kontinier kamjoni 

 Online 10 lexues | 0 njoftime ne pritje

45,000 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shiten ose nderrohen skeleri per sovatime dhe pompa te ndryshme

Shiten ose nderrohen skeleri per sovatime dhe pompa te ndryshme

Kamez/Paskuqan | Tirane (18.34 Km nga qendra)

B Shiten ose nderrohen skeleri per sovatime( 1200m2), dhe pompa per sovatime dhe shtrese te varfer....

45,000 Euro

Tirane
1,000,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Profile ne forme T

Profile ne forme T

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Profile në formë t, nga elastron, një nga kompanitë më të mëdha në greqi për produktet e celikut. këto profile, janë aplikuar në industri, ndërtim dhe bujqësi. produktet janë të çertifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone ht...

1,000,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Sherbime profesionale lyerje per shtepine apo biznesin tuaj

Sherbime profesionale lyerje per shtepine apo biznesin tuaj

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofrojme sherbime profesional te lyerjes per ambiente banimi ose biznesi me cmimet me konkuruese ne treg dhe sherbimin me te shpejte. profesionistet tane jane te trajnuar dhe me eksperience te gjate ne shba per me shume informacion ose nje vleresim paraprakbte cmimit per lyerjen e ambienteve t...

10,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shtrim pllakash..shtrim parketi

Shtrim pllakash..shtrim parketi

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Kryejm punime ,shtrim pllakash .parket ..izolime termike ..prioritet y yne esht cilesia pastaj cmimi.. .....

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Punime dekorative...pllakash/parket/gips..

Punime dekorative...pllakash/parket/gips..

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Kryejm punime pllake dhe parketi..gips....rikonstruksjon shtepiash...ect.... cilesi dhe cmim......

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Tirane, ofrojm Punime Guri

Tirane, ofrojm Punime Guri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Okazion...ofrojme punime guri te ndryshme,me cilesi, dhe cmimet-50% me lire se tregu,e vertetuar ne terren.punimet: shtepi dhe vila guri nga themeli ne cati. mure dhe veshje dekorative. avlli,kollona,porte guri,cezma,barbekiy, oxhak,mini-bare te brendshe/jashtme,pushimore,kalldrem guri,shtrim me pll...

0

Tirane
15,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Materiale ndertimi ne shitje (derrasa + binare)

Materiale ndertimi ne shitje (derrasa + binare)

Qendra | Berati

B Shes materialet e meposhtme per arsye mbyllje biznesi: (1). derrasa - jane rreth 1 meter kub derrasa te gjatesive 2,3 dhe 4 metroshe. edhe 1.5 meter kub jane tako te gjatesive te ndryshme. derrasat + takot, gjithsej 2.5 meter kub kushtojne 150 mij leke. (2). binare - jane 50 binare te gjatesive 1...

15,000 Leke

Berati
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shiten Materiale Ndertimi Armatur Betoni

Shiten Materiale Ndertimi Armatur Betoni

Qender | Fier

B Shiten materiale ndertimi armatur betoni: 1.skela 2.40m 264cop 2.skela 2.20m 20cop 3.skela 2.00m 164cop 4.skela 1.20m 32cop doka 7x20 1.doka 4.9m 38cop 2.doka 3.30m 275cop 3.doka 3.60m 20cop 4.doka 2.00m 84cop binar 7x20 1.nga 3.5-5m 120cop 2.nga 2-3....

0

Fier
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Hekur ne forme rrethi

Hekur ne forme rrethi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Hekur ne forme rrethi, nga elastron, nje nga kompanite me te medha ne greqi per produktet e celikut. produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose kontaktoni ne numrin ...

10,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Bej Punime

Bej Punime

Fresku/Linze | Tirane

B Bej punime artistike, gdhendje, dekorative skulptura. ne mermer, gur, granit etj. oxhak, varre, funerare, vila, shatervane, portrete. cilesi te larte cmime te arsyeshme. tirane. tel 0697565471...

0

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim