Materiale ndertimi Berati

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 23/01/2020 08:39


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Berati - Qendra
Adresa Rruga 5 Maji, Berat, Albania
Lexime 617

Shes materialet e meposhtme per arsye mbyllje biznesi:
(1). Derrasa - Jane rreth 1 meter kub derrasa te gjatesive 2,3 dhe 4 metroshe. Edhe 1 meter kub jane tako te gjatesive te ndryshme. Cmimi eshte 100 mije leke metri kub.
(2). Binare - Jane 50 binare te gjatesive 1, 2, 3 dhe 4 metro. Cmimi eshte 1 mije leke metri linear.

Materialet jane ne gjendje shume te mire. Shiten te gjitha ose me pjese. Cmimi eshte i diskutueshem. Ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit qe eshte paraqitur ne njoftim, ose ne whatsupp ne numrin +. Faleminderit!