Mobilje Tirane

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 01/03/2019 23:52

200 Euro

  • Mobilje


Pagesa 200 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Unaza e re, prane karburant kastrati
Lexime 717

Divan per sallone pritjeje si: berber shop, parukeri,klinika etj
Cilesi ,garanci, estetike dhe per me teper cmime te arsyeshme
Sfyngjer 6000
Cope cilesore
Dru bredhi suedez