Stampime ne beton Tirane

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 10/09/2017 21:14


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa Rruga Bardhok Biba Tirane
Lexime 3261

Bejme stampime ne beton me 7 lloje te ndryshme stampash,per shtrime horizontale dhe vertikale. Operojme ne te gjithe vendin, me cmime konkuruese.