lyerje boje dekorative 

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

20 Euro Ndertime dhe Ristrukturime Arkitekt - Interior Design - Projektim Arkitektonik - Menaxhim Projekti - Interier - Mobilim

Arkitekt - Interior Design - Projektim Arkitektonik - Menaxhim Projekt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Une jam nje arkitekte me mbi 15 vjet eksperience pune tanime. kam studiuar ne qipro dhe kam punuar me projekte arkitektonike interier, eksterier si dhe menaxhim projekti. kam pasur mundesine te menaxhoj disa nga projektet me ne ze ne vend me portofol mbi 30milion euro (rolling hills / tirana busines...

20 Euro

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Ofrojme Dyer dhe Dritare

Ofrojme Dyer dhe Dritare

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Prodhim i dyerve dhe dritareve të pvc-së termike. kompani me eksperiencë shumëvjeçare në rajon, tashmë prej 20 vitesh edhe në shqipëri. në liderplast al ju mund të gjeni dritaret dhe dyert më cilësore për izolim te ambjentit tuaj te banimit...

0

Tirane
10,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Izolime termike dh m katrama.../lyerje dekorative

Izolime termike dh m katrama.../lyerje dekorative

Brryli | Tirane

B Kryejm izolime termike dhe m katrama...cilesi e garantuar... m nje experience gjermane...dh cmime te arsyeshme.... 0676993767 ...

10,000 Leke

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Punime pllake /parket

Punime pllake /parket

Brryli | Tirane

B Kryejm punime decorative pllake dhe shtrim parketi.....

0

Tirane
100 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Rikonstruksjone....shtrim pllakash parket...punime gipsi....lyerje

Rikonstruksjone....shtrim pllakash parket...punime gipsi....lyerje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Punime ndertimi me kualitet dhe cmim vim me nje experience gjermane...te garantuar.... per me teper ju mirpresim.......

100 Leke

Tirane
100,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Profile ne forme U

Profile ne forme U

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B profile në formë u të çertifikuara sipas standarteve europiane dhe sjellë në treg me qëllim për ndërtimin e projekteve të mëdha dhe elegante duke respektuar dhe mbrojtur mjedisin. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom...

100,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Panele Sanduic

Panele Sanduic

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Panel sanduic per magazina industriale panel sanduic me veshje pvc per ferma panel sanduic per magazina frigoriferike panele sanduic murale panele sanduic per cati nga kompania greke elastron per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@...

100,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Ofroj sherbime Elektrike Hudraulike

Ofroj sherbime Elektrike Hudraulike

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ofroj sherbime elektrike dhe hidraulike me cmime te arsyeshme. ofroj instalime elektrike ose hidraulike per tualete, dhoma etj. per cdo informacion kontaktoni ne kete numer telefoni: goni - +355694111287...

1,000 Leke

Tirane
350 Euro Ndertime dhe Ristrukturime Projektim dhe ndertim

Projektim dhe ndertim

Qender | Durres

B Firma css shpk ofron: projektimin, aplikimin online per marrjen e lejes se ndertimit si edhe ndertimin e shtepise suaj 100 % qe nga themelet e deri ne mbyllje te saj. cdo gje duke filluar nga 350€/m2 kontakt:cssshpk09@gmail.com cel. : 0694316273...

350 Euro

Durres
100,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Llamarina te ndryshme

Llamarina te ndryshme

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Llamarina te ndryshme nga elastron, nje nga kompanite me te medha te produkteve te çelikut dhe llamarinave ne greqi. produktet jane te çertifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3...

100,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Profile ne forme T

Profile ne forme T

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Profile në formë t, nga elastron, një nga kompanitë më të mëdha në greqi për produktet e celikut. këto profile, janë aplikuar në industri, ndërtim dhe bujqësi. produktet janë të çertifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone ht...

100,000 Leke

Tirane
9,100 Leke Ndertime dhe Ristrukturime SUPER OFERTE PER HYPERDESMO

SUPER OFERTE PER HYPERDESMO

Qender | Vlore

B Super oferte!!! hyperdesmo system!! kontaktoni ne +355 68 907 4481...

9,100 Leke

Vlore
100,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Profile ne forme L

Profile ne forme L

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Profile në formë l, nga elastron, një nga kompanitë më të mëdha në greqi për produktet e celikut. këto profile, janë aplikuar në industri, ndërtim dhe bujqësi. produktet janë të çertifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone ht...

100,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Profile Celiku

Profile Celiku

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Profile celiku katrore, drejtkendore dhe rrethore, nga elastron, kompania me e madhe e produkteve te celikut dhe llamarinave ne greqi. produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne i...

100,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Hekur ne forme rrethi

Hekur ne forme rrethi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Hekur ne forme rrethi, nga elastron, nje nga kompanite me te medha ne greqi per produktet e celikut. produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose kontaktoni ne numrin ...

100,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Profile HEA, HEB & IPE

Profile HEA, HEB & IPE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Elastron është një furnizues dominant i produkteve të infrastrukturës në sektorët kryesorë të ekonomisë greke dhe globale. pavarësisht se kompania ofron një gamë të gjerë në treg, ndër to përmendim profilet hea, ipe dhe heb. avantazhi: janë në treg me qëllim për ndërtimin e p...

100,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Bombina te dhe te pa galvanizuara

Bombina te dhe te pa galvanizuara

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Llamarina, bombina të galvanizuara, nga elastron, një nga kompanitë më të mëdha të produkteve të çelikut dhe llamarinave në greqi. produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email n...

100,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Hekur ne forme rrethi

Hekur ne forme rrethi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Hekur ne forme rrethi, nga elastron, nje nga kompanite me te medha ne greqi per produktet e celikut. produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose kontaktoni ne numrin ...

100,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Materiale ndertimi ne shitje (derrasa + binare)

Materiale ndertimi ne shitje (derrasa + binare)

Qendra | Berati

B Shes materialet e meposhtme per arsye mbyllje biznesi: (1). derrasa - jane rreth 1 meter kub derrasa te gjatesive 2,3 dhe 4 metroshe. edhe 1.5 meter kub jane tako te gjatesive te ndryshme. derrasat + takot, gjithsej 2.5 meter kub kushtojne 150 mij leke. (2). binare - jane 50 binare te gjatesive 1...

15,000 Leke

Berati
100,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Trare/Beams HEA

Trare/Beams HEA

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Trare/beams hea, me gjatesi dhe spesor te ndryshem nga elastron, nje nga kompanite me te medha te produkteve te çelikut dhe llamarinave ne greqi. produktet jane te çertifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- derg...

100,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim