Ndertime dhe Ristrukturime 1000+ Ndertime dhe Ristrukturime

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,500 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Gert keci - Decoration

Gert keci - Decoration - Durres

Rruga Aleksander Goga, Durazzo, Albania, Qender | Durres

B Me nje eksperienc disa vjecare mar persiper : 1) patinim 2) dekor velature & eventi 3) lyerje (bare , zyra , vila etj) 4) grafiato 5) gipse 6) mure ndarese karton xhesi 7) lyerje kangjella,porta 8) izolim lageshtire . 9) lyerje me llak knauff,san marco,ard colorificio,ma...

1,500 Leke

Durres
4,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Bejm mur rrethus me cmim te arsyshem

Bejm mur rrethus me cmim te arsyshem - Tirane

Rruga E Durrsit, Don Bosko | Tirane

B Bejm mur rrethus me cmim te arsyshem.me nje pun te shklqyer qe punohet shum jasht shtetit cmimi esht me meter varet cfar cilcie do dhe cfar muri do duke filluar 20 milek metri deri ne 70 milek metri. flm....

4,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Ofroj licence per Mbikeqyrje dhe Kolaudim te punimeve te ndertimit

Ofroj licence per Mbikeqyrje dhe Kolaudim te punimeve te ndertimit - Tirane

Rruga E Kosovareve, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Disponoj licence per mbikqyreje dhe kolaudim te punimeve te ndertimit.te interesuarit mund te kontaktojne ne adresen e e-mailt: tarearben@yahoo.com ose ne numrin e telefonit 0692675945...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Reparim / izolim tarrace apartamenti

Reparim / izolim tarrace apartamenti - Tirane

Rruga Peti, Albania, Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Kerjon nje usta ndertimi per te ndermare riparimin a catise se ballkonit qe ka fillur te rrjedhe uje kur bie shi. aparatmenti ndodhet ne kat te 3 dhe vendosja e skeles per nderrrjen e punimeve dhe sigurine eshte e domosdoshme. cmimi i punimeve i diskutueshem. punimet dua te filloj gjate muajit gush...

0

Tirane
6,500 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Dyer alumini

Dyer alumini - Tirane

Rruga Demneri, Tirana, Albania, Zone Periferike | Tirane

B Shiten dyer duralumini ne gjendje te mire.disponoj sasi...

6,500 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Sherbime Hidraulike, Elektrike dhe Lyerje

Sherbime Hidraulike, Elektrike dhe Lyerje - Tirane

21, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Ofrojme sherbime cilesore hidraulike, elektrike dhe lyerje. instalime, riparime, shtrim pllakash, montim hidrosanitaresh, suvatime, lyerje etj......

0

Tirane
550 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime PLLAKA DT KOTICA SHPK

PLLAKA DT KOTICA SHPK - Lezhe

Lac, Albania, Qender | Lezhe

B Pershendetje kotica shpk, adresa: autostrada lac-mamurras. ju ofron produkte betoni te ndryshme: si pllaka, blloqe, tuba, shtylla, bordura, ulluqe. ne ket njoftime ju ofrojme : pllaken dt gri -> 550 lek te reja pllaken dt kuqe -> 650 lek te reja pllaken dt verdh -> 800 lek te reja per cdo...

550 Leke

Lezhe
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Kerkohet sabiatrice

Kerkohet sabiatrice - Durres

Porto Di Durazzo, Durres, Albania, Currilat | Durres

B Kerkojme sabiatrice ne gjendje pune! jemi te interesuar ta blejme. mund te na kontaktoni ne numrin tone te kontaktit. 0688872787...

0

Durres
55,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Binar suedez per cati dhe streh, ne shitje,Vlore

Binar suedez per cati dhe streh, ne shitje,Vlore - Vlore

Uji I Ftohte, Albania, Qender | Vlore

B Shes mahie binar suedez per cati, streh te nje cilesie shume te mire dhe te rinj. sasia e binareve 14 cope. cmimi 55000, por i diskutueshem. adresa vlore. ...

55,000 Leke

Vlore
200 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shtrim me pllaka dhe berje parketesh ne cilesi

Shtrim me pllaka dhe berje parketesh ne cilesi - Tirane

Qsut, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shtrojm pllaka bejm parkete me cmime te lira dhe pune cilsore shtrojm pllaka si mbas deshires suaj qe shtepia juaj te duket sa me e bukur,bejm parkete laminat dhe druri, per meshum iformacion telefononi ne 0683922494...

200 Leke

Tirane
11 Dollar Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Montim parketi/laminat/veshje murale...

Montim parketi/laminat/veshje murale... - Tirane

Ali Demi, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Kryejme sherbime ne..;montim parketi. laminat. dhe veshje murale.. ofrojm cilesi dhe cmim mund te kontaktoni ne..; zajmiklodjan@gmail.com..si dhe ne 0676384405...

11 Dollar

Tirane
7,500 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime punime guri

punime guri - Tirane

Tirana, Αλβα&a, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Bejmdhe hoxhaqe...

7,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Skela

Skela - Tirane

Kinostudio, Tirane, Shqiperia, Fresku/Linze | Tirane

B Puntela ndertimi 4mt te pa perdotura 100 cope 1000l copa...

1,000 Leke

Tirane
200 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Lyerje mobiljesh

Lyerje mobiljesh - Tirane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Lyejm mobilje dyer dritare me pak kosto sherbim ne vend lyerje simbas deshires tuaj mobiljet e vjetra nuk mund ti hillni sepse u ka ik ngjyra dhe nuk pershtaten , ne aua bejm jeten me te thjesht vetem me pak kosto. tel 0683922494...

200 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Ekspert privat zjarrfikes

Ekspert privat zjarrfikes - Tirane

Bulevardi Gjergj Fishta, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj sherbimin e licensuar si "ekspert privat zjarrfikes"! konsiston ne hartimin e raporteve dhe projekteve teknike mbi masat e mbrojtjes nga zjarri te ndertesave te cdo lloji . (ky sherbim njihet nga cdo institucion shteteror dhe privat ) nr. kontakti cel. : 069 4613382, email:zjarrfikesek...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Betoforma per kollona betoni

Betoforma per kollona betoni - Tirane

Bllok, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Keto panele gjejne perdorim aty ku ka kerkese per kualitet te larte, qendrueshmeri, dhe pamje te persosur. perdoren kryesisht per muret dhe kollonat e betonit. kontakt viber dhe whatsapp: +38976951141...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Sherbim konsulence projektim

Sherbim konsulence projektim - Tirane

Mikel Maruli , Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Studio serioze me profesionist te diplomuar jashte vendit ofron sherbime konsulence ne projektim dhe zbatim ne fushen e arkitektures, inxhinierise dhe interierit. ndjekim procedurat per lejet e ndertimit, vleresime te pasurive te paluajtshme dhe te eficiences se energjise. sherbim profesional. ...

0

Tirane
0 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime projektime ndertime rikonstruksione

projektime ndertime rikonstruksione - Tirane

Rruga Nazmi Rushiti, Brryli | Tirane

B Ofrojme punime ndertimi dhe rikonstruksione te te gjitha llojeve ne fushen e ndertimit deri me celesa ne dore gjithashtu dhe studio projektimi per projekte dhe leje ndertimi si dhe mbylljen e dokumentacionit kolaudimin e objektit dhe hipotekimin te interesuarit mund te kontaktojne me nr tel. +35542...

0 Euro

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Panele Polisteroli te veshur me gure natyral per shtepite,zyren,bisnesin tuaj

Panele Polisteroli te veshur me gure natyral per shtepite,zyren,bisnes - Tirane

Rruga Bardhok Biba, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shesim panele polisteroli te veshur me gure natyral per muret anesor dhe tavanet si per ambjentet e jashtme dhe te brendshme. panelet jane ze izolues,termo izolues, kundra lageshtires, me nje rezistence dhe jetegjatesi te larte. panelet jane praktike, te shpejte ne montim dhe te lehte. pervec ketyr...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Tirane - Sherbim konsulence projektim

Tirane - Sherbim konsulence projektim - Tirane

Mikel Maruli , Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Studio profesionale ofron sherbime konsulence ne projektim dhe zbatim ne fushen e arkitektures, inxhinierise dhe interierit. ndjekim procedurat per lejet e ndertimit dhe vleresime te pasurive te paluajtshme. sherbim profesional. kontakt archingconstruction, rr."mikel maruli", tek astiri, t...

0

Tirane
265,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shes materiale ndertimi

Shes materiale ndertimi - Berati

5 Maji, Qendra | Berati

B Shes materialet e meposhtme per arsye mbyllje biznesi: 1. shkallosha (skela) - jane 25 cifte dhe cmimi eshte 35 mije leke cifti. 2. lidhje per skela - jane 50 lidhje dhe cmimi eshte 2 mije leke copa. 3. vida - jane 100 vida me gjatesi 70cm dhe shiten me cmimin 4 mije leke copa dhe jane 60 vida me...

265,000 Leke

Berati
5,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Projektim,design dhe zbatim per ambjente interior,eksterior

Projektim,design dhe zbatim per ambjente interior,eksterior - Tirane

, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Projektim,design dhe zbatim per ambjente interior,eksterior.punime gipsi,dekore,veshje, oxhake,patinim,restaurim,lyerje,lulishte,prodhime, gazebo,bar-beque,shatrivane,skulptura,piktura,parmake,korniza,etj. eksperience 20 vjecare. tel: 0698545935 ...

5,000 Leke

Tirane
130,000 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Kerkohet Investitor

Kerkohet Investitor - Tirane

Rruga Gjergj Legisi, Laprake | Tirane

B Kompania ne fjale meret me industrine kimike si edhe prodhimin e detergjenteve, profesional dhe industrial. kerkohet bashkepuntor serioz ( investitor ) per zgjerimin e biznesit. aktualisht produktet prezente ne te gjithe shqiperine dhe me shitje ditore te konsiderueshme. te interesuarit te telefonoj...

130,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Tunamar Peshore elektronike

Tunamar Peshore elektronike - Elbasan

Elbasan, Qender | Elbasan

B Tunamar shpk operon ne tregun shqipetar prej disa vitesh. kompania ka tre veprimtari te specializuara dhe te lidhura me prodhimin, vendosjen ne pune dhe mirembajtjen e peshoreve elektronike industriale.tregu i biznesit perbehet nga konsumatoret qe blejne ne biznesin tone dhe njerezve te tjere te cil...

10,000 Leke

Elbasan
130,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Pllaka ne shitje 600x600x9.5 modeli j6t00

Pllaka ne shitje 600x600x9.5 modeli j6t00 - Tirane

Tirane, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shiten pllaka te pershtatshme per shtepi biznese dhe ambjente te ndryshme per nje siperfaqe 100m2 te paperdorura ( ne kuti) te bardha. foto bashkangjitur. -46 pako mr 4 pllaka secila. cmimi 130 000 all te reja. nr kontakti 0695305452...

130,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Panele Fototvoltaike

Panele Fototvoltaike - Tirane

Artan Lenja Orion (kompleksi Kontakt), 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojme panele fotovoltaike qe sherbejne per prodhimin e energjise elektrike nga rrezet diellore. gjithashtu shesim dhe montojme: panele fotovoltaike, gjeneratore ere, pompa diellore, rregullatore karikimi pwm dhe mppt, ups rezidencial dhe komercial, inverter ongrid dhe offgrid, bateri diellore deep...

0

Tirane
95,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Matrapik BOSCH

Matrapik BOSCH - Tirane

Rr 5 Maj, | Tirane

B Shitet matapik ne gjendje te shkelqyer...

95,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Matrapik MAKITA

Matrapik MAKITA - Tirane

Rr 5 Maj, | Tirane

B Shitet matrapik makita ne gjendje shum te mire...

50,000 Leke

Tirane
800,000 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Gjenerator

Gjenerator - Tirane

Rr 5 Maj, | Tirane

B Shitet gjenerator...

800,000 Euro

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime  Kangjella Alumini

Kangjella Alumini - Tirane

Unaza E Re, | Tirane

B Ofrojm punime kangjella alumini te sistemeve tubolare,katrore ,mure xhami ,etj. ofrojm kabina dushi,thyerse dielli ,gaxebo per vila,apartamente,bare,restorante. per cdo informacion kontakt : 069 20 34 569...

0

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas