kurs per shtrim pllakash 

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Llamarina te ndryshme

Llamarina te ndryshme

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Llamarina te ndryshme nga elastron, nje nga kompanite me te medha te produkteve te çelikut dhe llamarinave ne greqi. produktet jane te çertifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose k...

10,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Kerkoj puntor krahu ne Mal te zi saktesisht ne kotorr afer budves per qmim dhe te tjera me kontakton

Kerkoj puntor krahu ne Mal te zi saktesisht ne kotorr afer budves per

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Per qdo gje me kontaktoni ne viber +38349687005...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Tjegulla te perdorura

Tjegulla te perdorura

Qender | Kruje

B Shiten 5000 tjegulla te perdorura.cmimi i diskutueshem ...

0

Kruje
100,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Bombina te galvanizuara

Bombina te galvanizuara

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Llamarina, bombina te galvanizuara, nga elastron, nje nga kompanite me te medha te produkteve te çelikut dhe llamarinave ne greqi.produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@fico...

100,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shes Panele Sanduic

Shes Panele Sanduic

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Panel sanduic per magazina industriale panel sanduic me veshje pvc per ferma panel sanduic per magazina frigoriferike panele sanduic murale panele sanduic per cati https://www.facebook.com/ficomandpartners/photos/a.805323519811304/805323359811320/?type=3&theater per me shume informac...

4,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Aziende ndertimi

Aziende ndertimi

Currilat | Durres

B Firme ndertimi e restaurimi te dhenat i gjeni www.defrim.it ...

0

Durres
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Blejme dyer dritare vetrata pjese hidrosanitare etj

Blejme dyer dritare vetrata pjese hidrosanitare etj

Laprake | Tirane

B Kerkoj te blej dyer dritare vetrata pjese hidrosanitare me shumice etj ...

10,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Dritare dopio xham plastike (Rehau)

Dritare dopio xham plastike (Rehau)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shiten 3 dritare dopio xham,plastike te firmes rehau. dy dritare me permasat 130 lartesi me 180 gjeresi dhe nje tjeter 140 lartesi me 160 gjeresi. cmimi 300 mije lek i padiskutueshem. pa grila...

30,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Punime duralumini/fasada xhami/dyer dritare plastike tenda djelli etj...

Punime duralumini/fasada xhami/dyer dritare plastike tenda djelli etj.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Drualumin met’hoxha eshte nje kompani qe i perkushtohet deshirave te klienteve prej me shume se 10 vitesh. ofrojme fasada xhami, dyer dhe dritare alumini, grila persiane me te gjitha llojet. punojme me dyer dhe dritare plastike te çdo lloji dhe marke. tenda dielli cope & druri & xhami, kangjella ...

0

Tirane
1,000 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Materiale ndertimi

Materiale ndertimi

Qendra | Berati

B Shes materialet e meposhtme per arsye mbyllje biznesi: (1). vida - jane 80 vida me gjatesi 70cm dhe 100cm dhe shiten me cmimin 3 mije te vjetra leke copa. (2). celesa kollone - jane 70 celesa dhe cdo celes shoqerohet me thika. cmimi eshte 1 mije leke te vjetra copa. (3). petaludhe/flutura - jane ...

1,000 Euro

Berati
500,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shes materiale e kalçetit

Shes materiale e kalçetit

Zone Periferike | Durres

B Shes te gjitha materialet e kalçetos, tuba,profile, rrjetat anesore, gabion dhe najloni, si dhe e siperme najloni, 4 prozhektor te vegjel. 2 porta te mëdha 4×2 m dhe kabllin elektrik 4×6. nuk shitet tapeti per arsye konsumimi. shitet per arsye emigrimi....

500,000 Leke

Durres
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shesim materjalin derrimi per motiv qe jetoj jasht shteti

Shesim materjalin derrimi per motiv qe jetoj jasht shteti

Qender | Kavaje

B Shesim materjale ndertimi 0693870541 pergjegjem vetm ne whatsapp ...

0

Kavaje
120,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Pllaka per shtepi

Pllaka per shtepi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.99 Km nga qendra)

B Pllaka per shtepi jane te blera, te reja nga dy kompani te njohura. per disa arsye familjare pllakat nuk jane perdorur dhe jane ne kuti. jane per nje ambjent 100 m2. ( duke perfshire edhe 2 tualete) cmimi ne total 120 000 leke te reja. per ambjentin e shtepise pllakat jane te madhesise 60 me 60,...

120,000 Leke

Tirane
130,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Pllaka ne shitje 600x600x9.5 modeli j6t00

Pllaka ne shitje 600x600x9.5 modeli j6t00

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten pllaka te pershtatshme per shtepi biznese dhe ambjente te ndryshme per nje siperfaqe 100m2 te paperdorura ( ne kuti) te bardha. foto bashkangjitur. -46 pako mr 4 pllaka secila. cmimi 130 000 all te reja. nr kontakti 0695305452...

130,000 Leke

Tirane
200 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Mobilje

Mobilje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Divan per sallone pritjeje si: berber shop, parukeri,klinika etj cilesi ,garanci, estetike dhe per me teper cmime te arsyeshme sfyngjer 6000 cope cilesore dru bredhi suedez...

200 Euro

Tirane
50,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Mobileri Nori

Mobileri Nori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Arredime te shtepise ,biznesit tuaj , bare ,restorante, sallone ,institucione te ndryshme, me cmimet me te arsyeshme ne treg dhe riparime te mobiljeve tuaja, me cmimet me te arsyeshme ne treg...

50,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Tenda Dielli , Tenda Kalceto , Tenda Kamioni

Tenda Dielli , Tenda Kalceto , Tenda Kamioni

Zone Periferike | Durres

B Ndertojme fort te jetoje gjate. web : www.mabeplastik.com prodhojme tenda kamioni , tenda dielli , tenda kalceto, etj. struktura hekuri dhe karroceri kamionesh. bejme printime ne baner dhe ne adezive nr tel: 0692050511 autostrada durres- tirane km 4 mabe plastik eshte sipermarrja me nje eks...

0

Durres
30,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Ofroj licence per Mbikqyres dhe Kolaudim te punimeve te ndertimit

Ofroj licence per Mbikqyres dhe Kolaudim te punimeve te ndertimit

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)

B Disponoj licence per mbikqyres dhe kolaudim te punimeve te ndertimit.te interesuarit te kontaktojne ne nr. 0692675945...

30,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Tenda Dielli, Tenda Kalceto, Tenda Kamioni

Tenda Dielli, Tenda Kalceto, Tenda Kamioni

Zone Periferike | Durres

B Ndertojme fort te jetoje gjate. www.mabepastik.com prodhojme tenda kamioni, tenda dielli, tenda kalceto etj. struktura hekuri dhe karroceri kamionesh. printime ne baner dhe adezive 0692050511 autostrada dr-tr km4...

0

Durres
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Licence ndertimi me pagese klering

Licence ndertimi me pagese klering

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Ofrohen me pagese klering ne funksionin inxhinier ndertimi ne zbatim drejtim , mbikeqyrje etj. preferoj pjesen perendimore te tiranes dhe durres per hollesi kontrate. ...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Super oferte

Super oferte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Super oferte!! shitet ndarje kati 720 m2 sipas fotos. cmimi goxha i arsyeshem. numer kontakti : 0672040282....

0

Tirane
100 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Panele Plastike Geoplast dhe Panele metalike Faresin

Panele Plastike Geoplast dhe Panele metalike Faresin

Zone Periferike | Tirane (6.25 Km nga qendra)

B Actually we are making some changes on our wearhouse and we have made a very good offer for some articles which can be on your interess. you can consider a disscount of -25% . you are welcome to visit us and to have a look at theese materials. in attached our offer and some pictues ...

100 Euro

Tirane
30,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Vazo me lule dhe gel trasparent

Vazo me lule dhe gel trasparent

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Shes vazo me bar shume vjecar te mbjellur 5x100 cm me konstruksion hekuri 180 cm te larte te cmontueshem edhe me gelatine te pajisur edhe ajo e levizshem. e keijuar per bar kafe qe te presi eren edhe shiun . per te evituar taksen e hapsires publike te bashkise. ...

30,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Instal Allias - Materiale Ndertimi

Instal Allias - Materiale Ndertimi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.52 Km nga qendra)

B Instal allias eshte dyqani qe ofron nje game te gjere materialesh ndertimi; pajisje hidrosanitare; instalime dhe punime hidraulike-elektrike; materiale hidraulike; sisteme te furnizimit me uje te ngrohte, sisteme ngrohje-ftohje; tubacione per kanalizime; panele diellore; aksesore tualeti; rakorderi...

50,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Bojra dhe Verniqe

Bojra dhe Verniqe

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.05 Km nga qendra)

B Pigmentcolor sjell produkte importi nga greqia bojra ndertimi dhe verniqe mobiljesh bojra metali etj.. gama e markave eshte erlac benjaminmoore kraft , vivechrom ,duluxtrade berling etj . cilesi e garantuar dhe cmime konkuruese shumice ...

5,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim