Dritare dopio xham plastike (Rehau) Tirane

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 10/08/2019 09:31

30,000 Leke

  • Dritare dopio xham plastike (Rehau)
  • Dritare dopio xham plastike (Rehau)
  • Dritare dopio xham plastike (Rehau)
  • Dritare dopio xham plastike (Rehau)


Pagesa 30,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Elbasanit
Lexime 300

Shiten 3 dritare dopio xham,plastike te firmes Rehau.
Dy dritare me permasat 130 lartesi me 180 gjeresi dhe nje tjeter 140 lartesi me 160 gjeresi. Cmimi 300 mije lek i padiskutueshem. Pa grila