llamarina me sanduic per cati 

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje

28,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Materiale ndertimi

Materiale ndertimi

Qendra | Berati

B Shes materialet e meposhtme per arsye mbyllje biznesi: (1). derrasa - jane rreth 1 meter kub derrasa te gjatesive 2,3 dhe 4 metroshe. edhe 1 meter kub jane tako te gjatesive te ndryshme. cmimi eshte 100 mije leke metri kub. (2). binare - jane 50 binare te gjatesive 1, 2, 3 dhe 4 metro. cmimi esh...

28,000 Leke

Berati
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Llamarina te zeza

Llamarina te zeza

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Llamarina te zeza, nga elastron, kompania me e madhe e produkteve te celikut dhe llamarinave ne greqi.produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose kontaktoni ne...

10,000 Leke

Tirane
134,800 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Kabina Wc (tualet)

Kabina Wc (tualet)

Vore | Tirane

B Shesim [kabina] [wc] [(tualet)] me permasa [1.5mx1.5m]-[1.5mx2.5m] me cmim fillestar 1100 €. kabinat pershtaten sipas kerkesave te klientit.transporti dhe kerkesat shtese nuk jane te perfshira ne cmim....

134,800 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Profile ne form L

Profile ne form L

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Profile ne forme l, nga elastron, nje nga kompanite me te medha ne greqi per produktet e celikut. keto profile, jane aplikuar ne industri, ndertim dhe bujqesi. produktet jane te çertifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ ...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Llamarina te ndryshme

Llamarina te ndryshme

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Llamarina te ndryshme nga elastron, nje nga kompanite me te medha te produkteve te çelikut dhe llamarinave ne greqi. produktet jane te çertifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose k...

10,000 Leke

Tirane
111,111 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shtrim pllakash..

Shtrim pllakash..

Brryli | Tirane

B Kryejm punime ,shtrim pllakash .parket ..izolime termike ..prioritet y yne esht cilesia pastaj cmimi.. .....

111,111 Leke

Tirane
1,200 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Panel sanduic per veshje fasade (mur) dhe mbuloje (cati)

Panel sanduic per veshje fasade (mur) dhe mbuloje (cati)

Vore | Tirane

B Shesim [ panel sanduic] per [veshje fasade dhe mbuloje]. panel per veshje fasade (mur) me trashesi 30mm-60mm dhe panel per mbuloje (cati) me trashesi 10mm-50mm. cmimet fillojne nga 10 €/m2 . produkt cilesor italian. ...

1,200 Leke

Tirane
980 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Polikarbonat transparent per mbuloje dhe i sheshte

Polikarbonat transparent per mbuloje dhe i sheshte

Vore | Tirane

B Shesim [polikarbonat transparent] per [mbuloje dhe i sheshte].polikarbonati [trapezoidal] per mbuloje me trashesi nga 1mm-2.5mm-10mm,[polikarbonat i sheshte] per [fasade muresh] me trashesi [6mm-10mm].cmimet fillojne nga [8 €/m2]...

980 Leke

Tirane
116,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Kabina per Zyra

Kabina per Zyra

Vore | Tirane

B Shesim [kabina] te pershtatura per [zyra] dhe [ambjente banim]i me permasa duke filluar [2mx2m] - [3mx6m].cmimet fillojne nga [950 €/m2] .kabinat jane te prodhuara me materiale cilesore dhe pershtaten sipas kerkesave te klientit. transporti dhe kerkesat shtese nuk jane te perfshira ne cmim....

116,000 Leke

Tirane
55,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Kabina Vend Roje

Kabina Vend Roje

Vore | Tirane

B Shesim [kabina] vend [roje] me permasa [1.5mx1.5m] me cmim fillestar 450 € .kabinat pershtaten sipas kerkesave te klientit.transporti dhe kerkesat shtese nuk jane te perfshira ne cmim....

55,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Panel per dhoma frigoriferike

Panel per dhoma frigoriferike

Vore | Tirane

B Shesim [panel] per [dhoma frigoriferike] me trashesi 80mm dhe 100mm.cmimet fillojne nga 24.5 €/m2....

3,000 Leke

Tirane
400 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shtrime Dyshemeje Me Linoleum PVC

Shtrime Dyshemeje Me Linoleum PVC

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Ofrojme sherbime te ndryshme per dyshemete tuaja! +355682034520 shtrime dyshemeje me linoleum shtrime dyshemeje me pvc vinil vinyl shtrime dyshemeje me gome shtrime dyshemeje me autonivelant shtrime parketi laminat druri dhe inxhinierik shtrime dyshemeje me moket shtrime dyshemeje me autoni...

400 Leke

Tirane
590 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Llamarine e valezuar ne forme paneli

Llamarine e valezuar ne forme paneli

Vore | Tirane

B Shesim llamarine e valezuar ne forme paneli me trashesi 0.5mm-0.6mm ne ngjyre te bardhe dhe bardhe-gri.cmimet fillojne nga 590 leke ....

590 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Llamarina Symdeck

Llamarina Symdeck

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Elastron, fabrika me e madhe e celikut. llamarina symdeck 50, 73 , 100 , 150 me gjeresi, spesor te ndryshem. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose kontaktoni ne numrin e tel: 069 800 5555...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Hekur Rrethor

Hekur Rrethor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Hekur ne forme rrethi, nga elastron, nje nga kompanite me te medha ne greqi per produktet e celikut. produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose kontaktoni ne numrin ...

10,000 Leke

Tirane
200 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Kamera sigurie ne shitje

Kamera sigurie ne shitje

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shesim kamera sigurie te markes hikvision. kamerat jane hd dhe me garanci.gjithashtu kemi te gjitha aksesoret si kabell rg 59,hdd,etj. dergojm porosi shqiperi,kosove,maqedoni,itali,gjermani. informohu ne whats up ose viber per oferta....

200 Euro

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Punime gipsi,mermeri,sistem kapot etj

Punime gipsi,mermeri,sistem kapot etj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Jemi nje grup pune qe marrim persiper punime te ndryshme ne fushen e ndertimit karton xhes,suvatime,sistem kapot,shtrime pllakash,soleta,mur tulle, mermer etj marrim persiper si objekte biznesi ashtu edhe shtepi private...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Bejme puse uji

Bejme puse uji

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Bejme puse uji me sonde me diameter dhe thellesi te ndryshme! lajme puse uji! me nje eksperience 20 vjeçare cilesia eshte e garantuar! #puseuji #lajme #bejme #shpime ...

0

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shes Panele Sanduic

Shes Panele Sanduic

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Panel sanduic per magazina industriale panel sanduic me veshje pvc per ferma panel sanduic per magazina frigoriferike panele sanduic murale panele sanduic per cati per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose kontaktoni ...

10,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Hidraulik

Hidraulik

Tjeter zone | Tirane

B Bejm punime hidraulike montime paisjesh hidrosanitare riparime e tjer nr kontakt 0682343083 astriti...

1,000 Leke

Tirane
30 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shtrim pllakash Veshje Fasade  me pllaka dekorative

Shtrim pllakash Veshje Fasade me pllaka dekorative

Don Bosko | Tirane

B Kemi grup specialistesh profesional per: -shtrim pllakash -veshje fasadash -shtrim & veshje pishinash -izolime operojme me cmimet me konkuruese ne treg cilesia eshte qellimi yne...

30 Euro

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shes Panele Sanduic

Shes Panele Sanduic

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Nen emrin e markes elastron, produkti core, vazhdon suksesin ne prodhimin dhe shperndarjen e paneleve sanduic te llojeve te ndryshme. panel sanduic per magazina industriale panel sanduic me veshje pvc per ferma panel sanduic per magazina frigoriferike panele sanduic murale panele sanduic per ...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shes Trare/BEAMS HEA

Shes Trare/BEAMS HEA

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Elastron, fabrika me e madhe e celikut. trare/beams hea, me gjatesi dhe spesor te ndryshem. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose kontaktoni ne numrin e tel: 069 800 5555....

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shes Profile ne forme L

Shes Profile ne forme L

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Profile ne forme l, nga elastron, nje nga kompanite me te medha ne greqi per produktet e celikut. keto profile, jane aplikuar ne industri, ndertim dhe bujqesi. produktet jane te çertifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ ...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Llamarina te ndryshme

Llamarina te ndryshme

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Llamarina te ndryshme nga elastron, nje nga kompanite me te medha te produkteve te çelikut dhe llamarinave ne greqi. produktet jane te çertifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose k...

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim