me cmime te lira dhe pune cilsore shtrojm pllaka si mbas deshires suaj qe shtepia juaj te duket sa me e bukur,bejm parkete laminat dhe druri, per meshum iformacion telefononi ne 0683922494...

200 Leke

Tirane
11 Dollar Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Montim parketi/laminat/veshje murale...

Montim parketi/laminat/veshje murale... - Tirane

Ali Demi, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Kryejme sherbime ne..;montim parketi. laminat. dhe veshje murale.. ofrojm cilesi dhe cmim mund te kontaktoni ne..; zajmiklodjan@gmail.com..si dhe ne 0676384405...

11 Dollar

Tirane
7,500 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime punime guri

punime guri - Tirane

Tirana, Αλβα&a, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Bejmdhe hoxhaqe...

7,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Skela

Skela - Tirane

Kinostudio, Tirane, Shqiperia, Fresku/Linze | Tirane

B Puntela ndertimi 4mt te pa perdotura 100 cope 1000l copa...

1,000 Leke

Tirane
200 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Lyerje mobiljesh

Lyerje mobiljesh - Tirane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Lyejm mobilje dyer dritare me pak kosto sherbim ne vend lyerje simbas deshires tuaj mobiljet e vjetra nuk mund ti hillni sepse u ka ik ngjyra dhe nuk pershtaten , ne aua bejm jeten me te thjesht vetem me pak kosto. tel 0683922494...

200 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Ekspert privat zjarrfikes

Ekspert privat zjarrfikes - Tirane

Bulevardi Gjergj Fishta, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj sherbimin e licensuar si "ekspert privat zjarrfikes"! konsiston ne hartimin e raporteve dhe projekteve teknike mbi masat e mbrojtjes nga zjarri te ndertesave te cdo lloji . (ky sherbim njihet nga cdo institucion shteteror dhe privat ) nr. kontakti cel. : 069 4613382, email:zjarrfikesekspert@yahoo.com gjithashtu ofrojme instalimin e sistemeve si : fire detection konvencional/adresueshem sisteme surveimi cctv sisteme fonie access control nr. kontakti cel. : 069 3705920...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Betoforma per kollona betoni

Betoforma per kollona betoni - Tirane

Bllok, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Keto panele gjejne perdorim aty ku ka kerkese per kualitet te larte, qendrueshmeri, dhe pamje te persosur. perdoren kryesisht per muret dhe kollonat e betonit. kontakt viber dhe whatsapp: +38976951141...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Sherbim konsulence projektim

Sherbim konsulence projektim - Tirane

Mikel Maruli , Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Studio serioze me profesionist te diplomuar jashte vendit ofron sherbime konsulence ne projektim dhe zbatim ne fushen e arkitektures, inxhinierise dhe interierit. ndjekim procedurat per lejet e ndertimit, vleresime te pasurive te paluajtshme dhe te eficiences se energjise. sherbim profesional. kontakt archingconstruction, rr."mikel maruli", tek astiri, tirane cel.0698194142 ...

0

Tirane
0 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime projektime ndertime rikonstruksione

projektime ndertime rikonstruksione - Tirane

Rruga Nazmi Rushiti, Brryli | Tirane

B Ofrojme punime ndertimi dhe rikonstruksione te te gjitha llojeve ne fushen e ndertimit deri me celesa ne dore gjithashtu dhe studio projektimi per projekte dhe leje ndertimi si dhe mbylljen e dokumentacionit kolaudimin e objektit dhe hipotekimin te interesuarit mund te kontaktojne me nr tel. +35542359706 +355682253219 ‭+355 67 401 0318‬...

0 Euro

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Panele Polisteroli te veshur me gure natyral per shtepite,zyren,bisnesin tuaj

Panele Polisteroli te veshur me gure natyral per shtepite,zyren,bisnes - Tirane

Rruga Bardhok Biba, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shesim panele polisteroli te veshur me gure natyral per muret anesor dhe tavanet si per ambjentet e jashtme dhe te brendshme. panelet jane ze izolues,termo izolues, kundra lageshtires, me nje rezistence dhe jetegjatesi te larte. panelet jane praktike, te shpejte ne montim dhe te lehte. pervec ketyre cilesive modelet e ndryshme antike,rustike dhe moderne zbukurojne dhe tjetersojne pamjen e ambjentit tuaj, qofte shtepi, zyre, bar,restorant apo hotel. produktet jane made in italy. dekor italy ka tashme showroomin e pare te tij ne tirane, dekor point tirana ne rrugen bardhok biba,pas hotel internacional tirana, tek ish kinema 17 nentori. ju ftojme te gjitheve te na vizitoni nga e hena ne te shtune 9:00-19:00. ...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Tirane - Sherbim konsulence projektim

Tirane - Sherbim konsulence projektim - Tirane

Mikel Maruli , Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Studio profesionale ofron sherbime konsulence ne projektim dhe zbatim ne fushen e arkitektures, inxhinierise dhe interierit. ndjekim procedurat per lejet e ndertimit dhe vleresime te pasurive te paluajtshme. sherbim profesional. kontakt archingconstruction, rr."mikel maruli", tek astiri, tirane cel.0698194142 cel. : 0698194142...

0

Tirane
265,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shes materiale ndertimi

Shes materiale ndertimi - Berati

5 Maji, Qendra | Berati

B Shes materialet e meposhtme per arsye mbyllje biznesi: 1. shkallosha (skela) - jane 25 cifte dhe cmimi eshte 35 mije leke cifti. 2. lidhje per skela - jane 50 lidhje dhe cmimi eshte 2 mije leke copa. 3. vida - jane 100 vida me gjatesi 70cm dhe shiten me cmimin 4 mije leke copa dhe jane 60 vida me gjatesi 100cm dhe shiten me cmimin 5 mije leke copa. 4. celese kollone - jane 70 celesa dhe cdo celes shoqerohet me thika. cmimi eshte 1.5 mije leke copa. 5. petaludhe - jane 100 cope dhe cmimi eshte 2 mije leke copa. 6. derrasa - jane rreth 3 meter kub derrasa te gjatesive 2,3 dhe 4 metroshe. edhe tako. cmimi eshte 150 mije leke metri kub. 7. binare - jane 50 binare te gjatesive 1, 2, 3 dhe 4 metro. cmimi eshte 1 mije leke metri linear. materialet jane ne gjendje shume te mire. shiten me pjese ose me te gjitha....

265,000 Leke

Berati
5,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Projektim,design dhe zbatim per ambjente interior,eksterior

Projektim,design dhe zbatim per ambjente interior,eksterior - Tirane

, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Projektim,design dhe zbatim per ambjente interior,eksterior.punime gipsi,dekore,veshje, oxhake,patinim,restaurim,lyerje,lulishte,prodhime, gazebo,bar-beque,shatrivane,skulptura,piktura,parmake,korniza,etj. eksperience 20 vjecare. tel: 0698545935 ...

5,000 Leke

Tirane
130,000 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Kerkohet Investitor

Kerkohet Investitor - Tirane

Rruga Gjergj Legisi, Laprake | Tirane

B Kompania ne fjale meret me industrine kimike si edhe prodhimin e detergjenteve, profesional dhe industrial. kerkohet bashkepuntor serioz ( investitor ) per zgjerimin e biznesit. aktualisht produktet prezente ne te gjithe shqiperine dhe me shitje ditore te konsiderueshme. te interesuarit te telefonojne ne numrin e kontaktit te dhene ne faqe. vetem telefonata serioze....

130,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Tunamar Peshore elektronike

Tunamar Peshore elektronike - Elbasan

Elbasan, Qender | Elbasan

B Tunamar shpk operon ne tregun shqipetar prej disa vitesh. kompania ka tre veprimtari te specializuara dhe te lidhura me prodhimin, vendosjen ne pune dhe mirembajtjen e peshoreve elektronike industriale.tregu i biznesit perbehet nga konsumatoret qe blejne ne biznesin tone dhe njerezve te tjere te cilet mund te behen klientet tane. pra klientet reale dhe potenciale. qellimi i firmes eshte qe te rrise besnikerine e konsumatorit per produktet qe tregtohen, te kenaqi nevojat e tyre, sjellje dhe aftesi te mira komunikimi per sherbimin e tyre te shpejte dhe nje cmim te arsyeshem i cili eshte nje nga faktoret kryesore qe ndikon ne blerjet, duke u bazuar ne zhvillimet e fundit ne studimin e psikologjise se kerkeses konsumatore. cel:+355 68 20 43 271 e-mail: tunamar.peshore@gmail.com web: www.tunamar.al...

10,000 Leke

Elbasan
130,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Pllaka ne shitje 600x600x9.5 modeli j6t00

Pllaka ne shitje 600x600x9.5 modeli j6t00 - Tirane

Tirane, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shiten pllaka te pershtatshme per shtepi biznese dhe ambjente te ndryshme per nje siperfaqe 100m2 te paperdorura ( ne kuti) te bardha. foto bashkangjitur. -46 pako mr 4 pllaka secila. cmimi 130 000 all te reja. nr kontakti 0695305452...

130,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Panele Fototvoltaike

Panele Fototvoltaike - Tirane

Artan Lenja Orion (kompleksi Kontakt), 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojme panele fotovoltaike qe sherbejne per prodhimin e energjise elektrike nga rrezet diellore. gjithashtu shesim dhe montojme: panele fotovoltaike, gjeneratore ere, pompa diellore, rregullatore karikimi pwm dhe mppt, ups rezidencial dhe komercial, inverter ongrid dhe offgrid, bateri diellore deep cycle, llampa led 12v dhe 24v sisteme monitorimi me kamera ne distance. panelebesi.com 0699929800...

0

Tirane
95,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Matrapik BOSCH

Matrapik BOSCH - Tirane

Rr 5 Maj, | Tirane

B Shitet matapik ne gjendje te shkelqyer...

95,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Matrapik MAKITA

Matrapik MAKITA - Tirane

Rr 5 Maj, | Tirane

B Shitet matrapik makita ne gjendje shum te mire...

50,000 Leke

Tirane
800,000 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Gjenerator

Gjenerator - Tirane

Rr 5 Maj, | Tirane

B Shitet gjenerator...

800,000 Euro

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime  Kangjella Alumini

Kangjella Alumini - Tirane

Unaza E Re, | Tirane

B Ofrojm punime kangjella alumini te sistemeve tubolare,katrore ,mure xhami ,etj. ofrojm kabina dushi,thyerse dielli ,gaxebo per vila,apartamente,bare,restorante. per cdo informacion kontakt : 069 20 34 569...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Stampime ne beton

Stampime ne beton - Tirane

Rruga Bardhok Biba Tirane, | Tirane

B Bejme stampime ne beton me 7 lloje te ndryshme stampash,per shtrime horizontale dhe vertikale. operojme ne te gjithe vendin, me cmime konkuruese....

0

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas