gur kosove lushnjes 

 Online 4 lexues | 1 njoftime ne pritje

111,111 Ndertime dhe Ristrukturime shtrim pllakash parket lyerje...rikonstruksjone

shtrim pllakash parket lyerje...rikonstruksjone

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.07 Km nga qendra)

B Ofrojm punime dekorative gipsi lyerje. shtrim pllakash parket...izolime... cilesi dhe cmim ...

111,111

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime shtrim pllakash parket....gipse

shtrim pllakash parket....gipse

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Kryejm punime ,shtrim pllakash .parket ..izolime termike .punime gipsi...rikonstruksjone te ndryshme.prioritet y yne esht cilesia pastaj cmimi.. ...

0

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime punime ndertimi

punime ndertimi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Kryejm punime ,shtrim pllakash .parket ..izolime termike .punime gipsi...rikonstruksjone te ndryshme.prioritet y yne esht cilesia pastaj cmimi..   ...

0

Tirane
100 Euro Ndertime dhe Ristrukturime punime ndertimi

punime ndertimi

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Kryejm punime ,shtrim pllakash .parket ..izolime termike .punime gipsi...rikonstruksjone te ndryshme.prioritet y yne esht cilesia pastaj cmimi..        0676993767...

100 Euro

Tirane
70,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Tulla ndertimi 25x20x25

Tulla ndertimi 25x20x25

Gjiri i Lalzit | Durres

B Shiten 1600 tulla ndertimi 25x20x25. cmimi me marreveshje. ...

70,000 Leke

Durres
25,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Karpen, Kavaje - Kerkohet Punetor per pune ndertimi

Karpen, Kavaje - Kerkohet Punetor per pune ndertimi

Zone Periferike | Kavaje

B Pershendetje, kerkohet punonjes per pune ndertimi zona e karpen, kavaje. per cdo te interesuar dhe per me teper informacion, ju lutemi te kontaktoni ne numrat e telefonit; 0693101265 0699794446 0676041498 ...

25,000 Leke

Kavaje
0 Ndertime dhe Ristrukturime BOJAXHI

BOJAXHI

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (5.87 Km nga qendra)

B Bojaxhi me eksperience 25 vjeqare ne tregun grek.lyerje dhe patinime/...

0

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Ofrojme punime guri

Ofrojme punime guri

Zone Periferike | Tirane

B Ofrojme punime guri te llojeve te ndryshme. shtepi/vila guri, avlli,çezma,barbekiy,shtrime dhe veshje guri,kalldrem,kollona,oxhaqe,porta guri,e tjer... Çmime te leverdis'shme,korrektesi,cilesi dhe garanci. nr kontakti: 0682530811...

0

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Ofrojm sherbime pune gipsi hidrolike bojra izolime

Ofrojm sherbime pune gipsi hidrolike bojra izolime

Zone Periferike | Durres

B Ofrojm sherbime pune gipsi hidrolike bojra izolime ...

0

Durres
100 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Ofrojme Sherbime me Sharre Betoni dhe Matrapik

Ofrojme Sherbime me Sharre Betoni dhe Matrapik

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Trajtime betonesh. tirane. b ejme prerje betoni, asfali, parafabrikat, beton arme (beton me hekur) tulle, hekuri me zero pluhur. hapim dyer, dritare, kafaz shkallesh, kanale hidraulike, kondicionimi, dhe elektrike. punojme me shume kujdes dhe ne ambiente te mobiluara pa ndotur dhe demtuar asgje. ...

100 Leke

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Prerje betonesh

Prerje betonesh

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Bejme prerje betonesh me sharr si asfalte, soleta, shtresa betoni, shkall, etj , gjithashtu edhe prishje me matrapik....

0

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Bejme patinime, riparime, boje, leter muri , zbukurime te ndryshme , punojme shpejt e me cilesi .

Bejme patinime, riparime, boje, leter muri , zbukurime te ndryshme , p

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Bejme patinime, savatime dhe grafiate, boje, leter muri dhe riparime te ndryshme. punojm shpejt dhe me cilesi te lart....

0

Tirane
5,000 Euro Ndertime dhe Ristrukturime Sisteme Italiane Fotovoltaike 70%me lire.

Sisteme Italiane Fotovoltaike 70%me lire.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Impjant fotovoltaik i prodhimit te energjis elektrike. 2 kv.4 kv 6 kv .me cemim okazione....

5,000 Euro

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Shtrim parketi

Shtrim parketi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.31 Km nga qendra)

B Dua dike qe te shtroj parketin laminat te shtepise sa me shpejt. faleminderit...

0

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Ofrojme sherbime ne fushen e ndertimit

Ofrojme sherbime ne fushen e ndertimit

Vasil Shanto | Tirane

B Exion construction ofron sherbime ne fushen e ndertimit si meposhte: ndertime konstruksione armature lidhje hekuri murature suvatime nivelime izolime punime fasade termike rregullime çatie punime hidraulike punime elektrike punime me rezine shtrim pllakash bojatisje (lyerje me boje...

0

Tirane
20 Euro Ndertime dhe Ristrukturime Arkitekt - Interior Design - Projektim Arkitektonik - Menaxhim Projekti - Interier - Mobilim

Arkitekt - Interior Design - Projektim Arkitektonik - Menaxhim Projekt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Une jam nje arkitekte me mbi 15 vjet eksperience pune tanime. kam studiuar ne qipro dhe kam punuar me projekte arkitektonike interier, eksterier si dhe menaxhim projekti. kam pasur mundesine te menaxhoj disa nga projektet me ne ze ne vend me portofol mbi 30milion euro (rolling hills / tirana busines...

20 Euro

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Ofrojme Dyer dhe Dritare

Ofrojme Dyer dhe Dritare

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Prodhim i dyerve dhe dritareve të pvc-së termike. kompani me eksperiencë shumëvjeçare në rajon, tashmë prej 20 vitesh edhe në shqipëri. në liderplast al ju mund të gjeni dritaret dhe dyert më cilësore për izolim te ambjentit tuaj te banimit...

0

Tirane
10,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Izolime termike dh m katrama.../lyerje dekorative

Izolime termike dh m katrama.../lyerje dekorative

Brryli | Tirane

B Kryejm izolime termike dhe m katrama...cilesi e garantuar... m nje experience gjermane...dh cmime te arsyeshme.... 0676993767 ...

10,000 Leke

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Punime pllake /parket

Punime pllake /parket

Brryli | Tirane

B Kryejm punime decorative pllake dhe shtrim parketi.....

0

Tirane
100 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Rikonstruksjone....shtrim pllakash parket...punime gipsi....lyerje

Rikonstruksjone....shtrim pllakash parket...punime gipsi....lyerje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Punime ndertimi me kualitet dhe cmim vim me nje experience gjermane...te garantuar.... per me teper ju mirpresim.......

100 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim