Blejme dyer dritare vetrata pjese hidrosanitare etj Tirane

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 14/08/2019 03:07

10,000 Leke


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Vangjel noti
Lexime 91

Kerkoj te blej dyer dritare vetrata pjese hidrosanitare me shumice etj